Навигация
Реклама
Реклама

Румунія продає замок Дракули

У Румунії виставлена ​​на продаж одна з найвідоміших у світі визначних пам'яток країни.

замок Бран , Більш відомий як замок графа Дракули, є маєтком династії Габсбургів.

За даними The Daily Telegraph , Продажем замку займається нью-йоркська юридична фірма Herzfeld and Rubin. За словами адвоката компанії, угода буде здійснюватися без відкритих торгів.

«Якщо з'явиться прийнятна пропозиція, ми вивчимо, хто ці люди і що вони пропонують, і серйозно розглянемо цю ідею», - заявив адвокат фірми Марк Мейер «Якщо з'явиться прийнятна пропозиція, ми вивчимо, хто ці люди і що вони пропонують, і серйозно розглянемо цю ідею», - заявив адвокат фірми Марк Мейер.

Він пояснив, що у нинішнього власника Домініка фон Габсбурга не вистачає часу на те, щоб займатися оновленням знаменитої садиби, яка в даний момент потребує ремонту.

Адвокат також зазначив, що поряд з замком є ​​місце під будівництво, яке майбутній власник зможе використовувати для зведення невеликого готелю.

Вартість замку не розголошується, проте спочатку ерцгерцог Домінік планував передати державі за 80 млн доларів.

«Це не просто національний пам'ятник, це найбільша і найважливіша пам'ятка Румунії», - додав Мейер.

Замок Бран, побудований в XIV столітті, придбав велику популярність завдяки своєму власникові - Владу III Цепешу, що прославився своєю жорстокістю Замок Бран, побудований в XIV столітті, придбав велику популярність завдяки своєму власникові - Владу III Цепешу, що прославився своєю жорстокістю. Саме його вважають прототипом головного героя роману Брема Стокера «Дракула».

Замок графа Дракули - одна з найбільш популярних туристичних визначних пам'яток Румунії. Щорічно маєток відвідують понад 500 000 чоловік. Іншою значною статтею прибутку є доходи від проведення в замку зйомок фільмів, романтичних вечерь і весіль.

Перші згадки про фортецю на цьому місці датуються 1211 роком. У мальовничому містечку Бран в 30 км від Брашова, на кордоні Мунтенії і Трансільванії.

Сам замок був побудований в кінці XIV століття місцевими жителями своїми силами і за власні кошти, за що вони були звільнені від сплати податків в казну держави протягом кількох століть Сам замок був побудований в кінці XIV століття місцевими жителями своїми силами і за власні кошти, за що вони були звільнені від сплати податків в казну держави протягом кількох століть. У 1622-1625 роках були добудовані дві захисні вежі.

Зведений на вершині скелі і має незвичайну трапецієподібну форму, замок Бран служив стратегічною оборонною фортецею. Він має 4 рівня, які з'єднуються сходами. Зали і коридори замку складають загадковий лабіринт. У внутрішньому дворику є колодязь, який веде, за переказами, до підземних приміщень.

Після 1918 року, одночасно з проголошенням Великої Румунії, жителі Брашова, предки яких спорудили цей замок, подарували його королеві Марії в знак своєї любові і відданості, після чого замок Бран став королівською резиденцією.

Після передачі замку власнику, всі меблі була вивезена в музеї Бухареста Після передачі замку власнику, всі меблі була вивезена в музеї Бухареста. І Домініку Габсбурга довелося заново відтворювати оздоблення замку, купуючи різні антикварні предмети.

Містечко Бран славиться також своїми сирами, рецепт приготування яких тримається в таємниці і передається від одного покоління до іншого.

На місцевому ринку можна придбати в'язані речі з натуральної вовни, а також сувеніри, більшість з яких обіграє образ Дракули.

Ще більше цікавого в нашому каналі Яндекс.Дзен. Підпишіться!

Читайте також

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.