Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок в Греції влітку 2019 - 2020 | Червні, липні, серпні | Тури в Грецію влітку путівки і поїздки | ціни | відгуки

  1. Літній відпочинок в Греції Літо традиційно є найпопулярнішим періодом для туристичних поїздок. Греція...
  2. Збираємося у відпустку: коли купувати путівку

Літній відпочинок в Греції

Літо традиційно є найпопулярнішим періодом для туристичних поїздок. Греція - одна з тих країн, де туристи з усього світу із задоволенням проводять літню відпустку.

Крім античних пам'яток і музеїв, їх приваблює чудова природа, тепле море, відмінний сервіс курортних готелів, різноманітна розважальна програма і цілком демократичні ціни, які приємно радують туристів навіть в «найгарячіші» місяці - червень, липень, серпень.

Літо в Греції: демократичність і ексклюзив

Велике значення в тому, що відпочинок в Греції привертає все більшу кількість мандрівників, має гостинність місцевих жителів. Привітність - національна риса грецького народу. Тому туристи із задоволенням здійснюють піші прогулянки по курортних пам'ятках, спілкуючись з ними.

Грецькі тури влітку - це повноцінний відпочинок, що включає в себе всі види висококласного сервісу. Розсип сучасних приморських готелів, розташованих на узбережжі відразу трьох морів - Егейського, Іонічного і Середземноморського, прекрасно поєднується з античною культурою середньовічних пам'яток.

Нічні танцювальні марафони, які влаштовуються в деяких готелях, збирають величезну кількість відвідувачів не тільки завдяки професійним ді-джеям, а й через можливість перекинутися парою слів і випити за барною стійкою зі світовими знаменитостями - акторами, спортсменами або співаками. Незважаючи на те що вони намагаються зберегти «інкогніто», багато туристів їдуть до Греції тільки заради такої зустрічі.

Незважаючи на те що вони намагаються зберегти «інкогніто», багато туристів їдуть до Греції тільки заради такої зустрічі

Збираємося у відпустку: коли купувати путівку

Навіть в період світової кризи грецький сервіс отримує тільки позитивні відгуки завдяки тому, що готелі в цілях збереження туристичного потоку знизили ціни на свої послуги.

«Гарячі» путівки до Греції - явище настільки рідкісне, що якщо ви хочете провести там літній сезон 2015 року, потрібно заздалегідь подбати про їх придбання. Благо що для цього є всі можливості.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.