Навигация
Реклама
Реклама

Грязелікування в Криму | Саки санаторій Юрмино: лікування, показання, фото

 1. особливості грязелікування
 2. Показання до грязелікування
 3. При яких захворюваннях допомагає грязелікування
 4. Санаторій «Юрмино»: методи лікування

Щодня людський організм змушений справлятися зі стресами, несприятливими екологічними умовами, перевтомою і іншими негативними факторами впливу. Для того щоб поліпшити загальний стан і оздоровитися, з давніх часів застосовується лікування грязями. Це унікальна процедура, яка допомагає відновити сили і вилікувати масу захворювань.

Це унікальна процедура, яка допомагає відновити сили і вилікувати масу захворювань

Грязелікування бере свій початок з часів Стародавнього Єгипту. Вже тоді місцеві лікарі, які вивчають різні захворювання, відкрили магічну силу дії грязей. Стало зрозуміло, що річки можуть не тільки годувати і поїти, а й також лікувати безліч недуг. У минулі часи грязелікування застосовувалося для того, щоб позбутися від безпліддя, нервових хвороб, імпотенції та інших проблем. Цією методикою скористалися не тільки єгиптяни, але також римляни, греки і індіанці.

У 19 столітті найпопулярнішим було грязелікування в Саки. Це було перше місце, де застосовувався незвичайний спосіб впливу на хвороби. Хворого поміщали в спеціальну ванну, і лікар визначав тривалість процедури - від 30 до 60 хвилин. Після лікування сакської брудом пацієнта відвозили додому, і укутували в теплі ковдри, поїли гарячої рідиною.

особливості грязелікування

Перед тим, як скористатися цілющими властивостями сакських грязей, слід ознайомитися з деталями процедури і різновидами основного лікувального компонента. Існує кілька видів бруду, які можуть бути використані для поліпшення самопочуття хворого:

 • торф'яні;
 • сульфидно-мулові;
 • гідротермальні або вулканічні;
 • сопочні - утворюються недалеко від родовищ газу і нафти;
 • сапропелевие - знаходяться на дні водойм з прісною водою.

Кожна з видів бруду має певний вплив, а саме: сприяє очищенню шкіри, нормалізації кровообігу в тканинах, підвищенню тонусу тканин, стимуляції регенераційних процесів, стабілізації жирового балансу, запобігання появи і розмноження бактерій, грибкових мікроорганізмів.

Грязелікування ефективно завдяки впливу на організм таких факторів, як висока пластичність, велика теплоємність, повільна тепловіддача і зміст в складі сакських грязей великої кількості біологічно активних речовин і мінералів.

Грязелікування ефективно завдяки впливу на організм таких факторів, як висока пластичність, велика теплоємність, повільна тепловіддача і зміст в складі сакських грязей великої кількості біологічно активних речовин і мінералів

Найпопулярнішим місцем, в якому розташовані найкращі грязелікарні, є Крим, а саме: курорт Саки. Сакські грязі мають світову популярність і славляться прекрасним терапевтичним впливом, ефективність грязями, наявністю мінералізованих ванн, мінеральних вод, яка зцілює морської води і повітря.

Показання до грязелікування

Лікування грязями в Криму показано практично всім людям для профілактики і з метою оздоровлення, а також пацієнтам, які мають проблеми в наступних областях:

 • Хвороби шкіри - до цієї групи відносяться такі захворювання, як псоріаз, екзема , Іхтіоз, кератодермія, нейродерміт , Рубці після опіків і травм, гніздова плішивість. Як правило, грязелікарні використовують сульфідні, сопкових, торф'яної і сапропелевий вид бруду. Після впливу на шкіру очищається дерма, виявляється протизапальну, знеболюючу та коагулююча дія.
 • Проблеми в області гінекології та урології - грязелікування в Криму здійснюється за наявності таких проблем: безпліддя, недорозвинення матки, спайки, мастопатія, клімакс, дисфункція яєчників, цервіцит, цистит, простатит, порушення потенції і інше. Сакські грязі дозволяють розширити судини, поліпшити кровообіг, посилити метаболізм і зняти запальні, інфекційно-алергічні процеси.
 • Хвороби органів дихання - при наявності хронічних бронхітів, запалення у верхніх дихальних шляхах, бронхіальної астми, не варто зволікати і якомога швидше слід спробувати лікування грязями в Криму. Бруд зменшує Прекапілярні гіпертензію в легких, збільшуючи їх дихальний об'єм і вентиляційно-перфузійні відносини.
 • Хвороби органів травлення - бруд допоможе усунути такі проблеми, як гастрит, коліт, гепатит, панкреатит, синдром подразненого кишечника, цироз печінки і інше.

При наявності проблем з боку серцево-судинної системи і опорно-рухового апарату також рекомендується відвідати Саки і скористатися послугами однієї з грязелікарень. Одним з найпопулярніших лікувально-профілактичних установ курорту вважається санаторій «Юрмино». Придбати путівку особливо рекомендується людям, що мають проблеми наступного характеру:

На чому, власне, і спеціалізуються комфортабельний приватний санаторій «Юрмино».

На чому, власне, і спеціалізуються комфортабельний приватний санаторій «Юрмино»

При яких захворюваннях допомагає грязелікування

Путівка на грязелікування в Саках - це шанс поліпшити здоров'я і вилікувати найскладніші, хронічні захворювання. Цілющі грязі озера допомагають впоратися з такими проблемами:

 • захворювання суглобів;
 • хронічні запальні процеси;
 • хвороби шлунково-кишкового тракту ;
 • реабілітація після травм, опіків і пошкоджень опорно-рухового апарату;
 • хвороби сечостатевої системи у чоловіків;
 • різні шкірні захворювання.

Незважаючи на всі плюси лікування сакськими грязями, існують протипоказання, при яких даний вплив на організм не бажано. Висококваліфіковані фахівці санаторію «Юрмино» призначать індивідуальне лікування на Сакському озері кожного пацієнта. У туристів Криму також є можливість вибрати санаторій з лікуванням на березі моря. Це подвоїть шанси на одужання.

Санаторій «Юрмино»: методи лікування

Дивовижні властивості Сакських грязей дозволяють безболісно і навіть приємно вилікувати найскладніші захворювання. Лікування грязями в Криму здійснюється багатьма установами, одним з кращих вважається санаторій з грязелікуванням «Юрмино». Фахівці використовують новітні методики, що допомагають вилікувати різні недуги. Щоб досягти максимального результату, рекомендується пройти курс лікування в санаторії. Ціни на оздоровчі процедур в нашій грязелікарні вас приємно здивують.

Завдяки лікувальним грязям Сакського озера поліпшуються умови харчування тканин, посилюється кровотік і спостерігається десенсибілізуючу, розсмоктуючу дію хімічних і біологічно активних речовин. Доктором можуть бути призначені загальні або місцеві аплікації з грязі, внутріполосное впливу і електрогрязьові процедури.

Грязелікування в Криму допоможе відновити сили, розслабитися і відчути, як оздоровився організм.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.