Навигация
Реклама
Реклама

Пляжні тури до Греції 2019 ціни | Відпочинок в Греції в кращих готелях | Путівки, поїздки з України, Києва, Одеси, тур на двох

  1. Греція - один з оптимальних варіантів туристичного відпочинку
  2. Привабливість Греції: деякі аспекти
  3. Є в Греції місця - її візитні картки
  4. Пропозиції та ціни:

Країна олімпійських богів, батьківщина Діогена і Софокла, театру і демократії ... Що це за країна? Звичайно ж, прекрасна Греція - дивовижна земля, досягнення якої відносяться до скарбниці світової культури і лежать в основі кращих зразків європейської культури.

Греція - один з оптимальних варіантів туристичного відпочинку

Кожна людина тут знайде заняття і вид відпочинку до душі. Звичайно ж, сюди їдуть за враженнями, за тим, щоб доторкнутися до такої старовини, від якої може піти обертом: театр Delphi, гора Афон , Величний Парфенон. А як щодо давньої Спарти, печерних монастирів-метеорів, острови Санторіні з руїнами мінойської часу або «мекки» всіх заможних людей - острова Міконос ?! Варто постаратися зробити 2016 рік часом вашого відкриття грецьких красот.

Привабливість Греції: деякі аспекти

Сьогодні пропонуються різні тури, що поєднують тематичні екскурсії по історичних місцях, пляжний відпочинок і ділові поїздки. дуже популярний екскурсійний тур «Слідами Олександра Македонського», Fur fashion tour «За шубою» в Кастор, паломницькі - на святу гору Афон і «Православна Греція».

набирають популярність весільні тури в Грецію . Ціни на них різні, адже все залежить від програми. За своїми масштабами, рівнем організації та обсягом вражень вінчання на грецькому острові Санторіні і символічні церемонії не поступаються таким визнаним фаворитам, як, наприклад, іспанський острів Ібіца з його весільними церемоніями. Зв'язати узи шлюбу з коханою людиною на острові-вулкані Санторіні посеред блакитного Егейського моря - казкова мрія для багатьох. Все це супроводжується грецькими винами, театралізованими виставами на міфологічні сюжети, квітами, танцями і знову квітами ...

Греція - країна, багата сонцем, пляжами і термальними джерелами. Курорт Лутра Арідея - живописний грецький курорт, розташований недалеко від міста Салоніки. Він знаменитий своїми цілющими термальними водами. Щорічно сюди приїжджають тисячі туристів на відпочинок і з метою лікування ревматизму, бронхіту, багатьох інших недуг. Звичайно ж, це лише один з прикладів грецьких спа-курортів. Вони завжди до послуг бажаючих.

Є в Греції місця - її візитні картки

Є в Греції місця - її візитні картки

У цих місць, які завжди фігурують на рекламних проспектах, є не тільки конкретні назви, але і особливий колір. Ну куди ж Греція без моря, яке надзвичайно казково оттеняется чудовими пляжами! Один з них - пляж Міртос . Він знаходиться на березі овіяного легендами Іонічного моря. Найчастіше на барвистих листівках саме незвичайно білий колір його піску і гальки притягує погляди туристів. Хіба може бути такий пляж на Землі? Хіба це земний пейзаж?

І, звичайно ж, з готовністю пропонуються путівки в такий неземний рай. Всі, хто приїжджає відпочивати на узбережжі грецької Кефалонии, дивуються надзвичайно гармонійній кольоровій гамі місцевого пейзажу: блакитне море, білий пісок і галька, жовте сонце і різних відтінків зелень на березі. До речі, над всією цією красою майорить Блакитний прапор - міжнародний знак якості пляжу, його чистоти і рівня сервісу для туристів.

В іншої візитної картки Греції виключно білі будинки з синіми віконницями. це острів Міконос . Він знаходиться в Егейському морі і географічно є частиною Кикладского архіпелагу. Греки люблять і вміють створювати таємну ауру навколо своїх пам'яток.

Ось і цей острів називають не інакше як місцем, де люблять проводити час і навіть живуть боги. А ви думали, що божества влаштувалися тільки на Олімпі? Туристична поїздка на острів Міконос буде вважатися не більше і не менше як візитом в гості до богів.

У них, у неземних істот, полюбляють гостювати цілком земні «божества» - найяскравіші зірки театру, кіно і шоу-бізнесу, політики, та й просто заможні люди, які можуть собі дозволити відпочинок такого рівня.

Приїжджають в Міконос і туристи простіше. І що ж дивитися тут, якщо немає можливості поїсти в елітному ресторані? Враження гарантовано будуть незвичайні. Як же інакше, якщо всі будинки здаються іграшковими. Вони пофарбовані в білий колір, і у всіх сині віконниці. На тлі моря, повірте, це заворожує.

Ще гостей приваблюють своєю екзотикою місцеві вітряки і ... пелікани. Ви бачили пелікана поблизу? Та ще в оточенні морського пейзажу, на тлі млини, якій кілька століть, і тримаючи в руках келих ароматного місцевого вина?

Та ще в оточенні морського пейзажу, на тлі млини, якій кілька століть, і тримаючи в руках келих ароматного місцевого вина

Пропозиції та ціни:

  • Відпочинок 2017 - відпочинок в Греції вибирають не тільки туристи, але і самі греки дуже люблять відпочивати на своїх курортах, особливо на півострові Халкідікі.
  • Тури 2017 - тури в Грецію підійдуть будь-якого типу туристів, незалежно від віку та вподобань.
  • Путівки 2017 - варіанти відпочинку з дітьми.

Що це за країна?
Хіба може бути такий пляж на Землі?
Хіба це земний пейзаж?
А ви думали, що божества влаштувалися тільки на Олімпі?
І що ж дивитися тут, якщо немає можливості поїсти в елітному ресторані?
Ви бачили пелікана поблизу?
Та ще в оточенні морського пейзажу, на тлі млини, якій кілька століть, і тримаючи в руках келих ароматного місцевого вина?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.