Навигация
Реклама
Реклама

Віза в Ізраїль. Все найважливіше! Умови в'їзду на 2019 рік

 1. Чи потрібна віза в Ізраїль росіянам, білорусам, українцям
 2. Правила та умови в'їзду в Ізраїль
 3. Питання служби безпеки при виїзді в Ізраїль
 4. Штамп про відвідування Ізраїлю
 5. Якщо відмовили у в'їзді в Ізраїль
 6. Наш досвід проходження ізраїльського кордону

У цій статті розглянуті наступні питання: Чи потрібна віза в Ізраїль росіянам, українцям і білорусам? Які умови діють для в'їзду в країну? Які питання задає служба безпеки на виїзд до Ізраїлю? Чи ставлять ізраїльський штамп в паспорт? Дані актуальні на 2019 рік.

Дані актуальні на 2019 рік

Візові відносини між Ізраїлем і громадянами Росії, України і Білорусі в даній статті розглянуті лише за умови відвідування країни з метою туризму, лікування і гостьового візиту. Робочі та навчальні візи нашого блогу про подорожі не стосуються.

Зміст статті:

Чи потрібна віза в Ізраїль росіянам, білорусам, українцям

З 20 вересня 2008 р віза в Ізраїль для росіян не потрібна. Однак власникам дипломатичних паспортів віза потрібна.

Однак власникам дипломатичних паспортів віза потрібна

Виписка з Тіматіка для росіян

З 09.02.2011 р Україна поповнила ряди країн з безвізовим в'їздом в ізраїльську державу. Так що українцям туристична віза в Ізраїль також не потрібна.

Виписка з Тіматіка для українців

З 25.11.2015 року і для громадян Республіки Білорусь візу в Ізраїль скасували. Через місяць ми на собі перевірили безвізовий в'їзд в цю стану.

Виписка з Тіматіка для білорусів

Станом на 2019 рік росіянам, білорусам і українцям можна перебувати без візи в Ізраїлі 90 днів в півріччі.

Правила та умови в'їзду в Ізраїль

Стан паспортів для в'їзду в Ізраїль:

 • Термін дії паспорта на момент в'їзду повинен становити не менше 6-ти місяців.
 • Наявність відміток у паспорті про відвідування інших держав (в тому числі арабських і інших мусульманських країн) не впливають на схвалення або несхвалення на в'їзд в Ізраїль. Це офіційно. Однак, за фактом при наявності штампів Ірану, Лівану, Сирії та деяких інших країн служба безпеки може влаштувати багатогодинний допит як на в'їзді, так і на виїзді з країни.

на офіційному сайті ізраїльського Посольства в Росії опубліковані рекомендації по відвідуванню країни не залежно від того, в Ізраїль потрібна віза чи ні.

на  офіційному сайті ізраїльського Посольства  в Росії опубліковані рекомендації по відвідуванню країни не залежно від того, в Ізраїль потрібна віза чи ні

Скріншот рекомендацій Посольства Ізраїлю

Виходить, щоб звести до мінімуму можливість відмови у в'їзді в Ізраїль, бажано взяти з собою наступні документи:

 1. Зворотний квиток. Свій досвід описувала в статті Як купити авіаквиток в Ізраїль дешево .
 2. Поліс медичного страхування. Як правильно оформити і купити страховку в Ізраїль написано в статті за посиланням. Я купувала тут.
 3. Документи, що підтверджують платоспроможність (довідка з роботи, виписка з банківського рахунку, кредитні та дебетові карти, готівку).
 4. Ваучер готелю (мета - туризм), або медична довідка (мета - лікування), або запрошення (мета - відвідування родичів - громадян Ізраїлю). Читайте пост Як самостійно забронювати готель .

Питають ці документи не завжди, але краще все ж підстрахуватися і підготувати їх перед вильотом.

Питання служби безпеки при виїзді в Ізраїль

Всі чули про жорсткий контроль служби безпеки ізраїльських авіакомпаній (El Al, Up) при виїзді в Ізраїль. Її представники спочатку влаштовують допит, а потім ретельну перевірку багажу. Співбесіда відбувається одночасно з усією родиною. Питання можуть задавати як російською, так і англійською мовами. Якщо відсутня російськомовний співробітник, а турист Інгліш не розуміє, можуть дати спеціальну картку на рідній мові з питаннями і відповідями «так» і «ні». Ми з таким зіткнулися в міжнародному аеропорту Києва.

Як правило, представник служби безпеки задає такі питання:

 • З якою метою летите в Ізраїль?
 • Куди поїдете?
 • Ви одружені / заміжні?
 • У вас є родичі або друзі в Ізраїлі?
 • Ви єврей?
 • Багаж самі упаковували?

Після опитування відбувається ретельна перевірка багажу. Іноді через чур ретельна, аж до трусів. Пари зазвичай не мучать. Найчастіше чіпляються до одиноким пасажирам, особливо дівчатам. Можуть і до нижньої білизни змусити роздягтися. Зате у відгуках багатьох туристами було помічено, що до тих, хто прилетів в Ізраїль авіакомпанією Ель-Аль або дочірньої Ап, прикордонна служба на в'їзді відноситься більш лояльно.

Найголовніше - не нервувати і відповідати без довгих роздумів, і буде вам щастя!

Штамп про відвідування Ізраїлю

Чим теоретично загрожує штамп в паспорті про відвідування держави Ізраїль:

 • Відмова у візі в деяких мусульманських країнах (не тільки арабських).
 • Відмова у в'їзді в деякі країни.

Після прильоту і вильоту в / з Ізраїлю в аеропортах позначки про відвідування країни не ставлять. Замість цього видають спеціальні персональні паперові посвідчення (вони ж міграційні картки) зі штрихкодом, які потрібно зберігати протягом усього періоду перебування в країні. Цей документ часто запитують в готелях і автопрокатних компаніях.

Цей документ часто запитують в готелях і автопрокатних компаніях

Міграційна карта Ізраїлю

На виїзді / в'їзді через наземні прикордонні переходи КПП Іцхак Рабін і КПП Річка Йордан штамп про відвідини Ізраїлю все-таки поставлять. І звичайно ж, на порожню сторінку (як Костику) або на сторінку реєстрації за місцем проживання (як мені). Правда, араби теж любителі наліпити печаток куди попало. Через півгодини, коли у мене на сторінці з пропискою виявився штамп про виїзд з Ізраїлю на івриті, в паспорті у Костика на сторінці з відміткою про нашу реєстрації шлюбу намалювався штамп на арабському про прибуття в Йорданію .

Якщо категорично не бажаєте бачити позначки в паспорті про відвідування Ізраїлю, просите на вищезазначених межах їх не ставити. Є ймовірність того, що вам підуть на зустріч.

Є ймовірність того, що вам підуть на зустріч

Штамп Ізраїлю в паспорті

Якщо все-таки ізраїльська печатку в паспорт потрапила, і є необхідність дану ситуацію поправити - міняйте це посвідчення особи. А ось росіянам можна мати більше одного загранніка, так що один з них можна виділити під поїздки в Ізраїль , Якщо часто відвідуєте країну.

Якщо відмовили у в'їзді в Ізраїль

Якщо росіянину, білорусу або українцю раніше було відмовлено у в'їзді в Ізраїль, візі, а також якщо турист перш порушував закони країни або був депортований звідти, то перед новим візитом потрібно зв'язатися з консульством / посольством Ізраїлю для уточнення свого статусу. Для отримання дозволу на в'їзд, перегляду рішення про відмову у в'їзді або зняття депортації громадянин може звернутися з відповідним запитом до МВС Ізраїлю .

Наш досвід проходження ізраїльського кордону

На момент покупки квитка з Києва до Тель-Авіва на новорічні свята 2016- го року ми вже знали, що з 25.11.2015 р для білорусів планується скасування віз до Ізраїлю. Власне, цей факт поряд з низькою вартістю авіаквитків і невеликими розмірами країни (для подорожі у нас було всього два тижні) зіграв вагому роль у виборі держави для поїздки.

В аеропорт Бориспіль ми прибули за 3 години до вильоту, так як начулися про ретельному огляді при відправленні в Ізраїль. З черги, що стояла на реєстрацію, співробітники служби безпеки висмикували пасажирів на співбесіду. Деяких допитували по 15-20 хвилин. Дійшла черга і до нас. Співробітниця служби безпеки задала нам стандартні питання і якось швидко відправила до наступного етапу - процедурі перевірки багажу. Тут нам довелося розпакувати рюкзаки і викласти все їх вміст. Ноутбуки (нам вони потрібні для віддаленої роботи) перевіряли особливим способом - проводили по ним предметом на довгій ніжці з прикріпленим ватним диском на кінці. Ми були не проти такої перевірки - заодно гаджети від пилу протерли. 🙂

Тим часом з катастрофічною швидкістю наближався наш виліт в Тель-Авів. Добравшись нарешті до стійки реєстрації, ми віддали свої паспорти, щоб отримати заповітний посадковий талон. «А де ваша віза?» - запитав співробітник авіакомпанії. «Та ніби як з 25 листопада громадянам Білорусі віза в Ізраїль не потрібна» - відповіли ми. Наш опонент зробив дзвінок по телефону, потім, кинувши погляд на Костика, з його вуст вилетіла фраза: «Дійсно, віза вам не потрібна. Просто давно білоруські євреї не вилітали з Києва ». Ммм ...

Ммм

Жодного разу не єврей чи таки так?

Offtop. Вже не в перший раз в Костик бачать спорідненість з різними національностями світу. Пакистанець, якого ми в зустріли в Брунеї , Визнав чоловіка за вилитого сирійця. Італієць, який живе в Таїланді, як побачив Костю, відразу заговорив з ним на Італі, без сумнівів визначивши в ньому «свого». Деякі знайомі і колеги дізнаються в дружині француза, при тому дуже знаменитого. 🙂

Хто Костик насправді - кучерявий італієць, араб-сирієць, хохол, Жан Рено? Або все-таки ... Ну ладно, пост не про це.

«Як здорово, і тут до своїх їдемо!» - сказав коханий чоловік. Посміхнувшись, ми вирушили в зал вильоту.

Після прильоту в Тель-Авів при проходженні прикордонного контролю прибув пасажирам також задавали питання. Тут вже більше стосувалися цілей поїздки, у багатьох запитували додаткові документи (зворотний авіаквиток, бронь готелю з букінга, страховий поліс для туристів). До нас питань взагалі не виникло. Зворотний квиток і страховка само собою були, ваучер готелю на першу ніч був дійсним, на інші дні на всякий випадок я зробила бронь готелю з безкоштовною скасуванням бронювання , Тому як планували об'їздити всю країну і чітких дат для ночівлі в тому чи іншому місці не мали. Фактично житло знімали в процесі наших переміщень, так як ми - хлопці непередбачувані. Іноді бронювали готелі, іноді знімали квартиру у місцевих через сайт airbnb (як ним користуватися писала тут ). Готівка була в розмірі 1000 $ + діючих банківських карт чотири штуки. Загалом, ми були підготовленими. Не знаю, що більше вплинуло, чи то наш спокій, то чи величезна кількість віз і штампів в паспорті, але ніяких документів від нас так і не зажадали. Здрастуй, Ізраїль, наша країна №26!

Про те, скільки грошей брати в Ізраїль , Писала докладну статтю по посиланню, де приводила наші витрати подорожі по цій країні.

Сподіваюся, що читачі даної статті змогли розібратися в питанні, чи потрібна віза в Ізраїль громадянам Росії, України і Білорусі в 2019 році. Якщо виникнуть додаткові питання про проходження кордону або про правила і умови в'їзду в Ізраїль, задавайте їх у коментарях.

Ділилися досвідом поїздки в Ізраїль

Марина і Костянтин Саморосенко

Інші статті по темі:

Які умови діють для в'їзду в країну?
Які питання задає служба безпеки на виїзд до Ізраїлю?
Чи ставлять ізраїльський штамп в паспорт?
Куди поїдете?
Ви одружені / заміжні?
У вас є родичі або друзі в Ізраїлі?
Ви єврей?
Багаж самі упаковували?
«А де ваша віза?
Жодного разу не єврей чи таки так?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.