Навигация
Реклама
Реклама

Одяг для полювання й риболовлі Graff

Хто, з повною упевненістю, зможе відповісти на питання - шанувальників якого з найдавніших ремесел, полювання або риболовлі, більше ?!

Яку б з сфер людської діяльності ми не торкнулися, технічний прогрес і сучасні технології не стоять на місці.

Так і в мисливсько-рибальському бізнесі існує велика і жорстка конкуренція. За перші місця не проти поборотися безліч фірм-виробників з усіх континентами. Постійні нововведення, високотехнологічні матеріали ось, що дозволяє постійно вдосконалювати свою продукцію.

Хто ж відмовиться від непромокаючої і ветронепродуваемая, легкого рибальського костюма? Зимовий чи літній рибалка - ви однаково хочете себе почувати зручно. Так само і на полюванні - безшумні, красиво пошиті, комфортні костюми різних кольорів і моделей.

Завоювала безліч шанувальників у всьому світі, за останні 20 років. Польська компанія Graff, спеціалізується на випуску сучасного одягу для полювання та риболовлі.

Безліч костюмів, жилетів, курток, штанів і багато чого іншого шиється, виключно за останнім словом моди з найсучасніших матеріалів. всі виробничі потужності расположени на території Польщі. Один із засновників і власників фірми, є завзятим мисливцем і рибалкою і він же, до речі, є основним дизайнером всієї лінійки одягу Graff. Граф дуже ретельно і трепетно ​​підходить до кожного аксесуару одягу, все це тільки найвищої якості.

Як і кожного бренду, у фірми є свої "топові" моделі костюмів, які виробляються з року в рік, але з постійними змінами, і природно тільки в кращу сторону!

Так наприклад, зимовий рибальський костюм 613-713 OB Graff, розрахований на використання при особливо низьких температурних умовах, до-50С. Є одним з кращих зимових костюмів для риболовлі в світі. Доступний за ціною, відмінний за якістю, даний костюм побив всі рекорди продажів серед костюмів подібного класу, на території України в 2016 році.

Також, офіційний представник фірми Graff - інтернет-магазин Мисливський Ряд' (Дніпропетровськ), радий запропонувати своїм покупцям багато інших моделей зимових або літніх костюмів, для полювання, риболовлі, туризму. Вибрати й купити які можна тут .

Наш магазин гарантує найвищу якість яку купує одягу, в якій ви, із задоволенням і в комфорті проведете багато незабутніх годин, віддаючись вашому улюбленому хобі - будь то полювання або риболовля!

Хто, з повною упевненістю, зможе відповісти на питання - шанувальників якого з найдавніших ремесел, полювання або риболовлі, більше ?
Хто ж відмовиться від непромокаючої і ветронепродуваемая, легкого рибальського костюма?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.