Навигация
Реклама
Реклама

кордон Абхазії

Маю борг в ФССП, зібралися з родиною на машині у відпустку в Абхазію випустять мене на кордоні мулі немає спасибі.
Виконавчий лист від 03.09.2018 № 2-1-6195 / 2018
Постанова про стягнення виконавчого збору.
КАЛУСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД
Інші стягнення майнового характеру не до бюджетів РФ: 25800.00 руб.
Виконавський збір: 7056.00 руб.

Добрий день. Ні не випустять.

Завтра виліт в Абхазію. Хвилює питання про заборону виїзду за кордон. На сайті ФССП про ІП варто стаття 46 п 1 ч 4. Від 7.12.2018. знятий заборона, і чи завжди його накладають?

Добрий день. Дізнатися НАПЕВНЕ ви це можете навіть не на сайті УФССП, а зателефонувавши приставу, або при зустрічі, щоб вони перевірили вас по базі. На сайті часто застаріла інформація.

При покупці авто в Абхазії, чи потрібно мені перетинати кордон? Раз в рік. І як вільно я можу їздити на території Росії? Дякуємо.

Так ввезення вивезення ні хто поки з ними не відміняв.

Так ввезення вивезення ні хто поки з ними не відміняв

Які документи потрібні для переходу кордону Росія-Абхазія студенту (очне навчання) призовного віку (18 років), якому було надано відстрочку на час навчання.

Паспорт громадянина Російської Федерації.

Якщо основних боргів немає, але є кредити, через кордон в Абхазію пропустять.

Пустять, якщо відсутня заборгованість стягнута за рішенням суду по якій пристави виносили постанову про заборону виїзду боржника за кордон.

Добрий день. Тимчасове обмеження на виїзд з Росії за борги, може накласти судовий пристав-виконавець - ст. 67 ФЗ "Про виконавче провадження". Це можливо тільки якщо у вас є не виконане рішення суду, але підставі якого відкрито виконавче провадження в службі судових приставів. Дізнатися, чи є на вас виконавче провадження, можна на сайті ФССП в розділі Сервіси - Банк даних виконавчих проваджень. Якщо є відкрите провадження, то вам потрібно дізнатися у свого пристава, чи є постанова про про тимчасове обмеження на виїзд боржника з Російської Федерації. Якщо відкритих виробництв немає, то і заборони на виїзд за боргами, бути не може.

Чи потрібна згода на перетин кордону в Абхазію батьків, які в розлученні, а дитина їде з бабусею?

Добрий день. Да.нужно згоду обох батьків.

Я везу групу дітей до Абхазії. Для перетину кордону потрібно оформляти згоду від двох батьків. Я супроводжує. Діти їдуть без батьків.
1. Якщо у сім'ї зв'язок з батьком втрачена, оформлений розлучення, аліменти не отримують, чи потрібно в такій ситуації згоду батька?
2. Які документи для перетину кордону, потрібно оформляти опікуваного дитині?

Шановна Рушана, 1) згода батька потрібно, так як його батьківських прав не позбавляли 2) дозвіл органу опіки та / або законних представників.

Нам через 2 дня їхати до Абхазії, чи потрібен дитині штамп про громадянство при перетині кордону?

Добрий день. Ставити штамп, який підтверджує правовий зв'язок з державою, можна добровільно за бажанням батьків, до того ж визнається як факт наявності підданства РФ у неповнолітніх і запис, зроблений про них в російських паспортах законних представників. Незважаючи на наявність у свідоцтві інформації про приналежність батьків до російської держави або записи про дітей в їх паспортах, на практиці до цих пір продовжують вимагати дану позначку. Особливо часто це відбувається при проходженні неповнолітніх з батьками в безвізові з Росією країни, тому рекомендується все-таки її зробити. Робиться відмітка дуже просто і, як правило, відразу ж в день звернення.

Чи можна перетинати кордон Росія Абхазія з вантажем без допуску на міжнародні перевезення.

Добрий день, Якщо будете Грузію через Абхазію пересікат то потім а) Грузія вас не впустити б) Перетин кордону Грузії через Абхазії вважається кримінальним злочинам, тому що дана територія окупірованая територія.

Я громадянин Казахстану, я перебуваю в РФ вже більше 90 днів, але при цьому я пересікал кордон з Абхазією, тобто в міграційній карті все в порядку, а в паспорті там друк не ставлять, хочу дізнатися у вас у мене може бути порушення?

Якщо з міграційної картою все в порядку то порушень немає.

Була в Грузії по закордонний паспортом. Планую тур до Абхазії по паспорту РФ. Проблем на кордоні Росія-Абхазія не виникне, з урахуванням попередніх відвідин Грузії? Дякуємо.
З повагою, Олена.

Олена, немає ви можете проходити кордон по внутрішньому паспорту РФ.

З Росії не виникатиме, але якщо будете через т.зв. границі між Абхазії і Росії перетинати, то дана кримінальна злочину для Грузії, тобто якщо потім в Грузії будете приїжджати то Вас - не впускатимуть в Грузії - ця кримінальна злочину і Вас затримати бо Абхазія окупована територія і тільки через т.зв. Кордонів через енгурі можливо перейти в Абхазії. Не який держави Абхазії не існує для Грузії на правовому на політичному в сенсі.

Питання: чи потрібно нотаріально завіряти згоду батьків на поїздку через кордон в Абхазію з бабусею дітей 5 років, 8 і 11? Згода з одного або з двох батьків? Дякуємо!

Добридень! Так, вам необхідно оформити свою згоду на проїзд через кордон вашої дитини у нотаріуса. Згода дається одне на всіх дітей від двох батьків. Візьміть з собою свідоцтва про народження всіх дітей.

Хочв потрапити в дьюті фрі на кордон Абхазії. Але фігу за двома кредитами на сайті приставів. Чи можуть пропустити.

Добрий день, через кордон вас не пропустять з боргами, а Д'юті фрі швидше за все знаходиться вже за лінією митного контролю.

Чи можна пройти кордон росія абхазия якщо є борги у приставів.

Доброго вечора! Перед тим, як відправитися відпочивати до Абхазії, рекомендуємо перевірити, чи немає у вас боргів за комунальні послуги, податки, кредити, аліменти, несплачені штрафи ГИБДД і ін. За російським законодавством (ФЗ РФ від 2 жовтня 2007 р N 229-ФЗ « про виконавче провадження ») судовий пристав-виконавець має право винести постанову про тимчасове обмеження на виїзд боржника за межі Російської Федерації. Боржника в цьому випадку не випустять за кордон при сумі боргу від 10 тисяч рублів. Заборона на виїзд за межі країни - ефективний спосіб впливу на боржників. Всі дані про боржників, що мають обмеження на виїзд з Росії, передаються в прикордонну службу ФСБ РФ. Так що відпочити в Абхазії з неоплаченими боргами не вийде. Якщо ви встигли оплатити борги незадовго до поїздки в Абхазію, не забудьте взяти з собою квитанції про оплату. З повагою.

У нас така ситуація. Мама перетнула кордон з Абхазії до Росії. Віз на неї. Вона втомилася я сів за кермо. Соответсаено я з правами. Але без довіреності. І взагалі нас зупиняли за кермом я! Даішники заламали штраф від 150 т до 200! Плюс конфіскація авто (я так розумію нас розвели (в результаті вони зажадали 20 т але ми з торгувалися на 7 т і ось не зрозуміємо це їхня схема розлучення. Або правда штраф на суму до 200 т з вилученням машінв.

У 2012 році обов'язок управління чужим транспортним засобом на території РФ з довіреністю була скасована. Так, це розлучення.

Чи можна перетнути кордон Росія-Абхазію громадянину Казахстану якщо термін дії паспорта закінчується через місяць.

Можна перетнути. Обмежень на термін дії паспорта Законом про держкордон не встановлено.

Після весілля відразу їдемо В Абхазію, Пропустять чи через кордон зі старим паспортом, де дівоче прізвище, або краще спочатку замінити паспорт, щоб видали тимчасовий документ?

Алена, а ви на кордоні що, будете пред'являти свідоцтво про укладення шлюбу? Ваш паспорт дійсний. Їдьте як звичайні туристи, сенс створювати собі тимчасові труднощі, а потім як піонер мужньо їх долати. З повагою.

Алена, не погоджуся з колегою, Ви зобов'язані поміняти паспорт, але інформація про це в органи ПС РФ не подається. Тому, якщо не будете махати свідоцтвом про шлюб на кордоні під носом у погранцов, то проїдете. По поверненню раджу терміново поміняти паспорт.

Алена! 50 на 50! Якщо поїдете зі своїм паспортом, в якому стоїть штамп РАГСу про укладення шлюбу можуть попросити свідоцтво про укладення шлюбу. Я б на Вашому місці в'їхав на територію Абхазії по закордонному паспорту.

В даний момент я підозрювана по 201 ук РФ, триває слідство, чи зможу я перетнути кордон з Абхазією.

Можете, якщо стосовно Вас не обрано запобіжний захід, пов'язана з обмеженням залишати місце проживання або країну.

Добридень! Залежно від того обиралася Вам запобіжний захід! Ну а так, відомості про те що ти є підозрюваною, при перетині кордону в базі даних, не відбивається! Вам.

Мене запрошують на роботу в Абхазію, але у мене закритий кордон. Що мені робити? Заздалегідь дякую.

Добрий вечір! Хто вам закрив?

Віта, Вам треба сплатити борги і відповідно повідомити приставів про це, пристави повинні будуть зняти заборону на виїзд з РФ.

Якщо я прострочив ввезення авто з Абхазії. На 6 місяців що мені загрожує на російському кордоні.

Машина за документами перетнула кордон як времменний ввезення? Якщо не більше року прострочення то штраф від 1500 до 2500

Чи можу я перетнути кордон Абхазії якщо я позбавлений прав але маючи посвідчення водія.

Наявність або відсутність вод. прав ніяк не пов'язане з перетинанням держ. Межі.

Щас при проходження кордону з Абхазією мене не пустили ... сказали що заборона на виїзд від приставів ... у мене був борг 35 тисяч ... Щас погасив залишилося 4 тисячі ...
У пристава був .. сказала можна їхати ..
Що мені робити ... через 3 дня вже оплачений номер у Абхазії.

Вам необхідно звернутися до свого пристава постанову про скасування заборони на виїзд.

Зайдіть на сайт ФССП Росії, у вкладку Інформація про чергових частинах територіальних органів ФССП Росії. Телефонуйте в той регіон, в якому вам обмежили виїзд. Заборона знімуть при підтвердженні оплати заборгованості.

Продовження тимчасового ввезення авто з Абхазії здійснюється тільки на кордоні або на будь-якій митниці?

Добрий день. На тому митному пункті, де оформлявся.

Чи можу я продовжити тимчасове ввезення авто з Абхазії на кордоні з Монголією?

1. За кермом автомобіля може їздити тільки той громадянин, який вказаний у митній декларації, той хто перетинав за кермом кордон Абхазія - РФ (або кордон ін. Країни). 2. Цей же громадянин має право продовження тимчасового ввезення на митниці РФ, і не обов'язково - на кордоні з Монголією.

Як перейти кордон до Абхазії у мене кредит борг там сім'я.

У Вас кредит в РФ або Абхазії? Якщо в РФ і є прострочення, або рішення суду про стягнення боргу по кредиту то найімовірніше є і виконавче провадження в рамках якого судовий пристав-виконавець міг винести постанову про обмеження права виїзду. Перевірити наявність виконавчого провадження можна на сайті ФССП Росії в розділі "Банк виконавчих проваджень". Потрібно ввести П.І.Б. і дату народження і система видасть інформацію про наявність чи відсутність ВП у відношенні Вас. Посилання на сайт: http://fssprus.ru/iss/ip

Здрааствуйте, у мене РВП, я переїхала кордон Абхазії, зняли мене з міграційного обліку?

Міграційний облік включає в себе постановку на облік за місцем перебування (МП) і реєстрацію за місцем проживання (МЗ). З РВП можна мати МЗ та / або МП. При виїзді з РФ проводиться зняття з обліку тільки по МП. Якщо після в'їзду в РФ Ви будете знаходиться в "старому" МП, то треба встати на міграційний облік, при цьому вибір за Вами - облік по МП або по МЗ. Якщо виберете МЗ, то з колишнього МЗ знімуть з обліку, і т.д.

Чи можна перетнути кордон з Абхазією маючи задолжность по кредиту?

Дивлячись яка у Вас заборгованість і перед якою організацією. Про таку заборгованості краще подивитися на сайті ФССП і там будуть вказані обмеження.

7.12.2018. знятий заборона, і чи завжди його накладають?
При покупці авто в Абхазії, чи потрібно мені перетинати кордон?
І як вільно я можу їздити на території Росії?
Чи потрібна згода на перетин кордону в Абхазію батьків, які в розлученні, а дитина їде з бабусею?
1. Якщо у сім'ї зв'язок з батьком втрачена, оформлений розлучення, аліменти не отримують, чи потрібно в такій ситуації згоду батька?
2. Які документи для перетину кордону, потрібно оформляти опікуваного дитині?
Нам через 2 дня їхати до Абхазії, чи потрібен дитині штамп про громадянство при перетині кордону?
Проблем на кордоні Росія-Абхазія не виникне, з урахуванням попередніх відвідин Грузії?
Питання: чи потрібно нотаріально завіряти згоду батьків на поїздку через кордон в Абхазію з бабусею дітей 5 років, 8 і 11?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.