Навигация
Реклама
Реклама

Шукаю попутника - підбираємо компанію для відпочинку з дитиною

 1. Про компаньйонок навіяло
 2. Знайти попутника Волгоград-Москва
 3. Попутники з дітьми Москва і МО
 4. Як оплатити путівки, якщо 2-й попутник з іншого міста, і ми не знайомі?
 5. попутники
 6. Попутника з дитиною на море шукаю
 7. Шукаю попутників)) в Барселону.
 8. Шукаю попутників на Кіпр, в Лімассол
 9. Шукаю попутників в Білорусь
 10. шукаю попутників в дитячий похід →
 11. Де шукати попутників для походу з дітьми?
 12. Шукаю попутницю на південь з дитиною.
 13. Шукаю попутницю в Крим з дитиною
 14. Перово, Фітнес-сіті. Шукаю компанію.
 15. Шукаю родину попутників. Хочемо сім'ями поеха
 16. Шукаю попутників на відпочинок
 17. Шукаю попутників з дітьми для відпочинку на морі влітку!
 18. Літній відпочинок з дітьми чоловіка
 19. Шукаю попутницю для відпочинку в Підмосков'ї недорого з 29 по 2 травня.
 20. Теж шукаю компанію для відпочинку в Сочі.

Ви збираєтеся в поїздку з дитиною і вирішуєте їхати з кимось - скажімо, з такою ж веселою і активної мамою. Нехай навіть з добре знайомої, але з якою ви ще нікуди не їздили. Що з цього вийде насправді - невідомо. Як правильно вибрати попутників, щоб відпочинок вдався, що обговорити і про що домовитися заздалегідь? Список важливих питань підготувала досвідчена мандрівниця і мама двох дітей Ксенія Чеснокова.

До народження дітей я із задоволенням подорожувала одна До народження дітей я із задоволенням подорожувала одна. Або з подругою: ми приблизно раз за поїздку ображалися один на одного, плакали по кутах, потім обнімалися і мирилися. Або з чоловіком: лаялися ми частіше, але це було не так важливо, помиритися з чоловіком - справа не хитра.

З народженням дітей подорожувати я не перестала, але тепер віддаю перевагу поїздки в компанії - в компанії інших дітей (їм так веселіше) і батьків (мені так веселіше і спокійніше).

Спочатку на просторах Інтернету виявилася майже ідеальна Ленка: ми з'їздили на місяць в Таїланд і В'єтнам з дітками. На наступний рік з нами поїхали ще дві подруги з дітьми. З одного ми промандрували весь місяць, а з іншого посварилися так, що з тих пір взагалі не спілкуємося. Ще рік тому нам важко далося повторне подорож з тієї з подруг, з якою, на кшталт, було добре.

Зате знову випадково з того ж Інтернету виринула Маша, напросився в компанію в Тай, а рік по тому на Балі. І я готова їхати з нею на край землі, хоча в Москві ми майже не спілкуємося. А потім в Індонезії були по черзі дві різні Каті зі своїми різними трирічними синами.

За весь цей час я для себе чітко усвідомила: у попутника обов'язково має бути одна важлива властивість. Він повинен любити твоїх дітей, а ти - його дітей, тоді будь-який конфлікт розрулиться легко.

Щоб уникнути неприємних сюрпризів, до вибору супутника - а, швидше за все, все-таки попутниці - треба підійти серйозно. Ось питання, які треба обов'язково обговорити перед спільним подорожжю:

 1. Попутник повинен бути абсолютно самостійний. Ви повинні розуміти, що якщо щось один в одному не влаштовує (в темпі пересування, в тому, куди одна з вас хоче, в комфорті житла), то ви спокійно поділяю. На який термін? У моїх подорожах були різні варіанти. Зовсім: продовжуємо відпочинок окремо. Або тимчасово: наприклад, я їду в якусь далеку село, а моя компаньйонка тим часом лежить на пляжі, а потім ми возз'єднується. Або просто роз'їжджаємося по різних готелях: і ніщо не заважає зустрічатися днем, щоб скупатися, поїсти, погуляти разом. Це куди краще, ніж відчувати постійне роздратування. І не потрібно ламати плани і відмовлятися від задуманого, якщо попутник не наважується або не хоче скласти вам компанію в якомусь пригоді.
 2. Треба відразу прояснити питання, як селитися: в одному номері або будинку - або в різних. На моїй практиці були образи, коли раптом людина розуміла, що йому доведеться жити окремо, тобто платити в два рази більше. Можна чергувати разом-окремо, в залежності від настрою і типу житла, яке вдалося знайти. Треба, щоб це теж обійшлося без образ. Всім може захотітися усамітнення.
 3. Потрібно заздалегідь обговорити приблизний маршрут - інакше може виявитися, що у вас дуже різні очікування від відпочинку. Маршрут нехай буде зовсім приблизний: скажімо, ми збираємося весь час стирчати на море, переміщатися раз в тиждень або весь час рухатися. Наприклад, мій попутник повинен знати заздалегідь, що я можу виїхати в 6 ранку, якщо мені здасться, що так буде простіше пережити переїзд в інше місто, що я люблю нічні переїзди, тому що діти сплять, що можу пішки протягнув кілька кілометрів, якщо мені не сподобається ціна на таксі.
 4. Обов'язково потрібно повідомити попутникові, на яку категорію житла і їжі ви розраховуєте. Ви хочете завжди мати кондиціонер і харчуватися тільки в дуже пристойних ресторанах? Або, навпаки, жити в зовсім простеньких хостелах і є в вуличних забігайлівках? Обидва варіанти мають право на існування, але зрозуміти, чи збігаються ваші наміри краще тут, а не на місці. Тоді стане зрозуміло, чи зможете ви існувати разом або просто поїдете в одне місто-на один острів, щоб іноді зустрічатися попити чаю-поговорити за життя.
 5. Взагалі, якщо ви збираєтеся подорожувати з дітьми, харчування потрібно обговорити детально. Попутник воліє повноцінне триразове харчування? Вдома чи в кафе? Йому не лінь готувати і витрачати на це дорогоцінний час? Або він хоче готувати по черзі і не згоден, щоб під час вашої чергування діти харчувалися печивом з морозивом?
 6. Ваша компаньйонка покарала дитину, не купивши йому морозиво. Або дитині можна шоколаду. Або вона не хоче купувати дорогу іграшку. Моя позиція: я можу при цьому купити своїй дитині морозиво, шоколад і іграшку. Незважаючи на те, що тій дитині буде прикро, а батькові складно пояснити, чому одному так, а іншому - ні. Можу і не купити (природно, я не з шкідливості буду купувати все, що не можна інакше). Але якщо моя дитина хоче, і я не бачу причин відмовити - куплю. І не ображуся, якщо попутник вчинить так само. Уточніть, що на цю тему думає інша мама - це може стати предметом постійних образ.
 7. Взагалі при виборі супутника варто зрозуміти, як він виховує дитину. Якщо ви носите в слінгу і годуєте грудьми, вас може дратувати людей, який наполягає на тому, що брати дитину на руки не варто занадто часто, а соска - панацея від тягання в рот все підряд. І навпаки, відповідно.
 8. Оцініть вік дітей. В цілому, цей пункт не так важливий, але чим ближче за віком ваші діти, тим цікавіше їм один з одним - і тим швидше ви з попутником зведете ваші потреби воєдино.
 9. Потрібно морально готуватися, що діти не знайдуть спільну мову. Вони можуть битися, вередувати, провокувати один одного. По-моєму, для нормального співіснування треба дуже добре ставитися до чужих дітей. Щоб зрозуміти їх, пояснити своїй дитині, чому вони так себе ведуть, і в підсумку постаратися подружити дітей. Якщо кожен батько просто встане на сторону своєї дитини, а чужа дитина буде дратувати, нічого путнього не вийде: і діти не подружаться, і батьки посваряться.
 10. Якщо для вас це важливо, слід обговорити ставлення до блакитного екрану, а також наявність шкідливих звичок.
 11. Зверніть увагу на те, який у вашого попутника досвід самостійних подорожей. Якщо один - досвідчений мандрівник, а інший - ні, то організатором в поїздці неминуче стане перший. Просто приготуйтеся не дратуватися і не ображатися, бо попутникові треба ще багато чому навчитися. Якщо ви не готові до провідної ролі - шукайте досвідченого.
 12. Визначтеся з режимом. Потрібно зрозуміти, хто звик у скільки вставати - це, до речі, може змінитися в подорож. Якщо один - "сова", а інший - "жайворонок", то це треба врахувати. Тим більше, якщо ви збираєтеся жити в одному номері: адже під час дощу або холод "сова" буде мати під боком рано встають сусідів, яким нікуди подітися, а "жайворонок" - сплячих, через які потрібно поводитися тихіше.

І найскладніше питання для мене: що робити, якщо розумієш, що більше не хочеш продовжувати подорож з цією людиною? Як сказати, щоб не образити, тим більше, якщо йому все здається нормальним, а ти більше ну не можеш! У кого-небудь є алгоритм?

Ксенія Чеснокова

Автор

Ксенія Чеснокова

Авторська стаття

x

Вам сподобалася стаття?

Оцініть статтю

Обговорення

Непогана стаття, але тільки є такий сервіс - www.team2.travel де спочатку користувачі проставляють всі необхідні деталі на рахунок поїздки, тим самим спрощуючи пошук компанії. Там навіть окремий розділ є для подорожей з дітьми, ось.

04.07.2017 15:00:45, Chuvalayka

Супер! Поради просто чудові!

Дуже корисні поради і для дорослих підійдуть

спасибі, пізнавальна стаття)

хорошая статья але я дотримуюся думки що необов'язково шукати попутника інакше якщо щось піде не так то ви зіпсуєте всю відпустку собі і дитині. Набагато простіше знайти кампанію вже на місці і діяти відповідно до обставин

Відмінні поради, але по ним ніколи не знайти ідеального попутника, тому що або в гроші все впирається, або в переконання. Краще вже самим по собі їхати) Я і в дівочі часи воліла одна їздити, хоча виходило по-різному, а вже з дітьми ... не знаю ... тут стільки всяких "але" ...

поради просто чудові !! навіть роздрукую їх собі на пам'ять.

.

Коментувати можут "Шукаю попутника - підбираємо компанію для відпочинку з дитиною"

Про компаньйонок навіяло

Шукаю попутника - підбираємо компанію для відпочинку з дитиною. Спільний відпочинок з трьома дітьми, ПС. Чи можна отримати кілька путівок? Путівка, повністю оплачена за рахунок коштів бюджету Попутника з дитиною на море шукаю. Пошук попутників з дітьми і пошук ...

Знайти попутника Волгоград-Москва

Шукаю попутника - підбираємо компанію для відпочинку з дитиною. Я сама брала попутників в поїздку, так я беру тільки дорослих і тільки певного віку і статі, краще не візьму нікого ніж "невідповідних". Всі деталі обсуждаеми. Живемо в Москві.

Попутники з дітьми Москва і МО

Пошук попутників з дітьми і пошук бюджетних і не тільки напрямків. Та й просто пошук друзів з дітьми !!! 27.12.2016 10:33:38 Живемо в Москві. Шукаю попутника - підбираємо компанію для відпочинку з дитиною. Розділ: Підготовка (шукаю попутників з дітьми на море).

Як оплатити путівки, якщо 2-й попутник з іншого міста, і ми не знайомі?

Не знайшли те, що шукали? Спільний відпочинок з трьома дітьми, ПС. Чи можна отримати кілька путівок? Путівка, повністю оплачена за рахунок коштів бюджету міста Москви, на відпочинок і 04.05.2016 9:29:11, billow. да, дві путівки до табору з різних підстав не можна ...

попутники

Шукаю попутників: Албена з 14-го. Власне це і все. Мама і дочка майже 8 років шукають попутників. У нас готель Каліакра. мені всюди сказали, що в Албені, яку ми вважали за краще, це кращий готель для Шукаю попутника - підбираємо компанію для відпочинку з дитиною.

Попутника з дитиною на море шукаю

Пошук попутників з дітьми і пошук бюджетних і не тільки напрямків. Та й просто пошук друзів з дітьми !!! Хочеться в січні або в Живемо в Москві. Шукаю попутника - підбираємо компанію для відпочинку з дитиною. Розділ: Підготовка (шукаю попутників з дітьми на море).

Шукаю попутників)) в Барселону.

Попутника з дитиною на море шукаю. Самостійна організація відпочинку: бронювання готелів, покупка квитків, оренда авто і житла, екскурсії та визначні пам'ятки. Пошук попутників для подорожі з дітьми - поради. Шукаю попутницю до Чорногорії з 09.07.

Шукаю попутників на Кіпр, в Лімассол

Шукаю попутника - підбираємо компанію для відпочинку з дитиною. хорошая статья але я дотримуюся думки що необов'язково шукати попутника інакше якщо щось піде не так то ви зіпсуєте всю відпустку собі і дитині. Шукаю попутницю в Єгипет, Туреччину, Кіпр, Хорватію і ...

Шукаю попутників в Білорусь

шукаю попутників в Білорусь, бажано р Гродно, але можна і ще куди-небудь, хочеться поїхати від цієї спеки і дима.Готова поїхати прямо завтра :)) Але однією з дитиною 1.8 як то страшнувато їхати, а чоловік не може. Шукаю попутника - підбираємо компанію для відпочинку з дитиною.

шукаю попутників в дитячий похід →

Шукаю попутника - підбираємо компанію для відпочинку з дитиною. Шукаю попутницю до Чорногорії з 09.07. З метою здешевлення туру і для компанії шукаю попутницю для відпочинку в Чорногорії. готель вже обраний. шукаю попутників в організований дитячий похід на травневі! за посиланням.

Де шукати попутників для походу з дітьми?

Шукаю попутника - підбираємо компанію для відпочинку з дитиною. Моя приятелька організовує походи з дітьми. Спортивний відпочинок - з дітьми: дайвінг, трекінг, велосипед. Де і коли? Піші, байдаркові, кінні та інші походи по безкрайніх просторах нашої Батьківщини, ковзани ...

Шукаю попутницю на південь з дитиною.

Неспішно шукаю попутницю для відпочинку на півдні, в порядку пріоритету: 1. Абхазія (Район близько Піцунди, рибзавод, там піщаний пляж) 2. Українське узбережжі Азовського моря (типу Щолкіно) 3. Російський південь не Шукаю попутника - підбираємо компанію для відпочинку з дитиною.

Шукаю попутницю в Крим з дитиною

Де шукати попутників для походу з дітьми? Моя приятелька організовує походи з дітьми. Якраз на травневі вони збираються до Криму. Шукаю попутника - підбираємо компанію для відпочинку з дитиною. Пошук попутників для подорожі з дітьми - поради.

Перово, Фітнес-сіті. Шукаю компанію.

Шукаю попутника - підбираємо компанію для відпочинку з дитиною. Зате знову випадково з того ж Інтернету виринула Маша, напросився в компанію в Тай, а рік по тому на Балі. І я готова їхати з нею на край землі, хоча в Москві ми майже З метою здешевлення туру і для ...

Шукаю родину попутників. Хочемо сім'ями поеха

Терміново шукаємо попутників! Ми планували бюджетний відпустку в Чорногорії, але одному з дітей має бути Вартість кімнати (на 1 сім'ю) 22,5 євро / добу (90 євро на 4 сім'ї). Шукаю попутника - підбираємо компанію для відпочинку з дитиною.

Шукаю попутників на відпочинок

Шукаю попутників на відпочинок. Азовське море. Туризм за туристичними путівками. Шукаю попутника - підбираємо компанію для відпочинку з дитиною. Анапа. шукаю компанію з дитиною. Хочемо ризикнути відпочити 10 днів в Анапі, авіапереліт, база відпочинку або Динамо або Москва.

Шукаю попутників з дітьми для відпочинку на морі влітку!

Мама з дитиною 1.5 років шукають попутників з дітьми для відпочинку на морі в Криму з другої половини червня 2007р. на місяць. На сайті працюють тематичні конференції, блоги, ведуться рейтинги дитячих садків і шкіл, щодня публікуються статті і проводяться конкурси.

Літній відпочинок з дітьми чоловіка

Шукаю попутника - підбираємо компанію для відпочинку з дитиною. Або з чоловіком: лаялися ми частіше, але це було не так важливо, помиритися з чоловіком Мама з дитиною 1.5 років шукають попутників з дітьми для відпочинку на морі в Криму з другої половини червня 2007р. на місяць.

Шукаю попутницю для відпочинку в Підмосков'ї недорого з 29 по 2 травня.

Не знайшли те, що шукали? Подивіться інші обговорення: романтичне побачення в Підмосков'ї. Шукаю попутницю для відпочинку в Відпочинок з дітьми в Підмосков'ї: ви ще не пробували? До бюджету увійшла вартість доби проживання в готелі в першу декаду травня (по ...

Теж шукаю компанію для відпочинку в Сочі.

Шукаю компанію на відпочинок в травні-іюне.Есть 3 двокімнатні квартири по 600р на добу за квартиру целіком.Надо брати відразу все, т.к. один господар і дає таку цену.Ето дуже дешево для такого жілья.Нікто ні від Шукаю попутника - підбираємо компанію для відпочинку з дитиною.

Як правильно вибрати попутників, щоб відпочинок вдався, що обговорити і про що домовитися заздалегідь?
На який термін?
Ви хочете завжди мати кондиціонер і харчуватися тільки в дуже пристойних ресторанах?
Або, навпаки, жити в зовсім простеньких хостелах і є в вуличних забігайлівках?
Попутник воліє повноцінне триразове харчування?
Вдома чи в кафе?
Йому не лінь готувати і витрачати на це дорогоцінний час?
Або він хоче готувати по черзі і не згоден, щоб під час вашої чергування діти харчувалися печивом з морозивом?
У кого-небудь є алгоритм?
Чи можна отримати кілька путівок?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.