Навигация
Реклама
Реклама

Доставка вантажів з Австрії

  1. Перевезення Австрія - Україна - Австрія Австрія це федерація, в її складі дев'ять земель - Верхня...
  2. Доставка посилок в Австрію
  3. Переїзд в Австрію: перевезення особистих речей, меблів, техніки та ін.
  4. Вантажні перевезення в Австрію під ключ
  5. Вантажоперевезення з Австрії в Україну, Росію, країни СНД, Європи та Азії

Перевезення Австрія - Україна - Австрія

Австрія це федерація, в її складі дев'ять земель - Верхня Австрія, Відень, Зальцбург, Форарльберг, Бургенланд, Штирія, Нижня Австрія, Каринтія, Тіроль. Транспортна компанія «Вітал Спец Сервіс» спеціалізується на організації перевезення вантажів з Європи, зокрема, успішно здійснюється доставка вантажів з Австрії. Доставка здійснюється за допомогою автомобільного та авіатранспорту в будь-яке місто Австрії: Відень, Грац, Лінц, Зальцбург, Інсбрук, Клагенфурт-ам-Вертерзе, Філлах, Вельс, Санкт-Пельтен, Дорнбирн і інші. Але для вантажів, що прямують з Австрії, найбільш ефективним є автомобільний спосіб вантажоперевезення. Доставка з Австрії в Україну і з України в Австрію автотранспортом володіє такими перевагами, як відносна швидкість перевезення і можливість моніторингу за місцезнаходженням вантажу.

Перевезення в Австрію з України, Росії, Європи, СНД, Азії

Компанія «Вітал Спец Сервіс» активно розвиває партнерські відносини з транспортними підприємствами Австрії, що дає можливість оптимізувати витрати компаній - клієнтів і в найкоротші терміни організувати доставку товару з Австрії. За багаторічний період організації доставки з Австрії в Україну і з України до Австрії, наша компанія набула досвіду в перевезення негабаритних, небезпечних (ADR) і збірних вантажів, будь-якого тоннажу і об'єму. Можлива регулярну доставку вантажів з Австрії тоннажем від 500 кг до 40 т, і обсягами до 120 кубів.

Доставка посилок в Австрію

З легкістю доставимо Вашу посилку в Австрію. Також ми здійснюємо доставку посилок в Росію і країни Європи. До відправлення приймаються посилки вагою від 50 кг (індивідуально - все залежить від особливостей вантажу, зверніться до нашого менеджера за консультацією) і більше.

Переїзд в Австрію: перевезення особистих речей, меблів, техніки та ін.

Швидко і надійно доставимо Ваші особисті речі в Австрію або будь-яку іншу країну світу. Наша компанія не один рік займається міжнародними перевезеннями особистих речей. Крім того, нашій практиці вже понад тисячу квартирних переїздів за кордон. Тому Ви на всі 100% можете довіриться нашої компанії.

Вантажні перевезення в Австрію під ключ

Перевезення вантажів "під ключ" здійснюємо з / в будь-яке місто Австрії: Відень, Грац, Лінц, Зальцбург, Інсбрук, Клагенфурт-ам-Вертерзе, Санкт-Пельтен, Брегенц, Айзенштадт і інші.

Вантажоперевезення з Австрії в Україну, Росію, країни СНД, Європи та Азії

Логісти нашої компанії допоможуть в найкоротші терміни організувати вантажоперевезення з Австрії, підібрати необхідний вид автотранспорту (тент, рефрижератор, трал, контейнеровоз, автоцистерна, скотовоз, автовоз), а при необхідності, і оформлення супровідних і митних документів.

Щоб дізнатися ціну на перевезення вантажів в напрямках Австрія - Україна, Україна - Австрія, пропонуємо Вам заповнити форму прорахунку вартості на нашому сайті або зателефонувати в транспортний відділ.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.