Навигация
Реклама
Реклама

Коржі з сиром

xsenia Кухарчук 9 рівня

  • 15 грудня 2010, 19:01
  • 64416

Коржі з сиром і не тільки. Назва таке тому, що сир обов'язково повинен бути присутнім в цьому варіанті, а що Ви ще покладіть, це вже на Ваш смак. Я покажу парочку начинок, найпростіших. Тісто все той же, заварне, а варіантів приготування з ним може бути безліч. Може, комусь стане в нагоді і цей. Які вони смачні я не буду розповідати ... це легко уявити. Спробуємо?

Спробуємо

Доброго дня!!!
Знову я зі своїми коржиками. Цей варіант хороший для тих, хто не їсть смажене. Коржі, хоча і смажаться, але без масла, просто на сухій сковороді. Так що, для ваших шлунків це не шкідливо.))) Відразу хочу звернути увагу. Рецепт постій. Але якщо Ви не будете чітко виконувати вказівки, то прибіжить потім до мене лаятися.)) Так було .. правда, всього пару раз. У величезної більшості тісто виходить відразу і всі задоволені. А найбільше - я)))
Отже, ... почали?
Робимо тісто, яке багатьом знайоме, але поясню докладно для новачків!
Змішаємо масло з водою і доведемо до кипіння. Борошно насипаємо гіркою в глибокий посуд змішуємо з окропом (воду не охолоджуємо). І відразу, ще один момент. Складові тіста запам'ятати легко. Наприклад, 200гр борошна на 200 мл води або 300 гр борошна на 300 мл води. АЛЕ ... це не означає склянка борошна на склянку води, наприклад. У склянці борошна, ніж 200 гр, а ось води 200 мл т. Е. Я хочу сказати, що гр і мл не одне і те ж кількість.
Значить, змішуємо борошно і окріп. Спочатку ложкою, потім домішуємо руками. Чи не обпечіться. Довго Вам трудиться не доведеться. Тісто заварюється моментально.

Тісто заварюється моментально

Поки остигає тісто зробимо начинки. Потремо сир на тертці. Так само, додатково, можна нарізати і змішати з зеленню варені яйця. Додайте ще туди ж трохи розтопленого вершкового масла або фарш, вже обсмажений з цибулею і спеціями. Або ковбаса дрібно нарізана, або помідори і т. Д.
Тонко розкачати тісто, як на лаваш (за допомогою борошна). Пласт діаметром з Вашу сковороду (якщо Ви зробили все правильно - тісто у Вас вийшло дуже еластичне).
Зробіть проколи вилкою, інакше тісто на сковороді піде бульбашками.

Спробуємо?
Почали?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.