Навигация
Реклама
Реклама

Греція - опис: карта Греції, фото, валюта, мова, географія, відгуки

 1. Греція Корисні дані для туристів про Грецію, містах і курортах країни. А так же інформація про населення,...
 2. держава
 3. Мова
 4. релігія
 5. Валюта
 6. Історія Греції
 7. Популярні пам'ятки
 8. Туризм в Греції
 9. Популярні готелі
 10. кухня Греції
 11. чайові
 12. Віза
 13. Години роботи установ
 14. покупки
 15. Медицина
 16. Безпека
 17. екстрені телефони
 18. Національні особливості Греції. Традиції
 19. Питання та відгуки про Грецію
 20. Греція
 21. Географія Греції
 22. держава
 23. Мова
 24. релігія
 25. Валюта
 26. Історія Греції
 27. Популярні пам'ятки
 28. Туризм в Греції
 29. Популярні готелі
 30. кухня Греції
 31. чайові
 32. Віза
 33. Години роботи установ
 34. покупки
 35. Медицина
 36. Безпека
 37. екстрені телефони
 38. Національні особливості Греції. Традиції
 39. Питання та відгуки про Грецію
 40. Греція
 41. Географія Греції
 42. держава
 43. Мова
 44. релігія
 45. Валюта
 46. Історія Греції
 47. Популярні пам'ятки
 48. Туризм в Греції
 49. Популярні готелі
 50. кухня Греції
 51. чайові
 52. Віза
 53. Години роботи установ
 54. покупки
 55. Медицина
 56. Безпека
 57. екстрені телефони
 58. Національні особливості Греції. Традиції
 59. Питання та відгуки про Грецію
 60. Греція
 61. Географія Греції
 62. держава
 63. Мова
 64. релігія
 65. Валюта
 66. Історія Греції
 67. Популярні пам'ятки
 68. Туризм в Греції
 69. Популярні готелі
 70. кухня Греції
 71. чайові
 72. Віза
 73. Години роботи установ
 74. покупки
 75. Медицина
 76. Безпека
 77. екстрені телефони
 78. Національні особливості Греції. Традиції
 79. Питання та відгуки про Грецію
 80. Греція
 81. Географія Греції
 82. держава
 83. Мова
 84. релігія
 85. Валюта
 86. Історія Греції
 87. Популярні пам'ятки
 88. Туризм в Греції
 89. Популярні готелі
 90. кухня Греції
 91. чайові
 92. Віза
 93. Години роботи установ
 94. покупки
 95. Медицина
 96. Безпека
 97. екстрені телефони
 98. Національні особливості Греції. Традиції
 99. Питання та відгуки про Грецію

Греція

Корисні дані для туристів про Грецію, містах і курортах країни. А так же інформація про населення, валюті Греції, кухні, особливості візових і митних обмежень Греції.

Географія Греції

Греція - держава на півдні Європи, на Балканському півострові. Межує з Албанією, Македонією, Болгарією, Туреччиною. Омивається Егейським і Іонічним морем. До складу Греції входить близько 2 тисяч островів, на які припадає майже 20% всієї країни.

Гірські масиви займають майже чверть поверхні території країни. Найвища точка Греції - гора Олімп (2917 м).

Переважають гірські річки, короткі, бурхливі, з мальовничими порогами і водоспадами, часто поточні до моря у вузьких каньйонах. Найдовша річка Греції - Альякмон (майже 300 км). У Греції налічується понад 20 озер площею 10-100 кв км.


держава

Державний устрій

Парламентська республіка. Глава держави - президент. Глава уряду - прем'єр-міністр.

Мова

Державна мова: грецька

Також вживається: англійська, німецька, італійська, французька.

релігія

Православні (97,6%), мусульмани (1,3%), католики (0,4%) та інші.

Валюта

Міжнародна назва: EUR

Історія Греції

Виникнення перших поселень в басейні Егейського моря сходить до епохи неоліту. Уже з III тисячоліття до нашої ери на острові Крит з'являються державні організації ранньофеодальної типу. Пізніше культурні центри виникають на півдні Балканського півострова, островах Егейського моря, узбережжі Фракії, західному узбережжі Малої Азії. Стародавня Греція (Еллада) - загальна назва давньогрецьких держав. Багатовікова історія розповідає про їх становлення, розвиток, бурхливому розквіті, війнах (Греко-перські, Пелопоннеcская), перемоги і поразки. У II столітті до нашої ери ці держави стали римською провінцією, в IV-XV століттях нашої ери входили до складу утвореного при розпаді Римської імперії держави - Візантії. Столицею цієї держави був Константинополь.

З XV століття Греція знаходилася під владою Туреччини. В ході грецької національно-визвольної революції (1821-1829) була проголошена незалежність Греції, після поразки Туреччини у війні з Росією по Андріапольскому мирним договором визнана її автономія. З 1830 року - Греція - незалежна держава.

До 1973 року Греція була конституційною монархією, офіційним главою держави був король Костянтин II, що зійшов на престол в 1964 році після смерті Павла I. У квітні 1967 року хунта «чорних полковників» на чолі з Георгіосом Попадопулоса здійснила державний переворот і встановила режим військової диктатури. 1 червня 1973 було оголошено рішення уряду про повалення Костянтина II, Греція була проголошена президентською республікою. Після падіння реакційного режиму в липні 1974 року до влади прийшов цивільний уряд на чолі з Константиносом Караманлісом. З моменту виборів 17 листопада 1974 року Греція - парламентська республіка з президентською формою правління. Остаточна ліквідація монархії з'явилася, таким чином, не результатом маневрів диктаторського режиму, а виразом волевиявлення грецького народу, одним з найбільших політичних подій в країні в післявоєнні роки.

приховати текст

Виникнення перших поселень в басейні Егейського моря сходить до епохи неоліту. Уже з III тисячоліття до нашої ери на острові Крит з'являються державні організації ранньофеодальної типу. Пізніше культурні центри виникають на півдні Балканського півострова, островах Егейського моря, узбережжі Фракії, західному узбережжі Малої Азії. Стародавня Греція (Еллада) - загальна назва давньогрецьких держав. Багатовікова історія розповідає про їх становлення, розвиток, бурхливому розквіті, війнах (Греко-перські, Пелопоннеcская), перемоги і поразки. У II столітті до нашої ери ці держави стали римською провінцією, в IV-XV століттях нашої ери входили до складу утвореного при розпаді Римської імперії держави - Візантії. Столицею цієї держави був Константинополь. ...

Показати весь текст
Популярні пам'ятки

Всі пам'ятки Греції
 1. Ситония

 2. Акрополь

 3. сани

 4. Парфенон

 5. фортеця Родосу

 6. Никити

 7. Афітос

 8. Кардамена


Туризм в Греції

Де зупинитися

На сьогоднішній день Греція приваблює туристів не тільки дивної краси природою, а й розвиненою туристичною інфраструктурою. Готельна інфраструктура Греції представлена ​​готелями від економ класу до шикарних, причому як на материку, так і на островах. Багато готелів працюють за схемою "все включено", хоча також представлений і прекрасний вибір готелів, які працюють з напівпансіоном або пропонують тільки сніданок. Варто відзначити, що в Греції діє «стара» система градації готелів - літерні. Тобто, рівень класу готелю позначається за допомогою букв, тобто градація йде від L - люкс, аналог європейських п'яти зірок, і до E - готелі, яким не присвоєно будь-яка категорія.

Більшість готелів сімейного типу розташовані на Халкідікі, Криті, Родосі, Корфу. Завдяки стрімкому розвитку туристичної інфраструктури, за останні 10 років в Греції зведено безліч нових готелів, а також модернізовані старі. У конкурентній боротьбі, власники готелів стали все більше уваги приділяти створенню спеціальних умов для відпочинку саме з дітьми, що на сьогодні дозволяє з упевненістю заявити, що Греція - це ідеальне місце для сімейного відпустки. Як правило, такі готелі обладнані дитячими ігровими майданчиками, атракціонами, спортивними майданчиками, надається послуга по догляду за дітьми, працюють аніматори.

Для тих, хто піклується про своє здоров'я і бажає поєднати відпочинок з оздоровленням, то в Греції ви знайдете безліч готелів, які мають в своєму розпорядженні добре обладнані фітнес-зали, тренажерні зали, СПА, сауни, салони краси і багато іншого.

Бронювати готелі в Греції варто заздалегідь, особливо в сезон. Вартість проживання в прибережній зоні в липні-серпні може значно збільшитися.

Великою популярністю продовжує користуватися відпочинок в приватному секторі, а саме оренда вілл, котеджів або квартир в безпосередній близькості від моря. Такий варіант відпочинку найбільш оптимальний для великих компаній, сім'ї з дітьми, так як дозволяє заощадити на проживанні великої кількості людей. Плюс розміщення в котеджі - ви відчуваєте себе як в своєму будинку, мінус - обслуговування (харчування, прибирання, прання) не входить в оренду. Вартість проживання варіюється в залежності від розташування об'єкта нерухомості, а також сезону.

Не менш поширеними можна назвати грецькі пансіонати (paradosiakoi oikismoi). Їх можна знайти як в великих містах, так і в провінції. Пансіонати являють собою або окремі квартири з душем, розраховані на 2-3 чоловік, або невеликі котеджі з кімнатами на 4 чоловік. Вартість проживання на людину в таких пансіонатах залежить від місткості одного номера і порівнянна з "верхнім D-класом".

У Греції існує велика кількість добре обладнаних місць для кемпінгу. При цьому варто врахувати, що стоянка поза їх межами заборонена. Як правило, вартість ночівлі в кемпінгу становить 5-7 євро з людини (проживання в будиночку), в межах 8 євро за «караван» і трохи менше за ночівлю в наметі. Однак багато мандрівники відзначають, що ситуація з безпекою в грецьких кемпінгах йде трохи гірше, ніж в країнах Європи, неодноразовими стали випадки крадіжки особистих речей.

У Греції знаходиться 10 молодіжних гуртожитків, які входять до Міжнародної асоціації. Однак тут можна знайти і велику кількість хостелів, що входять до Грецької асоціації молодіжних гуртожитків. Якщо ви бажаєте зупинитись у такому гуртожитку, у вас зажадають карту IYHF. У багатьох випадках ви можете придбати її безпосередньо в хостелі, або ж трохи доплатити понад тариф. Рушники та постільна білизна необхідно оплатити окремо. Стандартні ціни на проживання коливаються в межах 7-9 євро в добу, проте, можуть варіюватися в залежності від розташування хостела.

Для паломників, та й просто віруючих туристів, існує можливість проживання в монастирях. Варто врахувати, що проживаючи в такому місці, вам необхідно буде повністю дотримуватися розпорядку монастиря, а також вимоги до форми одягу. Також досить імовірний варіант гендерної розміщення, тобто чоловіки можуть зупинитися тільки в чоловічому монастирі, жінки - відповідно, в жіночому.


Відпочинок в Греції за найкращою ціною

Пошук і порівняння цін по всіх провідних світових систем бронювання. Знайдіть для себе кращу ціну і заощаджуйте до 80% від вартості туристичних послуг!


Популярні готеліЕкскурсії та пам'ятки в Греції

Історія Греції сягає корінням в далеке минуле. Давня країна по праву вважається колискою західної цивілізації і демократії. Унікальні природні ландшафти, прекрасний клімат, велика кількість історичних і архітектурних пам'яток, вражаючі релігійні святині і, звичайно, традиційна грецька кухня щорічно приваблюють величезну кількість туристів з усіх куточків світу.

Столиця Греції Афіни - один з найкрасивіших і найдавніших європейських міст з кількістю музеїв, вишуканих архітектурних споруд, унікальних античних пам'яток і храмів різних історичних епох. Справжньою перлиною Афін є Стародавній Акрополь з його величними античними спорудами, які прекрасно ілюструють майстерність древніх зодчих. У Національному Археологічному музеї зібрана унікальна колекція стародавніх артефактів, що представляє колосальну історичну цінність.

До найцікавіших пам'яток Греції відносяться руїни давньогрецького міста Дельфи, розташовані на схилі гори Парнас, яка в античному світі вважалася осередком землі. Тут же знаходилося святилище Аполлона з його знаменитим Дельфийским оракулом (найбільш шанований оракул в грецькому світі). Важливим історичним пам'ятником є ​​і давньогрецьке місто Елевсін, відомий своїми Елевсинськими містеріями.

Серед великої кількості релігійних святинь Греції найсильніше враження справляє знаменитий монастирський комплекс Метеор, який знаходиться неподалік від міста Каламбака. Свою популярність Метеори придбали завдяки своєму унікальному розташуванню на вершинах величезних прямовисних скель в Фесалійской долині.

До складу Греції входить близько 2 тисяч островів. Крит є найбільшим островом Греції. У давнину це був центр мінойської цивілізації (приблизно 2600-1400 роки до н.е.). Острів багатий прекрасними архітектурними спорудами і особливо періоду венеціанського панування, але найцікавішою пам'яткою вважається Кноський палац мінойської епохи. Знаменитий Крит і своїми мальовничими ущелинами.

Острів Родос вважається перлиною Середземномор'я і є одним з найкрасивіших островів Греції. Його мальовничі бухти, прозорі блакитні води, найважливіші археологічні пам'ятники і лицарські замки створюють неповторний колорит. Світову популярність Родос придбав завдяки перебувала тут в давнину статуї Колоса Родоського - одного з семи чудес світу.

Вражають і природні краси острова Корфу. Його мальовничі пейзажі чудово гармонують з унікальними архітектурними пам'ятками, що залишилися в спадщину від змішування різних культур, коли-небудь що процвітали на острові. Головна площа столиці острова Спіанада (Еспланада) є другою за величиною площею в Європі.

У південній частині Егейського моря знаходиться Кікладський архіпелаг, в центрі якого розташований острів Делос. Він є одним з найбільш важливих міфологічних, історичних та археологічних пам'яток Греції. Безлюдний острів Делос - унікальне місце є, по суті, величезним музеєм під відкритим небом. Серед популярних туристичних місць кикладского архіпелагу варто виділити такі острова, як Наксос, Міконос, Тіра і Парос. Острів Тіра (Санторіні) придбав свою історичну популярність завдяки чинному вулкану Санторін, виверження якого 3500 років тому вважається самим потужним за всю історію землі. Існує гіпотеза, що саме це виверження вулкана згубило легендарну Атлантиду.

Приголомшлива природа і велика кількість різноманітних пам'яток, які прекрасно ілюструють багатовікову історію Греції, безумовно, забезпечать незабутній відпочинок і масу вражень.кухня Греції

Грецька кухня, проста, корисна, невибаглива і використовує найкращі продукти: спокусливі оливки, фрукти і овочі, свіжоспійману рибу, приготовану на кращому місцевому оливковому маслі. М'ясо - зазвичай це баранина або свинина - гаситься, запікається або готується на барбекю. Дуже важливі сири: солоний фета вживається в салатах, халлумі часто готується на грилі, і Амарі, м'який негострий сир на зразок рікотти, уживається в солодких і пряних блюдах.

Незвичайний аромат грецької кухні досягається також вживанням розмарину, базиліка, петрушки, коріандру, орегано і м'яти.

В основі грецької кухні простота смаків, якісні свіжі продукти, трансформовані за допомогою ароматних, висушених на сонці, трав і відмінного грецького оливкового масла холодного пресування. В результаті виходить традиційна, але жива кухня, легка і повна свіжості, багата середземноморськими ароматами. У коренях грецької кухні - розділення трапези з сім'єю і друзями, тому блюда готуються в ненапряженной і простіший спосіб.

Велика частина кухні заснована на свіжих продуктах, які процвітають в сухому кліматі грецьких островів: солодкі помідори, пухкенькі оливки, кислі лимони, стручкові, дика зелень, блискучі цукіні, довгі зелені перці, величні баклажани, соковиті дині і фіги.

Основне м'ясо - баранина - використовується у всіх видах, починаючи від дрібних кубиків, закінчуючи Целікова тушею на рожні, які часто запікають, щоб відзначити завершення релігійних свят.

Води в Греції кришталево чисті і багаті рибою, яку зазвичай запікають на барбекю. З інших видів морепродуктів часто готують смачні гуляші.

З грецької кухні дуже популярні меццо - набір грецьких закусок, які все можуть спробувати - схоже на іспанські тапас - створюючи ненапряженную і дружню атмосферу.

Греки також дуже люблять пироги, як солодкі, так і несолодкі. Гуляші готують густими і насиченими, в них додають сезонні продукти; також склад залежить від місцевих кулінарних звичаїв. Рісоля - котлетки-пиріжки, в які додають все, що смачно - овочі і бобові, м'ясо і морепродукти.

Грецький йогурт - густий і кремовий, оживляє десерти, соуси, супи, його додають в діпи і намазки, або подають просто так з медом.

Оливки - які експортуються найчастіше - використовують в безлічі блюд. Соковиті і ароматні оливки Каламата з фіолетовими шкірками і ароматом червоного винного оцту - одні з кращих. Часто їх фарширують зирой, фенгелем і пімьенто.

І на завершення, якість оливкового масла не терпить компромісу. Греки високо цінують це "рідке золото" і злегка поливають їм практично все. Неможливо уявити собі життя в Греції без нього.

приховати текст

Грецька кухня, проста, корисна, невибаглива і використовує найкращі продукти: спокусливі оливки, фрукти і овочі, свіжоспійману рибу, приготовану на кращому місцевому оливковому маслі. М'ясо - зазвичай це баранина або свинина - гаситься, запікається або готується на барбекю. Дуже важливі сири: солоний фета вживається в салатах, халлумі часто готується на грилі, і Амарі, м'який негострий сир на зразок рікотти, уживається в солодких і пряних блюдах ....

Показати весь текст

чайові

Чайові офіціантам зазвичай складають 5-10% від суми замовлення, але це - виключно добра воля клієнта. Таксистам чайові залишати не прийнято.

Віза

Для в'їзду потрібна віза. Як отримати візу в Грецію

Години роботи установ

Церкви і монастирі відкриті для публічного відвідування кожен відповідно до своїх власних правил. Церкви відкриті під час служби.Как правило, музеї відкриті щодня, за винятком понеділка, з 8 до 15 год. Влітку деякі музеї працюють до 19. Акрополь відкритий літніми вечорами в повний місяць.

Зазвичай магазини відкриті в будні і суботу з 9 до 15 та з 17.30 до 20.30. Супермаркети відкриті з понеділка по суботу з 8 до 20 год.

У будні дні банки зазвичай відкриті з 8.30 до 14 год (в п'ятницю до 13.30).

покупки

У Греції податок на додану вартість (VAT) коливається від 8% до 36%. Повернення ПДВ можливе при покупках в магазинах, на яких є напис "tax-free". Магазин видає покупцеві спеціальну квитанцію, яку треба показати на митниці при виїзді з Греції разом з купленою річчю. Митники ставлять на квитанції штамп і відсилають її в магазин, який протягом місяця повинен перевести вам суму ПДВ.

Медицина

Аптеки працюють всі дні, крім неділі, причому в понеділок, середу і суботу вони закриваються о 13 годині. У разі гострого нездужання треба викликати швидку допомогу, а не шукати найближчу лікарню.

Безпека

Остерігайтеся кишенькових злодіїв і викрадачів сумок. Особливо будьте пильні в центрі Афін, в громадському транспорті, в популярних серед туристів історичних місцях Греції.

екстрені телефони

Туристична поліція - 171 (в Афінах), 922-7777 (поза Афін)
Поліція - 100
Пожежна охорона - 199
Швидка допомога - 166

Національні особливості Греції. Традиції

Похитування головою від низу до верху, в Греції означає "ні", а зверху вниз - "так". По-грецьки звук "нє" означає "так", а заперечення звучить як "охи".

Грецьке "завтра" ( "аврио") означає щось невизначене або відмова.

У грецькому будинку не прийнято знімати взуття.Питання та відгуки про Грецію


Задати питання добавть відгук

Греція

Корисні дані для туристів про Грецію, містах і курортах країни. А так же інформація про населення, валюті Греції, кухні, особливості візових і митних обмежень Греції.

Географія Греції

Греція - держава на півдні Європи, на Балканському півострові. Межує з Албанією, Македонією, Болгарією, Туреччиною. Омивається Егейським і Іонічним морем. До складу Греції входить близько 2 тисяч островів, на які припадає майже 20% всієї країни.

Гірські масиви займають майже чверть поверхні території країни. Найвища точка Греції - гора Олімп (2917 м).

Переважають гірські річки, короткі, бурхливі, з мальовничими порогами і водоспадами, часто поточні до моря у вузьких каньйонах. Найдовша річка Греції - Альякмон (майже 300 км). У Греції налічується понад 20 озер площею 10-100 кв км.


держава

Державний устрій

Парламентська республіка. Глава держави - президент. Глава уряду - прем'єр-міністр.

Мова

Державна мова: грецька

Також вживається: англійська, німецька, італійська, французька.

релігія

Православні (97,6%), мусульмани (1,3%), католики (0,4%) та інші.

Валюта

Міжнародна назва: EUR

Історія Греції

Виникнення перших поселень в басейні Егейського моря сходить до епохи неоліту. Уже з III тисячоліття до нашої ери на острові Крит з'являються державні організації ранньофеодальної типу. Пізніше культурні центри виникають на півдні Балканського півострова, островах Егейського моря, узбережжі Фракії, західному узбережжі Малої Азії. Стародавня Греція (Еллада) - загальна назва давньогрецьких держав. Багатовікова історія розповідає про їх становлення, розвиток, бурхливому розквіті, війнах (Греко-перські, Пелопоннеcская), перемоги і поразки. У II столітті до нашої ери ці держави стали римською провінцією, в IV-XV століттях нашої ери входили до складу утвореного при розпаді Римської імперії держави - Візантії. Столицею цієї держави був Константинополь.

З XV століття Греція знаходилася під владою Туреччини. В ході грецької національно-визвольної революції (1821-1829) була проголошена незалежність Греції, після поразки Туреччини у війні з Росією по Андріапольскому мирним договором визнана її автономія. З 1830 року - Греція - незалежна держава.

До 1973 року Греція була конституційною монархією, офіційним главою держави був король Костянтин II, що зійшов на престол в 1964 році після смерті Павла I. У квітні 1967 року хунта «чорних полковників» на чолі з Георгіосом Попадопулоса здійснила державний переворот і встановила режим військової диктатури. 1 червня 1973 було оголошено рішення уряду про повалення Костянтина II, Греція була проголошена президентською республікою. Після падіння реакційного режиму в липні 1974 року до влади прийшов цивільний уряд на чолі з Константиносом Караманлісом. З моменту виборів 17 листопада 1974 року Греція - парламентська республіка з президентською формою правління. Остаточна ліквідація монархії з'явилася, таким чином, не результатом маневрів диктаторського режиму, а виразом волевиявлення грецького народу, одним з найбільших політичних подій в країні в післявоєнні роки.

приховати текст

Виникнення перших поселень в басейні Егейського моря сходить до епохи неоліту. Уже з III тисячоліття до нашої ери на острові Крит з'являються державні організації ранньофеодальної типу. Пізніше культурні центри виникають на півдні Балканського півострова, островах Егейського моря, узбережжі Фракії, західному узбережжі Малої Азії. Стародавня Греція (Еллада) - загальна назва давньогрецьких держав. Багатовікова історія розповідає про їх становлення, розвиток, бурхливому розквіті, війнах (Греко-перські, Пелопоннеcская), перемоги і поразки. У II столітті до нашої ери ці держави стали римською провінцією, в IV-XV століттях нашої ери входили до складу утвореного при розпаді Римської імперії держави - Візантії. Столицею цієї держави був Константинополь. ...

Показати весь текст
Популярні пам'ятки

Всі пам'ятки Греції
 1. Ситония

 2. Акрополь

 3. сани

 4. Парфенон

 5. фортеця Родосу

 6. Никити

 7. Афітос

 8. Кардамена


Туризм в Греції

Де зупинитися

На сьогоднішній день Греція приваблює туристів не тільки дивної краси природою, а й розвиненою туристичною інфраструктурою. Готельна інфраструктура Греції представлена ​​готелями від економ класу до шикарних, причому як на материку, так і на островах. Багато готелів працюють за схемою "все включено", хоча також представлений і прекрасний вибір готелів, які працюють з напівпансіоном або пропонують тільки сніданок. Варто відзначити, що в Греції діє «стара» система градації готелів - літерні. Тобто, рівень класу готелю позначається за допомогою букв, тобто градація йде від L - люкс, аналог європейських п'яти зірок, і до E - готелі, яким не присвоєно будь-яка категорія.

Більшість готелів сімейного типу розташовані на Халкідікі, Криті, Родосі, Корфу. Завдяки стрімкому розвитку туристичної інфраструктури, за останні 10 років в Греції зведено безліч нових готелів, а також модернізовані старі. У конкурентній боротьбі, власники готелів стали все більше уваги приділяти створенню спеціальних умов для відпочинку саме з дітьми, що на сьогодні дозволяє з упевненістю заявити, що Греція - це ідеальне місце для сімейного відпустки. Як правило, такі готелі обладнані дитячими ігровими майданчиками, атракціонами, спортивними майданчиками, надається послуга по догляду за дітьми, працюють аніматори.

Для тих, хто піклується про своє здоров'я і бажає поєднати відпочинок з оздоровленням, то в Греції ви знайдете безліч готелів, які мають в своєму розпорядженні добре обладнані фітнес-зали, тренажерні зали, СПА, сауни, салони краси і багато іншого.

Бронювати готелі в Греції варто заздалегідь, особливо в сезон. Вартість проживання в прибережній зоні в липні-серпні може значно збільшитися.

Великою популярністю продовжує користуватися відпочинок в приватному секторі, а саме оренда вілл, котеджів або квартир в безпосередній близькості від моря. Такий варіант відпочинку найбільш оптимальний для великих компаній, сім'ї з дітьми, так як дозволяє заощадити на проживанні великої кількості людей. Плюс розміщення в котеджі - ви відчуваєте себе як в своєму будинку, мінус - обслуговування (харчування, прибирання, прання) не входить в оренду. Вартість проживання варіюється в залежності від розташування об'єкта нерухомості, а також сезону.

Не менш поширеними можна назвати грецькі пансіонати (paradosiakoi oikismoi). Їх можна знайти як в великих містах, так і в провінції. Пансіонати являють собою або окремі квартири з душем, розраховані на 2-3 чоловік, або невеликі котеджі з кімнатами на 4 чоловік. Вартість проживання на людину в таких пансіонатах залежить від місткості одного номера і порівнянна з "верхнім D-класом".

У Греції існує велика кількість добре обладнаних місць для кемпінгу. При цьому варто врахувати, що стоянка поза їх межами заборонена. Як правило, вартість ночівлі в кемпінгу становить 5-7 євро з людини (проживання в будиночку), в межах 8 євро за «караван» і трохи менше за ночівлю в наметі. Однак багато мандрівники відзначають, що ситуація з безпекою в грецьких кемпінгах йде трохи гірше, ніж в країнах Європи, неодноразовими стали випадки крадіжки особистих речей.

У Греції знаходиться 10 молодіжних гуртожитків, які входять до Міжнародної асоціації. Однак тут можна знайти і велику кількість хостелів, що входять до Грецької асоціації молодіжних гуртожитків. Якщо ви бажаєте зупинитись у такому гуртожитку, у вас зажадають карту IYHF. У багатьох випадках ви можете придбати її безпосередньо в хостелі, або ж трохи доплатити понад тариф. Рушники та постільна білизна необхідно оплатити окремо. Стандартні ціни на проживання коливаються в межах 7-9 євро в добу, проте, можуть варіюватися в залежності від розташування хостела.

Для паломників, та й просто віруючих туристів, існує можливість проживання в монастирях. Варто врахувати, що проживаючи в такому місці, вам необхідно буде повністю дотримуватися розпорядку монастиря, а також вимоги до форми одягу. Також досить імовірний варіант гендерної розміщення, тобто чоловіки можуть зупинитися тільки в чоловічому монастирі, жінки - відповідно, в жіночому.


Відпочинок в Греції за найкращою ціною

Пошук і порівняння цін по всіх провідних світових систем бронювання. Знайдіть для себе кращу ціну і заощаджуйте до 80% від вартості туристичних послуг!


Популярні готеліЕкскурсії та пам'ятки в Греції

Історія Греції сягає корінням в далеке минуле. Давня країна по праву вважається колискою західної цивілізації і демократії. Унікальні природні ландшафти, прекрасний клімат, велика кількість історичних і архітектурних пам'яток, вражаючі релігійні святині і, звичайно, традиційна грецька кухня щорічно приваблюють величезну кількість туристів з усіх куточків світу.

Столиця Греції Афіни - один з найкрасивіших і найдавніших європейських міст з кількістю музеїв, вишуканих архітектурних споруд, унікальних античних пам'яток і храмів різних історичних епох. Справжньою перлиною Афін є Стародавній Акрополь з його величними античними спорудами, які прекрасно ілюструють майстерність древніх зодчих. У Національному Археологічному музеї зібрана унікальна колекція стародавніх артефактів, що представляє колосальну історичну цінність.

До найцікавіших пам'яток Греції відносяться руїни давньогрецького міста Дельфи, розташовані на схилі гори Парнас, яка в античному світі вважалася осередком землі. Тут же знаходилося святилище Аполлона з його знаменитим Дельфийским оракулом (найбільш шанований оракул в грецькому світі). Важливим історичним пам'ятником є ​​і давньогрецьке місто Елевсін, відомий своїми Елевсинськими містеріями.

Серед великої кількості релігійних святинь Греції найсильніше враження справляє знаменитий монастирський комплекс Метеор, який знаходиться неподалік від міста Каламбака. Свою популярність Метеори придбали завдяки своєму унікальному розташуванню на вершинах величезних прямовисних скель в Фесалійской долині.

До складу Греції входить близько 2 тисяч островів. Крит є найбільшим островом Греції. У давнину це був центр мінойської цивілізації (приблизно 2600-1400 роки до н.е.). Острів багатий прекрасними архітектурними спорудами і особливо періоду венеціанського панування, але найцікавішою пам'яткою вважається Кноський палац мінойської епохи. Знаменитий Крит і своїми мальовничими ущелинами.

Острів Родос вважається перлиною Середземномор'я і є одним з найкрасивіших островів Греції. Його мальовничі бухти, прозорі блакитні води, найважливіші археологічні пам'ятники і лицарські замки створюють неповторний колорит. Світову популярність Родос придбав завдяки перебувала тут в давнину статуї Колоса Родоського - одного з семи чудес світу.

Вражають і природні краси острова Корфу. Його мальовничі пейзажі чудово гармонують з унікальними архітектурними пам'ятками, що залишилися в спадщину від змішування різних культур, коли-небудь що процвітали на острові. Головна площа столиці острова Спіанада (Еспланада) є другою за величиною площею в Європі.

У південній частині Егейського моря знаходиться Кікладський архіпелаг, в центрі якого розташований острів Делос. Він є одним з найбільш важливих міфологічних, історичних та археологічних пам'яток Греції. Безлюдний острів Делос - унікальне місце є, по суті, величезним музеєм під відкритим небом. Серед популярних туристичних місць кикладского архіпелагу варто виділити такі острова, як Наксос, Міконос, Тіра і Парос. Острів Тіра (Санторіні) придбав свою історичну популярність завдяки чинному вулкану Санторін, виверження якого 3500 років тому вважається самим потужним за всю історію землі. Існує гіпотеза, що саме це виверження вулкана згубило легендарну Атлантиду.

Приголомшлива природа і велика кількість різноманітних пам'яток, які прекрасно ілюструють багатовікову історію Греції, безумовно, забезпечать незабутній відпочинок і масу вражень.кухня Греції

Грецька кухня, проста, корисна, невибаглива і використовує найкращі продукти: спокусливі оливки, фрукти і овочі, свіжоспійману рибу, приготовану на кращому місцевому оливковому маслі. М'ясо - зазвичай це баранина або свинина - гаситься, запікається або готується на барбекю. Дуже важливі сири: солоний фета вживається в салатах, халлумі часто готується на грилі, і Амарі, м'який негострий сир на зразок рікотти, уживається в солодких і пряних блюдах.

Незвичайний аромат грецької кухні досягається також вживанням розмарину, базиліка, петрушки, коріандру, орегано і м'яти.

В основі грецької кухні простота смаків, якісні свіжі продукти, трансформовані за допомогою ароматних, висушених на сонці, трав і відмінного грецького оливкового масла холодного пресування. В результаті виходить традиційна, але жива кухня, легка і повна свіжості, багата середземноморськими ароматами. У коренях грецької кухні - розділення трапези з сім'єю і друзями, тому блюда готуються в ненапряженной і простіший спосіб.

Велика частина кухні заснована на свіжих продуктах, які процвітають в сухому кліматі грецьких островів: солодкі помідори, пухкенькі оливки, кислі лимони, стручкові, дика зелень, блискучі цукіні, довгі зелені перці, величні баклажани, соковиті дині і фіги.

Основне м'ясо - баранина - використовується у всіх видах, починаючи від дрібних кубиків, закінчуючи Целікова тушею на рожні, які часто запікають, щоб відзначити завершення релігійних свят.

Води в Греції кришталево чисті і багаті рибою, яку зазвичай запікають на барбекю. З інших видів морепродуктів часто готують смачні гуляші.

З грецької кухні дуже популярні меццо - набір грецьких закусок, які все можуть спробувати - схоже на іспанські тапас - створюючи ненапряженную і дружню атмосферу.

Греки також дуже люблять пироги, як солодкі, так і несолодкі. Гуляші готують густими і насиченими, в них додають сезонні продукти; також склад залежить від місцевих кулінарних звичаїв. Рісоля - котлетки-пиріжки, в які додають все, що смачно - овочі і бобові, м'ясо і морепродукти.

Грецький йогурт - густий і кремовий, оживляє десерти, соуси, супи, його додають в діпи і намазки, або подають просто так з медом.

Оливки - які експортуються найчастіше - використовують в безлічі блюд. Соковиті і ароматні оливки Каламата з фіолетовими шкірками і ароматом червоного винного оцту - одні з кращих. Часто їх фарширують зирой, фенгелем і пімьенто.

І на завершення, якість оливкового масла не терпить компромісу. Греки високо цінують це "рідке золото" і злегка поливають їм практично все. Неможливо уявити собі життя в Греції без нього.

приховати текст

Грецька кухня, проста, корисна, невибаглива і використовує найкращі продукти: спокусливі оливки, фрукти і овочі, свіжоспійману рибу, приготовану на кращому місцевому оливковому маслі. М'ясо - зазвичай це баранина або свинина - гаситься, запікається або готується на барбекю. Дуже важливі сири: солоний фета вживається в салатах, халлумі часто готується на грилі, і Амарі, м'який негострий сир на зразок рікотти, уживається в солодких і пряних блюдах ....

Показати весь текст

чайові

Чайові офіціантам зазвичай складають 5-10% від суми замовлення, але це - виключно добра воля клієнта. Таксистам чайові залишати не прийнято.

Віза

Для в'їзду потрібна віза. Як отримати візу в Грецію

Години роботи установ

Церкви і монастирі відкриті для публічного відвідування кожен відповідно до своїх власних правил. Церкви відкриті під час служби.Как правило, музеї відкриті щодня, за винятком понеділка, з 8 до 15 год. Влітку деякі музеї працюють до 19. Акрополь відкритий літніми вечорами в повний місяць.

Зазвичай магазини відкриті в будні і суботу з 9 до 15 та з 17.30 до 20.30. Супермаркети відкриті з понеділка по суботу з 8 до 20 год.

У будні дні банки зазвичай відкриті з 8.30 до 14 год (в п'ятницю до 13.30).

покупки

У Греції податок на додану вартість (VAT) коливається від 8% до 36%. Повернення ПДВ можливе при покупках в магазинах, на яких є напис "tax-free". Магазин видає покупцеві спеціальну квитанцію, яку треба показати на митниці при виїзді з Греції разом з купленою річчю. Митники ставлять на квитанції штамп і відсилають її в магазин, який протягом місяця повинен перевести вам суму ПДВ.

Медицина

Аптеки працюють всі дні, крім неділі, причому в понеділок, середу і суботу вони закриваються о 13 годині. У разі гострого нездужання треба викликати швидку допомогу, а не шукати найближчу лікарню.

Безпека

Остерігайтеся кишенькових злодіїв і викрадачів сумок. Особливо будьте пильні в центрі Афін, в громадському транспорті, в популярних серед туристів історичних місцях Греції.

екстрені телефони

Туристична поліція - 171 (в Афінах), 922-7777 (поза Афін)
Поліція - 100
Пожежна охорона - 199
Швидка допомога - 166

Національні особливості Греції. Традиції

Похитування головою від низу до верху, в Греції означає "ні", а зверху вниз - "так". По-грецьки звук "нє" означає "так", а заперечення звучить як "охи".

Грецьке "завтра" ( "аврио") означає щось невизначене або відмова.

У грецькому будинку не прийнято знімати взуття.Питання та відгуки про Грецію


Задати питання добавть відгук

Греція

Корисні дані для туристів про Грецію, містах і курортах країни. А так же інформація про населення, валюті Греції, кухні, особливості візових і митних обмежень Греції.

Географія Греції

Греція - держава на півдні Європи, на Балканському півострові. Межує з Албанією, Македонією, Болгарією, Туреччиною. Омивається Егейським і Іонічним морем. До складу Греції входить близько 2 тисяч островів, на які припадає майже 20% всієї країни.

Гірські масиви займають майже чверть поверхні території країни. Найвища точка Греції - гора Олімп (2917 м).

Переважають гірські річки, короткі, бурхливі, з мальовничими порогами і водоспадами, часто поточні до моря у вузьких каньйонах. Найдовша річка Греції - Альякмон (майже 300 км). У Греції налічується понад 20 озер площею 10-100 кв км.


держава

Державний устрій

Парламентська республіка. Глава держави - президент. Глава уряду - прем'єр-міністр.

Мова

Державна мова: грецька

Також вживається: англійська, німецька, італійська, французька.

релігія

Православні (97,6%), мусульмани (1,3%), католики (0,4%) та інші.

Валюта

Міжнародна назва: EUR

Історія Греції

Виникнення перших поселень в басейні Егейського моря сходить до епохи неоліту. Уже з III тисячоліття до нашої ери на острові Крит з'являються державні організації ранньофеодальної типу. Пізніше культурні центри виникають на півдні Балканського півострова, островах Егейського моря, узбережжі Фракії, західному узбережжі Малої Азії. Стародавня Греція (Еллада) - загальна назва давньогрецьких держав. Багатовікова історія розповідає про їх становлення, розвиток, бурхливому розквіті, війнах (Греко-перські, Пелопоннеcская), перемоги і поразки. У II столітті до нашої ери ці держави стали римською провінцією, в IV-XV століттях нашої ери входили до складу утвореного при розпаді Римської імперії держави - Візантії. Столицею цієї держави був Константинополь.

З XV століття Греція знаходилася під владою Туреччини. В ході грецької національно-визвольної революції (1821-1829) була проголошена незалежність Греції, після поразки Туреччини у війні з Росією по Андріапольскому мирним договором визнана її автономія. З 1830 року - Греція - незалежна держава.

До 1973 року Греція була конституційною монархією, офіційним главою держави був король Костянтин II, що зійшов на престол в 1964 році після смерті Павла I. У квітні 1967 року хунта «чорних полковників» на чолі з Георгіосом Попадопулоса здійснила державний переворот і встановила режим військової диктатури. 1 червня 1973 було оголошено рішення уряду про повалення Костянтина II, Греція була проголошена президентською республікою. Після падіння реакційного режиму в липні 1974 року до влади прийшов цивільний уряд на чолі з Константиносом Караманлісом. З моменту виборів 17 листопада 1974 року Греція - парламентська республіка з президентською формою правління. Остаточна ліквідація монархії з'явилася, таким чином, не результатом маневрів диктаторського режиму, а виразом волевиявлення грецького народу, одним з найбільших політичних подій в країні в післявоєнні роки.

приховати текст

Виникнення перших поселень в басейні Егейського моря сходить до епохи неоліту. Уже з III тисячоліття до нашої ери на острові Крит з'являються державні організації ранньофеодальної типу. Пізніше культурні центри виникають на півдні Балканського півострова, островах Егейського моря, узбережжі Фракії, західному узбережжі Малої Азії. Стародавня Греція (Еллада) - загальна назва давньогрецьких держав. Багатовікова історія розповідає про їх становлення, розвиток, бурхливому розквіті, війнах (Греко-перські, Пелопоннеcская), перемоги і поразки. У II столітті до нашої ери ці держави стали римською провінцією, в IV-XV століттях нашої ери входили до складу утвореного при розпаді Римської імперії держави - Візантії. Столицею цієї держави був Константинополь. ...

Показати весь текст
Популярні пам'ятки

Всі пам'ятки Греції
 1. Ситония

 2. Акрополь

 3. сани

 4. Парфенон

 5. фортеця Родосу

 6. Никити

 7. Афітос

 8. Кардамена


Туризм в Греції

Де зупинитися

На сьогоднішній день Греція приваблює туристів не тільки дивної краси природою, а й розвиненою туристичною інфраструктурою. Готельна інфраструктура Греції представлена ​​готелями від економ класу до шикарних, причому як на материку, так і на островах. Багато готелів працюють за схемою "все включено", хоча також представлений і прекрасний вибір готелів, які працюють з напівпансіоном або пропонують тільки сніданок. Варто відзначити, що в Греції діє «стара» система градації готелів - літерні. Тобто, рівень класу готелю позначається за допомогою букв, тобто градація йде від L - люкс, аналог європейських п'яти зірок, і до E - готелі, яким не присвоєно будь-яка категорія.

Більшість готелів сімейного типу розташовані на Халкідікі, Криті, Родосі, Корфу. Завдяки стрімкому розвитку туристичної інфраструктури, за останні 10 років в Греції зведено безліч нових готелів, а також модернізовані старі. У конкурентній боротьбі, власники готелів стали все більше уваги приділяти створенню спеціальних умов для відпочинку саме з дітьми, що на сьогодні дозволяє з упевненістю заявити, що Греція - це ідеальне місце для сімейного відпустки. Як правило, такі готелі обладнані дитячими ігровими майданчиками, атракціонами, спортивними майданчиками, надається послуга по догляду за дітьми, працюють аніматори.

Для тих, хто піклується про своє здоров'я і бажає поєднати відпочинок з оздоровленням, то в Греції ви знайдете безліч готелів, які мають в своєму розпорядженні добре обладнані фітнес-зали, тренажерні зали, СПА, сауни, салони краси і багато іншого.

Бронювати готелі в Греції варто заздалегідь, особливо в сезон. Вартість проживання в прибережній зоні в липні-серпні може значно збільшитися.

Великою популярністю продовжує користуватися відпочинок в приватному секторі, а саме оренда вілл, котеджів або квартир в безпосередній близькості від моря. Такий варіант відпочинку найбільш оптимальний для великих компаній, сім'ї з дітьми, так як дозволяє заощадити на проживанні великої кількості людей. Плюс розміщення в котеджі - ви відчуваєте себе як в своєму будинку, мінус - обслуговування (харчування, прибирання, прання) не входить в оренду. Вартість проживання варіюється в залежності від розташування об'єкта нерухомості, а також сезону.

Не менш поширеними можна назвати грецькі пансіонати (paradosiakoi oikismoi). Їх можна знайти як в великих містах, так і в провінції. Пансіонати являють собою або окремі квартири з душем, розраховані на 2-3 чоловік, або невеликі котеджі з кімнатами на 4 чоловік. Вартість проживання на людину в таких пансіонатах залежить від місткості одного номера і порівнянна з "верхнім D-класом".

У Греції існує велика кількість добре обладнаних місць для кемпінгу. При цьому варто врахувати, що стоянка поза їх межами заборонена. Як правило, вартість ночівлі в кемпінгу становить 5-7 євро з людини (проживання в будиночку), в межах 8 євро за «караван» і трохи менше за ночівлю в наметі. Однак багато мандрівники відзначають, що ситуація з безпекою в грецьких кемпінгах йде трохи гірше, ніж в країнах Європи, неодноразовими стали випадки крадіжки особистих речей.

У Греції знаходиться 10 молодіжних гуртожитків, які входять до Міжнародної асоціації. Однак тут можна знайти і велику кількість хостелів, що входять до Грецької асоціації молодіжних гуртожитків. Якщо ви бажаєте зупинитись у такому гуртожитку, у вас зажадають карту IYHF. У багатьох випадках ви можете придбати її безпосередньо в хостелі, або ж трохи доплатити понад тариф. Рушники та постільна білизна необхідно оплатити окремо. Стандартні ціни на проживання коливаються в межах 7-9 євро в добу, проте, можуть варіюватися в залежності від розташування хостела.

Для паломників, та й просто віруючих туристів, існує можливість проживання в монастирях. Варто врахувати, що проживаючи в такому місці, вам необхідно буде повністю дотримуватися розпорядку монастиря, а також вимоги до форми одягу. Також досить імовірний варіант гендерної розміщення, тобто чоловіки можуть зупинитися тільки в чоловічому монастирі, жінки - відповідно, в жіночому.


Відпочинок в Греції за найкращою ціною

Пошук і порівняння цін по всіх провідних світових систем бронювання. Знайдіть для себе кращу ціну і заощаджуйте до 80% від вартості туристичних послуг!


Популярні готеліЕкскурсії та пам'ятки в Греції

Історія Греції сягає корінням в далеке минуле. Давня країна по праву вважається колискою західної цивілізації і демократії. Унікальні природні ландшафти, прекрасний клімат, велика кількість історичних і архітектурних пам'яток, вражаючі релігійні святині і, звичайно, традиційна грецька кухня щорічно приваблюють величезну кількість туристів з усіх куточків світу.

Столиця Греції Афіни - один з найкрасивіших і найдавніших європейських міст з кількістю музеїв, вишуканих архітектурних споруд, унікальних античних пам'яток і храмів різних історичних епох. Справжньою перлиною Афін є Стародавній Акрополь з його величними античними спорудами, які прекрасно ілюструють майстерність древніх зодчих. У Національному Археологічному музеї зібрана унікальна колекція стародавніх артефактів, що представляє колосальну історичну цінність.

До найцікавіших пам'яток Греції відносяться руїни давньогрецького міста Дельфи, розташовані на схилі гори Парнас, яка в античному світі вважалася осередком землі. Тут же знаходилося святилище Аполлона з його знаменитим Дельфийским оракулом (найбільш шанований оракул в грецькому світі). Важливим історичним пам'ятником є ​​і давньогрецьке місто Елевсін, відомий своїми Елевсинськими містеріями.

Серед великої кількості релігійних святинь Греції найсильніше враження справляє знаменитий монастирський комплекс Метеор, який знаходиться неподалік від міста Каламбака. Свою популярність Метеори придбали завдяки своєму унікальному розташуванню на вершинах величезних прямовисних скель в Фесалійской долині.

До складу Греції входить близько 2 тисяч островів. Крит є найбільшим островом Греції. У давнину це був центр мінойської цивілізації (приблизно 2600-1400 роки до н.е.). Острів багатий прекрасними архітектурними спорудами і особливо періоду венеціанського панування, але найцікавішою пам'яткою вважається Кноський палац мінойської епохи. Знаменитий Крит і своїми мальовничими ущелинами.

Острів Родос вважається перлиною Середземномор'я і є одним з найкрасивіших островів Греції. Його мальовничі бухти, прозорі блакитні води, найважливіші археологічні пам'ятники і лицарські замки створюють неповторний колорит. Світову популярність Родос придбав завдяки перебувала тут в давнину статуї Колоса Родоського - одного з семи чудес світу.

Вражають і природні краси острова Корфу. Його мальовничі пейзажі чудово гармонують з унікальними архітектурними пам'ятками, що залишилися в спадщину від змішування різних культур, коли-небудь що процвітали на острові. Головна площа столиці острова Спіанада (Еспланада) є другою за величиною площею в Європі.

У південній частині Егейського моря знаходиться Кікладський архіпелаг, в центрі якого розташований острів Делос. Він є одним з найбільш важливих міфологічних, історичних та археологічних пам'яток Греції. Безлюдний острів Делос - унікальне місце є, по суті, величезним музеєм під відкритим небом. Серед популярних туристичних місць кикладского архіпелагу варто виділити такі острова, як Наксос, Міконос, Тіра і Парос. Острів Тіра (Санторіні) придбав свою історичну популярність завдяки чинному вулкану Санторін, виверження якого 3500 років тому вважається самим потужним за всю історію землі. Існує гіпотеза, що саме це виверження вулкана згубило легендарну Атлантиду.

Приголомшлива природа і велика кількість різноманітних пам'яток, які прекрасно ілюструють багатовікову історію Греції, безумовно, забезпечать незабутній відпочинок і масу вражень.кухня Греції

Грецька кухня, проста, корисна, невибаглива і використовує найкращі продукти: спокусливі оливки, фрукти і овочі, свіжоспійману рибу, приготовану на кращому місцевому оливковому маслі. М'ясо - зазвичай це баранина або свинина - гаситься, запікається або готується на барбекю. Дуже важливі сири: солоний фета вживається в салатах, халлумі часто готується на грилі, і Амарі, м'який негострий сир на зразок рікотти, уживається в солодких і пряних блюдах.

Незвичайний аромат грецької кухні досягається також вживанням розмарину, базиліка, петрушки, коріандру, орегано і м'яти.

В основі грецької кухні простота смаків, якісні свіжі продукти, трансформовані за допомогою ароматних, висушених на сонці, трав і відмінного грецького оливкового масла холодного пресування. В результаті виходить традиційна, але жива кухня, легка і повна свіжості, багата середземноморськими ароматами. У коренях грецької кухні - розділення трапези з сім'єю і друзями, тому блюда готуються в ненапряженной і простіший спосіб.

Велика частина кухні заснована на свіжих продуктах, які процвітають в сухому кліматі грецьких островів: солодкі помідори, пухкенькі оливки, кислі лимони, стручкові, дика зелень, блискучі цукіні, довгі зелені перці, величні баклажани, соковиті дині і фіги.

Основне м'ясо - баранина - використовується у всіх видах, починаючи від дрібних кубиків, закінчуючи Целікова тушею на рожні, які часто запікають, щоб відзначити завершення релігійних свят.

Води в Греції кришталево чисті і багаті рибою, яку зазвичай запікають на барбекю. З інших видів морепродуктів часто готують смачні гуляші.

З грецької кухні дуже популярні меццо - набір грецьких закусок, які все можуть спробувати - схоже на іспанські тапас - створюючи ненапряженную і дружню атмосферу.

Греки також дуже люблять пироги, як солодкі, так і несолодкі. Гуляші готують густими і насиченими, в них додають сезонні продукти; також склад залежить від місцевих кулінарних звичаїв. Рісоля - котлетки-пиріжки, в які додають все, що смачно - овочі і бобові, м'ясо і морепродукти.

Грецький йогурт - густий і кремовий, оживляє десерти, соуси, супи, його додають в діпи і намазки, або подають просто так з медом.

Оливки - які експортуються найчастіше - використовують в безлічі блюд. Соковиті і ароматні оливки Каламата з фіолетовими шкірками і ароматом червоного винного оцту - одні з кращих. Часто їх фарширують зирой, фенгелем і пімьенто.

І на завершення, якість оливкового масла не терпить компромісу. Греки високо цінують це "рідке золото" і злегка поливають їм практично все. Неможливо уявити собі життя в Греції без нього.

приховати текст

Грецька кухня, проста, корисна, невибаглива і використовує найкращі продукти: спокусливі оливки, фрукти і овочі, свіжоспійману рибу, приготовану на кращому місцевому оливковому маслі. М'ясо - зазвичай це баранина або свинина - гаситься, запікається або готується на барбекю. Дуже важливі сири: солоний фета вживається в салатах, халлумі часто готується на грилі, і Амарі, м'який негострий сир на зразок рікотти, уживається в солодких і пряних блюдах ....

Показати весь текст

чайові

Чайові офіціантам зазвичай складають 5-10% від суми замовлення, але це - виключно добра воля клієнта. Таксистам чайові залишати не прийнято.

Віза

Для в'їзду потрібна віза. Як отримати візу в Грецію

Години роботи установ

Церкви і монастирі відкриті для публічного відвідування кожен відповідно до своїх власних правил. Церкви відкриті під час служби.Как правило, музеї відкриті щодня, за винятком понеділка, з 8 до 15 год. Влітку деякі музеї працюють до 19. Акрополь відкритий літніми вечорами в повний місяць.

Зазвичай магазини відкриті в будні і суботу з 9 до 15 та з 17.30 до 20.30. Супермаркети відкриті з понеділка по суботу з 8 до 20 год.

У будні дні банки зазвичай відкриті з 8.30 до 14 год (в п'ятницю до 13.30).

покупки

У Греції податок на додану вартість (VAT) коливається від 8% до 36%. Повернення ПДВ можливе при покупках в магазинах, на яких є напис "tax-free". Магазин видає покупцеві спеціальну квитанцію, яку треба показати на митниці при виїзді з Греції разом з купленою річчю. Митники ставлять на квитанції штамп і відсилають її в магазин, який протягом місяця повинен перевести вам суму ПДВ.

Медицина

Аптеки працюють всі дні, крім неділі, причому в понеділок, середу і суботу вони закриваються о 13 годині. У разі гострого нездужання треба викликати швидку допомогу, а не шукати найближчу лікарню.

Безпека

Остерігайтеся кишенькових злодіїв і викрадачів сумок. Особливо будьте пильні в центрі Афін, в громадському транспорті, в популярних серед туристів історичних місцях Греції.

екстрені телефони

Туристична поліція - 171 (в Афінах), 922-7777 (поза Афін)
Поліція - 100
Пожежна охорона - 199
Швидка допомога - 166

Національні особливості Греції. Традиції

Похитування головою від низу до верху, в Греції означає "ні", а зверху вниз - "так". По-грецьки звук "нє" означає "так", а заперечення звучить як "охи".

Грецьке "завтра" ( "аврио") означає щось невизначене або відмова.

У грецькому будинку не прийнято знімати взуття.Питання та відгуки про Грецію


Задати питання добавть відгук

Греція

Корисні дані для туристів про Грецію, містах і курортах країни. А так же інформація про населення, валюті Греції, кухні, особливості візових і митних обмежень Греції.

Географія Греції

Греція - держава на півдні Європи, на Балканському півострові. Межує з Албанією, Македонією, Болгарією, Туреччиною. Омивається Егейським і Іонічним морем. До складу Греції входить близько 2 тисяч островів, на які припадає майже 20% всієї країни.

Гірські масиви займають майже чверть поверхні території країни. Найвища точка Греції - гора Олімп (2917 м).

Переважають гірські річки, короткі, бурхливі, з мальовничими порогами і водоспадами, часто поточні до моря у вузьких каньйонах. Найдовша річка Греції - Альякмон (майже 300 км). У Греції налічується понад 20 озер площею 10-100 кв км.


держава

Державний устрій

Парламентська республіка. Глава держави - президент. Глава уряду - прем'єр-міністр.

Мова

Державна мова: грецька

Також вживається: англійська, німецька, італійська, французька.

релігія

Православні (97,6%), мусульмани (1,3%), католики (0,4%) та інші.

Валюта

Міжнародна назва: EUR

Історія Греції

Виникнення перших поселень в басейні Егейського моря сходить до епохи неоліту. Уже з III тисячоліття до нашої ери на острові Крит з'являються державні організації ранньофеодальної типу. Пізніше культурні центри виникають на півдні Балканського півострова, островах Егейського моря, узбережжі Фракії, західному узбережжі Малої Азії. Стародавня Греція (Еллада) - загальна назва давньогрецьких держав. Багатовікова історія розповідає про їх становлення, розвиток, бурхливому розквіті, війнах (Греко-перські, Пелопоннеcская), перемоги і поразки. У II столітті до нашої ери ці держави стали римською провінцією, в IV-XV століттях нашої ери входили до складу утвореного при розпаді Римської імперії держави - Візантії. Столицею цієї держави був Константинополь.

З XV століття Греція знаходилася під владою Туреччини. В ході грецької національно-визвольної революції (1821-1829) була проголошена незалежність Греції, після поразки Туреччини у війні з Росією по Андріапольскому мирним договором визнана її автономія. З 1830 року - Греція - незалежна держава.

До 1973 року Греція була конституційною монархією, офіційним главою держави був король Костянтин II, що зійшов на престол в 1964 році після смерті Павла I. У квітні 1967 року хунта «чорних полковників» на чолі з Георгіосом Попадопулоса здійснила державний переворот і встановила режим військової диктатури. 1 червня 1973 було оголошено рішення уряду про повалення Костянтина II, Греція була проголошена президентською республікою. Після падіння реакційного режиму в липні 1974 року до влади прийшов цивільний уряд на чолі з Константиносом Караманлісом. З моменту виборів 17 листопада 1974 року Греція - парламентська республіка з президентською формою правління. Остаточна ліквідація монархії з'явилася, таким чином, не результатом маневрів диктаторського режиму, а виразом волевиявлення грецького народу, одним з найбільших політичних подій в країні в післявоєнні роки.

приховати текст

Виникнення перших поселень в басейні Егейського моря сходить до епохи неоліту. Уже з III тисячоліття до нашої ери на острові Крит з'являються державні організації ранньофеодальної типу. Пізніше культурні центри виникають на півдні Балканського півострова, островах Егейського моря, узбережжі Фракії, західному узбережжі Малої Азії. Стародавня Греція (Еллада) - загальна назва давньогрецьких держав. Багатовікова історія розповідає про їх становлення, розвиток, бурхливому розквіті, війнах (Греко-перські, Пелопоннеcская), перемоги і поразки. У II столітті до нашої ери ці держави стали римською провінцією, в IV-XV століттях нашої ери входили до складу утвореного при розпаді Римської імперії держави - Візантії. Столицею цієї держави був Константинополь. ...

Показати весь текст
Популярні пам'ятки

Всі пам'ятки Греції
 1. Ситония

 2. Акрополь

 3. сани

 4. Парфенон

 5. фортеця Родосу

 6. Никити

 7. Афітос

 8. Кардамена


Туризм в Греції

Де зупинитися

На сьогоднішній день Греція приваблює туристів не тільки дивної краси природою, а й розвиненою туристичною інфраструктурою. Готельна інфраструктура Греції представлена ​​готелями від економ класу до шикарних, причому як на материку, так і на островах. Багато готелів працюють за схемою "все включено", хоча також представлений і прекрасний вибір готелів, які працюють з напівпансіоном або пропонують тільки сніданок. Варто відзначити, що в Греції діє «стара» система градації готелів - літерні. Тобто, рівень класу готелю позначається за допомогою букв, тобто градація йде від L - люкс, аналог європейських п'яти зірок, і до E - готелі, яким не присвоєно будь-яка категорія.

Більшість готелів сімейного типу розташовані на Халкідікі, Криті, Родосі, Корфу. Завдяки стрімкому розвитку туристичної інфраструктури, за останні 10 років в Греції зведено безліч нових готелів, а також модернізовані старі. У конкурентній боротьбі, власники готелів стали все більше уваги приділяти створенню спеціальних умов для відпочинку саме з дітьми, що на сьогодні дозволяє з упевненістю заявити, що Греція - це ідеальне місце для сімейного відпустки. Як правило, такі готелі обладнані дитячими ігровими майданчиками, атракціонами, спортивними майданчиками, надається послуга по догляду за дітьми, працюють аніматори.

Для тих, хто піклується про своє здоров'я і бажає поєднати відпочинок з оздоровленням, то в Греції ви знайдете безліч готелів, які мають в своєму розпорядженні добре обладнані фітнес-зали, тренажерні зали, СПА, сауни, салони краси і багато іншого.

Бронювати готелі в Греції варто заздалегідь, особливо в сезон. Вартість проживання в прибережній зоні в липні-серпні може значно збільшитися.

Великою популярністю продовжує користуватися відпочинок в приватному секторі, а саме оренда вілл, котеджів або квартир в безпосередній близькості від моря. Такий варіант відпочинку найбільш оптимальний для великих компаній, сім'ї з дітьми, так як дозволяє заощадити на проживанні великої кількості людей. Плюс розміщення в котеджі - ви відчуваєте себе як в своєму будинку, мінус - обслуговування (харчування, прибирання, прання) не входить в оренду. Вартість проживання варіюється в залежності від розташування об'єкта нерухомості, а також сезону.

Не менш поширеними можна назвати грецькі пансіонати (paradosiakoi oikismoi). Їх можна знайти як в великих містах, так і в провінції. Пансіонати являють собою або окремі квартири з душем, розраховані на 2-3 чоловік, або невеликі котеджі з кімнатами на 4 чоловік. Вартість проживання на людину в таких пансіонатах залежить від місткості одного номера і порівнянна з "верхнім D-класом".

У Греції існує велика кількість добре обладнаних місць для кемпінгу. При цьому варто врахувати, що стоянка поза їх межами заборонена. Як правило, вартість ночівлі в кемпінгу становить 5-7 євро з людини (проживання в будиночку), в межах 8 євро за «караван» і трохи менше за ночівлю в наметі. Однак багато мандрівники відзначають, що ситуація з безпекою в грецьких кемпінгах йде трохи гірше, ніж в країнах Європи, неодноразовими стали випадки крадіжки особистих речей.

У Греції знаходиться 10 молодіжних гуртожитків, які входять до Міжнародної асоціації. Однак тут можна знайти і велику кількість хостелів, що входять до Грецької асоціації молодіжних гуртожитків. Якщо ви бажаєте зупинитись у такому гуртожитку, у вас зажадають карту IYHF. У багатьох випадках ви можете придбати її безпосередньо в хостелі, або ж трохи доплатити понад тариф. Рушники та постільна білизна необхідно оплатити окремо. Стандартні ціни на проживання коливаються в межах 7-9 євро в добу, проте, можуть варіюватися в залежності від розташування хостела.

Для паломників, та й просто віруючих туристів, існує можливість проживання в монастирях. Варто врахувати, що проживаючи в такому місці, вам необхідно буде повністю дотримуватися розпорядку монастиря, а також вимоги до форми одягу. Також досить імовірний варіант гендерної розміщення, тобто чоловіки можуть зупинитися тільки в чоловічому монастирі, жінки - відповідно, в жіночому.


Відпочинок в Греції за найкращою ціною

Пошук і порівняння цін по всіх провідних світових систем бронювання. Знайдіть для себе кращу ціну і заощаджуйте до 80% від вартості туристичних послуг!


Популярні готеліЕкскурсії та пам'ятки в Греції

Історія Греції сягає корінням в далеке минуле. Давня країна по праву вважається колискою західної цивілізації і демократії. Унікальні природні ландшафти, прекрасний клімат, велика кількість історичних і архітектурних пам'яток, вражаючі релігійні святині і, звичайно, традиційна грецька кухня щорічно приваблюють величезну кількість туристів з усіх куточків світу.

Столиця Греції Афіни - один з найкрасивіших і найдавніших європейських міст з кількістю музеїв, вишуканих архітектурних споруд, унікальних античних пам'яток і храмів різних історичних епох. Справжньою перлиною Афін є Стародавній Акрополь з його величними античними спорудами, які прекрасно ілюструють майстерність древніх зодчих. У Національному Археологічному музеї зібрана унікальна колекція стародавніх артефактів, що представляє колосальну історичну цінність.

До найцікавіших пам'яток Греції відносяться руїни давньогрецького міста Дельфи, розташовані на схилі гори Парнас, яка в античному світі вважалася осередком землі. Тут же знаходилося святилище Аполлона з його знаменитим Дельфийским оракулом (найбільш шанований оракул в грецькому світі). Важливим історичним пам'ятником є ​​і давньогрецьке місто Елевсін, відомий своїми Елевсинськими містеріями.

Серед великої кількості релігійних святинь Греції найсильніше враження справляє знаменитий монастирський комплекс Метеор, який знаходиться неподалік від міста Каламбака. Свою популярність Метеори придбали завдяки своєму унікальному розташуванню на вершинах величезних прямовисних скель в Фесалійской долині.

До складу Греції входить близько 2 тисяч островів. Крит є найбільшим островом Греції. У давнину це був центр мінойської цивілізації (приблизно 2600-1400 роки до н.е.). Острів багатий прекрасними архітектурними спорудами і особливо періоду венеціанського панування, але найцікавішою пам'яткою вважається Кноський палац мінойської епохи. Знаменитий Крит і своїми мальовничими ущелинами.

Острів Родос вважається перлиною Середземномор'я і є одним з найкрасивіших островів Греції. Його мальовничі бухти, прозорі блакитні води, найважливіші археологічні пам'ятники і лицарські замки створюють неповторний колорит. Світову популярність Родос придбав завдяки перебувала тут в давнину статуї Колоса Родоського - одного з семи чудес світу.

Вражають і природні краси острова Корфу. Його мальовничі пейзажі чудово гармонують з унікальними архітектурними пам'ятками, що залишилися в спадщину від змішування різних культур, коли-небудь що процвітали на острові. Головна площа столиці острова Спіанада (Еспланада) є другою за величиною площею в Європі.

У південній частині Егейського моря знаходиться Кікладський архіпелаг, в центрі якого розташований острів Делос. Він є одним з найбільш важливих міфологічних, історичних та археологічних пам'яток Греції. Безлюдний острів Делос - унікальне місце є, по суті, величезним музеєм під відкритим небом. Серед популярних туристичних місць кикладского архіпелагу варто виділити такі острова, як Наксос, Міконос, Тіра і Парос. Острів Тіра (Санторіні) придбав свою історичну популярність завдяки чинному вулкану Санторін, виверження якого 3500 років тому вважається самим потужним за всю історію землі. Існує гіпотеза, що саме це виверження вулкана згубило легендарну Атлантиду.

Приголомшлива природа і велика кількість різноманітних пам'яток, які прекрасно ілюструють багатовікову історію Греції, безумовно, забезпечать незабутній відпочинок і масу вражень.кухня Греції

Грецька кухня, проста, корисна, невибаглива і використовує найкращі продукти: спокусливі оливки, фрукти і овочі, свіжоспійману рибу, приготовану на кращому місцевому оливковому маслі. М'ясо - зазвичай це баранина або свинина - гаситься, запікається або готується на барбекю. Дуже важливі сири: солоний фета вживається в салатах, халлумі часто готується на грилі, і Амарі, м'який негострий сир на зразок рікотти, уживається в солодких і пряних блюдах.

Незвичайний аромат грецької кухні досягається також вживанням розмарину, базиліка, петрушки, коріандру, орегано і м'яти.

В основі грецької кухні простота смаків, якісні свіжі продукти, трансформовані за допомогою ароматних, висушених на сонці, трав і відмінного грецького оливкового масла холодного пресування. В результаті виходить традиційна, але жива кухня, легка і повна свіжості, багата середземноморськими ароматами. У коренях грецької кухні - розділення трапези з сім'єю і друзями, тому блюда готуються в ненапряженной і простіший спосіб.

Велика частина кухні заснована на свіжих продуктах, які процвітають в сухому кліматі грецьких островів: солодкі помідори, пухкенькі оливки, кислі лимони, стручкові, дика зелень, блискучі цукіні, довгі зелені перці, величні баклажани, соковиті дині і фіги.

Основне м'ясо - баранина - використовується у всіх видах, починаючи від дрібних кубиків, закінчуючи Целікова тушею на рожні, які часто запікають, щоб відзначити завершення релігійних свят.

Води в Греції кришталево чисті і багаті рибою, яку зазвичай запікають на барбекю. З інших видів морепродуктів часто готують смачні гуляші.

З грецької кухні дуже популярні меццо - набір грецьких закусок, які все можуть спробувати - схоже на іспанські тапас - створюючи ненапряженную і дружню атмосферу.

Греки також дуже люблять пироги, як солодкі, так і несолодкі. Гуляші готують густими і насиченими, в них додають сезонні продукти; також склад залежить від місцевих кулінарних звичаїв. Рісоля - котлетки-пиріжки, в які додають все, що смачно - овочі і бобові, м'ясо і морепродукти.

Грецький йогурт - густий і кремовий, оживляє десерти, соуси, супи, його додають в діпи і намазки, або подають просто так з медом.

Оливки - які експортуються найчастіше - використовують в безлічі блюд. Соковиті і ароматні оливки Каламата з фіолетовими шкірками і ароматом червоного винного оцту - одні з кращих. Часто їх фарширують зирой, фенгелем і пімьенто.

І на завершення, якість оливкового масла не терпить компромісу. Греки високо цінують це "рідке золото" і злегка поливають їм практично все. Неможливо уявити собі життя в Греції без нього.

приховати текст

Грецька кухня, проста, корисна, невибаглива і використовує найкращі продукти: спокусливі оливки, фрукти і овочі, свіжоспійману рибу, приготовану на кращому місцевому оливковому маслі. М'ясо - зазвичай це баранина або свинина - гаситься, запікається або готується на барбекю. Дуже важливі сири: солоний фета вживається в салатах, халлумі часто готується на грилі, і Амарі, м'який негострий сир на зразок рікотти, уживається в солодких і пряних блюдах ....

Показати весь текст

чайові

Чайові офіціантам зазвичай складають 5-10% від суми замовлення, але це - виключно добра воля клієнта. Таксистам чайові залишати не прийнято.

Віза

Для в'їзду потрібна віза. Як отримати візу в Грецію

Години роботи установ

Церкви і монастирі відкриті для публічного відвідування кожен відповідно до своїх власних правил. Церкви відкриті під час служби.Как правило, музеї відкриті щодня, за винятком понеділка, з 8 до 15 год. Влітку деякі музеї працюють до 19. Акрополь відкритий літніми вечорами в повний місяць.

Зазвичай магазини відкриті в будні і суботу з 9 до 15 та з 17.30 до 20.30. Супермаркети відкриті з понеділка по суботу з 8 до 20 год.

У будні дні банки зазвичай відкриті з 8.30 до 14 год (в п'ятницю до 13.30).

покупки

У Греції податок на додану вартість (VAT) коливається від 8% до 36%. Повернення ПДВ можливе при покупках в магазинах, на яких є напис "tax-free". Магазин видає покупцеві спеціальну квитанцію, яку треба показати на митниці при виїзді з Греції разом з купленою річчю. Митники ставлять на квитанції штамп і відсилають її в магазин, який протягом місяця повинен перевести вам суму ПДВ.

Медицина

Аптеки працюють всі дні, крім неділі, причому в понеділок, середу і суботу вони закриваються о 13 годині. У разі гострого нездужання треба викликати швидку допомогу, а не шукати найближчу лікарню.

Безпека

Остерігайтеся кишенькових злодіїв і викрадачів сумок. Особливо будьте пильні в центрі Афін, в громадському транспорті, в популярних серед туристів історичних місцях Греції.

екстрені телефони

Туристична поліція - 171 (в Афінах), 922-7777 (поза Афін)
Поліція - 100
Пожежна охорона - 199
Швидка допомога - 166

Національні особливості Греції. Традиції

Похитування головою від низу до верху, в Греції означає "ні", а зверху вниз - "так". По-грецьки звук "нє" означає "так", а заперечення звучить як "охи".

Грецьке "завтра" ( "аврио") означає щось невизначене або відмова.

У грецькому будинку не прийнято знімати взуття.Питання та відгуки про Грецію


Задати питання добавть відгук

Греція

Корисні дані для туристів про Грецію, містах і курортах країни. А так же інформація про населення, валюті Греції, кухні, особливості візових і митних обмежень Греції.

Географія Греції

Греція - держава на півдні Європи, на Балканському півострові. Межує з Албанією, Македонією, Болгарією, Туреччиною. Омивається Егейським і Іонічним морем. До складу Греції входить близько 2 тисяч островів, на які припадає майже 20% всієї країни.

Гірські масиви займають майже чверть поверхні території країни. Найвища точка Греції - гора Олімп (2917 м).

Переважають гірські річки, короткі, бурхливі, з мальовничими порогами і водоспадами, часто поточні до моря у вузьких каньйонах. Найдовша річка Греції - Альякмон (майже 300 км). У Греції налічується понад 20 озер площею 10-100 кв км.


держава

Державний устрій

Парламентська республіка. Глава держави - президент. Глава уряду - прем'єр-міністр.

Мова

Державна мова: грецька

Також вживається: англійська, німецька, італійська, французька.

релігія

Православні (97,6%), мусульмани (1,3%), католики (0,4%) та інші.

Валюта

Міжнародна назва: EUR

Історія Греції

Виникнення перших поселень в басейні Егейського моря сходить до епохи неоліту. Уже з III тисячоліття до нашої ери на острові Крит з'являються державні організації ранньофеодальної типу. Пізніше культурні центри виникають на півдні Балканського півострова, островах Егейського моря, узбережжі Фракії, західному узбережжі Малої Азії. Стародавня Греція (Еллада) - загальна назва давньогрецьких держав. Багатовікова історія розповідає про їх становлення, розвиток, бурхливому розквіті, війнах (Греко-перські, Пелопоннеcская), перемоги і поразки. У II столітті до нашої ери ці держави стали римською провінцією, в IV-XV століттях нашої ери входили до складу утвореного при розпаді Римської імперії держави - Візантії. Столицею цієї держави був Константинополь.

З XV століття Греція знаходилася під владою Туреччини. В ході грецької національно-визвольної революції (1821-1829) була проголошена незалежність Греції, після поразки Туреччини у війні з Росією по Андріапольскому мирним договором визнана її автономія. З 1830 року - Греція - незалежна держава.

До 1973 року Греція була конституційною монархією, офіційним главою держави був король Костянтин II, що зійшов на престол в 1964 році після смерті Павла I. У квітні 1967 року хунта «чорних полковників» на чолі з Георгіосом Попадопулоса здійснила державний переворот і встановила режим військової диктатури. 1 червня 1973 було оголошено рішення уряду про повалення Костянтина II, Греція була проголошена президентською республікою. Після падіння реакційного режиму в липні 1974 року до влади прийшов цивільний уряд на чолі з Константиносом Караманлісом. З моменту виборів 17 листопада 1974 року Греція - парламентська республіка з президентською формою правління. Остаточна ліквідація монархії з'явилася, таким чином, не результатом маневрів диктаторського режиму, а виразом волевиявлення грецького народу, одним з найбільших політичних подій в країні в післявоєнні роки.

приховати текст

Виникнення перших поселень в басейні Егейського моря сходить до епохи неоліту. Уже з III тисячоліття до нашої ери на острові Крит з'являються державні організації ранньофеодальної типу. Пізніше культурні центри виникають на півдні Балканського півострова, островах Егейського моря, узбережжі Фракії, західному узбережжі Малої Азії. Стародавня Греція (Еллада) - загальна назва давньогрецьких держав. Багатовікова історія розповідає про їх становлення, розвиток, бурхливому розквіті, війнах (Греко-перські, Пелопоннеcская), перемоги і поразки. У II столітті до нашої ери ці держави стали римською провінцією, в IV-XV століттях нашої ери входили до складу утвореного при розпаді Римської імперії держави - Візантії. Столицею цієї держави був Константинополь. ...

Показати весь текст
Популярні пам'ятки

Всі пам'ятки Греції
 1. Ситония

 2. Акрополь

 3. сани

 4. Парфенон

 5. фортеця Родосу

 6. Никити

 7. Афітос

 8. Кардамена


Туризм в Греції

Де зупинитися

На сьогоднішній день Греція приваблює туристів не тільки дивної краси природою, а й розвиненою туристичною інфраструктурою. Готельна інфраструктура Греції представлена ​​готелями від економ класу до шикарних, причому як на материку, так і на островах. Багато готелів працюють за схемою "все включено", хоча також представлений і прекрасний вибір готелів, які працюють з напівпансіоном або пропонують тільки сніданок. Варто відзначити, що в Греції діє «стара» система градації готелів - літерні. Тобто, рівень класу готелю позначається за допомогою букв, тобто градація йде від L - люкс, аналог європейських п'яти зірок, і до E - готелі, яким не присвоєно будь-яка категорія.

Більшість готелів сімейного типу розташовані на Халкідікі, Криті, Родосі, Корфу. Завдяки стрімкому розвитку туристичної інфраструктури, за останні 10 років в Греції зведено безліч нових готелів, а також модернізовані старі. У конкурентній боротьбі, власники готелів стали все більше уваги приділяти створенню спеціальних умов для відпочинку саме з дітьми, що на сьогодні дозволяє з упевненістю заявити, що Греція - це ідеальне місце для сімейного відпустки. Як правило, такі готелі обладнані дитячими ігровими майданчиками, атракціонами, спортивними майданчиками, надається послуга по догляду за дітьми, працюють аніматори.

Для тих, хто піклується про своє здоров'я і бажає поєднати відпочинок з оздоровленням, то в Греції ви знайдете безліч готелів, які мають в своєму розпорядженні добре обладнані фітнес-зали, тренажерні зали, СПА, сауни, салони краси і багато іншого.

Бронювати готелі в Греції варто заздалегідь, особливо в сезон. Вартість проживання в прибережній зоні в липні-серпні може значно збільшитися.

Великою популярністю продовжує користуватися відпочинок в приватному секторі, а саме оренда вілл, котеджів або квартир в безпосередній близькості від моря. Такий варіант відпочинку найбільш оптимальний для великих компаній, сім'ї з дітьми, так як дозволяє заощадити на проживанні великої кількості людей. Плюс розміщення в котеджі - ви відчуваєте себе як в своєму будинку, мінус - обслуговування (харчування, прибирання, прання) не входить в оренду. Вартість проживання варіюється в залежності від розташування об'єкта нерухомості, а також сезону.

Не менш поширеними можна назвати грецькі пансіонати (paradosiakoi oikismoi). Їх можна знайти як в великих містах, так і в провінції. Пансіонати являють собою або окремі квартири з душем, розраховані на 2-3 чоловік, або невеликі котеджі з кімнатами на 4 чоловік. Вартість проживання на людину в таких пансіонатах залежить від місткості одного номера і порівнянна з "верхнім D-класом".

У Греції існує велика кількість добре обладнаних місць для кемпінгу. При цьому варто врахувати, що стоянка поза їх межами заборонена. Як правило, вартість ночівлі в кемпінгу становить 5-7 євро з людини (проживання в будиночку), в межах 8 євро за «караван» і трохи менше за ночівлю в наметі. Однак багато мандрівники відзначають, що ситуація з безпекою в грецьких кемпінгах йде трохи гірше, ніж в країнах Європи, неодноразовими стали випадки крадіжки особистих речей.

У Греції знаходиться 10 молодіжних гуртожитків, які входять до Міжнародної асоціації. Однак тут можна знайти і велику кількість хостелів, що входять до Грецької асоціації молодіжних гуртожитків. Якщо ви бажаєте зупинитись у такому гуртожитку, у вас зажадають карту IYHF. У багатьох випадках ви можете придбати її безпосередньо в хостелі, або ж трохи доплатити понад тариф. Рушники та постільна білизна необхідно оплатити окремо. Стандартні ціни на проживання коливаються в межах 7-9 євро в добу, проте, можуть варіюватися в залежності від розташування хостела.

Для паломників, та й просто віруючих туристів, існує можливість проживання в монастирях. Варто врахувати, що проживаючи в такому місці, вам необхідно буде повністю дотримуватися розпорядку монастиря, а також вимоги до форми одягу. Також досить імовірний варіант гендерної розміщення, тобто чоловіки можуть зупинитися тільки в чоловічому монастирі, жінки - відповідно, в жіночому.


Відпочинок в Греції за найкращою ціною

Пошук і порівняння цін по всіх провідних світових систем бронювання. Знайдіть для себе кращу ціну і заощаджуйте до 80% від вартості туристичних послуг!


Популярні готеліЕкскурсії та пам'ятки в Греції

Історія Греції сягає корінням в далеке минуле. Давня країна по праву вважається колискою західної цивілізації і демократії. Унікальні природні ландшафти, прекрасний клімат, велика кількість історичних і архітектурних пам'яток, вражаючі релігійні святині і, звичайно, традиційна грецька кухня щорічно приваблюють величезну кількість туристів з усіх куточків світу.

Столиця Греції Афіни - один з найкрасивіших і найдавніших європейських міст з кількістю музеїв, вишуканих архітектурних споруд, унікальних античних пам'яток і храмів різних історичних епох. Справжньою перлиною Афін є Стародавній Акрополь з його величними античними спорудами, які прекрасно ілюструють майстерність древніх зодчих. У Національному Археологічному музеї зібрана унікальна колекція стародавніх артефактів, що представляє колосальну історичну цінність.

До найцікавіших пам'яток Греції відносяться руїни давньогрецького міста Дельфи, розташовані на схилі гори Парнас, яка в античному світі вважалася осередком землі. Тут же знаходилося святилище Аполлона з його знаменитим Дельфийским оракулом (найбільш шанований оракул в грецькому світі). Важливим історичним пам'ятником є ​​і давньогрецьке місто Елевсін, відомий своїми Елевсинськими містеріями.

Серед великої кількості релігійних святинь Греції найсильніше враження справляє знаменитий монастирський комплекс Метеор, який знаходиться неподалік від міста Каламбака. Свою популярність Метеори придбали завдяки своєму унікальному розташуванню на вершинах величезних прямовисних скель в Фесалійской долині.

До складу Греції входить близько 2 тисяч островів. Крит є найбільшим островом Греції. У давнину це був центр мінойської цивілізації (приблизно 2600-1400 роки до н.е.). Острів багатий прекрасними архітектурними спорудами і особливо періоду венеціанського панування, але найцікавішою пам'яткою вважається Кноський палац мінойської епохи. Знаменитий Крит і своїми мальовничими ущелинами.

Острів Родос вважається перлиною Середземномор'я і є одним з найкрасивіших островів Греції. Його мальовничі бухти, прозорі блакитні води, найважливіші археологічні пам'ятники і лицарські замки створюють неповторний колорит. Світову популярність Родос придбав завдяки перебувала тут в давнину статуї Колоса Родоського - одного з семи чудес світу.

Вражають і природні краси острова Корфу. Його мальовничі пейзажі чудово гармонують з унікальними архітектурними пам'ятками, що залишилися в спадщину від змішування різних культур, коли-небудь що процвітали на острові. Головна площа столиці острова Спіанада (Еспланада) є другою за величиною площею в Європі.

У південній частині Егейського моря знаходиться Кікладський архіпелаг, в центрі якого розташований острів Делос. Він є одним з найбільш важливих міфологічних, історичних та археологічних пам'яток Греції. Безлюдний острів Делос - унікальне місце є, по суті, величезним музеєм під відкритим небом. Серед популярних туристичних місць кикладского архіпелагу варто виділити такі острова, як Наксос, Міконос, Тіра і Парос. Острів Тіра (Санторіні) придбав свою історичну популярність завдяки чинному вулкану Санторін, виверження якого 3500 років тому вважається самим потужним за всю історію землі. Існує гіпотеза, що саме це виверження вулкана згубило легендарну Атлантиду.

Приголомшлива природа і велика кількість різноманітних пам'яток, які прекрасно ілюструють багатовікову історію Греції, безумовно, забезпечать незабутній відпочинок і масу вражень.кухня Греції

Грецька кухня, проста, корисна, невибаглива і використовує найкращі продукти: спокусливі оливки, фрукти і овочі, свіжоспійману рибу, приготовану на кращому місцевому оливковому маслі. М'ясо - зазвичай це баранина або свинина - гаситься, запікається або готується на барбекю. Дуже важливі сири: солоний фета вживається в салатах, халлумі часто готується на грилі, і Амарі, м'який негострий сир на зразок рікотти, уживається в солодких і пряних блюдах.

Незвичайний аромат грецької кухні досягається також вживанням розмарину, базиліка, петрушки, коріандру, орегано і м'яти.

В основі грецької кухні простота смаків, якісні свіжі продукти, трансформовані за допомогою ароматних, висушених на сонці, трав і відмінного грецького оливкового масла холодного пресування. В результаті виходить традиційна, але жива кухня, легка і повна свіжості, багата середземноморськими ароматами. У коренях грецької кухні - розділення трапези з сім'єю і друзями, тому блюда готуються в ненапряженной і простіший спосіб.

Велика частина кухні заснована на свіжих продуктах, які процвітають в сухому кліматі грецьких островів: солодкі помідори, пухкенькі оливки, кислі лимони, стручкові, дика зелень, блискучі цукіні, довгі зелені перці, величні баклажани, соковиті дині і фіги.

Основне м'ясо - баранина - використовується у всіх видах, починаючи від дрібних кубиків, закінчуючи Целікова тушею на рожні, які часто запікають, щоб відзначити завершення релігійних свят.

Води в Греції кришталево чисті і багаті рибою, яку зазвичай запікають на барбекю. З інших видів морепродуктів часто готують смачні гуляші.

З грецької кухні дуже популярні меццо - набір грецьких закусок, які все можуть спробувати - схоже на іспанські тапас - створюючи ненапряженную і дружню атмосферу.

Греки також дуже люблять пироги, як солодкі, так і несолодкі. Гуляші готують густими і насиченими, в них додають сезонні продукти; також склад залежить від місцевих кулінарних звичаїв. Рісоля - котлетки-пиріжки, в які додають все, що смачно - овочі і бобові, м'ясо і морепродукти.

Грецький йогурт - густий і кремовий, оживляє десерти, соуси, супи, його додають в діпи і намазки, або подають просто так з медом.

Оливки - які експортуються найчастіше - використовують в безлічі блюд. Соковиті і ароматні оливки Каламата з фіолетовими шкірками і ароматом червоного винного оцту - одні з кращих. Часто їх фарширують зирой, фенгелем і пімьенто.

І на завершення, якість оливкового масла не терпить компромісу. Греки високо цінують це "рідке золото" і злегка поливають їм практично все. Неможливо уявити собі життя в Греції без нього.

приховати текст

Грецька кухня, проста, корисна, невибаглива і використовує найкращі продукти: спокусливі оливки, фрукти і овочі, свіжоспійману рибу, приготовану на кращому місцевому оливковому маслі. М'ясо - зазвичай це баранина або свинина - гаситься, запікається або готується на барбекю. Дуже важливі сири: солоний фета вживається в салатах, халлумі часто готується на грилі, і Амарі, м'який негострий сир на зразок рікотти, уживається в солодких і пряних блюдах ....

Показати весь текст

чайові

Чайові офіціантам зазвичай складають 5-10% від суми замовлення, але це - виключно добра воля клієнта. Таксистам чайові залишати не прийнято.

Віза

Для в'їзду потрібна віза. Як отримати візу в Грецію

Години роботи установ

Церкви і монастирі відкриті для публічного відвідування кожен відповідно до своїх власних правил. Церкви відкриті під час служби.Как правило, музеї відкриті щодня, за винятком понеділка, з 8 до 15 год. Влітку деякі музеї працюють до 19. Акрополь відкритий літніми вечорами в повний місяць.

Зазвичай магазини відкриті в будні і суботу з 9 до 15 та з 17.30 до 20.30. Супермаркети відкриті з понеділка по суботу з 8 до 20 год.

У будні дні банки зазвичай відкриті з 8.30 до 14 год (в п'ятницю до 13.30).

покупки

У Греції податок на додану вартість (VAT) коливається від 8% до 36%. Повернення ПДВ можливе при покупках в магазинах, на яких є напис "tax-free". Магазин видає покупцеві спеціальну квитанцію, яку треба показати на митниці при виїзді з Греції разом з купленою річчю. Митники ставлять на квитанції штамп і відсилають її в магазин, який протягом місяця повинен перевести вам суму ПДВ.

Медицина

Аптеки працюють всі дні, крім неділі, причому в понеділок, середу і суботу вони закриваються о 13 годині. У разі гострого нездужання треба викликати швидку допомогу, а не шукати найближчу лікарню.

Безпека

Остерігайтеся кишенькових злодіїв і викрадачів сумок. Особливо будьте пильні в центрі Афін, в громадському транспорті, в популярних серед туристів історичних місцях Греції.

екстрені телефони

Туристична поліція - 171 (в Афінах), 922-7777 (поза Афін)
Поліція - 100
Пожежна охорона - 199
Швидка допомога - 166

Національні особливості Греції. Традиції

Похитування головою від низу до верху, в Греції означає "ні", а зверху вниз - "так". По-грецьки звук "нє" означає "так", а заперечення звучить як "охи".

Грецьке "завтра" ( "аврио") означає щось невизначене або відмова.

У грецькому будинку не прийнято знімати взуття.Питання та відгуки про Грецію


Задати питання добавть відгук
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.