Навигация
Реклама
Реклама

Пам'ятка туриста по Греція

 1. Правила проведення передпольотного і післяпольотного оглядів
 2. Після прибуття в аеропорт
 3. Порядок проходження паспортного контролю при в'їзді в Грецію
 4. В готелі
 5. Напередодні вильоту додому
 6. Приїзд в аеропорт Араксос (Пелопоннес), Іракліон (Крит), Родосу, Коса і Корфу для вильоту
 7. Корисна інформація
 8. Медичне обслуговування
 9. Аптечка
 10. магазини
 11. Сувеніри та подарунки
 12. транспорт
 13. пляжі
 14. Віза
 15. час
 16. гроші
 17. напруга електромережі
 18. релігія
 19. чайові
 20. митниця
 21. телефони
 22. Корисні телефони
 23. Телефони відділу підтримки туристів TEZ TOUR в Греції
 24. Цілодобовий телефон в Росії
 1. Звірте інформацію про вашому рейсі на інформаційному табло і пройдіть до стійок реєстрації, номера яких вказані на табло. При проходженні реєстрації пред'явіть закордонний паспорт і квиток.
 2. Здайте багаж на стійці реєстрації.
 3. Отримайте посадковий талон. Зверніть увагу на номер виходу і час для посадки на борт літака (в посадковому талоні вихід позначається словом GATE, час - TIME).
 4. Після проходження реєстрації та оголошення про початок посадки необхідно пройти до відповідних зони для міжнародних рейсів.
 5. Пасажири міжнародних рейсів проходять митний, паспортний контроль, а також контроль безпеки, після чого очікують вильоту рейсу в стерильній зоні галереї міжнародних повітряних ліній. При проходженні контролів пред'являються закордонний паспорт і посадочний талон.

  При перевезенні тварин або рослин необхідно пройти фітоконтроль / ветеринарний контроль.

  Правила проведення передпольотного і післяпольотного оглядів

  Відповідно до Додатку №1 Правил проведення передпольотного і післяпольотного оглядів, затверджених наказом Міністерства транспорту Російської Федерації від 25 липня 2007 р №104 заборонено провозити на борту повітряного судна пасажирами в зареєстрованому багажі та в речах, що є при пасажирів, які прямують небезпечні речовини і предмети :

  • вибухові речовини;
  • засоби підриву і предмети, ними начинені;
  • стислі і зріджені гази;
  • легкозаймисті рідини;
  • займисті тверді речовини;
  • окислюють речовини і органічні перекису;
  • токсичні речовини;
  • радіоактивні матеріали;
  • їдкі і корозійні речовини;
  • отруйні і отруйні речовини;
  • зброю.

  Дозволено перевозити на борту повітряного судна членами екіпажу та пасажирами з дотриманням необхідних умов такі предмети і речовини:

  • в зареєстрованому багажі у вантажних, багажних відсіках повітряного судна з ізольованим доступом пасажирів до багажу під час польоту:
   • арбалети, рушниці для підводного полювання, шашки, шаблі, тесаки, ятагани, палаші, мечі, шпаги, багнети, кинджали, ножі: мисливські, ножі з викидають клинками, з замикаючими замками, імітатори будь-якого виду зброї;
   • господарсько-побутові ножі (ножиці) з довжиною клинка (леза) понад 60 мм; алкогольні напої з вмістом понад 24%, але не більше 70% алкоголю за об'ємом в ємностях місткістю не більше 5 л, в тарі, призначеної для роздрібної торгівлі - не більше 5 л на одного пасажира;
   • рідини та алкогольні напої з вмістом алкоголю за об'ємом не більше 24%;
   • аерозолі, призначені для використання в спортивних або побутових цілях, випускні клапани балончиків яких захищені ковпачками від мимовільного випуску вмісту в ємностях місткістю не більше 0,5 кг або 500 мл - не більше 2 кг або 2 л на одного пасажира;
  • в речах, що є при пасажирів:
   • термометр медичний - один на пасажира;
   • тонометр ртутний в стандартному футлярі - один на пасажира;
   • барометр або манометр ртутний, упакований в герметичний контейнер і опечатаний пломбою відправника;
   • одноразові запальнички - одна на пасажира;
   • сухий лід для охолодження швидкопсувних продуктів - не більше 2 кг на пасажира;
   • 3% перекис водню - не більше 100 мл на пасажира;
   • рідини, гелі та аерозолі, які стосуються безпечним: в ємностях місткістю не більше 100 мл (або еквівалентної ємністю в інших одиницях виміру обсягу), упаковані в надійно закривається прозорий пластиковий пакет об'ємом не більше 1 л - один пакет на пасажира.

  Рідини в контейнерах ємністю більше 100 мл до перевезення не приймаються навіть в тому випадку, якщо ємність заповнена лише частково. Виняток з перевезення мають ліки, дитяче харчування і спеціальні дієтичні потреби.

  Рідини, придбані в магазинах безмитної торгівлі в аеропорту або на борту повітряного судна, повинні бути упаковані в надійно запечатаний (опломбований) пластиковий пакет, що забезпечує можливість ідентифікації вмісту пакета протягом польоту і має достовірне підтвердження того, що ця покупка зроблена в аеропортових магазинах безмитної торгівлі або на борту повітряного судна в день (дні) поїздки. Зберігайте чек, що підтверджує покупку. Не відкривайте пакет ні до посадки в салон, ні під час польоту.

  Адміністрація аеропорту, авіапідприємства, експлуатанта має право приймати рішення про введення додаткових заходів щодо забезпечення авіаційної безпеки на рейсах з підвищеною небезпекою, внаслідок чого забороняти перевезення в салоні повітряного судна наступних предметів:

  • штопори;
  • голки для підшкірних ін'єкцій (якщо не буде представлено медичне обґрунтування);
  • в'язальні спиці;
  • ножиці з довжиною леза менше 60 мм;
  • складні (без фіксатора) дорожні, складні ножі з довжиною леза менше 60 мм.

  Час польоту

  Переліт на Пелопоннес, Крит, Родос, Кос і Корфу становить трохи більше 3,5 годин.

  Після прибуття в аеропорт

  Після прибуття в аеропорт Араксос (Пелопоннес), Іракліон (Крит), Родосу, Коса і Корфу відразу проходите на паспортний контроль. Далі дотримуйтесь покрокової інструкції:

  1. Пройдіть паспортний контроль (пред'являється закордонний паспорт, віза).
  2. Отримайте свій багаж. На моніторах над стрічками для багажу зазначено той рейс, багаж з якого буде видаватися на даній стрічці.
  3. На виході з будівлі аеропорту, підійдіть до стійки TEZ TOUR .
  4. Дізнайтеся номер вашого автобуса для трансферу. Для цього на стійці віддайте ваш ваучер (1 екземпляр, його Вам повернуть назад) представнику TEZ TOUR.
  5. Отримайте інформаційний конверт на стійці TEZ TOUR або в автобусі по дорозі в готель (в залежності від місця вашого відпочинку).
  6. Пройдіть на стоянку, знайдіть потрібний вам автобус для трансферу (номера автобусів вказані на лобовому склі), відмітьтеся у представника TEZ TOUR, що супроводжує автобус, назвавши ваше прізвище, покладіть багаж в багажне відділення автобуса.
  7. Наші представники одягнені в жовті сорочки з синіми краватками та сині штани / спідницю.
  8. Під час трансферу в готель супроводжуючий (трансфермен) збере першу копію вашого ваучера.
  9. Уважно прослухайте інформацію, яку супроводжує (трансфермен) повідомить по шляху проходження в готель. Також супроводжуючий (трансфермен) проінформує вас про час зустрічі з вашим готельним гідом.

  Порядок проходження паспортного контролю при в'їзді в Грецію

  Загальні вимоги

  Важливо! При проходженні паспортного контролю співробітники прикордонної служби Греції можуть зажадати пред'явити готівку грошові кошти з розрахунку 50 євро на кожен день перебування в Греції, а також ваучер на розміщення в готелі і зворотний авіаквиток (дата вильоту з Греції не повинна бути пізніше закінчення терміну дії візи туриста) .
  Туристи без зворотного авіаквитка, а також не мають можливість пред'явити фінансові гарантії, необхідні для перебування в країні на період здійснюють поїздки, можуть бути депортовані.

  В готелі

  1. Підійдіть на ресепшен, де вам дадуть реєстраційну картку.
  2. Заповніть реєстраційну картку на англійській мові.
  3. Здайте заповнену реєстраційну картку, ваучер (1 екземпляр з решти двох), закордонний паспорт (закордонний паспорт повернуть вам після зняття ксерокопії, уточніть на ресепшені, коли ви зможете забрати свій паспорт).
  4. Чекайте заселення. Заселення в готель відбувається в 14.00-15.00. Якщо ви хочете заселитися в номер раніше зазначеного часу, необхідно заздалегідь забронювати номер на добу раніше дати вашого приїзду (наприклад, ви прилітаєте в Грецію в 5 ранку 10 вересня, щоб не чекати заселення до 14.00-15.00, ви можете забронювати номер не з 10 вересня , а з 09 вересня. у цьому випадку вас заселять в номер відразу ж, як тільки ви приїдете в готель). При заселенні вам видадуть ключі від номера.
  5. Після заселення в номер ознайомтеся з наданою готелем інформацією. Зверніть увагу на те, які послуги є платними, і скільки вони коштують (як правило, інформація знаходиться в папці і лежить на столі мул тумбочці).

  Зустріч з готельним гідом

  Час зустрічі з готельним гідом вам повідомить супроводжуючий (трансфермен) по дорозі в готель. Інформацію про зустріч з вашим готельним гідом, телефон для зв'язку з ним ви також можете знайти на ваших інформаційних конвертах. У призначений час ви повинні підійти до готельного гіда, який буде чекати вас в холі готелю (в деяких готелях існує окреме приміщення для інфо-зустрічей). На зустріч візьміть з собою закордонний паспорт, ваучер, авіаквиток на зворотний виліт.

  За всіма питаннями та проблемам звертайтеся до готельного гіда або на ресепшен готелю. Координати гіда (фото, ім'я, мобільний телефон) і годинник, коли гід безпосередньо знаходиться в готелі, вказані на інформаційному стенді TEZ TOUR в холі готелю.

  Напередодні вильоту додому

  1. Підійдіть на ресепшен, перевірте, чи є у вас неоплачені рахунки за додаткові послуги (користування міні-баром, телефоном тощо.). При наявності заборгованостей оплатіть їх.
  2. Увечері підійдіть до інформаційного стенду TEZ TOUR або до готельного гіда і уточніть час вильоту і виїзду з готелю. Для цього потрібно знати номер зворотного рейсу, яким ви вилітаєте.

  Виїзд з готелю

  У день від'їзду номера звільняються під час, встановлений адміністрацією готелю (в більшості готелів до 12:00). До встановленого часу здайте ключі на ресепшен.

  Свій багаж ви можете залишити в камері зберігання готелю.

  Щоб уникнути різних ускладнень, просимо не спізнюватися і підходити на трансфер в зазначений час.

  Приїзд в аеропорт Араксос (Пелопоннес), Іракліон (Крит), Родосу, Коса і Корфу для вильоту

  1. Під час зворотного трансферу з готелю в аеропорт гід розповість Вам про процес проходження паспортного і митного контролю, декларації багажу, оформленні та отриманні Tax Free.
  2. Гід проводить вас до стійок реєстрації і залишиться там, щоб допомогти всім туристам зареєструватися.
  3. Пройдіть реєстрацію на рейс (надайте закордонний паспорт і квиток).
  4. Здайте багаж на стійці реєстрації.
  5. Отримайте посадковий талон. Зверніть увагу на номер виходу і час для посадки на борт літака (в посадковому талоні вихід позначається словом GATE, час - TIME).
  6. Пройдіть паспортний контроль (надайте закордонний паспорт, візу).
  7. Пройдіть в зал вильоту, де очікуйте оголошення на посадку вашого рейсу.

  У разі втрати паспорта, авіаквитка або багажу просимо вас негайно повідомити про це представника TEZ TOUR, який підкаже, яким чином ви зможете вирішити виниклу проблему.

  Корисна інформація

  Туристичний податок на проживання в Греції з 01.01.2018

  Категорія готелю Оплата за 1 номер / добу, євро 1 * -2 * студіо-апарт-готель 0,5 3 * 1,5 4 * 3 5 * 4

  Податок на розміщення не включений у вартість проживання.
  Податок входить в загальний законодавчий пакет непрямого оподаткування Греції, діє на всій її території з 01.01.2018 і сплачується кожним клієнтом після прибуття в готель.

  Медичне обслуговування

  Якщо під час вашого відпочинку вам знадобиться допомога лікаря, то відразу ж звертайтеся в вашу страхову компанію . Телефон компанії вказано на страховому полісі. Співробітник страхової компанії повідомить вам, в який медичний центр або лікарню звертатися.

  При виклику швидкої допомоги або при зверненні до державної лікарні потрібно пред'явити страховий поліс. Наявність чека при зверненні до лікаря приватної практики не гарантує вам отримання компенсації від страхової компанії.

  Аптечка

  Перед поїздкою сформуйте і захопіть з собою аптечку першої допомоги, яка допоможе вам при легких нездужання, заощадить ваш час на пошуки лікарських засобів і позбавить від проблем спілкування іноземною мовою, крім того безліч ліків можуть у різних країнах носити різні найменування.

  Рекомендуємо взяти з собою:

  • болезаспокійливі і серцево-судинні засоби;
  • засоби від нетравлення шлунка;
  • жовчогінні;
  • препарати проти заколисування в транспорті;
  • кошти від укусів комах;
  • перев'язувальний матеріал;
  • водонепроникний лейкопластир;
  • бар'єрні контрацептиви;
  • очні краплі;
  • сонцезахисні засоби.

  магазини

  У туристичний зонах працюють з 9:00 до 22:00 і навіть пізніше. Супермаркети і мінімаркети відкриті з 08:00 до 21:00.

  Магазини в нетуристичних зонах працюють 9:00 - 14:30 за понеділках, середах і суботах і 09:00 - 14:30 і потім з 17:00 - 21:00 по вівторках, четвергах і п'ятницях. По неділях магазини поза туристичних зон не працюють.

  Багато магазинів у великих містах оформляють Tax Free. Оголошення про це ви побачите або на вхідних дверях в магазин, або біля каси. Про правила оформлення чеків Tax Free ви повинні поцікавитися в магазині. Повернення податку за цими чеками ви отримаєте в аеропорту, при вильоті. Для цього ви повинні пред'явити чек Tax Free на прикордонному спеціальному пункті оформлення Tax Free разом з придбаними товарами (вони повинні бути упаковані в магазині і не друкуватися), ваш закордонний паспорт і квиток.

  Аптеки працюють так само, як магазини в нетуристичних зонах. У неробочий час в кожному районі відкрита чергова аптека. Інформацію про місце розташування чергової аптеки можна знайти на інформаційному листі на двері будь-якої аптеки. Чергові аптеки постійно змінюються, тому інформацію на наступний день потрібно уточнювати заново.

  Сувеніри та подарунки

  Кращою покупкою в Греції стане хутряне або шкіряний виріб. Майте на увазі, якщо до вас, в будь-якому магазині, причепиться «супровідник», то ви заплатите за виріб набагато більшу суму.

  Цікавими є й православні ікони, виконані у візантійському стилі.

  Відмінний сувенір з Греції - оливкова олія, з приправами і без. Вважається, що краще масло - це те, яке приготовлено за допомогою першого холодного віджиму і продається в металевих банках. На етикетках шукайте напису "First extra virgin" і "Сold extraction".

  Величезний вибір сувенірів і виробів з черепашок.

  У Греції можна придбати дуже запашні сушені трави, козиний сир, земляні горішки (вважаються кращими в світі), оливки, сухофрукти, мед.

  Цікавий сувенір з Греції - узо - анісова горілка, яка продається в пляшках і судинах, виконаних в античному стилі. Дуже багатьом подобається вино з острова Санторіні. Для любителів міцніших напоїв - знаменитий коньяк Metaxa.

  транспорт

  Сполучення між містами на материку і островах здійснюється автобусами. На Пелопоннесі, Криті, Родосі, Косі і Корфу все дороги безкоштовні. На електронному табло автобуса вказується його маршрут. Квитки продаються в спеціальних кіосках, а також можна придбати квиток у водія. Вартість залежить від тривалості маршруту. Наприклад, проїзд на Криті між Агіос-Ніколаос і Елунда коштує 1,7 євро, а проїзд з Агіос-Ніколаос до Іракліона - 7,1 євро на людину. Як правило, в готелі на ресепшені можна отримати копію розкладу автобусів, які зупиняються неподалік.

  Таксі краще брати на спеціальних стоянках або викликати з готелю. Зупиняти таксі на вулиці не прийнято. За виклик таксі додатково стягується 1-1,5 євро. На Криті і Корфу в таксі встановлені лічильники, але можна домовитися і на певну суму. На Пелопоннесі в таксі також стоять лічильники, однак, якщо ви плануєте поїздку в досить віддалений район, наприклад, відвідати Стародавньої Олімпії (приблизно 50 км), то можна домовитися з водієм про фіксовану ціну. На Родосі і Косі лічильників немає, тарифи фіксовані і залежать від віддаленості пунктів. Також існують певні послуги, не включені в звичайний тариф, як провезення багажу, наприклад, або проїзд в нічні години з 22:00 до 06:00.

  Орендувати машину можна при пред'явленні посвідчення водія. Зазвичай міжнародні водійські права не потрібні. Вносити депозит за машину або залишати кредитну картку не потрібно.

  пляжі

  На муніципальних пляжах шезлонги і парасольки платні. Вартість оренди ви дізнаєтеся на пляжі. У морях, що омивають грецькі острови, які не мешкають небезпечні морські мешканці, але рекомендуємо звертати увагу на морських їжаків. Як правило, морські їжаки селяться на каменях в чистій воді недалеко від берега. Щоб уникнути будь-яких інцидентів, придбайте гумові тапочки в будь-якому мінімаркет.

  Просимо враховувати існування морського течії. При наявності вітрів з моря і інтенсивної хвилі, вихід на берег може бути значно ускладнений.

  Ми застерігаємо вас від вживання спиртних напоїв на сонці, а також від купання після вживання спиртних напоїв або раніше ніж через 2 години після їжі.

  В обідні години сонце в Греції особливо сильне. Ми рекомендуємо в цей час уникати перебування під прямими променями. Але якщо ви все-таки опинилися на сонці, то обов'язковий головний убір і пляшка води. Обов'язково користуйтеся сонцезахисними кремами.

  Віза

  Для поїздки в Грецію необхідно оформити шенгенську візу.

  час

  Час влітку збігається з московським, взимку відстає від московського на 1 годину.

  гроші

  Грошовою одиницею є Євро (EURO). В обороті банкноти номіналом в 5, 10, 20, 50, 100, 200 і 500 євро, а також монети номіналом в 1, 2, 5, 10, 20 і 50 центів. Готівкову валюту можна обмінювати тільки в банках або обмінних пунктах. Банки відкриті по робочих днях з понеділка по четвер з 8.00 до 14.00, а в п'ятницю з 8.00 по 13.30. У вихідні та національних свят банки закриті. Крім банків можна скористатися обмінними пунктами, що працюють після сієсти і у вихідні дні. За процедуру обміну береться відсоток від 1% до 2%.

  напруга електромережі

  Напруга електромережі 220 В.

  релігія

  Грецька православна церква 98%, католики, протестанти, іудеї, мусульмани.

  чайові

  Вважаються хорошим тоном. У ресторанах, барах прийнято залишати приблизно 10% від вартості рахунку.

  митниця

  Відповідно до грецьких митних правил безмитно дозволені до ввезення всі особисті речі (одяг, туристське спорядження і т.п.), продукти харчування і напої вагою до 10 кг, сигарети - 300 шт. або рівну кількість тютюну; гральні карти не більше 2 колод (на гральні карти, як і на сірники, в Греції введена державна монополія). Безмитно можна ввезти 3 літри алкогольних напоїв будь-якої міцності на людину. Пиво також входить в ці 3 літри. Зі сплатою мита можна ввести від 3 до 5 літрів, але не більше п'яти. Ввезення більше 5 літрів алкоголю заборонений! При ввезенні від 3 до 5 літрів, сплачується мито 10 євро за 1 літр алкоголю. Мито сплачується за кількість алкоголю, що перевищує 3 літри. Тому, якщо ви провозите 4 літри, мито становить 10 євро, 5 літрів 20 євро.

  Дозволяється ввозити фотоапарат і фотоплівку, або відеокамеру і плівку до неї; бінокль, музичний інструмент невеликого розміру, аудио- і відеоапаратуру, велосипед, спортивне спорядження.

  Заборонені до ввезення наркотики, ліки (окрім обмеженої кількості препаратів, призначених лікарем), антикваріат, вибухові речовини, зброю.

  Для консультацій з приводу специфічних обмежень, що стосуються імпорту та експорту тварин, рослин, а також специфічних предметів (наприклад: петард, художніх виробів та антикваріату), слід звернутися до Вашого готельного гіда.

  телефони

  Економічно вигідно дзвонити з телефону - автомата по картці IP телефонії, яка називається TELEKARTA. Вартість карти 5 євро. Тривалість розмови з Росією 1,5 - 2 години. Картку можна купити в міні-та супермаркетах або придорожніх кіосках. Ви перете захисний шар з коду і прямуєте інструкції на карті.

  Дзвінок в Росію: вихід на міжнародну лінію - 0, код Росії - 07, код Москви - 495, далі - номер абонента xxx-xx-xx.

  Дзвінок з Росії до Греції: 8 - 10 - 30 (код Греції) - код міста - телефон.

  Також ви можете придбати SIM карту місцевої мобільного зв'язку Vodafone, WIND, COSMOTE при пред'явленні паспорта. Вартість дзвінка в Росію з мобільного телефону місцевої мережі близько 0,65 євро.

  Корисні телефони

  Поліція - 100
  Швидка допомога - 166
  Консульство Росії в Афінах +30 210 672 5235/6130

  Телефони відділу підтримки туристів TEZ TOUR в Греції

  Крит, Родос, Корфу, Пелопоннес, Халкідікі:
  CALL CENTER: +30 2810 301 700/702
  Режим роботи: щодня, цілодобово.

  Цілодобовий телефон в Росії

  Якщо у вас виникли проблеми з набором номера служби підтримки, повідомте про це за цілодобовим телефоном 8-800-700-7878 (дзвінки з будь-яких регіонів Росії безкоштовно).

  Бажаємо вам приємної подорожі!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.