Навигация
Реклама
Реклама

Нерухомість в Гратц, Австрія, купити квартиру, будинок, віллу

Столиця Штирії, другий за величиною місто в   Австрії   з усіма витікаючими наслідками і зручностями, це місто червоних дахів і веж з годинником, місто з багатою історією, місто з розвиненою сучасною інфраструктурою, щедрою на публічні події життям

Столиця Штирії, другий за величиною місто в Австрії з усіма витікаючими наслідками і зручностями, це місто червоних дахів і веж з годинником, місто з багатою історією, місто з розвиненою сучасною інфраструктурою, щедрою на публічні події життям. Будинки в стилі бароко, ідилічні двори і футуристичне мистецтво - це місце зустрічі мистецтва і культури, стиль сучасного життя і приємних вражень.

Місто є важливим освітнім центром Європи. Тут розташовуються три великих університету: Державний Університет Граца, Технологічний університет Граца, і Університет музики і драматичного мистецтва, в яких навчається велика кількість студентів з усього світу і що, крім відмінних можливостей для освіти, забезпечує непогану прибутковість від оренди власникам нерухомості в місті Грац.

Головна відмінність Граца від Відня полягає в тому, що це не є великим містом, затишний і не перенаселений іноземцями всіх станів і рівнів доходу. Купити квартиру в Граці варто для того, щоб жити тут і ростити в ньому дітей, віддати їх в університет; оточити себе красою будинків, зелених вулиць і парків. До гір - ближче, нерухомість - дешевше, але ніяк не гірше, вибір більший, а обмежень у купівлі - ніяких.

Грац має один з найбільш добре збережених середньовічних міських центрів у всій Австрії, з багатьма позднеготическими будинками і саме тут знаходиться абсолютно чарівний Шлоссберг - замок на вершині пагорба. Прямо на кордоні з центром міста розташовуються основні житлові райони, де можливо купити нерухомість в Граці - Санкт-Леонарді, Геідорф і Джакоміни. Інший район, Маріатрост (територія, прилегла до базиліки Маріатрост), вважається елітним житловим передмістям.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.