Навигация
Реклама
Реклама

Погода в Греції

  1. Сезони в Греції
  2. Погода по місяцям
  3. Пляжний сезон на островах
  4. Погода взимку на островах
  5. Погода в материковій частині
  6. Погода в горах

Здебільшого на території Греції панує середземноморський клімат з жарким сухим літом і м'якою дощовою зимою. Греція ідеально підходить для тих, хто любить сонце, оскільки більш 2/3 року тут ясне, сонячне небо, а тривалі дощі - рідкісне явище.

Сезони в Греції

У Греції виділяють два сезони - жаркий і сухий період з квітня по вересень; м'який і вологий з жовтня по березень. Однак, в залежності від рельєфу і віддаленості від узбережжя, погодні умови різняться: у високих горах і на рівнинах островів, наприклад, дуже різний клімат; у внутрішніх регіонах більш виражені сезони, ніж на узбережжі; на півдні спекотніше і суші, ніж на півночі.

Тури в Грецію

Наведено ціни турів на 2 чоловік на 7 ночей з вильотом з Москви

Погода по місяцям

Прогноз погоди в Греції варто дізнатися заздалегідь, щоб спланувати комфортний відпустку. Таблиця погоди в Греції по місяцях допоможе скласти уявлення, яка погода в Греції в різні сезони.

Днем Вночі Море Сезон січня +10 +2 +11 Лютий +13 +4 +11 березня +18 +6 +16 Квітень +21 +10 +18 Травень +25 +15 +20 Пляжний червня +30 +19 +22 Пляжний липень + 34 +21 +24 Пляжний серпня +33 +21 +25 Пляжний вересня +28 +18 +24 Пляжний жовтня +22 +13 +23 Пляжний листопада +16 +9 +18 Грудень +12 +4 +12

Пляжний сезон на островах

На грецьких островах, де вважають за краще відпочивати більшість туристів, панує середземноморський клімат з довгим, жарким, сухим літом і м'якою вологою зимою. Пляжний сезон починається в травні, з середньою денною температурою 20 ° С. Погода в Греції в липні і серпні вважається ідеальною - в пікові ці місяці стовпчик термометра рідко опускається нижче 22 ° C навіть вночі. На щастя, острова відвідують морські бризи, що приносять прохолоду, які дмуть з півночі і північного заходу. З середини травня до середини вересня клімат дуже сухий, а в липні і серпні ніяких опадів не буває взагалі.

Ліндос
Ліндос. Родос, Греція Подивитися тури на Родос

Погода взимку на островах

Зима м'яка і волога, температура зазвичай в діапазоні від 3 ° С до 12 ° С, хоча в сонячний день може піднятися і до 20 ° С. Грудень - самий дощовий місяць року, в цей час в Середземному морі часто бувають сильні шторми, вони приносять негоду на кілька днів, з сильними вітрами і проливним дощем. Однак, так як більша частина опадів випадає в зливові дощі, попереду може бути ще багато сонячних днів, і тоді зима буде дуже приємною і тихою.

Авіаквитки в Грецію туди і назад

Наведено ціни квитків на 1 людину з вильотом з Берліна

Погода в материковій частині

Материкова Греція має дещо інший клімат: він менше знаходиться під впливом моря, ніж острова, схильний до впливу Європи і має безліч мікроклімат через вплив гір і переважаючих вітрів. Тут бувають більш екстремальні температури в порівнянні з острівними і прибережними регіонами. Наприклад, погода в Греції в липні дуже спекотна - в Афінах стовпчик термометра сягає 40 ° С, а одного разу доповз аж до 48 ° С. Тут холодні зими, температура може опуститися нижче нуля, а сніг випасти в низинних районах, хоча це і не є поширеним явищем.

Мілос, Греція   Подивитися тури на Мілос
Мілос, Греція Подивитися тури на Мілос

Коливання погоди відбуваються по всій материковій Греції - в східній Греції і в Афінах значно суші, а на півночі і заході більш вологий клімат. На півночі і сході країни континентальний клімат, з великими перепадами температур. На півночі країни середня температура, як правило, приблизно на 5 ° С прохолодніше, ніж в прибережних районах в зимовий період.

Погода в горах

Греція - одна з найбільш гористих країн, понад 4/5 країни складається з гір або пагорбів. Найвища в країні - гора Олімп (2917 м). В горах погода сильно відрізняється від нижніх регіонів Греції, тут панує альпійський клімат: чим вище, тим холодніше, більше хмар і опадів. Погода в горах непередбачувана. Багато вершини покриті снігом протягом декількох місяців в році, є кілька гірськолижних курортів. Гірський клімат переважає переважно у високих гірських хребтах материкової Греції, але аналогічна погода спостерігається також у високих горах Криту.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.