Навигация
Реклама
Реклама

нагороди компанії

Дата: 30.05.2019Лист подяки в День російського підприємництва в Сочі

29 травня 2019 року відбулася церемонія нагородження підприємців міста Сочі на честь святкування Дня російського підприємництва. Урочистий захід відбувся в приміщенні Міського Зборів Сочі за підтримки Адміністрації міста Сочі і Міського Зборів Сочі. З професійним святом представників сочинського бізнесу привітав голова Міського Зборів Сочі, керівник фракції ВПП «Єдина Росія» в ГСС Віктор Філонов і Глава міста Сочі Пахомов Анатолій Миколайович Кращих нагородили подяками та почесними грамотами. Заступник генерального директора ТОВ «СОУД» - Сочинські виставки »Захарченко І.І. була нагороджена подячним листом Міського Зборів Сочі за ефективний сумлінну працю, активну участь у культурному житті міста-курорту Сочі, сприяння в проведенні міських і крайових заходів.

Дата: 30.05.2019Дата: 30Почесна грамота День російського підприємництва в Сочі

29 травня 2019 року відбулася церемонія нагородження підприємців міста Сочі на честь святкування Дня російського підприємництва. Урочистий захід відбувся в приміщенні Міського Зборів Сочі за підтримки Адміністрації міста Сочі і Міського Зборів Сочі. З професійним святом представників сочинського бізнесу привітав голова Міського Зборів Сочі, керівник фракції ВПП «Єдина Росія» в ГСС Віктор Філонов і Глава міста Сочі Пахомов Анатолій Миколайович Кращих нагородили подяками та почесними грамотами. Генеральний директор ТОВ «СОУД» - Сочинські виставки »Захарченко Ю.А. був нагороджений Почесною грамотою Глави міста Сочі за високий професіоналізм, сумлінну працю, особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста

Дата: 10.12.2018Дата: 10Сочинська спортивна федерація інвалідів дякує Захарченко Інну Іванівну За матеріальну допомогу і чуйне ставлення до інвалідівДата: 08.11.2018Вітальний адрес начальник управління культури адміністрації міста Сочі

Вітальний адрес Заступнику генерального директора ТОВ «СОУД» - Сочинські виставки »І.І.Захарченко Шановна Інна Іванівна! Ваша православна виставка-ярмарок «ПРАВОСЛАВ'Я» - це справжня подія в духовному житті нашого міста. Учасники та відвідувачі з'їжджаються буквально з усієї Росії, а також з країн ближнього і далекого зарубіжжя. Жителі Сочі та інших причорноморських міст приїжджають на виставку, щоб доторкнутися до привезеним православним святиням, замовити молебні, придбати ікони, православні сувеніри, літературу, надати посильну допомогу монастирям, парафіям і притулкам. З кожним роком виставку відвідує все більше людей, в тому числі невоцерковленних, адже православна виставка - це можливість зробити своєрідне паломництво по святих місцях Російської Православної Церкви, не залишаючи меж свого міста. Вірю, що кожен відвідувач цієї виставки з користю для себе проведе тут час, відкриє щось нове і цікаве. Бажаю всім Вам благословенних успіхів у працях по моральному та духовному відродженню народу! З повагою, Заслужений працівник культури Кубані, начальник управління культури Л.Н.Кузьміна адміністрації міста Сочі м.Сочі 2018 р

Дата: 20.09.2018Дата: 20Лист подяки від Фонду регіональних соціальних програм «Наше майбутнє» проекту «Більше, ніж покупка»

ФОНД РЕГІОНАЛЬНИХ СОЦІАЛЬНИХ ПРОГРАМ
ЛИСТ-ПОДЯКА
Заступнику Генерального директора виставкової компанії «СОУД - сочинські виставки» Захарченко І.І.
Шановна Інна Іванівна!
Від імені проекту «Більше, ніж покупка» Фонду регіональних соціальних програм «Наше майбутнє» та від себе особисто висловлюємо слова подяки за небайдуже участь, сприяння та допомогу в організації та проведенні конкурсу «Культурологічні традиції сьогодні» в рамках Фестивалю «Золотий сезон-2018» .
Бажаємо успіхів і процвітання!
З повагою, Керівник проекту «Більше, ніж покупка»
Лена Карін
119019, Москва, вул. Знам'янка, Л.8 / 13, будова 2
тел: +7 (495) 780 9671 факс: +7 (495) 780 9674

Дата: 16.10.2017Дата: 16Подяка XIX Всесвітнього фестивалю молоді і студентів за допомогу в забудові фестивалю компанією ТОВ СОУД-Сочинські виставки

Воробйова Олексій Петрович
За активну участь і спільну роботу під час підготовки і проведення XIX Всесвітнього фестивалю молоді і студентів.
АА Стуглев
Директор Фонду «Росконгресс»

Дата: 21.12.2016Дата: 21Від імені Російського союзу виставок і ярмарків сердечно вітаємо вас з Ювілейним подією - 25-річчям діяльності ТОВ «СОУД» - Сочинські виставки »!

Шановні колеги!
Від імені Російського союзу виставок і ярмарків сердечно вітаємо вас з Ювілейним подією - 25-річчям діяльності ТОВ «СОУД» - Сочинські виставки »! ТОВ «СОУД» - Сочинські виставки »може по праву пишатися своїми досягненнями. За роки існування компанія зарекомендувала себе як стійке і стабільне підприємство.
Виставки, проведені «СОУД» - Сочинські виставки »за 25 років своєї історії, безсумнівно, внесли вагомий внесок у формування іміджу регіону, сприяли розвитку співробітництва підприємств Краснодарського краю з партнерами в Росії та за кордоном, залученню інвестицій в економіку міста та регіону, просуванню вітчизняних товарів на внутрішній і зовнішній ринки.
Щорічно компанія організовує понад 20 спеціалізованих виставок, міцно вписалися в календар російських виставок і стали вагомими галузевими подіями, майданчиком для налагодження і зміцнення бізнес контактів.
Міжнародне визнання заходів «СОУД» - Сочинські виставки »підтверджується більш ніж 10-річним членством компанії у Всесвітній асоціації виставкової індустрії - UFI. 4 виставки відзначені Знаком РСВЯ - свідченням особливого значення виставкового заходу для російської економіки. Прагнення компанії «СОУД» - Сочинські виставки »до підвищення рівня послуг, пошук нових підходів і методів, висока корпоративна культура працюють нa pocm репутації і престижу фірми в Росії і за кордоном.
Бажаємо Вам, шановні колеги, нових звершень, високоякісних виставок, подальшого розвитку Вашої фірми. Сподіваємося, що склалося між нами конструктивну співпрацю і в подальшому буде розширюватися і служити на благо процвітання економіки Росії.
Президент РСВЯ
Віце-президент UFI С.П. Алексєєв
Виконавчий директор РСВЯ Л.С. Смородова

Дата: 21.12.2016Дата: 21Сердечно вітаю компанію «СОУД - Сочинські виставки» з 25-річним ювілеєм!

Генеральному директору
OOO "СОУД-Сочинські виставки"
Ю.А. Захарченко


Шановний Юрію Олександровичу!

Сердечно вітаю Вас і компанію «СОУД - Сочинські виставки» з 25-річним ювілеєм!


Висловлюю Вам щиру подяку за сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у зміцнення статусу Сочі як культурно-ділового центру на Півдні Росії.

Активна життєва позиція, знання, талант, любов до своєї справи, бажання бути максимально корисним і затребуваним, внести свій вклад конкретними справами в розвиток виставкової діяльності міста-курорт Сочі по праву здобули заслужену повагу і авторитет серед Ваших колег керівництва міста.

Упевнений, що ми працюємо разом на одну ідею - перетворити Сочі в курорт світового рівня, а Ваша енергія, цілеспрямованість, відповідальність за рішення поставлених завдань ще довгі роки слугуватимуть розвитку і процвітанню Вашої компанії і міста-курорту Сочі в цілому.

Бажаю Вам і Вашому колективу успішної реалізації задуманих планів і сподіваюся на подальшу плідну співпрацю!

Глава міста Сочі

А.Н. Пахомов

Дата: 19.12.2016Дата: 19Почесна грамота від Російської Гільдії Ріелторів

Почесна грамота від Російської Гільдії Ріелторів, нагороджується ЗАТ "СОУД-Сочинські виставки", м.Сочі в зв'язку з 25-річчям компанії, за плідну співпрацю та професійні досягнення в проведенні виставкових заходів на високому рівні. З повагою, Президент РГР Виноградов В.Н.

Дата: 19.12.2016Дата: 19Почесна грамота

Почесною грамотою Глави міста Сочі нагороджується: Захарченко Інна Іванівна - заступник генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю «СОУД-Сочинські виставки», "за сумлінну працю, особистий професійний внесок у розвиток міста Сочі". Глава міста Сочі А.Н. Пахомов 2018

Дата: 26.11.2016Дата: 26Подяка від міністерства промисловості і торгівлі РФ

МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОСТІ І ТОРГІВЛІ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ

ОГОЛОШУЄ ПОДЯКА

ЗАХАРЧЕНКО ЮРІЮ Олександрович

генеральному директору ТОВ «Соуд-Сочинські виставки», Краснодарський край

за великий внесок у розвиток промисловості та торгівлі, багаторічну сумлінну працю, і в зв'язку сознаменательной датою з дня утворення підприємства

Міністр Д.В. МантуровПріказ від 25 листопада 2016 року № 372п

Дата: 17.09.2016Лист подяки від Російської Гільдії Ріелторів

Російська Гільдія Ріелторів висловлює подяку "СОУД-Сочинські виставки" м.Сочі За плідну співпрацю, професійні досягнення та за активну роботу в становленні цивілізованого ринку нерухомості Росії. З повагою, Президент РГР Деменок Т.Ю.

Дата: 28.05.2016Дата: 28Лист подяки в день Російського підприємництва 28.05.2016

Захарченко Юрію Олександровичу вручили Лист подяки з формулюванням: "за багаторічну сумлінну працю, активну участь у громадському житті міста, активну громадянську позицію та в зв'язку з професійним святом - Днем російського підприємництва.", За підписом Голови Міського Зборів Сочі В.П. Філонова.

Дата: 17.05.2016Дата: 17Диплом Союзу Російських Пивоваров

Нагороджується ЗАТ "СОУД-Сочинські виставки" вищої загальносоюзної нагородою "За розвиток пиво-безалкогольної галузі Росії" "Бурштинова Зірка", в номінації "За збереження традицій російського пивоваріння" Виконавчий директор Союзу В.І. Мамонтов

Дата: 17.05.2016Дата: 17Вітання з нагоди відкриття Ювілейного міжнародного форуму ПИВО 2016

Шановні Юрій Олександрович і Інна Іванівна !! Від себе особисто і від усього колективу ВАТ «Томське пиво» ​​сердечно вітаю Вас з XXV Ювілейним міжнародним форумом «Пиво 2016». Багаторічна співпраця з Вами в рамках форуму завжди було приємним і плідним. Висловлюю Вам вдячність за прекрасну організацію, насичену цікаву програму, красиві святкові моменти і професійний конкурс. Всі учасники завжди відчувають увагу і турботу засновників та організаторів виставки. Це дуже важливо і цінно. Бажаю подальшого розвитку цього чудового проекту, благополуччя і успіхів в справах! Генеральний директор ВАТ «Томскоепіво» КляйнГ.І.

Дата: 26.02.2016Дата: 26Свідоцтво про членство ТОВ «СОУД-Сочинські виставки» в Спілці російських виробників пиво-безалкогольної проудкціі

Це свідоцтво засвідчує, що ЗАТ «СОУД» - Сочинські виставки »є членом Союзу російських виробників пиво-безалкогольної продукції. Виконавчий директор Союзу В.І. Мамонтов

Дата: 27.01.2016Дата: 27Компанія СОУД-Сочинські виставки отримала офіційне свідоцтво на товарний знак SIFTДата: 30.11.2015Подяка від Дитячого Фестивалю Мистецтв і Спорту «Кінотаврик»

XV міжнародний дитячий фестиваль мистецтв і спорту "Кінотаврик"
Благодійний фонд Оксани Федорової
"Поспішайте робити добро!"
Дякує Генерального директора ЗАТ "СОУД-Сочинські виставки" Захарченко Юрія Олександровича, за допомогу в організації та проведенні фестивалю.

Дата: 28.06.2013Дата: 28Посвідчення до медалі

Російський Союз виставок і ярмарків нагороджує Почесною Знаком "За заслуги в розвитку виставкової справи" Захарченко Інну Іванівну, заступника генерального директора ЗАТ "СОУД-Сочинські виставки", Сочі. 28 червня 2013 р

Дата: 28.06.2013Дата: 28Медаль до сертифікату на ім'я Захарченко Інни ІванівниДата: 16.05.2012Привітання Голови Комітету Ради Федерації з аграрно-продовольчої політики і природокористування Г.Л.Горбунова до учасників і гостей «XXI Міжнародного форуму« Пиво-2012 »

МОСКВА 16-19 травня 2012 року Шановні учасники та гості Міжнародного форуму! Від імені Комітету Ради Федерації з аграрно-продовольчої політики і природокористування вітаю учасників, гостей і організаторів став традиційним «XXI Міжнародного форуму« Пиво-2012 ». У нашій країні пивоварна галузь є однією з важливих складових економіки і зачіпає різні напрямки аграрно-промислового комплексу. І сьогодні в цій галузі вирішуються ключові питання її регулювання і подальшого розвитку. Сочинський форум «Пиво-2012» якраз є унікальним майданчиком, на якій всі зацікавлені сторони зустрічаються віч-на-віч і ведуть конструктивне обговорення всіх нагальних питань, що склалися в галузі пивоваріння. Яскрава і масштабна програма Форуму, організована компанією «СОУД - Сочинські виставки» дозволить гостям та відвідувачам ознайомитися з традиціями пивоваріння Росії, Чехії, Німеччини, Китаю, Південно-Східної Азії. Особливо радує зростання кількості російських учасників Форуму, які наочно демонструють стан і розвиток пивоварної галузі. Це зайвий раз доводить, що їм є, чим пишатися і що демонструвати. Форум «Пиво-2012» - це ще одна унікальна можливість для учасників і відвідувачів встановити міцні ділові відносини, отримати уявлення про реальну картину стану пивоварної галузі Росії. Бажаю всім учасникам, організаторам і гостям Форуму успішної роботи, приємних вражень і нових творчих успіхів в життєво важливому виробництві. Голова Комітету Г.А. Горбунов

Дата: 25.01.2012Дата: 25Генеральний директор ТОВ «СОУД-Сочинські виставки»;Захарченко Юрій Олександрович сьогодні став володарем першої премії імені П. І. Бажанова.

Премія заснована на честь колишнього глави Сочі Петра Бажанова. У 2012 році місто-курорт святкував 100-річчя від дня його народження. Нагорода заснована Сочинським концертно-філармонічним об'єднанням (ПКФО). Перша урочиста церемонія нагородження премією імені П.І. Бажанова пройде 25 січня в Залі органної та камерної музики. Іменна премія вручається за підтримку культурних ініціатив і буде присуджуватися щорічно за внесок в основну діяльність і підтримку ПКФО.

Дата: 22.12.2011Дата: 22Диплом За внесок у вітчизняну культуруДата: 19.12.2011Вітання від Томське Пиво

Шановний Юрію Олександровичу! Прийміть поздоровлення із знаменною датою - 20-річчям від Дня заснування ЗАТ "СОУД - Сочинські виставки"! Лідируючі позиції серед російських і західних виставкових компаній підтверджуються високим рівнем якості організації та проведення виставкових заходів. За всі роки існування компанія зарекомендувала себе як стійке і постійно вдосконалюється підприємство. Перемога м.Сочі в гонці за право стати столицею зимових Олімпійських ігор 2014 року, дозволяє з оптимізмом дивитися в майбутнє, відкривати нові горизонти амбітних бізнес-завдань. Бажаємо Вам і всьому колективу здоров'я, успіхів, благополуччя і нових ділових досягнень! Генеральний директор ВАТ "Томське пиво" І.Г.Кляйн 2011

Дата: 19.12.2011Дата: 19Вітання з 20-річчям від Міського зборів Сочі

Генеральному директору ЗАТ «СОУД-Сочинські виставки» Ю.А. Захарченко Шановний Юрію Олександровичу! Від імені депутатів Міського Зборів Сочі і від мене особисто | ріміте вітання з нагоди знаменної дати - 20-річного ювілею омпанії «СОУД-Сочинські виставки». За два десятиліття своєї діяльності Ви зарекомендували себе як Оманд професіоналів, для якої не існує нездійсненних завдань. ) Б це свідчать численні нагороди та міжнародне різнаніе. Ви організуєте більше 20 спеціалізованих виставок в рік, шогіе з яких стали візитною карткою не тільки компанії, але і орода Сочі в цілому. Компанія показує високий рівень організації і доведення виставкових заходів, постійно вдосконалюючи і асшіряя комплекс послуг. Висловлюю Вам глибоку вдячність за те, що Ви віддаєте свої мули і професійні знання, досвід і час для розвитку ефективного ізнес-простору в місті Сочі і чудові умови для проведення олноценного відпочинку жителів і гостей нашого міста. Бажаю Вам успішної реалізації будь-яких ідей і планів, нових рофессіональних перемог і процвітання на благо міста Сочі, Краснодарського раю і всієї Росії! Здоров'я і благополуччя Вам і Вашим родинам! Голова Міського Зборів Сочі А.Н. Луцик

Дата: 19.12.2011Дата: 19Привітання з 20-річчям компании від рекламного агентства «MATRIX»

Шановний Юрію Олександровичу! Прийміть щирі вітання 20-річчям Вашої компании від рекламного агентства «MATRIX» Багата років під Вашим керівніцтвом працює ЗАТ «Соуд -Сочінскіе виставки» - стабільна и дінамічно розвівається, чісленні успіхі якої много в чому Ваша особиста заслуга. Дозвольте Зазначити, что Ві як генеральний директор компании корістуєтеся заслуженим авторитетом у колег и партнерів підприємства. Впевнені, висока компетентність, спрямованість тільки на позитивний результат, невичерпна енергія, професіоналізм-Ваших співробітників дозволять ЗАТ «Соуд - Сочинські виставки» і надалі зберегти і зміцнити своє становище на російському виставковому ринку. Висловлюємо Вашої компанії свою подяку і вдячність за встановилися між нами взаємовигідні та партнерські відносини!

Дата: 19.12.2011Дата: 19Вітання від ВАТ ГК Перлина компанії СОУД з 25-річчям

ШАНОВНИЙ ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ! ПРИЙМІТЬ НАШІ ЩИРІ ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ 20-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ ВАШОЇ КОМПАНІЇ! ВИ ПЕРШИМИ В НАШОМУ МІСТІ ПОЧАЛИ ДІЯЛЬНІСТЬ З ПРОВЕДЕННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ВИСТАВОК, ЩО СПРИЯЮТЬ ВСТАНОВЛЕННЮ БІЗНЕС-КОНТАКТІВ, РОЗШИРЕННЯ ДІЛОВИХ ЗВ'ЯЗКІВ, ПРОСУВАННЮ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ, І ЗАРАЗ СОУД є лідируючою ВИСТАВКОВОЇ ПІДПРИЄМСТВОМ ПІВДНЯ РОСІЇ. МИ ЩИРО РАДИ, ЩО ПРОТЯГОМ ЦИХ 20-ТИ РОКІВ НАШІ ПАРТНЕРСЬКІ ВІДНОСИНИ ЯВЛЯЮТЬСЯ ПРИКЛАДОМ ВЗАЄМОВИГІДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА І ПОРОЗУМІННЯ. У цей знаменний день БАЖАЄМО ВАМ І ВАШІЙ КОЛЕКТИВУ успіхів у всіх починаннях, ДОБРОБУТУ, РЕАЛІЗАЦІЇ БАЖАНИХ ПЛАНІВ, ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ У ДОСЯГНЕННІ ПОСТАВЛЕНИХ ЦІЛЕЙ! З повагою, Генеральний директор ВАТ ГК Перлина Т.Е.Ковалев 19 грудня 2011

Дата: 19.12.2011Дата: 19Вітання з 20-річчям від Міського зборів Сочі Ельвіра Д. Мкртичан

ДОРОГІ СОУДовци! «Настає пора Юбілеев- Це тільки початок шляху І можливість: Стати кращими, мудрішими І до перемоги швидше йти. Шлях часом нелегкий До удачі, але завзятість і труд Можуть все. Миколи Святого- захист. Шлях до успіху і благо в усьому ... Настає пора ювілеїв. І нам минулого трішки шкода. Стали всі ми трохи дорослішою, Та очі краще бачать вдалину ... Бажань вам бажаю виконання. Здоров'я, довголіття, і завжди Друзів надійних, вірних Нескінченно і Відданих соратників в справах! »Ельвіра Д. Мкртичан. 19.12.2011. м.Сочі.

Дата: 01.11.2011Дата: 01свідоцтво підтримки

XV Міжнародна спеціалізована виставка «Готельно-ресторанний бізнес. Welcome! - 2011 року проводиться за підтримки Російського союзу промисловців і підприємців Президент Російського Союзу Промисловців і Підприємців А.Н. Шохін

Дата: 01.07.2011Дата: 01Диплом За внесок в розвиток ювелірного дизайну РосіїДата: 20.06.2011Подяка від Міністерства сільського господарства РФ Захарченко Юрію Олександровичу

Міністерство сільського господарства Російської Федерації ПОДЯКА ЗАХАРЧЕНКО Юрію Олександровичу - генеральному директорові закритого акціонерного товариства "СОУД" -Сочінскіе виставки ", місто Сочі За багаторічну сумлінну працю в системі агропромислового комплексу Заступник Міністра А.Л. Черногоров Наказ Мінсільгоспу Росії від 20 червня 2011р. №990 -н

Дата: 20.06.2011Дата: 20Подяка від Міністерства сільського господарства РФ Захарченко Інні Іванівні

Міністерство сільського господарства Російської Федерації ПОДЯКА ЗАХАРЧЕНКО Інні Іванівні - заступникові генерального директора закритого акціонерного товариства "СОУД" -Сочінскіе виставки ", місто Сочі За багаторічну сумлінну працю в системі агропромислового комплексу Заступник Міністра А.Л. Черногоров Наказ Мінсільгоспу Росії від 20 червня 2011р. № 990-н

Дата: 11.06.2011Дата: 11Подяка від Кінотавр

22 ВІДКРИТИЙ РОСІЙСЬКИЙ кінофестиваль "Кінотавр" ПОДЯКА ЗАХАРЧЕНКО ЮРІЮ Олександрович Генеральному директору ЗАТ "СОУД-Сочинські виставки" ЗАХАРЧЕНКО Інні Іванівна Заступник генерального директора ЗАТ "СОУД-Сочинські виставки" ЗА ПЛІДНУ СПІВРОБІТНИЦТВО І ПІДТРИМКУ В ОРГАНІЗАЦІЇ XXII ОРКФ "Кінотавр" Директор ОРКФ "Кінотавр" Олена Лапіна Продюсер ОРКФ "Кінотавр" Поліна Зуєва Сочі 4-11 червня 2011р.

Дата: 17.05.2011Дата: 17Диплом «За заслуги в розвитку пивоварної галузі»

СОЮЗ РОСІЙСЬКИХ ВИРОБНИКІВ ПИВО-безалкогольної продукції ДИПЛОМ Нагороджується орденом "За заслуги в розвитку пивоварної галузі" ЗАХАРЧЕНКО Юрій Олександрович Генеральний директор ЗАТ "СОУД" - Сочинські виставки "Голова Ради Союзу В.І. Мамонтов 2011

Дата: 11.04.2011Дата: 11Лист від Російського Союзу промисловців і підприємців

Учасникам, гостям та організаторам XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Будмаркет - 2011» Від імені Російського союзу промисловців і підприємців вітаю учасників, гостей і організаторів XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «СТРОІМАРКЕТ - 2011»! Ця виставка по праву вважається одним із значущих регіональних заходів у будівельній галузі. Актуальність проведення виставки «СТРОІМАРКЕТ - 2011» обумовлена ​​також і тим, що в даний час в Краснодарському краї ведеться активна робота з підготовки до зимових Олімпійських ігор 2014 року, що передбачає масштабне будівництво не тільки спортивних споруд, а й об'єктів інфраструктури. Крім того, XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Будмаркет - 2011» - це комплексний захід, одночасно з яким відбудуться XVII Спеціалізована виставка «Ріелтор. Інвестиції. Нерухомість - 2011 », XVII Спеціалізована виставка« Котеджне будівництво - 2011 », XVII Міжнародна спеціалізована виставка« Вікна. Фасади. Покрівля. Двері. - 2011 », що в значній мірі розширить тематичну і ділову спрямованість виставки« СТРОІМАРКЕТ - 2011 ». Переконаний, що ці заходи будуть сприяти будівельним організаціям і фірмам в справі просування на внутрішній і зовнішній ринки нових проектів, технологій, матеріалів і устаткування, а також встановлення ділових контактів між вітчизняними та зарубіжними компаніями, пошуку ділових партнерів та нових напрямків у співпраці. Бажаю учасникам, гостям і організаторам XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «СТРОІМАРКЕТ - 2011» нових контактів, успішної і плідної роботи! Президент Російського союзу промисловців і підприємців А.Н.Шохін

Дата: 19.12.2010Дата: 19Поздоровлення з 19-річчям компанії від ГК «Перлина»

ШАНОВНИЙ ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ! ПРИЙМІТЬ НАШІ ЩИРІ ПРИВІТАННЯ З НАГОДИ 19-РОКІВ ВІД ДНЯ ЗАСНУВАННЯ ВАШОЇ КОМПАНІЇ! МИ ЩИРО РАДИ, ЩО ПРОТЯГОМ БАГАТЬОХ РОКІВ НАШІ ПАРТНЕРСЬКІ ВІДНОСИНИ ЯВЛЯЮТЬСЯ ПРИКЛАДОМ ВЗАЄМОВИГІДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА І ПОРОЗУМІННЯ. ЗА ЦІ РОКИ кероване вами КОМПАНІЯ ПРИДБАЛА бездоганна репутація та МИ ПЕРЕКОНАНІ, ЩО СЕКРЕТ ЦЬОГО УСПІХУ КРИЄТЬСЯ В ВИСОКОМУ РІВНІ ВАШОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ. У цей знаменний день БАЖАЄМО ВАМ І ВАШІЙ КОЛЕКТИВУ успіхів у всіх починаннях, ДОБРОБУТУ, РЕАЛІЗАЦІЇ БАЖАНИХ ПЛАНІВ, ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ У ДОСЯГНЕННІ ПОСТАВЛЕНИХ ЦІЛЕЙ!

Дата: 19.12.2010Дата: 19Поздоровлення з 19-річчям компанії від Міського зборів Сочі

МІСЬКЕ ЗБОРИ СОЧІ Генеральному директору ЗАТ «СОУД - сочинські виставки» Ю, А. Захарченко Шановний Юрію Олександровичу! Прийміть щирі вітання з 19-річчям утворення компанії «СОУД - сочинські виставки»! Сьогодні структура під Вашим керівництвом по праву вважається провідною виставковою компанією Півдня Росії. Майже два десятки років вона дає старт курортного сезону грудневої виставкою - «Курорти і туризм». Неоціненна роль компанії в розвитку в становленні партнерських відносин вітчизняних та іноземних підприємств. Більше 20-ти щорічних виставок служать для фахівців своєрідним барометром ринкових тенденцій і стану здоров'я цілих галузей, За всім цим стоїть нелегкий повсякденний труд згуртованого колективу. Уже багато досягнуто, але попереду великі перспективи. Упевнений, ділова взаємодія на базі ваших виставок буде зміцнюватися на благо нашого улюбленого міста і в ім'я процвітання Росії. У цей святковий день, висловлюю вдячність кожному працівнику компанії «СОУД - сочинські виставки» за нелегку працю і бажаю всім здоров'я, радості, процвітання, невичерпної душевної щедрості, оптимізму, успіхів у всіх справах і починаннях. Нехай у ваших домівках буде спокій і достаток. Щастя Вам і вашим родинам! З повагою, голова Міського Зборів Сочі А.Н. Луцик м.Сочі грудень 2010 р

Дата: 27.08.2010Дата: 27Почесна грамота голови міста Сочі

ПОЧЕСНА ГРАМОТА глави міста Сочі нагороджували Захарченко Юрій Олександрович Генеральний директор закритого акціонерного товариства "СОУД - Сочинські виставки" За високий професіоналізм, вклад в розвиток виставково-ярмаркової діяльності в місті Сочі і в зв'язку з 70-річчям від дня народження Глава міста Сочі О.Н . Пахомов 2010 р

Дата: 07.06.2010Дата: 07Посвідчення Російського Союзу Виставок і ярмарків

Російський Союз Виставок і Ярмарок Нагороджує почесною медаллю "За працьовитість і мистецтво в виставковому справі" ЗАХАРЧЕНКО Інну Іванівну ЗАТ "СОУД-Сочинські виставки" 7 червня 2010

Дата: 10.05.2010Дата: 10Благодарстевнное лист

Адміністрація Центрального району м.Сочі Листи подяки Генеральному директору ЗАТ "СОУД Сочинські виставки" Ю.А. Захарченко Шановний Юрію Олександровичу! Адміністрація Центрального району міста Сочі висловлює Вам щиру вдячність і подяку за особистий внесок в організацію та проведення заходів у дні святкування 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні для ветеранів Центрального району. Вітаємо Вас і Ваш колектив зі святом перемоги! Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, щастя і благополуччя! Глава адміністрації Центрального району І.Л.Савін 2010р.

Дата: 01.06.1994Дата: 01свідоцтво РСВЯ

Свідоцтво Російського союзу виставок і ярмарків: ЗАТ "СОУД - Сочинські виставки", Сочі є дійсним членом Російського союзу виставок і ярмарків з 01 червня 1994 року

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.