Навигация
Реклама
Реклама

Грац, Австрія

Що знаходиться на мальовничих берегах річки Мур місто Грац є столицею федеральної землі Штирія. Його історія почалася в далеку епоху Римської імперії. Другий за величиною місто Австрії дивним чином поєднав простоту провінційного життя і помпезність палаців і замків. Сьогодні знайти в Інтернеті сайти бронювання готелів в Австрії зовсім нескладно, і самостійно подбати про проживання в будь-якому місті країни не складе труднощів.

Центр міста прикрашає поросла лісом гора Шлоссберг, розкреслений доріжками для пішоходів. Висота гори сягає 400 метрів. Піднятися на гору можна за допомогою фунікулера або пішки численними доріжками. Від стояла в колишні часи на ній фортеці тепер залишилася лише вежа з годинником, довгий час служила символом Граца. Сьогодні у міста новий символ - величезний блакитний міхур Будинку мистецтв.

Міський собор Граца нагадує туристам про ті часи, коли тут розташовувався двір імператора Фредеріка III. Готичний кафедральний собор побудований в середині XV століття. Особливою красою відрізняється головний вхід собору, який прикрашений гербом імператора. Інтер'єр собору виконаний в стилі бароко. У цьому місті дійсно дуже багато пам'яток, і нудьгувати на відпочинку вам точно не доведеться.

Останки імператора Фердинанда II покояться в Мавзолеї. Цей шедевр архітектури побудований в стилі бароко. Усередині Мавзолею знаходиться невелика каплиця і сховище останків, в якому розташовується саркофаг Марії Баварської і могили імператора і його дружини. Варто зазначити, що сьогодні Грац це популярний туристичний центр, і сучасна система бронювання готелів онлайн включає в себе всі готелі цього міста. Ви можете зупинитися як в історичному центрі, де зосереджені головні визначні пам'ятки, так і на околиці міста.

Туристам буде цікаво відвідати Арсенал Граца, де на шести поверхах представлена ​​унікальна експозиція історичного зброї. Всього в колекції, яка охоплює три століття, налічується близько 32 000 предметів зброї та іншого військового майна. Великий інтерес у туристів викликає предмети озброєння і амуніції піхотинців і кіннотників XVI-XVII століть. У колекції є справжні шедеври зброї, створені майстрами-зброярами Аугсбурга, Інсбрука та Нюрнберга. А Будинок парламенту, побудований в стилі ренесанс, з нескінченними аркадами і внутрішнім двором нагадує венеціанські палаци.

У заснованому на початку XIX століття Земельному музеї Йоанном можна познайомитися мистецтвом, культурою та природою Штирії. Колекції музею займають кілька поверхів. Один з поверхів цілком відданий під експозицію предметів мистецтва та виробів прикладного творчості. Побудований на острові «Мурінзель» планувалося використовувати під час програми «Грац 2003 - культурна столиця Європи», але він так полюбився городянам і гостям міста, що тепер ця «відкрита раковина» відкрита щодня.

Крім історичних і архітектурних пам'яток місто приваблює безліч туристів проведеними культурними заходами. Це і відомий фестиваль старовинної музики «Styriarte», і «Штирийская осінь» - фестиваль літератури, музики, кіно, образотворчого і театрального мистецтва, і фестиваль джазової музики «Jazz Sommer».

Варто відзначити, що в дні проведення фестивалів тут завжди дуже багато гостей, і якщо ви плануєте подорож в цей період, краще про квитки подбати заздалегідь. Навіть якщо ви не знайдете їх безпосередньо до Граца, можна зробити бронювання авіаквитків online до Відня і дістатися до міста на автобусі. Відпочинок в Граці неодмінно доведеться вам до душі, і не дивно, що, побувавши тут хоч один раз, вам обов'язково захочеться повернутися сюди знову.

Відпочинок в Граці неодмінно доведеться вам до душі, і не дивно, що, побувавши тут хоч один раз, вам обов'язково захочеться повернутися сюди знову

Грац Грац   Грац   Грац Грац Грац

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.