Навигация
Реклама
Реклама

Шоп-тури в Грецію за шубою - вигода і переваги

 1. Види шуб-турів
 2. Трохи про програму і тривалості турів
 3. Приємні сюрпризи шуб-турів
 4. Чому шубу вигідно купувати в Касторье?
 5. Якість і приблизна вартість шуб

Практично в самому серці південної Європи розташувалася дивовижна країна - Греція. Щира гостинність місцевих жителів, смачна кухня, унікальні пам'ятки і мальовничі гірські ландшафти радують численних туристів. Вся ця пишнота доповнюється неповторним колоритом, багатовіковими традиціями та, звичайно, сучасними технологіями виготовлення різноманітних хутряних виробів. Широкий асортимент, висока якість і доступна вартість грецьких шуб забезпечують великий приплив туристів, що купили тур в цю країну.

Види шуб-турів

Існує 2 типу путівок - із зобов'язанням покупки хутряного виробу і без такого зобов'язання. У першому випадку турист сплачує тур-оператору символічну суму. Як правило, вона коливається в межах 1-3 євро. Але при цьому він зобов'язується купити мінімум 1 хутряний виріб за ціною не менше 1250 євро. Всі витрати на проживання, харчування та культурно-розважальні заходи покриває асоціація хутровиків грецького міста Касторьі. У цій країні і зосереджені фабрики, а також торгові точки з продажу шуб.

Якщо турист, який купив шубний тур, який передбачає наявність зобов'язань, відмовиться купувати хутряний виріб, він буде зобов'язаний виплатити неустойку представникам приймаючої сторони. Сума компенсації становить приблизно 500 євро.

Звідси можна зробити висновок: при бажанні відвідати Грецію (Касторью) з метою покупки шуби, ціна на яку вище 1300-1500 євро, придбання туру з наявністю зобов'язання - досить вигідний варіант.

Якщо ж турист купує путівку без зобов'язання, він має право не купувати шубу. Але в цьому випадку він повинен виплатити повну вартість путівки. Однак в неї входить відвідування відповідних виставок, торгових точок і фабрик. Турист зможе порівняти ціни в різних магазинах, оцінити якість хутра і при бажанні без проблем придбати вподобану шубу.

Трохи про програму і тривалості турів

Зазначені тури можуть бути різними за тривалістю, яка зазвичай варіюється від 2-ох до 7-ми днів. Однак програма залишається незмінною, тобто спланованою за наступним принципом:

 1. день перший. Поселення в готелі міста Касторьі і відвідування цікавих міських екскурсій;
 2. день другий. Шопінг, в ході якого передбачається відвідання виставок і огляд колекцій від іменитих виробників хутряних виробів;
 3. інші дні. Поселення в готелі, розташованому на півострові Халкідікі або в місті Салоніки. У цей період туристи можуть відвідати спа-салони, зміцнити здоров'я, купаючись в термальних джерелах, насолодитися місцевими пам'ятками.

Приємні сюрпризи шуб-турів

Окремо варто згадати, що в програму більшості подібних турів включені приємні бонуси для туристів. Один з найбільш поширених бонусів - перебування на «грецькому вечорі». Його проводять в одному з ресторанів Касторьі.

В процесі заходу ви зможете близько познайомитися з традиціями, національною кухнею, культурою країни. В ході вечора туристи зможуть навчитися запального танцю, іменованого «сіртакі», а також взяти участь у веселому змаганні, головною нагородою в якому виступає шуба з цінного хутра.

Чому шубу вигідно купувати в Касторье?

Це місто є шубної столицею Греції, де зосереджено близько 3000 фабрик з виготовлення хутряних виробів. У торгових точках ви знайдете широкий вибір всіляких моделей шуб. Тут є вироби з абсолютно всіх видів хутра: від затребуваною норки будь-якого фасону і кольору до вишуканої шиншили, чудового соболя, благородної рисі і т.д. Все шуби виготовляються виключно на фабриках Касторьі, ввезеного товару немає.

Перебуваючи на грецьких фабриках і в магазинах, ви отримаєте можливість приміряти вподобану шубу, визначитися з найбільш придатною моделлю і кольором вироби. Ви особисто оціните якість вичинки хутра. Крім того, зможете порівняти ціни на шуби від різних виробників і отримати рекомендації фахівців щодо її шкарпетки і зберігання. При бажанні можна доповнити обраний виріб певної фурнітурою, замінити невідповідні аксесуари або зовсім їх прибрати.

Якість і приблизна вартість шуб

Зрозуміло, в грецьких магазинах розцінки на шуби нижче, ніж в бутиках і магазинах інших держав. Така доступність цінового діапазону цілком логічна. Вона обумовлена ​​тим, що туристи купують вироби з перших рук, тобто безпосередньо у виробника.

Якби вони набували шубу, наприклад, в паризькому або міланському бутіку, ціна була б набагато вище, так як мали б місце націнки посередників на вивезення товару через кордон.

На кожну придбану в Греції шубу вам обов'язково видадуть гарантію і паспорт. Якість всіх хутряних виробів, які виробляються в цій країні, підтверджується наявністю сертифікатів ISO.

Шуба з цільної норки, в залежності від кольору і виробника, коштує в межах 2900-3900 євро. Норкова шубка з хвостиків, шматочків шкурок або лапок обійдеться приблизно в 1500 євро. Ціна на кожушок з цільного хутра норки варіюється від 2700 євро до 3400 євро.

Вартість шуб і кожухів, виготовлених з інших видів хутра, коливається приблизно в таких межах (ціни вказані в євро):

 • з єнота (шуба - 1600, кожушок - 1200);
 • з лисиці (шуба - 1900, кожушок - 1300);
 • з чорнобурки (шуба - 1800, кожушок - 1450);
 • з каракулю (шуба - 1300, кожушок - 950);
 • з нерпи (шуба - 1650, кожушок - 1100);
 • з бобра (шуба - 1400, кожушок - 1150).

Торгові точки з продажу шуб є у всіх містах Греції, як, втім, і в багатьох інших країнах Європи. Але такого найвищої якості, настільки прийнятних цін і багатющий вибір ви не знайдете ніде, крім Касторьі. Приїжджайте до Греції за шубою своєї мрії, приємного вам шопінгу і вдалих покупок!

Чому шубу вигідно купувати в Касторье?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.