Навигация
Реклама
Реклама

Робота в Ізраїлі для росіян і українців в 2019 році

 1. Робота в Ізраїлі для росіян і українців в 2019 році Ізраїль - це країна на Близькому Сході, розташована...
 2. Працевлаштування в Ізраїлі. Пошук роботи без посередників.
 3. Пошукові системи з працевлаштування в Ізраїлі
 4. Вакансії і зарплата в Ізраїлі в 2019 році
 5. Робоча віза в Ізраїль
 6. Документи на робочу візу в Ізраїль в 2019 році
 7. Робота в Ізраїлі для росіян і українців в 2019 році
 8. Як виїхати на роботу в Ізраїль
 9. Працевлаштування в Ізраїлі. Пошук роботи без посередників.
 10. Пошукові системи з працевлаштування в Ізраїлі
 11. Вакансії і зарплата в Ізраїлі в 2019 році
 12. Робоча віза в Ізраїль
 13. Документи на робочу візу в Ізраїль в 2019 році
 14. Робота в Ізраїлі для росіян і українців в 2019 році
 15. Як виїхати на роботу в Ізраїль
 16. Працевлаштування в Ізраїлі. Пошук роботи без посередників.
 17. Пошукові системи з працевлаштування в Ізраїлі
 18. Вакансії і зарплата в Ізраїлі в 2019 році
 19. Робоча віза в Ізраїль
 20. Документи на робочу візу в Ізраїль в 2019 році
 21. Робота в Ізраїлі для росіян і українців в 2019 році
 22. Як виїхати на роботу в Ізраїль
 23. Працевлаштування в Ізраїлі. Пошук роботи без посередників.
 24. Пошукові системи з працевлаштування в Ізраїлі
 25. Вакансії і зарплата в Ізраїлі в 2019 році
 26. Робоча віза в Ізраїль
 27. Документи на робочу візу в Ізраїль в 2019 році
 28. Робота в Ізраїлі для росіян і українців в 2019 році
 29. Як виїхати на роботу в Ізраїль
 30. Працевлаштування в Ізраїлі. Пошук роботи без посередників.
 31. Пошукові системи з працевлаштування в Ізраїлі
 32. Вакансії і зарплата в Ізраїлі в 2019 році
 33. Робоча віза в Ізраїль
 34. Документи на робочу візу в Ізраїль в 2019 році
 35. Робота в Ізраїлі для росіян і українців в 2019 році
 36. Як виїхати на роботу в Ізраїль
 37. Працевлаштування в Ізраїлі. Пошук роботи без посередників.
 38. Пошукові системи з працевлаштування в Ізраїлі
 39. Вакансії і зарплата в Ізраїлі в 2019 році
 40. Робоча віза в Ізраїль
 41. Документи на робочу візу в Ізраїль в 2019 році

Робота в Ізраїлі для росіян і українців в 2019 році

Ізраїль - це країна на Близькому Сході, розташована між Єгиптом і Ліваном. Має жаркий субтропічний клімат, особливо в південних і східних регіонах. Омивається чотирма морями, з яких найбільшою популярністю серед туристів користуються Середземне і Червоне.

Незважаючи на те, що офіційно про незалежність країни було оголошено тільки в 1948 році, єврейська держава має багатовікові традиції, давню культуру і безліч історичних пам'яток.

Тому робота в Ізраїлі для росіян і українців - це не тільки спосіб підвищити добробут, а й можливість у вільний час відпочити як духовно, так і фізично. І хто знає, може і зовсім отримати громадянство Землі Обітованої і залишитися там жити назавжди.

Ізраїль володіє найпотужнішою економікою в регіоні, з дуже розвиненою сферою сучасних технологій і медициною. І незважаючи на деяке невдоволення місцевих жителів, пов'язане з соціальною нерівністю, в цілому населення має високий рівень доходів.

І незважаючи на деяке невдоволення місцевих жителів, пов'язане з соціальною нерівністю, в цілому населення має високий рівень доходів

Рівень безробіття близько 4,1%, в країні низькі процентні ставки по комерційних кредитах, а кількістю щодня відкриваються компаній можуть позаздрити багато європейських держав. У зв'язку з цим працевлаштування в Ізраїлі в 2019 році, особливо для кваліфікованих іноземців, виглядає цілком перспективною справою.

Для особливо невибагливих громадян Росії, України та інших країн СНД, є і некваліфікована робота в Ізраїлі, навіть без знання мови. Про особливості та способи пошуку роботи в Ізраїлі, доступних вакансіях і зарплатах, а також інші аспекти трудової міграції поговоримо в цій статті.

Як виїхати на роботу в Ізраїль

Незважаючи на те, що ізраїльські компанії необмежені законом у кількості прийнятих на роботу іноземців, перевага завжди віддається місцевим жителям. Тим більше, якщо у іноземця проблеми зі знанням івриту.

У цьому випадку має сенс націлюватися на пошук роботи в міжнародній компанії, де досить володіння англійською мовою. Але для підвищення шансів на працевлаштування в Ізраїлі іноземцю, особливо з планами тривалого перебування в країні, оптимально пройти інтенсивні курси з вивчення місцевої мови. Термін проходження таких курсів в районі 3-5 місяців.

Термін проходження таких курсів в районі 3-5 місяців

Для законної роботи на ізраїльській території необхідно отримати відповідний дозвіл і робочу візу. Найкраще знайти роботу в Ізраїлі самостійно, а потім відвідати країну в якості туриста для проходження співбесіди і обговорення деталей працевлаштування. Причому приїхати бажано максимально швидко, чекати 3-4 місяці ніхто не буде.

Якщо кандидатура на вакансію схвалена, роботодавець оформляє іноземному співробітнику дозвіл на роботу. Потім в МВС Ізраїлю необхідно отримати робочу візу (B1). Сприяння в цьому надасть безпосередньо ізраїльська компанія.

Максимальний термін дії робочої візи в Ізраїль один рік, з правом наступного продовження до 5 років. Причому в документі вказується конкретна сфера діяльності. У разі зміни робочого місця буде потрібно повторити всю процедуру заново.

В Ізраїлі дуже суворі закони, пов'язані з дотриманням трудових прав іноземних працівників. Наприклад, за незаконне звільнення, заниження мінімальної заробітної плати, порушення договірних зобов'язань, роботодавцю загрожують великі адміністративні штрафи або кримінальна відповідальність.

Працевлаштування в Ізраїлі. Пошук роботи без посередників.

Найбільш відповідний спосіб знайти роботу в Ізраїлі для українців, росіян та інших громадян СНД в 2019 році, за умови знаходження в своїй країні, це пошук вакансії в інтернеті.

Пошукові системи з працевлаштування в Ізраїлі

Англомовні сайти:

israemploy.net

jobs-israel.com

learn4good.com

careerjet.com

gigajob.com

Сайти на івриті:

alljobs.co.il

israeljobsites.co.il

jobnet.co.il

il.indeed.com

hotjob.co.il

Крім сайтів з працевлаштування, для пошуку вакансії в Ізраїлі можна використовувати такі ресурси:

 1. Офіційні сайти ізраїльських фірм.
 2. Професійна соціальна мережа linkedin.com .
 3. Сайти відомих друкованих видань Ізраїлю - The Jerusalem Post , Maariv і Yediot .

Істотну допомогу в пошуку роботи можуть надати родичі і знайомі, вже проживають в Ізраїлі. Особливу увагу потрібно приділяти міжнародним компаніям, що мають представництва на ізраїльській території, наприклад, Microsoft або Cadbury.

Якщо самостійно знайти роботу в Ізраїлі не вдасться, можна скористатися допомогою посередницьких компаній. Краще звертатися в ізраїльські фірми або міжнародні агентства. ось посилання для пошуку (на івриті).

Вакансії і зарплата в Ізраїлі в 2019 році

Іноземний працівник в Ізраїлі наділяється рівними правами з місцевими жителями щодо оплати праці, умов, пільг, податків і так далі. Мінімальна заробітна плата в країні з грудня 2017 року дорівнює 5300 шекелів (1405 доларів). Середня заробітна плата в Ізраїлі в 2019 році становить близько 10867 шекелів (2880 доларів).

Згідно з інформацією урядового порталу Ізраїлю, трудові іммігранти можуть розраховувати на роботу в наступних напрямках:

 • сфера сільського господарства
 • будівельна галузь
 • сектор промисловості
 • робота в готелях
 • етнічна кулінарія
 • догляд за хворими і старими людьми

Ізраїль є одним з лідерів в сфері інновацій, комп'ютерної продукції і медицини. В країні велика кількість кваліфікованих фахівців серед місцевих громадян, тому іноземці навіть з дипломом престижного ізраїльського вузу стикаються з серйозною конкуренцією.

Для деяких професій в Ізраїлі, наприклад, в галузі медицини чи юриспруденції, необхідно отримати спеціальний сертифікат. Видається документ тільки місцевим громадянам або іноземцям з ПМП в Ізраїлі.

Серед популярних вакансій в Ізраїлі, на які можуть розраховувати громадяни СНД-це перш за все досвідчені програмісти й інженери. Є шанс працевлаштуватися в області фінансів, сфері продажів і маркетингу. Знання івриту тут буде обов'язковою умовою. В іноземній компанії достатньо розуміти англійську. Зарплати можуть сягає 5000 доларів на місяць, але знайти таку роботу досить складно.

Більш доступний варіант працевлаштування в Ізраїлі для росіян і українців, з мінімальними навичками розмовної мови англійською або івриті - це некваліфікована робота.

Чоловікам цілком реально влаштуватися за контрактом збирачем врожаю, помічником кухаря, робочим на будівництво, вантажником, офіціантом. Для жінок - це робота прибиральницею, доглядальницею, домробітницею, продавщицею, покоївки. Оплата праці в цьому випадку максимум 2000 доларів на місяць. На практиці іммігранти отримують до 1200-1300 доларів.

Робоча віза в Ізраїль

Для законного здійснення трудової діяльності на ізраїльській території понад 30 днів іноземцю необхідно отримати робочу візу в Ізраїль категорії B1. Процес оформлення візи здійснюється одночасно роботодавцем та іноземним співробітником. Ізраїльська компанія надає всі необхідні документи в місцеве МВС, а працівник в Консульство Ізраїлю в своїй країні.

Документи на робочу візу в Ізраїль в 2019 році

 1. Заповнена візова анкета і форма 1 (згода на зняття відбитків пальців).
 2. Дві фотографії 5х5 см.
 3. Дійсний закордонний паспорт.
 4. Свідоцтво про народження, шлюб / розлучення.
 5. Довідка про відсутність судимості.
 6. Медична довідка (включаючи флюорографію і довідку про відсутність таких хвороб, як СНІД, сифіліс та гепатит).
 7. Підписаний трудовий договір з роботодавцем. Якщо трудова діяльність пов'язана з доглядом за старими або хворими людьми, необхідно надати сертифікат про проходження відповідних курсів.

Спочатку робоча віза в Ізраїль видається на 30 днів. Після приїзду в країну протягом цього періоду потрібно звернутися в МВС Ізраїлю за продовженням візи терміном на один рік.

Робота в Ізраїлі для росіян і українців в 2019 році

Ізраїль - це країна на Близькому Сході, розташована між Єгиптом і Ліваном. Має жаркий субтропічний клімат, особливо в південних і східних регіонах. Омивається чотирма морями, з яких найбільшою популярністю серед туристів користуються Середземне і Червоне.

Незважаючи на те, що офіційно про незалежність країни було оголошено тільки в 1948 році, єврейська держава має багатовікові традиції, давню культуру і безліч історичних пам'яток.

Тому робота в Ізраїлі для росіян і українців - це не тільки спосіб підвищити добробут, а й можливість у вільний час відпочити як духовно, так і фізично. І хто знає, може і зовсім отримати громадянство Землі Обітованої і залишитися там жити назавжди.

Ізраїль володіє найпотужнішою економікою в регіоні, з дуже розвиненою сферою сучасних технологій і медициною. І незважаючи на деяке невдоволення місцевих жителів, пов'язане з соціальною нерівністю, в цілому населення має високий рівень доходів.

І незважаючи на деяке невдоволення місцевих жителів, пов'язане з соціальною нерівністю, в цілому населення має високий рівень доходів

Рівень безробіття близько 4,1%, в країні низькі процентні ставки по комерційних кредитах, а кількістю щодня відкриваються компаній можуть позаздрити багато європейських держав. У зв'язку з цим працевлаштування в Ізраїлі в 2019 році, особливо для кваліфікованих іноземців, виглядає цілком перспективною справою.

Для особливо невибагливих громадян Росії, України та інших країн СНД, є і некваліфікована робота в Ізраїлі, навіть без знання мови. Про особливості та способи пошуку роботи в Ізраїлі, доступних вакансіях і зарплатах, а також інші аспекти трудової міграції поговоримо в цій статті.

Як виїхати на роботу в Ізраїль

Незважаючи на те, що ізраїльські компанії необмежені законом у кількості прийнятих на роботу іноземців, перевага завжди віддається місцевим жителям. Тим більше, якщо у іноземця проблеми зі знанням івриту.

У цьому випадку має сенс націлюватися на пошук роботи в міжнародній компанії, де досить володіння англійською мовою. Але для підвищення шансів на працевлаштування в Ізраїлі іноземцю, особливо з планами тривалого перебування в країні, оптимально пройти інтенсивні курси з вивчення місцевої мови. Термін проходження таких курсів в районі 3-5 місяців.

Термін проходження таких курсів в районі 3-5 місяців

Для законної роботи на ізраїльській території необхідно отримати відповідний дозвіл і робочу візу. Найкраще знайти роботу в Ізраїлі самостійно, а потім відвідати країну в якості туриста для проходження співбесіди і обговорення деталей працевлаштування. Причому приїхати бажано максимально швидко, чекати 3-4 місяці ніхто не буде.

Якщо кандидатура на вакансію схвалена, роботодавець оформляє іноземному співробітнику дозвіл на роботу. Потім в МВС Ізраїлю необхідно отримати робочу візу (B1). Сприяння в цьому надасть безпосередньо ізраїльська компанія.

Максимальний термін дії робочої візи в Ізраїль один рік, з правом наступного продовження до 5 років. Причому в документі вказується конкретна сфера діяльності. У разі зміни робочого місця буде потрібно повторити всю процедуру заново.

В Ізраїлі дуже суворі закони, пов'язані з дотриманням трудових прав іноземних працівників. Наприклад, за незаконне звільнення, заниження мінімальної заробітної плати, порушення договірних зобов'язань, роботодавцю загрожують великі адміністративні штрафи або кримінальна відповідальність.

Працевлаштування в Ізраїлі. Пошук роботи без посередників.

Найбільш відповідний спосіб знайти роботу в Ізраїлі для українців, росіян та інших громадян СНД в 2019 році, за умови знаходження в своїй країні, це пошук вакансії в інтернеті.

Пошукові системи з працевлаштування в Ізраїлі

Англомовні сайти:

israemploy.net

jobs-israel.com

learn4good.com

careerjet.com

gigajob.com

Сайти на івриті:

alljobs.co.il

israeljobsites.co.il

jobnet.co.il

il.indeed.com

hotjob.co.il

Крім сайтів з працевлаштування, для пошуку вакансії в Ізраїлі можна використовувати такі ресурси:

 1. Офіційні сайти ізраїльських фірм.
 2. Професійна соціальна мережа linkedin.com .
 3. Сайти відомих друкованих видань Ізраїлю - The Jerusalem Post , Maariv і Yediot .

Істотну допомогу в пошуку роботи можуть надати родичі і знайомі, вже проживають в Ізраїлі. Особливу увагу потрібно приділяти міжнародним компаніям, що мають представництва на ізраїльській території, наприклад, Microsoft або Cadbury.

Якщо самостійно знайти роботу в Ізраїлі не вдасться, можна скористатися допомогою посередницьких компаній. Краще звертатися в ізраїльські фірми або міжнародні агентства. ось посилання для пошуку (на івриті).

Вакансії і зарплата в Ізраїлі в 2019 році

Іноземний працівник в Ізраїлі наділяється рівними правами з місцевими жителями щодо оплати праці, умов, пільг, податків і так далі. Мінімальна заробітна плата в країні з грудня 2017 року дорівнює 5300 шекелів (1405 доларів). Середня заробітна плата в Ізраїлі в 2019 році становить близько 10867 шекелів (2880 доларів).

Згідно з інформацією урядового порталу Ізраїлю, трудові іммігранти можуть розраховувати на роботу в наступних напрямках:

 • сфера сільського господарства
 • будівельна галузь
 • сектор промисловості
 • робота в готелях
 • етнічна кулінарія
 • догляд за хворими і старими людьми

Ізраїль є одним з лідерів в сфері інновацій, комп'ютерної продукції і медицини. В країні велика кількість кваліфікованих фахівців серед місцевих громадян, тому іноземці навіть з дипломом престижного ізраїльського вузу стикаються з серйозною конкуренцією.

Для деяких професій в Ізраїлі, наприклад, в галузі медицини чи юриспруденції, необхідно отримати спеціальний сертифікат. Видається документ тільки місцевим громадянам або іноземцям з ПМП в Ізраїлі.

Серед популярних вакансій в Ізраїлі, на які можуть розраховувати громадяни СНД-це перш за все досвідчені програмісти й інженери. Є шанс працевлаштуватися в області фінансів, сфері продажів і маркетингу. Знання івриту тут буде обов'язковою умовою. В іноземній компанії достатньо розуміти англійську. Зарплати можуть сягає 5000 доларів на місяць, але знайти таку роботу досить складно.

Більш доступний варіант працевлаштування в Ізраїлі для росіян і українців, з мінімальними навичками розмовної мови англійською або івриті - це некваліфікована робота.

Чоловікам цілком реально влаштуватися за контрактом збирачем врожаю, помічником кухаря, робочим на будівництво, вантажником, офіціантом. Для жінок - це робота прибиральницею, доглядальницею, домробітницею, продавщицею, покоївки. Оплата праці в цьому випадку максимум 2000 доларів на місяць. На практиці іммігранти отримують до 1200-1300 доларів.

Робоча віза в Ізраїль

Для законного здійснення трудової діяльності на ізраїльській території понад 30 днів іноземцю необхідно отримати робочу візу в Ізраїль категорії B1. Процес оформлення візи здійснюється одночасно роботодавцем та іноземним співробітником. Ізраїльська компанія надає всі необхідні документи в місцеве МВС, а працівник в Консульство Ізраїлю в своїй країні.

Документи на робочу візу в Ізраїль в 2019 році

 1. Заповнена візова анкета і форма 1 (згода на зняття відбитків пальців).
 2. Дві фотографії 5х5 см.
 3. Дійсний закордонний паспорт.
 4. Свідоцтво про народження, шлюб / розлучення.
 5. Довідка про відсутність судимості.
 6. Медична довідка (включаючи флюорографію і довідку про відсутність таких хвороб, як СНІД, сифіліс та гепатит).
 7. Підписаний трудовий договір з роботодавцем. Якщо трудова діяльність пов'язана з доглядом за старими або хворими людьми, необхідно надати сертифікат про проходження відповідних курсів.

Спочатку робоча віза в Ізраїль видається на 30 днів. Після приїзду в країну протягом цього періоду потрібно звернутися в МВС Ізраїлю за продовженням візи терміном на один рік.

Робота в Ізраїлі для росіян і українців в 2019 році

Ізраїль - це країна на Близькому Сході, розташована між Єгиптом і Ліваном. Має жаркий субтропічний клімат, особливо в південних і східних регіонах. Омивається чотирма морями, з яких найбільшою популярністю серед туристів користуються Середземне і Червоне.

Незважаючи на те, що офіційно про незалежність країни було оголошено тільки в 1948 році, єврейська держава має багатовікові традиції, давню культуру і безліч історичних пам'яток.

Тому робота в Ізраїлі для росіян і українців - це не тільки спосіб підвищити добробут, а й можливість у вільний час відпочити як духовно, так і фізично. І хто знає, може і зовсім отримати громадянство Землі Обітованої і залишитися там жити назавжди.

Ізраїль володіє найпотужнішою економікою в регіоні, з дуже розвиненою сферою сучасних технологій і медициною. І незважаючи на деяке невдоволення місцевих жителів, пов'язане з соціальною нерівністю, в цілому населення має високий рівень доходів.

І незважаючи на деяке невдоволення місцевих жителів, пов'язане з соціальною нерівністю, в цілому населення має високий рівень доходів

Рівень безробіття близько 4,1%, в країні низькі процентні ставки по комерційних кредитах, а кількістю щодня відкриваються компаній можуть позаздрити багато європейських держав. У зв'язку з цим працевлаштування в Ізраїлі в 2019 році, особливо для кваліфікованих іноземців, виглядає цілком перспективною справою.

Для особливо невибагливих громадян Росії, України та інших країн СНД, є і некваліфікована робота в Ізраїлі, навіть без знання мови. Про особливості та способи пошуку роботи в Ізраїлі, доступних вакансіях і зарплатах, а також інші аспекти трудової міграції поговоримо в цій статті.

Як виїхати на роботу в Ізраїль

Незважаючи на те, що ізраїльські компанії необмежені законом у кількості прийнятих на роботу іноземців, перевага завжди віддається місцевим жителям. Тим більше, якщо у іноземця проблеми зі знанням івриту.

У цьому випадку має сенс націлюватися на пошук роботи в міжнародній компанії, де досить володіння англійською мовою. Але для підвищення шансів на працевлаштування в Ізраїлі іноземцю, особливо з планами тривалого перебування в країні, оптимально пройти інтенсивні курси з вивчення місцевої мови. Термін проходження таких курсів в районі 3-5 місяців.

Термін проходження таких курсів в районі 3-5 місяців

Для законної роботи на ізраїльській території необхідно отримати відповідний дозвіл і робочу візу. Найкраще знайти роботу в Ізраїлі самостійно, а потім відвідати країну в якості туриста для проходження співбесіди і обговорення деталей працевлаштування. Причому приїхати бажано максимально швидко, чекати 3-4 місяці ніхто не буде.

Якщо кандидатура на вакансію схвалена, роботодавець оформляє іноземному співробітнику дозвіл на роботу. Потім в МВС Ізраїлю необхідно отримати робочу візу (B1). Сприяння в цьому надасть безпосередньо ізраїльська компанія.

Максимальний термін дії робочої візи в Ізраїль один рік, з правом наступного продовження до 5 років. Причому в документі вказується конкретна сфера діяльності. У разі зміни робочого місця буде потрібно повторити всю процедуру заново.

В Ізраїлі дуже суворі закони, пов'язані з дотриманням трудових прав іноземних працівників. Наприклад, за незаконне звільнення, заниження мінімальної заробітної плати, порушення договірних зобов'язань, роботодавцю загрожують великі адміністративні штрафи або кримінальна відповідальність.

Працевлаштування в Ізраїлі. Пошук роботи без посередників.

Найбільш відповідний спосіб знайти роботу в Ізраїлі для українців, росіян та інших громадян СНД в 2019 році, за умови знаходження в своїй країні, це пошук вакансії в інтернеті.

Пошукові системи з працевлаштування в Ізраїлі

Англомовні сайти:

israemploy.net

jobs-israel.com

learn4good.com

careerjet.com

gigajob.com

Сайти на івриті:

alljobs.co.il

israeljobsites.co.il

jobnet.co.il

il.indeed.com

hotjob.co.il

Крім сайтів з працевлаштування, для пошуку вакансії в Ізраїлі можна використовувати такі ресурси:

 1. Офіційні сайти ізраїльських фірм.
 2. Професійна соціальна мережа linkedin.com .
 3. Сайти відомих друкованих видань Ізраїлю - The Jerusalem Post , Maariv і Yediot .

Істотну допомогу в пошуку роботи можуть надати родичі і знайомі, вже проживають в Ізраїлі. Особливу увагу потрібно приділяти міжнародним компаніям, що мають представництва на ізраїльській території, наприклад, Microsoft або Cadbury.

Якщо самостійно знайти роботу в Ізраїлі не вдасться, можна скористатися допомогою посередницьких компаній. Краще звертатися в ізраїльські фірми або міжнародні агентства. ось посилання для пошуку (на івриті).

Вакансії і зарплата в Ізраїлі в 2019 році

Іноземний працівник в Ізраїлі наділяється рівними правами з місцевими жителями щодо оплати праці, умов, пільг, податків і так далі. Мінімальна заробітна плата в країні з грудня 2017 року дорівнює 5300 шекелів (1405 доларів). Середня заробітна плата в Ізраїлі в 2019 році становить близько 10867 шекелів (2880 доларів).

Згідно з інформацією урядового порталу Ізраїлю, трудові іммігранти можуть розраховувати на роботу в наступних напрямках:

 • сфера сільського господарства
 • будівельна галузь
 • сектор промисловості
 • робота в готелях
 • етнічна кулінарія
 • догляд за хворими і старими людьми

Ізраїль є одним з лідерів в сфері інновацій, комп'ютерної продукції і медицини. В країні велика кількість кваліфікованих фахівців серед місцевих громадян, тому іноземці навіть з дипломом престижного ізраїльського вузу стикаються з серйозною конкуренцією.

Для деяких професій в Ізраїлі, наприклад, в галузі медицини чи юриспруденції, необхідно отримати спеціальний сертифікат. Видається документ тільки місцевим громадянам або іноземцям з ПМП в Ізраїлі.

Серед популярних вакансій в Ізраїлі, на які можуть розраховувати громадяни СНД-це перш за все досвідчені програмісти й інженери. Є шанс працевлаштуватися в області фінансів, сфері продажів і маркетингу. Знання івриту тут буде обов'язковою умовою. В іноземній компанії достатньо розуміти англійську. Зарплати можуть сягає 5000 доларів на місяць, але знайти таку роботу досить складно.

Більш доступний варіант працевлаштування в Ізраїлі для росіян і українців, з мінімальними навичками розмовної мови англійською або івриті - це некваліфікована робота.

Чоловікам цілком реально влаштуватися за контрактом збирачем врожаю, помічником кухаря, робочим на будівництво, вантажником, офіціантом. Для жінок - це робота прибиральницею, доглядальницею, домробітницею, продавщицею, покоївки. Оплата праці в цьому випадку максимум 2000 доларів на місяць. На практиці іммігранти отримують до 1200-1300 доларів.

Робоча віза в Ізраїль

Для законного здійснення трудової діяльності на ізраїльській території понад 30 днів іноземцю необхідно отримати робочу візу в Ізраїль категорії B1. Процес оформлення візи здійснюється одночасно роботодавцем та іноземним співробітником. Ізраїльська компанія надає всі необхідні документи в місцеве МВС, а працівник в Консульство Ізраїлю в своїй країні.

Документи на робочу візу в Ізраїль в 2019 році

 1. Заповнена візова анкета і форма 1 (згода на зняття відбитків пальців).
 2. Дві фотографії 5х5 см.
 3. Дійсний закордонний паспорт.
 4. Свідоцтво про народження, шлюб / розлучення.
 5. Довідка про відсутність судимості.
 6. Медична довідка (включаючи флюорографію і довідку про відсутність таких хвороб, як СНІД, сифіліс та гепатит).
 7. Підписаний трудовий договір з роботодавцем. Якщо трудова діяльність пов'язана з доглядом за старими або хворими людьми, необхідно надати сертифікат про проходження відповідних курсів.

Спочатку робоча віза в Ізраїль видається на 30 днів. Після приїзду в країну протягом цього періоду потрібно звернутися в МВС Ізраїлю за продовженням візи терміном на один рік.

Робота в Ізраїлі для росіян і українців в 2019 році

Ізраїль - це країна на Близькому Сході, розташована між Єгиптом і Ліваном. Має жаркий субтропічний клімат, особливо в південних і східних регіонах. Омивається чотирма морями, з яких найбільшою популярністю серед туристів користуються Середземне і Червоне.

Незважаючи на те, що офіційно про незалежність країни було оголошено тільки в 1948 році, єврейська держава має багатовікові традиції, давню культуру і безліч історичних пам'яток.

Тому робота в Ізраїлі для росіян і українців - це не тільки спосіб підвищити добробут, а й можливість у вільний час відпочити як духовно, так і фізично. І хто знає, може і зовсім отримати громадянство Землі Обітованої і залишитися там жити назавжди.

Ізраїль володіє найпотужнішою економікою в регіоні, з дуже розвиненою сферою сучасних технологій і медициною. І незважаючи на деяке невдоволення місцевих жителів, пов'язане з соціальною нерівністю, в цілому населення має високий рівень доходів.

І незважаючи на деяке невдоволення місцевих жителів, пов'язане з соціальною нерівністю, в цілому населення має високий рівень доходів

Рівень безробіття близько 4,1%, в країні низькі процентні ставки по комерційних кредитах, а кількістю щодня відкриваються компаній можуть позаздрити багато європейських держав. У зв'язку з цим працевлаштування в Ізраїлі в 2019 році, особливо для кваліфікованих іноземців, виглядає цілком перспективною справою.

Для особливо невибагливих громадян Росії, України та інших країн СНД, є і некваліфікована робота в Ізраїлі, навіть без знання мови. Про особливості та способи пошуку роботи в Ізраїлі, доступних вакансіях і зарплатах, а також інші аспекти трудової міграції поговоримо в цій статті.

Як виїхати на роботу в Ізраїль

Незважаючи на те, що ізраїльські компанії необмежені законом у кількості прийнятих на роботу іноземців, перевага завжди віддається місцевим жителям. Тим більше, якщо у іноземця проблеми зі знанням івриту.

У цьому випадку має сенс націлюватися на пошук роботи в міжнародній компанії, де досить володіння англійською мовою. Але для підвищення шансів на працевлаштування в Ізраїлі іноземцю, особливо з планами тривалого перебування в країні, оптимально пройти інтенсивні курси з вивчення місцевої мови. Термін проходження таких курсів в районі 3-5 місяців.

Термін проходження таких курсів в районі 3-5 місяців

Для законної роботи на ізраїльській території необхідно отримати відповідний дозвіл і робочу візу. Найкраще знайти роботу в Ізраїлі самостійно, а потім відвідати країну в якості туриста для проходження співбесіди і обговорення деталей працевлаштування. Причому приїхати бажано максимально швидко, чекати 3-4 місяці ніхто не буде.

Якщо кандидатура на вакансію схвалена, роботодавець оформляє іноземному співробітнику дозвіл на роботу. Потім в МВС Ізраїлю необхідно отримати робочу візу (B1). Сприяння в цьому надасть безпосередньо ізраїльська компанія.

Максимальний термін дії робочої візи в Ізраїль один рік, з правом наступного продовження до 5 років. Причому в документі вказується конкретна сфера діяльності. У разі зміни робочого місця буде потрібно повторити всю процедуру заново.

В Ізраїлі дуже суворі закони, пов'язані з дотриманням трудових прав іноземних працівників. Наприклад, за незаконне звільнення, заниження мінімальної заробітної плати, порушення договірних зобов'язань, роботодавцю загрожують великі адміністративні штрафи або кримінальна відповідальність.

Працевлаштування в Ізраїлі. Пошук роботи без посередників.

Найбільш відповідний спосіб знайти роботу в Ізраїлі для українців, росіян та інших громадян СНД в 2019 році, за умови знаходження в своїй країні, це пошук вакансії в інтернеті.

Пошукові системи з працевлаштування в Ізраїлі

Англомовні сайти:

israemploy.net

jobs-israel.com

learn4good.com

careerjet.com

gigajob.com

Сайти на івриті:

alljobs.co.il

israeljobsites.co.il

jobnet.co.il

il.indeed.com

hotjob.co.il

Крім сайтів з працевлаштування, для пошуку вакансії в Ізраїлі можна використовувати такі ресурси:

 1. Офіційні сайти ізраїльських фірм.
 2. Професійна соціальна мережа linkedin.com .
 3. Сайти відомих друкованих видань Ізраїлю - The Jerusalem Post , Maariv і Yediot .

Істотну допомогу в пошуку роботи можуть надати родичі і знайомі, вже проживають в Ізраїлі. Особливу увагу потрібно приділяти міжнародним компаніям, що мають представництва на ізраїльській території, наприклад, Microsoft або Cadbury.

Якщо самостійно знайти роботу в Ізраїлі не вдасться, можна скористатися допомогою посередницьких компаній. Краще звертатися в ізраїльські фірми або міжнародні агентства. ось посилання для пошуку (на івриті).

Вакансії і зарплата в Ізраїлі в 2019 році

Іноземний працівник в Ізраїлі наділяється рівними правами з місцевими жителями щодо оплати праці, умов, пільг, податків і так далі. Мінімальна заробітна плата в країні з грудня 2017 року дорівнює 5300 шекелів (1405 доларів). Середня заробітна плата в Ізраїлі в 2019 році становить близько 10867 шекелів (2880 доларів).

Згідно з інформацією урядового порталу Ізраїлю, трудові іммігранти можуть розраховувати на роботу в наступних напрямках:

 • сфера сільського господарства
 • будівельна галузь
 • сектор промисловості
 • робота в готелях
 • етнічна кулінарія
 • догляд за хворими і старими людьми

Ізраїль є одним з лідерів в сфері інновацій, комп'ютерної продукції і медицини. В країні велика кількість кваліфікованих фахівців серед місцевих громадян, тому іноземці навіть з дипломом престижного ізраїльського вузу стикаються з серйозною конкуренцією.

Для деяких професій в Ізраїлі, наприклад, в галузі медицини чи юриспруденції, необхідно отримати спеціальний сертифікат. Видається документ тільки місцевим громадянам або іноземцям з ПМП в Ізраїлі.

Серед популярних вакансій в Ізраїлі, на які можуть розраховувати громадяни СНД-це перш за все досвідчені програмісти й інженери. Є шанс працевлаштуватися в області фінансів, сфері продажів і маркетингу. Знання івриту тут буде обов'язковою умовою. В іноземній компанії достатньо розуміти англійську. Зарплати можуть сягає 5000 доларів на місяць, але знайти таку роботу досить складно.

Більш доступний варіант працевлаштування в Ізраїлі для росіян і українців, з мінімальними навичками розмовної мови англійською або івриті - це некваліфікована робота.

Чоловікам цілком реально влаштуватися за контрактом збирачем врожаю, помічником кухаря, робочим на будівництво, вантажником, офіціантом. Для жінок - це робота прибиральницею, доглядальницею, домробітницею, продавщицею, покоївки. Оплата праці в цьому випадку максимум 2000 доларів на місяць. На практиці іммігранти отримують до 1200-1300 доларів.

Робоча віза в Ізраїль

Для законного здійснення трудової діяльності на ізраїльській території понад 30 днів іноземцю необхідно отримати робочу візу в Ізраїль категорії B1. Процес оформлення візи здійснюється одночасно роботодавцем та іноземним співробітником. Ізраїльська компанія надає всі необхідні документи в місцеве МВС, а працівник в Консульство Ізраїлю в своїй країні.

Документи на робочу візу в Ізраїль в 2019 році

 1. Заповнена візова анкета і форма 1 (згода на зняття відбитків пальців).
 2. Дві фотографії 5х5 см.
 3. Дійсний закордонний паспорт.
 4. Свідоцтво про народження, шлюб / розлучення.
 5. Довідка про відсутність судимості.
 6. Медична довідка (включаючи флюорографію і довідку про відсутність таких хвороб, як СНІД, сифіліс та гепатит).
 7. Підписаний трудовий договір з роботодавцем. Якщо трудова діяльність пов'язана з доглядом за старими або хворими людьми, необхідно надати сертифікат про проходження відповідних курсів.

Спочатку робоча віза в Ізраїль видається на 30 днів. Після приїзду в країну протягом цього періоду потрібно звернутися в МВС Ізраїлю за продовженням візи терміном на один рік.

Робота в Ізраїлі для росіян і українців в 2019 році

Ізраїль - це країна на Близькому Сході, розташована між Єгиптом і Ліваном. Має жаркий субтропічний клімат, особливо в південних і східних регіонах. Омивається чотирма морями, з яких найбільшою популярністю серед туристів користуються Середземне і Червоне.

Незважаючи на те, що офіційно про незалежність країни було оголошено тільки в 1948 році, єврейська держава має багатовікові традиції, давню культуру і безліч історичних пам'яток.

Тому робота в Ізраїлі для росіян і українців - це не тільки спосіб підвищити добробут, а й можливість у вільний час відпочити як духовно, так і фізично. І хто знає, може і зовсім отримати громадянство Землі Обітованої і залишитися там жити назавжди.

Ізраїль володіє найпотужнішою економікою в регіоні, з дуже розвиненою сферою сучасних технологій і медициною. І незважаючи на деяке невдоволення місцевих жителів, пов'язане з соціальною нерівністю, в цілому населення має високий рівень доходів.

І незважаючи на деяке невдоволення місцевих жителів, пов'язане з соціальною нерівністю, в цілому населення має високий рівень доходів

Рівень безробіття близько 4,1%, в країні низькі процентні ставки по комерційних кредитах, а кількістю щодня відкриваються компаній можуть позаздрити багато європейських держав. У зв'язку з цим працевлаштування в Ізраїлі в 2019 році, особливо для кваліфікованих іноземців, виглядає цілком перспективною справою.

Для особливо невибагливих громадян Росії, України та інших країн СНД, є і некваліфікована робота в Ізраїлі, навіть без знання мови. Про особливості та способи пошуку роботи в Ізраїлі, доступних вакансіях і зарплатах, а також інші аспекти трудової міграції поговоримо в цій статті.

Як виїхати на роботу в Ізраїль

Незважаючи на те, що ізраїльські компанії необмежені законом у кількості прийнятих на роботу іноземців, перевага завжди віддається місцевим жителям. Тим більше, якщо у іноземця проблеми зі знанням івриту.

У цьому випадку має сенс націлюватися на пошук роботи в міжнародній компанії, де досить володіння англійською мовою. Але для підвищення шансів на працевлаштування в Ізраїлі іноземцю, особливо з планами тривалого перебування в країні, оптимально пройти інтенсивні курси з вивчення місцевої мови. Термін проходження таких курсів в районі 3-5 місяців.

Термін проходження таких курсів в районі 3-5 місяців

Для законної роботи на ізраїльській території необхідно отримати відповідний дозвіл і робочу візу. Найкраще знайти роботу в Ізраїлі самостійно, а потім відвідати країну в якості туриста для проходження співбесіди і обговорення деталей працевлаштування. Причому приїхати бажано максимально швидко, чекати 3-4 місяці ніхто не буде.

Якщо кандидатура на вакансію схвалена, роботодавець оформляє іноземному співробітнику дозвіл на роботу. Потім в МВС Ізраїлю необхідно отримати робочу візу (B1). Сприяння в цьому надасть безпосередньо ізраїльська компанія.

Максимальний термін дії робочої візи в Ізраїль один рік, з правом наступного продовження до 5 років. Причому в документі вказується конкретна сфера діяльності. У разі зміни робочого місця буде потрібно повторити всю процедуру заново.

В Ізраїлі дуже суворі закони, пов'язані з дотриманням трудових прав іноземних працівників. Наприклад, за незаконне звільнення, заниження мінімальної заробітної плати, порушення договірних зобов'язань, роботодавцю загрожують великі адміністративні штрафи або кримінальна відповідальність.

Працевлаштування в Ізраїлі. Пошук роботи без посередників.

Найбільш відповідний спосіб знайти роботу в Ізраїлі для українців, росіян та інших громадян СНД в 2019 році, за умови знаходження в своїй країні, це пошук вакансії в інтернеті.

Пошукові системи з працевлаштування в Ізраїлі

Англомовні сайти:

israemploy.net

jobs-israel.com

learn4good.com

careerjet.com

gigajob.com

Сайти на івриті:

alljobs.co.il

israeljobsites.co.il

jobnet.co.il

il.indeed.com

hotjob.co.il

Крім сайтів з працевлаштування, для пошуку вакансії в Ізраїлі можна використовувати такі ресурси:

 1. Офіційні сайти ізраїльських фірм.
 2. Професійна соціальна мережа linkedin.com .
 3. Сайти відомих друкованих видань Ізраїлю - The Jerusalem Post , Maariv і Yediot .

Істотну допомогу в пошуку роботи можуть надати родичі і знайомі, вже проживають в Ізраїлі. Особливу увагу потрібно приділяти міжнародним компаніям, що мають представництва на ізраїльській території, наприклад, Microsoft або Cadbury.

Якщо самостійно знайти роботу в Ізраїлі не вдасться, можна скористатися допомогою посередницьких компаній. Краще звертатися в ізраїльські фірми або міжнародні агентства. ось посилання для пошуку (на івриті).

Вакансії і зарплата в Ізраїлі в 2019 році

Іноземний працівник в Ізраїлі наділяється рівними правами з місцевими жителями щодо оплати праці, умов, пільг, податків і так далі. Мінімальна заробітна плата в країні з грудня 2017 року дорівнює 5300 шекелів (1405 доларів). Середня заробітна плата в Ізраїлі в 2019 році становить близько 10867 шекелів (2880 доларів).

Згідно з інформацією урядового порталу Ізраїлю, трудові іммігранти можуть розраховувати на роботу в наступних напрямках:

 • сфера сільського господарства
 • будівельна галузь
 • сектор промисловості
 • робота в готелях
 • етнічна кулінарія
 • догляд за хворими і старими людьми

Ізраїль є одним з лідерів в сфері інновацій, комп'ютерної продукції і медицини. В країні велика кількість кваліфікованих фахівців серед місцевих громадян, тому іноземці навіть з дипломом престижного ізраїльського вузу стикаються з серйозною конкуренцією.

Для деяких професій в Ізраїлі, наприклад, в галузі медицини чи юриспруденції, необхідно отримати спеціальний сертифікат. Видається документ тільки місцевим громадянам або іноземцям з ПМП в Ізраїлі.

Серед популярних вакансій в Ізраїлі, на які можуть розраховувати громадяни СНД-це перш за все досвідчені програмісти й інженери. Є шанс працевлаштуватися в області фінансів, сфері продажів і маркетингу. Знання івриту тут буде обов'язковою умовою. В іноземній компанії достатньо розуміти англійську. Зарплати можуть сягає 5000 доларів на місяць, але знайти таку роботу досить складно.

Більш доступний варіант працевлаштування в Ізраїлі для росіян і українців, з мінімальними навичками розмовної мови англійською або івриті - це некваліфікована робота.

Чоловікам цілком реально влаштуватися за контрактом збирачем врожаю, помічником кухаря, робочим на будівництво, вантажником, офіціантом. Для жінок - це робота прибиральницею, доглядальницею, домробітницею, продавщицею, покоївки. Оплата праці в цьому випадку максимум 2000 доларів на місяць. На практиці іммігранти отримують до 1200-1300 доларів.

Робоча віза в Ізраїль

Для законного здійснення трудової діяльності на ізраїльській території понад 30 днів іноземцю необхідно отримати робочу візу в Ізраїль категорії B1. Процес оформлення візи здійснюється одночасно роботодавцем та іноземним співробітником. Ізраїльська компанія надає всі необхідні документи в місцеве МВС, а працівник в Консульство Ізраїлю в своїй країні.

Документи на робочу візу в Ізраїль в 2019 році

 1. Заповнена візова анкета і форма 1 (згода на зняття відбитків пальців).
 2. Дві фотографії 5х5 см.
 3. Дійсний закордонний паспорт.
 4. Свідоцтво про народження, шлюб / розлучення.
 5. Довідка про відсутність судимості.
 6. Медична довідка (включаючи флюорографію і довідку про відсутність таких хвороб, як СНІД, сифіліс та гепатит).
 7. Підписаний трудовий договір з роботодавцем. Якщо трудова діяльність пов'язана з доглядом за старими або хворими людьми, необхідно надати сертифікат про проходження відповідних курсів.

Спочатку робоча віза в Ізраїль видається на 30 днів. Після приїзду в країну протягом цього періоду потрібно звернутися в МВС Ізраїлю за продовженням візи терміном на один рік.

Робота в Ізраїлі для росіян і українців в 2019 році

Ізраїль - це країна на Близькому Сході, розташована між Єгиптом і Ліваном. Має жаркий субтропічний клімат, особливо в південних і східних регіонах. Омивається чотирма морями, з яких найбільшою популярністю серед туристів користуються Середземне і Червоне.

Незважаючи на те, що офіційно про незалежність країни було оголошено тільки в 1948 році, єврейська держава має багатовікові традиції, давню культуру і безліч історичних пам'яток.

Тому робота в Ізраїлі для росіян і українців - це не тільки спосіб підвищити добробут, а й можливість у вільний час відпочити як духовно, так і фізично. І хто знає, може і зовсім отримати громадянство Землі Обітованої і залишитися там жити назавжди.

Ізраїль володіє найпотужнішою економікою в регіоні, з дуже розвиненою сферою сучасних технологій і медициною. І незважаючи на деяке невдоволення місцевих жителів, пов'язане з соціальною нерівністю, в цілому населення має високий рівень доходів.

І незважаючи на деяке невдоволення місцевих жителів, пов'язане з соціальною нерівністю, в цілому населення має високий рівень доходів

Рівень безробіття близько 4,1%, в країні низькі процентні ставки по комерційних кредитах, а кількістю щодня відкриваються компаній можуть позаздрити багато європейських держав. У зв'язку з цим працевлаштування в Ізраїлі в 2019 році, особливо для кваліфікованих іноземців, виглядає цілком перспективною справою.

Для особливо невибагливих громадян Росії, України та інших країн СНД, є і некваліфікована робота в Ізраїлі, навіть без знання мови. Про особливості та способи пошуку роботи в Ізраїлі, доступних вакансіях і зарплатах, а також інші аспекти трудової міграції поговоримо в цій статті.

Як виїхати на роботу в Ізраїль

Незважаючи на те, що ізраїльські компанії необмежені законом у кількості прийнятих на роботу іноземців, перевага завжди віддається місцевим жителям. Тим більше, якщо у іноземця проблеми зі знанням івриту.

У цьому випадку має сенс націлюватися на пошук роботи в міжнародній компанії, де досить володіння англійською мовою. Але для підвищення шансів на працевлаштування в Ізраїлі іноземцю, особливо з планами тривалого перебування в країні, оптимально пройти інтенсивні курси з вивчення місцевої мови. Термін проходження таких курсів в районі 3-5 місяців.

Термін проходження таких курсів в районі 3-5 місяців

Для законної роботи на ізраїльській території необхідно отримати відповідний дозвіл і робочу візу. Найкраще знайти роботу в Ізраїлі самостійно, а потім відвідати країну в якості туриста для проходження співбесіди і обговорення деталей працевлаштування. Причому приїхати бажано максимально швидко, чекати 3-4 місяці ніхто не буде.

Якщо кандидатура на вакансію схвалена, роботодавець оформляє іноземному співробітнику дозвіл на роботу. Потім в МВС Ізраїлю необхідно отримати робочу візу (B1). Сприяння в цьому надасть безпосередньо ізраїльська компанія.

Максимальний термін дії робочої візи в Ізраїль один рік, з правом наступного продовження до 5 років. Причому в документі вказується конкретна сфера діяльності. У разі зміни робочого місця буде потрібно повторити всю процедуру заново.

В Ізраїлі дуже суворі закони, пов'язані з дотриманням трудових прав іноземних працівників. Наприклад, за незаконне звільнення, заниження мінімальної заробітної плати, порушення договірних зобов'язань, роботодавцю загрожують великі адміністративні штрафи або кримінальна відповідальність.

Працевлаштування в Ізраїлі. Пошук роботи без посередників.

Найбільш відповідний спосіб знайти роботу в Ізраїлі для українців, росіян та інших громадян СНД в 2019 році, за умови знаходження в своїй країні, це пошук вакансії в інтернеті.

Пошукові системи з працевлаштування в Ізраїлі

Англомовні сайти:

israemploy.net

jobs-israel.com

learn4good.com

careerjet.com

gigajob.com

Сайти на івриті:

alljobs.co.il

israeljobsites.co.il

jobnet.co.il

il.indeed.com

hotjob.co.il

Крім сайтів з працевлаштування, для пошуку вакансії в Ізраїлі можна використовувати такі ресурси:

 1. Офіційні сайти ізраїльських фірм.
 2. Професійна соціальна мережа linkedin.com .
 3. Сайти відомих друкованих видань Ізраїлю - The Jerusalem Post , Maariv і Yediot .

Істотну допомогу в пошуку роботи можуть надати родичі і знайомі, вже проживають в Ізраїлі. Особливу увагу потрібно приділяти міжнародним компаніям, що мають представництва на ізраїльській території, наприклад, Microsoft або Cadbury.

Якщо самостійно знайти роботу в Ізраїлі не вдасться, можна скористатися допомогою посередницьких компаній. Краще звертатися в ізраїльські фірми або міжнародні агентства. ось посилання для пошуку (на івриті).

Вакансії і зарплата в Ізраїлі в 2019 році

Іноземний працівник в Ізраїлі наділяється рівними правами з місцевими жителями щодо оплати праці, умов, пільг, податків і так далі. Мінімальна заробітна плата в країні з грудня 2017 року дорівнює 5300 шекелів (1405 доларів). Середня заробітна плата в Ізраїлі в 2019 році становить близько 10867 шекелів (2880 доларів).

Згідно з інформацією урядового порталу Ізраїлю, трудові іммігранти можуть розраховувати на роботу в наступних напрямках:

 • сфера сільського господарства
 • будівельна галузь
 • сектор промисловості
 • робота в готелях
 • етнічна кулінарія
 • догляд за хворими і старими людьми

Ізраїль є одним з лідерів в сфері інновацій, комп'ютерної продукції і медицини. В країні велика кількість кваліфікованих фахівців серед місцевих громадян, тому іноземці навіть з дипломом престижного ізраїльського вузу стикаються з серйозною конкуренцією.

Для деяких професій в Ізраїлі, наприклад, в галузі медицини чи юриспруденції, необхідно отримати спеціальний сертифікат. Видається документ тільки місцевим громадянам або іноземцям з ПМП в Ізраїлі.

Серед популярних вакансій в Ізраїлі, на які можуть розраховувати громадяни СНД-це перш за все досвідчені програмісти й інженери. Є шанс працевлаштуватися в області фінансів, сфері продажів і маркетингу. Знання івриту тут буде обов'язковою умовою. В іноземній компанії достатньо розуміти англійську. Зарплати можуть сягає 5000 доларів на місяць, але знайти таку роботу досить складно.

Більш доступний варіант працевлаштування в Ізраїлі для росіян і українців, з мінімальними навичками розмовної мови англійською або івриті - це некваліфікована робота.

Чоловікам цілком реально влаштуватися за контрактом збирачем врожаю, помічником кухаря, робочим на будівництво, вантажником, офіціантом. Для жінок - це робота прибиральницею, доглядальницею, домробітницею, продавщицею, покоївки. Оплата праці в цьому випадку максимум 2000 доларів на місяць. На практиці іммігранти отримують до 1200-1300 доларів.

Робоча віза в Ізраїль

Для законного здійснення трудової діяльності на ізраїльській території понад 30 днів іноземцю необхідно отримати робочу візу в Ізраїль категорії B1. Процес оформлення візи здійснюється одночасно роботодавцем та іноземним співробітником. Ізраїльська компанія надає всі необхідні документи в місцеве МВС, а працівник в Консульство Ізраїлю в своїй країні.

Документи на робочу візу в Ізраїль в 2019 році

 1. Заповнена візова анкета і форма 1 (згода на зняття відбитків пальців).
 2. Дві фотографії 5х5 см.
 3. Дійсний закордонний паспорт.
 4. Свідоцтво про народження, шлюб / розлучення.
 5. Довідка про відсутність судимості.
 6. Медична довідка (включаючи флюорографію і довідку про відсутність таких хвороб, як СНІД, сифіліс та гепатит).
 7. Підписаний трудовий договір з роботодавцем. Якщо трудова діяльність пов'язана з доглядом за старими або хворими людьми, необхідно надати сертифікат про проходження відповідних курсів.

Спочатку робоча віза в Ізраїль видається на 30 днів. Після приїзду в країну протягом цього періоду потрібно звернутися в МВС Ізраїлю за продовженням візи терміном на один рік.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.