Навигация
Реклама
Реклама

Віза до Туреччини для Українців 2017. Правила в'їзду в країну.

 1. Вартість візи до Туреччини
 2. До Туреччини на своєму автомобілі
 3. Читайте також:

Відпочинок в Туреччині без сумнівів підходить для всієї родини. Кожен мріє опинитися в східній казці і хоч на хвилину побувати в розкішному світі султанських палаців. Ми надамо Вам таку можливість, адже пам'ятки Туреччини і до цього дня приваблюють туристів з усього світу.

>>> Дивіться також Віза до Туреччини. часті питання

Чого варті безкраї базари і торгові ряди, схожі на царську скарбницю, чудові османські мечеті і дивом збереглися візантійські церкви, цілющі турецькі лазні і стародавні пам'ятники античного світу. Додайте до цього піщані пляжі, прогулянки на яхті, захоплюючий дайвінг. Чудова турецька кухня - це апетитний плов, гарячий кебаб, східні солодощі - покуштувавши все це, Ви, безсумнівно, опинитеся в полоні у східної казки.

Чудова турецька кухня - це апетитний плов, гарячий кебаб, східні солодощі - покуштувавши все це, Ви, безсумнівно, опинитеся в полоні у східної казки

З 01.08.2012 був скасований візовий режим між Україною і Туреччиною, тим самим поповнивши список безвізових країн для українців. Безвізовий режим дійсний за умови перебування не більше 90 днів протягом півроку. Таким чином, українці з моменту в'їзду до Туреччини можуть залишатися там кожен раз не більше ніж на 60 днів, при цьому протягом 180 днів вони можуть в'їжджати в країну і виїжджати з неї за умови, що загальний термін їх перебування не перевищить 90 днів.

За нововведень від 14.03.2017 тепер громадяни України можуть перетинати кордон Туреччини без закордонних паспортів. Для перетину кордону потрібно мати ID-карту для підтвердження особи.

Наприклад, громадянин України, який в'їхав в Туреччину 17 квітня 2015 року, користуючись безвізовим режимом, може протягом 180 днів, починаючи з цієї дати, зробити більш 1 поїздки в Туреччину терміном до 90 днів кожна, притому, що загальний термін його перебування складе не більше 90 днів.

Вартість візи до Туреччини

багато задають нам питання : Яка вартість візи до Туреччини? Як ми вже писали вище, віза до Туреччини в 2016 році не відкривається для українців. В аеропорту ставлять тільки штампи про в'їзд - виїзд.

Для в'їзду на територію Турецької Республіки необхідні наступні документи: ID-карта; авіаквиток; ваучер; страховий поліс .

Останнім часом почастішали випадки відмови громадянам України у в'їзді на територію Туреччини через недотримання умов відвідування країни.

Нагадуємо, що згідно із законодавством Турецької Республіки для в'їзду на територію країни прикордонні інстанції Турецької Республіки можуть попросити надати громадянина України підтвердження фінансового забезпечення в розрахунку 50 USD на день перебування за наявності сплаченого зворотного квитка, або 1500 USD за відсутності такого квитка. У разі порушення візового режиму офіційна влада можуть накласти штраф або заборонити туристу відвідувати країну в подальшому.

Громадянам України, які збираються перебувати на території Турецької Республіки довше максимального терміну, необхідно самостійно звертатися в туристичну поліцію Турецької Республіки.

Зверніть увагу на можливість продовження періоду перебування (60 + 30 днів) шляхом виїзду з країни. В цьому випадку повертатися в Україну необов'язково - можна відправитися в Грецію, Ізраїль, Болгарію, на Кіпр або в інші країни. Просимо звернути увагу на необхідність наявності віз цих країн.

Наші туристи просто обожнюють Стамбул 🙂

До Туреччини на своєму автомобілі

Багато туристів вибирають тури в Туреччину на своєму автомобілі. В такому випадку ми рекомендуємо оформляти болгарську мультивізу . З цією візою Ви можете не тільки проїхати всю Румунію, Болгарію, відвідати Туреччину, але також відпочити на узбережжі Адріатичного моря - в Хорватії чи Чорногорії.

Також, згідно з новими правилами з березня 2015 роки як в нові (біометричні), так і старого зразка закордонного паспорта діти більше не вписуються. Зараз дитині оформляється тільки дитячий закордонний паспорт .

Для громадян Вірменії, які проживають на території України, попередньо оформляється e-visa до Туреччини. Також можливе оформлення такої візи по прильоту, але це вийде значно дорожче. Для того щоб дізнатися всі деталі оформлення візи до Туреччини, зв'яжіться з нашим візовим менеджером.

Документи для дітей на митниці

 1. ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження дитини;
 2. Закордонний паспорт дитини або закордонний паспорт батьків, в якій вписана дитина (на дітей, які досягли п'ятирічного віку, в обов'язковому порядку в паспорт повинна бути вклеєна фотографія);
 3. Дозволяє документ на вивезення дитини за кордон:
 • в разі якщо дитина подорожує у супроводі одного з батьків вимагається нотаріально завірена довіреність від батька, що залишається на вивезення дитини, а також документ, що підтверджує родинні зв'язки третьої особи з дитиною
 • в разі якщо дитина подорожує у супроводі третіх осіб (бабуся, дядько, вчитель), а також документ, що підтверджує родинні зв'язки третьої особи з дитиною, нотаріально завіреної копії дозволу для виїзду дитини за кордон у супроводі третьої особи.
 • в разі смерті одного з батьків - оригінал свідоцтва про смерть.
 • в разі позбавлення батьківських прав - рішення суду про позбавлення батьківських прав.
 • в іншому випадку, оригінал довідки з ЗАГСУ про те, що батько записаний зі слів матері

Читайте також:

108 Подорожей +38 (093) 63 00 044

м Миколаїв, пр. Леніна 73, оф. 213

Україна

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.