Навигация
Реклама
Реклама

Нерухомість на Канарських островах - Ділові новини АН BFS

Іспанія здавна славиться відомої багатьом курортною зоною під назвою Канарські острови

Іспанія здавна славиться відомої багатьом курортною зоною під назвою Канарські острови. В цей архіпелаг входять такі острови, як Фуертевентура, Тенеріфе, Ієрро, Лансароте, Ла Пальма, Гран Канарія і ще 7 невеликих островів.

Купуючи нерухоме майно на Канарах, ви потрапляєте в безтурботний відпочинок на кращих пляжах з екзотичної обстановкою, вам відкривається можливість відчути насолоду культурно - розважального характеру на численних заходах, також ви зможете вийти у відкритий океан з дошкою для серфінгу і отримати від цього масу позитивних вражень. Крім того, знайдеться ще багато розваг на будь-який смак.

Канарські острови користуються високим попитом через розвиненої інфраструктури та краси природи. Це все серйозно підвищує ціни на нерухомість. Крім усього іншого, це ще і вигідне вкладення коштів, так як здача в оренду власної нерухомості в Іспанії може принести непоганий дохід.

Однак нерухомість Тенеріфе , Як і на інших Канарських островах коштує значно нижче (близько 30%), ніж в решті Іспанії. Головні плюси придбання нерухомості в тому, що процедура оформлення угод для громадян, які не є резидентами країни, досить проста. Стягується комісія з операцій з нерухомістю становить 10% від вартості придбання. Наступний суттєвий плюс в тому, що при придбанні іноземцем нерухомого майна на Канарах він отримує візу (Шенген) і вид на проживання.

Вартісні рамки на Канарах досить різноманітні: якщо хочете придбати невелику студію, то доведеться викладати суму до 100 тис. Євро. Можна також придбати розкішну віллу, але за неї вам доведеться заплатити кілька мільйонів євро. У багатьох покупців користуються попитом євро-апартаменти і таунхауси через їх невисоких цін, які становлять пару сотень тисяч євро.

Також на Канарських островах надається іпотека для іноземних громадян, вона може становити до 6% від вартості нерухомості, термін надання доходить до 20 років. Податкові збори відносно невеликі, від 200 і до 700 євро. Термін дозволеного проживання на Канарах становить півроку.

Як правило, багато інвесторів не користуються набутими володіннями, вони просто пропонують їх в оренду. Це поширене явище, тому як Канарські острови користуються великим туристичним попитом. Вартість оренди становить від 500 до багатьох десятків тисяч Євро. Найдорожчим і популярним островом вважається Тенеріфе: ціни на нерухомість і оренду там набагато вище в порівнянні з іншими островами.

матеріал підготовлений АН BFS

Додайте джерело АН BFS в обране Google Новини . Що далі? Буде цікавіше!

Що далі?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.