Навигация
Реклама
Реклама

Платимо валютної карткою за кордоном. Скільки дозволено витрачати? Огляд Holiday.by. Частина 2

Долари або євро на валютній картці не гарантують білоруському туристу повну свободу на покупки і їх застосування. Деякі білоруські банки ввели обмеження на використання грошових коштів. Holiday.by дізнався скільки можуть витратити власники валютних карток в день і яку комісію беруть білоруські банки за зняття валюти за кордоном. Долари або євро на валютній картці не гарантують білоруському туристу повну свободу на покупки і їх застосуванняНазва банкуОбмеження на платежі у валюті (на добу)Обмеження на зняття готівки (в добу)Комісія за зняття готівки в банкоматах за кордоном

Беларусбанк Visa Electron, Visa Classic -
$ 150 Visa Gold, Visa Platinum, MasterCard Gold, MasterCard World Black Edition - $ 500 Visa Electron, Visa Classic -
$ 150 Visa Gold, Visa Platinum, MasterCard Gold, MasterCard World Black Edition - $ 500 - БПС-Банк * Visa Electron -
$ 2 000 Visa Classic, Visa Gold, MasterCard Gold, Visa Business - $ 5 000 Visa Platinum - $ 15 000 Visa Infinite - $ 25 000 Visa Electron -
$ 2 000 Visa Classic, Visa Gold, MasterCard Gold, Visa Business - $ 5 000 Visa Platinum - $ 15 000 Visa Infinite - $ 25 000 2% від суми Белинвестбанком Не встановлені обмеження на використання валютної картки Не встановлені обмеження на використання валютної картки 2% від суми МТБанк Не встановлені обмеження на використання валютної картки не встановлено обмежень на використання валютної картки 2.5% від суми Пріорбанк Visa Electron - $ 1 000 (до 30 транзакцій)
Visa Classic, MasterCard Standard - $ 2 000 (до 35 транзакцій)
Visa Gold - $ 4 000 (до 45 транзакцій)
Visa Electron - $ 500 (до 5 транзакцій)
Visa Classic, MasterCard Standard - $ 1 000 (до 35 транзакцій)
Visa Gold - $ 2 000 (до 15 транзакцій)
2% від суми БелСвіссБанк До $ 500 на картках усіх типів До $ 500 на картках усіх типів 2% від суми Альфа-банк Visa Classic, MasterCard Standard - $ 1 000
Visa Gold - $ 2 000 Visa Classic, MasterCard Standard - $ 500
Visa Gold - $ 1 000 2% від суми Белагропромбанк Не встановлені обмеження на використання валютної картки Не встановлені обмеження карток з чіпами. До $ 200 для карток з магнітною смугою. 3% від суми Москва-Мінськ Банк До $ 3 000 До $ 150, але ліміт можливо збільшити, якщо написати заяву в банку. 2% від суми Цептер Банк Не встановлені обмеження на використання валютної картки Не встановлені обмеження на використання валютної картки 2,5% від суми

* В Таїланді заборонені операції зі зняття готівкових коштів з карток БПС-Ощадбанку без мікрочіпів.

Як поповнити валютну картку?

Найпростіший і дешевий спосіб - родичі або друзі з Білорусі, які зможуть покласти валюту на рахунок. Для цього необхідно залишити їм ваше прізвище, ім'я, по батькові та дані карт-рахунку.

У деяких банках можуть попросити паспортні дані власника і 4 останні цифри з картки, так що найпростіше буде залишити вашому помічникові ксерокопію першої сторінки паспорта. Звертаємо увагу, людина, яка буде поповнювати вашу пластикову картку, повинен мати при собі паспорт.

Переказ коштів займає від 2 до 24 годин в залежності від вашого банку.

Якщо в Білорусі поповнити вашу картку нікому, то можна це зробити в будь-якому банку за кордоном. В цьому випадку з вас буде взята комісія за переказ грошових коштів з одного банку в інший.

C доларової карткою в єврозону: за яким курсом конвертується валюта?

У зв'язку зі стрибками курсів в Білорусі виник ще одне питання - як буде проходити конвертація на валютних картках. Чи зможе турист з карткою в доларах оплатити покупку, припустимо, парфуму в євро на Єлисейських полях?

У білоруських банках кореспонденту Holiday.by пояснили, що конвертація на валютних рахунках здійснюється за курсом платіжних систем Visa International або MasterCard. За даними на 23 грудня, курс становить € 1 = $ 1,22 і $ 1 = € 0,81.

Таким чином, 30% комісія на покупку валюти, введена в Білорусі 20 грудня, власників пластикових карток в доларах і євро не торкнеться.

Інформація в тексті актуальна на 23.12.2014

Також по темі:

Платимо рублевої карткою за кордоном. Які обмеження ввели банки? Огляд Holiday.by. Частина 1

Позбутися від білоруських рублів: де купити тури в «білках» і який курс в турфірмах Мінська?

Як поповнити валютну картку?
C доларової карткою в єврозону: за яким курсом конвертується валюта?
Чи зможе турист з карткою в доларах оплатити покупку, припустимо, парфуму в євро на Єлисейських полях?
Які обмеження ввели банки?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.