Навигация
Реклама
Реклама

Дитячі табори за кордоном

Багато батьків вважають, що найкращий час, щоб відправити дитину в мовний табір за кордон - це літо. Адже літні канікули тривають майже три місяці, і є маса часу і варіантів, як дитині провести літо і відпочити, вивчивши при цьому іноземну мову.

Насправді, влітку проводиться набагато більше мовних таборів і є просто величезна кількість країн, куди можна відправити свою дитину. Але, мало хто знає, що така можливість є і під час зимових канікул. Кількість програм трохи менше, та й навіщо взимку додавати до англійського водні види спорту або гольф? У чому ж особливості і переваги таких програм?

По-перше, звичайно ж, ціна. Ні для кого не секрет, що влітку в готелях всього світу практикується доплата за так званий «високий сезон». Мовні школи, звичайно, не готелі, а й тут така практика застосовується, причому дуже часто. Взимку ж Ви позбавите себе від непотрібних переплат.

По-друге, для Вашої дитини це буде відмінний шанс познайомитися з традиціями і звичаями святкування Нового року в інших країнах. Ваша дитина зможе побачити Різдвяні декорації і сяючі вогні міст, прикрашених до святкування. На честь новорічних свят, у всіх країнах світу проводяться новорічні карнавали, святкування, ярмарки; відкриваються спеціальні експозиції в музеях, готують особливу, традиційну їжу і частування. Безсумнівно, це буде цікавою досвідом для підлітка.

У школах, як правило, трохи менше учнів, але набагато краще міжнародний мікс, що допомагає повністю зануритися в мовне середовище і максимально використовувати тільки іноземну мову в спілкуванні. Також це можливість спілкуватися зі своїми однолітками з інших країн і заводити нові, цікаві знайомства. Одна з таких шкіл, які проводять дитячі табори за кордоном взимку в Англії - школа Cavendish School of English в Борнмуті, Англія.

Ще одним плюсом зимових мовних таборів з вивченням іноземної мови є наявність великої кількості груп в цю пору року. Звичайно ж, якщо Ваша дитина - вже досвідчений мандрівник і подібна поїздка для нього не вперше, то група - не його варіант. Але, якщо він тільки починає свій шлях і ця поїздка буде його першим досвідом, то групова поїздка з керівником - краще, що можна придумати. З моменту, коли Ви передасте Ваше чадо керівнику групи в аеропорту і до моменту повернення додому, Ваша дитина буде постійно під наглядом. У разі виникнення будь-яких питань, йому завжди буде, до кого звернутися. Так, практики мови буде трохи менше, оскільки він буде з іншими хлопцями з групи, які говорять на тій же мові, але, як показує практика, для першої поїздки це, найчастіше, найкращий варіант. Наприклад, школа CES в Уертінзі , Буде рада прийняти таку групу в січні наступного року.


Кількість програм трохи менше, та й навіщо взимку додавати до англійського водні види спорту або гольф?
У чому ж особливості і переваги таких програм?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.