Навигация
Реклама
Реклама

Безвізові країни для українців в 2019 році: повний список

 1. В'їзд за внутрішнім паспортом
 2. безвізові країни
 3. Європа
 4. Македонія
 5. Сербія
 6. Косово і Метохія
 7. Азія
 8. Азербайджан
 9. Грузія
 10. Ізраїль
 11. Документи для безвізової поїздки в Ізраїль
 12. Монголія
 13. Африка
 14. Америка і Вест-Індія
 15. Австралія та Океанія
 16. Країни зі спрощеним в'їздом

У 2017 році список безвізових країн для українців розширився. Це сталося за рахунок скасування з 11.06.2017 візового режиму з Євросоюзом. Чи збережеться вільний в'їзд і в ті держави, куди і раніше кожен житель України мав право поїхати лише з закордонним паспортом.

Безвізові країни для громадян України - це понад 40 держав світу, а також 26 країн Шенгенської угоди та деякі країни Євросоюзу, що не входять в шенген, в'їзд без візи в які тепер доступний по біометричного паспорту. У список входять американські, європейські, азіатські, австралійські та африканські території.

В'їзд за внутрішнім паспортом

 • Росія,
 • Білорусь.

Громадяни України перетинають кордони Росії і Білорусі не тільки без віз, але і по внутрішньому, а не закордонним паспортом. Існуюче право збережеться в 2019 році.

Існуюче право збережеться в 2019 році

Паспорт громадянина України.

На території Білорусі українцям дозволено перебувати до 3 місяців протягом 180 днів з дати першого в'їзду. У Росії гості з сусідньої республіки також мають право перебувати до 90 діб протягом півроку з моменту прибуття. Перевищивши цей термін в РФ, громадянин України повинен встати на міграційний облік. Скористайтеся калькулятором термінів перебування в Росії .

безвізові країни

До безвізовим відносяться держави, куди українцям дозволено відправитися тільки з закордонним паспортом, без візи. У 2019 ЄС скасував візовий режим для громадян України з новими паспортами:

Європа

У 2019 громадяни України, володарі біометричних паспортів, мають право без візи в'їжджати в наступні країни з метою туризму, відвідування родичів і для інших короткострокових поїздок:

Австрія, Бельгія, Болгарія, Угорщина, Греція, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Ліхтенштейн, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Естонія.

Не варто забувати, що термін перебування не повинен перевищувати 90 днів протягом періоду в 180 днів.

А також для роботи і інших цілей як і раніше необхідно оформляти візи.

А також для роботи і інших цілей як і раніше необхідно оформляти візи

Країна Максимальний термін перебування без візи (в місяцях, якщо не вказано інше) Документи Албанія 3 Закордонний паспорт терміном дії від шести місяців Боснія і Герцеговина 1 Паспорт (закордонний) Молдова Паспорт (закордонний) Туреччина 2 Паспорт для виїзду за кордон терміном дії не менше 6 місяців Чорногорія 3 Закордонний паспорт, дійсний до кінця поїздки

Македонія

Безвізовий режим поїздок терміном до 3 місяців діє до середини березня 2018 року. При собі громадянам України необхідно мати:

 • Паспорт для виїзду за кордон.
 • Медичний поліс.
 • Підтвердження грошового забезпечення (50 євро на день перебування).

Українці, які їдуть до Македонії наземним транспортом, повинні подбати про оформлення віз для транзитного перетину Румунії, Болгарії або інших країн, якщо не володіють біометрічсекімі паспортами.

Українці, які їдуть до Македонії наземним транспортом, повинні подбати про оформлення віз для транзитного перетину Румунії, Болгарії або інших країн, якщо не володіють біометрічсекімі паспортами

Румунська шенгенська віза.

При наявності закордонного паспорта нового зразка - з 11 червня проїзд через країни Євросоюзу для граждаг України - безвізовий.

Сербія

У 2019 для громадян України збережеться безвізовий в'їзд до Сербії на термін до 1 місяця.

Дозволено в'їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати в країні до 3 місяців протягом півроку від дати першого в'їзду за наявності будь-якого з документів:

 • Віза Британії або інших держав Євросоюзу.
 • Віза Сполучених Штатів.
 • Дозвіл проживати в країнах Шенгенської зони або ЄС або в США.

Косово і Метохія

Окремо обмовляється порядок в'їзду громадян України в Косово і Метохія. У 2019 потрапити туди можна тільки через держкордон Сербії. Наявність в проїзному документі відміток косовської влади про перетин кордону розглядається як порушення міграційно-візового режиму.

Азія

Країна Максимальний термін перебування без візи (в місяцях, якщо не вказано інше) Документи Вірменія 6 Дійсний на час поїздки паспорт (закордонний) Бруней 1 Закордонний паспорт, що діє ще півроку після повернення; квитки в обидва кінці; бронь в готелі або запрошення Гонконг 2 тижні Паспорт (закордонний). При відвідуванні в робочих цілях або транзитом в КНР пред'являються квитки в обидва кінці і документи про платоспроможність Казахстан 3 Паспорт (закордонний) Киргизія 3 Паспорт (закордонний) Малайзія 1 Закордонний паспорт з терміном дії півроку після в'їзду; міграційна карта (заповнюється в літаку або після прибуття) Узбекистан Паспорт для виїзду за кордон, дійсний всю поїздку Країна Максимальний термін перебування без візи (в місяцях, якщо не вказано інше) Документи Вірменія 6 Дійсний на час поїздки паспорт (закордонний) Бруней 1 Закордонний паспорт, що діє ще півроку після повернення; квитки в обидва кінці; бронь в готелі або запрошення Гонконг 2 тижні Паспорт (закордонний)

Міграційна карта Малайзії.

Азербайджан

У 2019 українці мають право безперешкодно перебувати в Азербайджані без візи до 3 місяців. При перетині кордону необхідно пред'явити закордонний паспорт, дійсний на період поїздки. Однак Нагорний Карабах закритий для відвідування. Це ж правило поширюється на сім прилеглих до нього районів:

 • Агдамський,
 • Лачинський,
 • Кельбаджарський,
 • Губадлінскій,
 • Зангеланскій,
 • Джебраїльський,
 • Фізулінському.

Відвідування цих територій без попередньої згоди з офіційним Баку заборонено. Порушник-іноземець потрапляє в список персон нон грата.

Грузія

Грузія

Українці можуть перебувати в Грузії без візи протягом року. На руках треба мати лише закордонний паспорт, дійсний весь час поїздки. При цьому в'їзд громадян в Абхазії і Цхінвальського регіону / Південну Осетію можливий тільки при наявності спеціального дозволу держорганів Грузії. Порушення режиму переслідується законом.

Ізраїль

У 2019 поїхати в Ізраїль без візи можна в наступних цілях:

 • Туристична поїздка (самостійна або через турфірму).
 • Діловий туризм.
 • Поїздка на лікування.
 • Відвідування рідних і друзів.

При цьому безвізовий режим для українців не є гарантією в'їзду в Ізраїль. Остаточне рішення приймає прикордонна служба. Проїзний документ неповнолітнього не зізнається в якості паспортного. Відомості про дітей, які їдуть за кордон разом з батьками (законними представниками), повинні бути внесені до паспортів дорослих.

Документи для безвізової поїздки в Ізраїль
 • Закордонний, дипломатичний чи службовий паспорт.
 • Папери, що підтверджують мету поїздки (бронь в готелі, запрошення від колег або ділових партнерів, довідка від медиків або направлення на лікування, запрошення родичів).
 • Підтвердження платоспроможності (в ряді випадків).
 • Авіаквитки туди і назад.
 • Страховий медичний поліс.

Страховий медичний поліс

Монголія

У 2019 під час подорожі до Монголії для українців діє безвізовий режим. Окрім закордонного паспорта необхідно підтвердження мети поїздки:

 • Запрошення, оформлене в Імміграційному агентстві Монголії (для громадян, які в'їжджають на запрошення з ділової або приватною метою).
 • Документи, що підтверджують бронювання готелю (для громадян, які прибувають в якості туристів).

Документи, що підтверджують бронювання готелю (для громадян, які прибувають в якості туристів)

Африка

Країна Максимальний термін перебування без візи (в місяцях, якщо не вказано інше) Документи Намібія 3 Закордонний паспорт, що діє до півроку з моменту виїзду; міграційна карта (заповнюється після прибуття) Свазіленд 1 Дійсний весь час поїздки паспорт (закордонний) Сейшельські Острови 1 Закордонний паспорт терміном дії від шести місяців з моменту виїзду; квитки в обидва кінці; ваучер туриста

Америка і Вест-Індія

Чілі3Действующій паспорт для виїзду за кордон; квитки в обидва кінці; міграційна карта; документи, що гарантують платоспроможність

Країна Максимальний термін перебування без візи (в місяцях, якщо не вказано інше) Документи Антигуа і Барбуда 1 Паспорт для виїзду за кордон терміном дії від шести місяців з моменту виїзду; квитки в обидва кінці Аргентина 3 Паспорт (закордонний) Барбадос 28 днів Закордонний паспорт, дійсний весь час поїздки; квитки туди-назад; підтвердження платоспроможності Бразилія 3 (з метою туризму і бізнесу) Паспорт для виїзду за кордон; квитки в обидва кінці; підтвердження платоспроможності Гаїті 3 Чинний паспорт (закордонний) Гватемала 3 Чинний весь час поїздки паспорт (закордонний) Гондурас 3 Паспорт для виїзду за кордон, дійсний всю поїздку; міграційна карта; в ряді випадків - зворотний квиток, ваучер туриста або підтвердження броні в готелі, а також документи про платоспроможність Домініка 3 тижні Закордонний паспорт; квитки в обидва кінці; ваучер туриста або підтвердження броні в готелі; гарантія платоспроможності Домініканська Республіка 3 Закордонний паспорт, дійсний весь період перебування в країні; туристична карта (видається після прибуття); зворотні квитки Нікарагуа 3 Паспорт для виїзду за кордон терміном дії не менше півроку на момент в'їзду; міграційна карта; квитки в обидва кінці; фінансові гарантії Панама 3 Закордонний паспорт терміном дії не менше 3 місяців на момент в'їзду; квитки туди-назад; документи, що підтверджують платоспроможність Парагвай 3 Чинний закордонний паспорт; квитки в обидва кінці; документи, що гарантують платоспроможність Перу 183 дня при наявності документів, що підтверджують туристичну мету поїздки (крім поїздок по дипломатичних та службових паспортів) Туристичний закордонний паспорт терміном дії не менше півроку на момент в'їзду; зворотні квитки із закритою датою Сальвадор 3 Закордонний паспорт терміном дії від 30 днів на момент в'їзду; зворотний квиток; міграційна карта; фінансові гарантії Сент-Вінсент і Гренадіни 1 Закордонний паспорт терміном дії на весь час поїздки; квитки туди-назад; документи, що підтверджують платоспроможність Еквадор 3 (в туристичних цілях) Дійсний не менше півроку на момент в'їзду паспорт (закордонний) Ямайка 1 (з метою туризму і культурного обміну) Закордонний паспорт, дійсний протягом всієї поїздки; квитки в обидва кінці; документи, що гарантують платоспроможність

Австралія та Океанія

Країна Максимальний термін перебування без візи (в місяцях, якщо не вказано інше) Документи Вануату 1 Закордонний паспорт терміном дії не менше півроку з моменту виїзду; квитки в обидва кінці; документи, що підтверджують платоспроможність Мікронезія 1 Закордонний паспорт терміном дії не менше 4 місяців з моменту виїзду; зворотний квиток

Країни зі спрощеним в'їздом

У 2019 оформити візу в деякі держави світу допускається в спрощеному режимі. За винятком ряду випадків в'їзний документ українцям видадуть прямо в аеропорту (якщо не вказана можливість зробити це онлайн через Інтернет):

За винятком ряду випадків в'їзний документ українцям видадуть прямо в аеропорту (якщо не вказана можливість зробити це онлайн через Інтернет):

Австралійська віза.

 • Австралія (по електронній пошті).
 • Болівія.
 • Бурунді.
 • Бутан (за попереднім погодженням з імміграційною службою).
 • Східний Тимор.
 • В'єтнам (за попереднім погодженням з імміграційною службою).
 • Гана (по завчасному узгодженню зі службами міграції).
 • Гвінея-Бісау.
 • Гренада.
 • Джібуті.
 • Єгипет.
 • Замбія.
 • Індія (оформлення 30-денний візи за схемою електронного дозволу з метою туризму, короткострокового медичного лікування, ділових зустрічей, відвідування друзів чи родичів).
 • Йорданія.
 • Іран (за попереднім погодженням).
 • Кабо-Верде.
 • Камбоджа (електронна віза за погодженням з імміграційною службою).
 • Кенія.
 • Кіпр (по електронній пошті).
 • Коморські острови.
 • Кот-д'Івуар (отримання електронного дозволу для в'їзду, на підставі якого віза видається в аеропорту Абіджана).
 • Кувейт (за погодженням з імміграційною службою).
 • Лаос.
 • Ліван.
 • Маврикій (в аеропорту оформляється тільки туристична віза).
 • Мавританія.
 • Мадагаскар.
 • Малі.
 • Мальдіви.
 • Мексика (оформлення електронного дозволу для в'їзду за погодженням з імміграційною службою).
 • Мозамбік.
 • Непал (в аеропорту оформляється тільки туристична віза).
 • ОАЕ (за попереднім погодженням з імміграційною службою).
 • Палау
 • Сан-Томе і Прінсіпі (за попереднім погодженням з імміграційною службою).
 • Сенегал (оформлення електронного дозволу на в'їзд, на підставі якого віза видається в аеропорту Дакара).
 • Сент-Кітс і Невіс (по завчасному узгодженню з імміграційною службою).

Таїландська віза.

 • Сент-Люсія (по електронній пошті).
 • Сурінам (за попереднім погодженням з імміграційною службою).
 • Таїланд (в аеропорту оформляється тільки туристична віза терміном до 15 днів).
 • Танзанія.
 • Того.
 • Тонга.
 • Тувалу.
 • Туніс (Візу з туристичною метою можна оформити в одному з міжнародних аеропортів цієї країни, визначених для прийому туристичних чартерних авіарейсів).
 • Уганда.
 • Фіджі.
 • Шрі-Ланка (Можливо оформлення електронного дозволу на в'їзд за погодженням з імміграційною службою).

Список країн для безвізового або спрощеного в'їзду громадян України продовжує розширюватися. Відкриті кордони надають більше можливостей для подорожей, ведення бізнесу та тимчасової або постійної зміни місця проживання.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.