Навигация
Реклама
Реклама

Греція розпродаж шуб, грецькі фабрики хутра

  1. Розпродаж шуб в оксамитовий сезон Греції. Потік потенційних покупців, охочих скупатися в бірюзовому...
  2. Шопінг, шубінг і деталі

Розпродаж шуб в оксамитовий сезон Греції.

Потік потенційних покупців, охочих скупатися в бірюзовому морі, поніжитися в шезлонгах під південним сонцем і заодно купити недорого норкову шубу слабшає в прямій залежності із згасанням магічної сили сонячних променів.

Але з настанням нежаркого сезону, перед охочими придбати хутро відкриваються виняткові можливості в Греції на розпродажі шуб, коли з падінням попиту у покупців, пропозиція падає тільки на узбережжі з закриттям салонів, але аж ніяк не в столиці хутра - її величності Касторье.

Але з настанням нежаркого сезону, перед охочими придбати хутро відкриваються виняткові можливості в Греції на розпродажі шуб, коли з падінням попиту у покупців, пропозиція падає тільки на узбережжі з закриттям салонів, але аж ніяк не в столиці хутра - її величності Касторье

Кастор - кузня хутра

Секрети скорняжного виробництва цього регіону передаються у спадок, дбайливо охороняються і вдосконалюються протягом багатьох століть. Якість хутряних виробів грецьких кушнірів є недосяжним свого роду знаком якості, як в світі високої моди, так і в повсякденному одязі.

Суворе дотримання традицій, точність в технології обробки, сучасні методи обробки та очищення укупі з творчим підходом, гідним античних майстрів Еллади, дозволяють створювати не просто верхній одяг, а справжню гармонію твори мистецтва, виражену в формах і поєднану з комфортом.

Суворе дотримання традицій, точність в технології обробки, сучасні методи обробки та очищення укупі з творчим підходом, гідним античних майстрів Еллади, дозволяють створювати не просто верхній одяг, а справжню гармонію твори мистецтва, виражену в формах і поєднану з комфортом

Багато світових знаменитостей відвідали грецькі фабрики хутра з метою покупки, в тому числі і російський бомонд.

Стильні кожушки автоледи, довгі до п'ят, середні, короткі і жилетки, різноманітність хутра: бобер, каракульча, вовк, песець, лисиця, норка, чорнобурки, нерпа, баргузинский соболь, блеглама, шиншила. Шикарна палітра кольорів і відтінків, різноманіття колекцій, а так само багато інших приємних сюрпризів чекає вас, шановні модниці при відвідуванні Касторьі.

Виробництво хутра в цьому місті з одного боку анітрохи не залежить від туристичного буму на узбережжі, але зниження запитів у модниць компенсується посиленням конкуренції і, як наслідок, зниженням ціни на грецькі шуби безпосередньо на фабриках-виробниках.

І, хоча оголошення про майбутню розпродажу шуб поширюють перед черговою закупівлею хутра в Греції на аукціонах, чудовий шанс покупки недорого пухнастого вироби під кінець туристичного сезону залишається найвигіднішою пропозицією.

Це саме та пора року, коли потік покупців пухнастих красунь зменшився і продавцям доводиться підлаштовуватися під бажання кожного клієнта. Тут, як ніколи, до речі, припадуть ваші здібності і вміння торгуватися з нащадками Гермеса.

Шопінг, шубінг і деталі

Будучи обізнаними з місцевими реаліями і традиціями, вам простіше буде вибрати час для шопінгу в Грецію. Отже, підіб'ємо підсумки необхідних умов, щоб вигідно купити недорогу шубу в Греції і уточнимо деталі:

- купувати хутро найкраще там, де утворили її вироблення і зшили готовий виріб, а саме в його «колиски» - на фабриках в Касторье! Тут же, на місці, можливо перешити або доопрацювати з урахуванням побажань клієнта за пару годин;

- Кастор знаходиться на північному заході Греції, в двох годинах шляху з Салонік;

- розпродажі і суттєві знижки на шуби починаються з середини осені разом зі спадом туристичного сезону;

- час роботи хутряних фабрик в Касторье з 10-00 до 19-00. У неділю, церковні і державні свята салони і бутіки закриті;

- необов'язково з собою везти готівку - практично скрізь можна розплатитися банківською карткою;

- шубні фабрики в Касторії розташовані в передмісті, куди без авто не зовсім зручно добиратися.

А щоб ваша подорож за пухнастою красунею не було затьмарене неприємними сюрпризами або іншими ексцесами, я пропоную свої послуги гіда по супроводу на грецькі хутряні фабрики, або ж екскурсію в Кастор (але вже без відвідування фабрик) на своєму авто з вашого готелю і назад, крім цього я допоможу вам:

- оформити правильно покупку для пред'явлення чека на митному контролі;

- зорієнтую по розташуванню фабрик в певній ціновій категорії;

- заощадити час, грамотно спланувавши маршрут;

- відведу від спокуси купити неякісний хутро китайського виробництва;

- отримати гарантію на грецьку шубу;

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.