Навигация
Реклама
Реклама

Віза в Росію

в'їзд в Україну громадянам Росії   Наша компанія офіційно акредитована в посольстві Російської Федерації в Україні і має право особистої подачі документів для відкриття віз для в'їзду в Росію

в'їзд в Україну громадянам Росії

Наша компанія офіційно акредитована в посольстві Російської Федерації в Україні і має право особистої подачі документів для відкриття віз для в'їзду в Росію. Звертаємо увагу, що порядок отримання віз в Росію суттєво відрізняється від візових вимог інших країн і в 2018 році відбулося ряд змін.

Наша компанія пропонує послуги візової підтримки для громадян держав, з якими передбачений візовий режим з Російською Федерацією.

туристичної візи

Дивна Туристична віза
Запрошення + подача Консульський збір (3 дні / 7 днів) Страховка Вид на проживання в Україні (список) Австрія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Бельгія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Болгарія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Угорщина 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Німеччина 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Греція 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Данія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Ізраїлю 90 USD ** / ** євро необхідна * ***** Ірландії 90 USD ** / ** євро необхідна * ***** Ісландія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Іспанія 90 USD 35/70 євро необхідна * НЕ нуж ен Італія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Кіпр 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Латвія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Литва 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Люксембург 90 USD 35 / 70 євро необхідна * не потрібен Мальта 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Нідерланди 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Норвегія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Польща 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Португалія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Румунія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Словаччина 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Словенія 90 USD 35/70 євро необхідна * Не потрібен Фінляндія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Франція 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Чехія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Швеція 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Швейцарія 90 USD 35 / 70 євро необхідна * не потрібен Естонія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Туреччина 90 USD ** ** Туркменістан 90 USD ** **

* Просимо звернути уваги досить часто сума консульських збору змінюється

Необхідні документи для Туристичної візи:
- Оригінал паспорт;
- Електронна візова анкета *;
- Одна фотографія розміром 3,5 x 4,5 см;
- Копія дозволу на проживання.
* Заповніть всі поля крім стосуються запрошення. Передайте нам пароль і ми до заповнимо самі
* Крім країн входять до списку.

Ділова візи

Дивна Ділова віза
Запрошення + подача Консульський збір (3 дні / 7 днів) Страховка Вид на проживання в Україні (список) Австрія ** USD ** / ** євро необхідна * не потрібен Бельгія ** USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Болгарія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Угорщина 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Німеччина 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Греція 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Данія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Ізраїлю 90 USD ** / ** євро необхідна * ***** Ірландії 90 USD ** / ** євро необхідна * ***** Ісландія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Іспанія 90 USD 35 / 70 євро необхідна * Не нуж ен Італія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Кіпр 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Латвія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Литва 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Люксембург 90 USD 35 / 70 євро необхідна * не потрібен Мальта 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Нідерланди 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Норвегія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Польща 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Португалія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Румунія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Словаччина 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Словенія 90 USD 35/70 євро необхідна * Не потрібен Фінляндія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Франція 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Чехія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Швеція 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Швейцарія 90 USD 35 / 70 євро необхідна * не потрібен Естонія 90 USD 35/70 євро необхідна * не потрібен Туреччина 90 USD ** ** Туркменістан 90 USD ** **

Віза
Віза є дозволом на в'їзд в Російську Федерацію, перебування в Російській Федерації та транзитний проїзд через територію Російської Федерації іноземного громадянина або особи без громадянства протягом терміну дії візи в порядку, встановленому законодавством Російської Федерації.

Вимоги до фотографії
Актуальна фотографія може бути чорно-біла або кольорова з чітким зображенням обличчя анфас без окулярів з затемненими стеклами і без головного убору (за винятком іноземних громадян, для яких постійне носіння головного убору є обов'язковим атрибутом їх національної або релігійної приналежності, за умови, що іноземний громадянин зображений в такому головному уборі на фотографії в паспорті).

Візовий збір
Розмір візового збору залежить від громадянства, категорії, кратності візи, терміновості оформлення. Деякі категорії іноземних громадян можуть бути звільнені від зборів на основі взаємності. Візові збори встановлені в доларах США. Оплата проводиться в українських гривнях в день подачі документів після первинної перевірки документів консульським співробітником. Візовий збір для громадян країн-членів ЄС (короткострокові візи) становить еквівалент 35 чи 70 євро в гривнях в залежності від терміновості оформлення.

Терміни оформлення віз
Термін розгляду візової звернення зазвичай становить 7 робочих днів (стандартне оформлення) або 3 робочих дня (термінове оформлення). День подачі документів не включається в термін оформлення візи. Для громадян ряду країн, що знаходяться на території України тимчасово (з дозволеним періодом перебування не більше 90 днів), передбачені більш тривалі терміни видачі віз: Австралія, Ізраїль, Італія, Канада, Нідерланди, Туркменістан, Франція - 7 робочих днів. Термін розгляду в деяких випадках може бути продовжений до 20 робочих днів для громадянина будь-якої країни. Оформлення візи починається тільки після подачі в консульський відділ повного комплекту документів та сплати збору.

Продовження візи
Віза може бути продовжена тільки під час перебування іноземного громадянина на території Російської Федерації, як правило, на термін не більше 10 днів у зв'язку з об'єктивною неможливістю виїзду з країни. Виняток становлять навчальна, робоча візи і віза тимчасово проживає особи. Консульськими установами поза межами Російської Федерації візи не продовжуються. Після закінчення терміну дії візи або в разі потреби зміни мети перебування в Російській Федерації іноземний громадянин може звернутися до консульської установи за кордоном з приводу оформлення нової візи. При цьому представляється новий пакет документів. У разі якщо в документі іноземного громадянина вже є віза, термін дії якої не закінчився або яка не була використана, нова віза видається за умови анулювання попередньої візи.

Перенесення (відновлення) візи
У разі якщо іноземний громадянин, який має дійсну візу, отримав новий національний паспорт, а колишній паспорт з візою погашений, віза може бути відновлена ​​в новому паспорті за письмовою заявою цієї іноземного громадянина. За відновлення візи стягується встановлений збір (еквівалент 40 доларів США в українських гривнях). Заявник повинен надати погашений паспорт або офіційний документ, що підтверджує визнання паспорта недійсним.

Дозволений термін перебування
Іноземний громадянин, який отримав одноразову або дворазову візу, може в'їжджати і знаходиться на території Росії в межах терміну, зазначеного у візі. Термін перебування іноземного громадянина, що має багаторазову візу, не може перевищувати 90 днів протягом кожного періоду в 180 днів. Це положення не поширюється на іноземців, що в'їжджають по робочим і навчальним візами. Також термін може бути змінений деякими двосторонніми угодами.

Відмова в оформленні візи.
Консульський відділ може відмовити іноземному громадянину у видачі візи в встановлених законодавством України випадках без роз'яснення причини відмови. У разі відмови у видачі візи оплачений збір поверненню не підлягає.

Громадяни України мають право перебувати на території Росії без необхідності отримання віз до 90 днів.

Для громадян більшості інших країн в тому числі і осіб без громадянства є необхідність в отриманні візи (навіть для тих з ким Україна встановлено безвізовий режим). Як правило, в посольство РФ в Україні можуть звертатися громадяни іноземних держав за умови наявності довгостроково візи в Україні (на термін більше 90 днів), тимчасовий або постійний вид на проживання в Україні. В залежності від громадянства встановлено різний розмір консульського збору за видачу візи.

Існують такі види віз в Росію:

Ділові і гуманітарні - видається на підставі оригіналу запрошення МЗС РФ або Федеральної

Федеральної Міграційної Служби Росії або Міністерства Закордонних Справ Росії. Термін до 3-х місяців (одноразові) до 1 року (багаторазові).

Туристичні - підставою є офіційне запрошення акредитованої в посольстві російської та української туристичної компанії має право на туроператорську діяльність. Видається на термін до 30 днів (можуть бути одноразові і дворазові).

Приватні - на підставі пріглашеніяФедеральной Міграційної Служби Росії. Приватні візи можуть бути одноразові або дворазові терміном до трьох місяців.

Робочі і Навчальні - запрошення Федеральної Міграційної Служби Росії; робочі візи можуть бути одноразові або багаторазові.

Транзитні - проїзні квитки; візу на в'їзд в суміжну з Російською Федерацією за маршрутом прямування держава, або візу держави призначення, або паспорт цієї держави.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.