Навигация
Реклама
Реклама

Відпочинок в Греції восени 2019 - 2020 | Вересні, жовтні, листопаді | Тури в Грецію восени путівки і поїздки | ціни | відгуки

  1. Осінні тури в Грецію: чи варто купувати Для жителів країн СНД, особливо для жителів регіонів з різко...
  2. Особливості осіннього туризму

Осінні тури в Грецію: чи варто купувати

Для жителів країн СНД, особливо для жителів регіонів з різко континентальним кліматом, осінь практично не асоціюється з відпочинком. Навіть навпаки.

Вересень, жовтень, листопад - час збирання врожаю на дачах або присадибних ділянках, підготовки до довгої, затяжної зими, початок навчального року.

Тому відпочинок в цей період не дуже популярний.

Однак це не стосується тих туристів, які коли-небудь зробили грецькі тури восени. Враження, що залишилися від відпочинку в цю пору року, завжди незабутні.

Осінь в Греції: клімат і температура

осінній період приваблює туристів тим, що температурний діапазон в цей час розширюється незначно. Якщо початок його супроводжується 25-32º спекою, то в кінці листопада він складає всього близько 20 градусів.

Тому туристи, які з яких-небудь причин не змогли придбати путівки на купальний сезон 2014 року, можуть без побоювання купувати їх на час осінніх місяців.

Особливості осіннього туризму

Греція на початку осені лише небагато чим відрізняється від річної . Хіба тільки тим, що до кінця осіннього сезону потік туристів поступово знижується, надаючи «гурманам» насолодитися усіма принадами готельного сервісу і тишею спорожнілих вулиць старовинних міст.

Поромне сполучення до середини жовтня значно знижується, зате з'являється безліч нових можливостей для незабутнього відпочинку.

Для любителів економного відпочинку - це найоптимальніший період. Ціни на путівки на всі види відпочинку знижуються з середини жовтня і до кінця листопада.

численні винні фестивалі , Які проходять в цей час в Греції, приваблюють туристів своїми оригінальними постановками. Найбільш цікавими вважаються Каштановий фестиваль, Афінський марафон і День політехн, який проводиться в пам'ять про студентів-бунтівників. Туристи, які стали учасниками цих грандіозних свят, отримують величезний заряд позитивних емоцій, що підтверджують їх захоплені відгуки.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.