Навигация
Реклама
Реклама

6 хобі, які не залишать байдужими майбутнього роботодавця

Флористика - хобі людей з творчим складом розуму.

Фото: pixabay

На співбесіді, як і в житті, варто показувати не тільки кар'єрні досягнення, але і особисті якості. І найпростіше зробити це за допомогою хобі.

Те, як ми проводимо вільний час, не тільки багато говорить про нас, але і допоможе виділитися серед інших кандидатів, вважає Work.ua і називає шість корисних хобі, щоб вразити майбутнього роботодавця.

Хобі, пов'язані з роботою

Копірайтер, який розвиває свій блог, продавець-консультант, захоплений модою, рекламщик, закоханий у фотографію - привабливі кандидати для майбутніх роботодавців. Інтереси, пов'язані з професією, говорять про те, що кар'єрний шлях обрано свідомо.

Командні види спорту

Баскетбол, волейбол та інші види спорту, які вимагають співпраці з іншими гравцями, показують, що ви можете працювати в команді. А виконання ролі капітана говорить про лідерські якості, необхідних для керівної посади.

витривалість

Людина, яка по кілька місяців готується до марафону або триатлону - наполегливий, володіє достатньою дисципліною і налаштований на результат. Кандидатів з подібними якостями шукають багато роботодавців, особливо якщо мова йде про вакансії в продажах або розвитку бізнесу. Завзятість, витривалість і вміння переконувати стане в нагоді і в інших областях, а виявити ці якості в короткій розмові складно. Тут хобі і скаже за вас.

творчість

Малювання, фотографія, флористика, кулінарія - хобі людей з творчим складом розуму. Любов до цих занять демонструє нестандартне мислення. Такі хобі вразять роботодавців, які шукають кандидатів на вакансії, пов'язані з рекламою, дизайном, світом моди, PR.

А вишивання картин або види ручної роботи показує, що вам не страшний кропітка праця, що вимагає високої концентрації уваги, посидючості й акуратності.

йога

Як і рибалка, говорить про терплячості, розміреності і здатності зберігати спокій в будь-який, навіть стресовій ситуації.

Подорожі

Згадка про любов до подорожей сигналізує не тільки про готовність до відряджень. Мандрівник, перш за все, авантюрист, відкритий для всього нового і незвіданого, до того ж активна і всебічно розвинена особистість.

Не зовсім хобі

Читання. Так Так. Самі посудіть. По-перше, схильність до розширення кругозору - не досягнення, а необхідну якість, так що хвалитися тут особливо нічим. По-друге, читання в графі хобі в резюме вказують так часто, що виділитися і запам'ятатися цим не вдасться, а нам це потрібно.

І найголовніше: говорячи про хобі, будьте чесними і вказуйте тільки те, чим серйозно захоплюєтеся. Не згадуйте "плавання", якщо ходите в басейн раз на рік. Але і не дуже заглиблюйтеся в теми, пов'язані з хобі та дозвіллям. Головними в розмові повинні залишитися питання професійні.

Раніше відома актриса Блейк Лайвлі розповіла про незвичайне хобі . Актриса також зізналася, що страждає від безсоння.

Дивіться також відео про дивне хобі української співачки Ольги Полякової:

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.