Навигация
Реклама
Реклама

Настільна гра Тобаго (Tobago) - купити в Москві і Санкт-Петербурзі, Тобаго ціна

Коробка настільної гри Тобаго (Tobago)   Тобаго - острів в Карибському басейні неподалік від берегів Венесуели Коробка настільної гри Тобаго (Tobago) Тобаго - острів в Карибському басейні неподалік від берегів Венесуели. А де Кариби, там і пірати, ну а де пірати там їх незліченні скрині з награбованим добром. Приєднуйтесь до безстрашним шукачам скарбів, який відважився кинути виклик цілій острову повного незліченних скарбів.

Мета настільної гри Тобаго (Tobago) стати найуспішнішим шукачем скарбів, накопичивши до кінця гри більше всіх золотих монет. Тільки хороший розрахунок, правильні підказки, ну і звичайно, трохи удачі, принесуть вам перемогу в цій сповнене пригод грі.

Безумовно, однією з головних родзинок гри є механіка пошуку скарбу. Справа в тому, що точного місця, де захований скарб, немає, і вам самим, зі шматочків старих карт скарбів належить встановити його місцезнаходження. Скарб може виявитися де завгодно: на березі чи океану, під самотньою пальмою в горах, в селі аборигенів або навіть на дні найглибшого озера! Кожен гравець може додати свою доказ до одного з рядів підказок. Головне, щоб вона звужувала область пошуків і не суперечила попереднім доказам. Звичайно, гравці будуть намагатися, щоб скарб опинився ближче до них;) Спочатку, поки є тільки одна підказка, територія, де може перебувати скриню з золотом, досить обширна - наприклад, «не в джунглях». Поступово гравці будуть звужувати область, і ряд підказок може виглядати так: «не в джунглях», «не в великих горах», «в двох гекса від океану», «поруч з річкою», «поруч з пальмою» - ось він шуканий гекс зі скарбом!

Компоненти настільної гри Тобаго (Tobago)   Але мало знайти скарб, треба його ще викопати Компоненти настільної гри Тобаго (Tobago) Але мало знайти скарб, треба його ще викопати. Подорожуючи по різноманітним ландшафтам острова на особистому всюдиході, ви будете намагатися, випередивши конкурентів, дістатися до шуканого скарби першим і викопати заповітний скриню. Але навіть якщо вам катастрофічно не щастить, і інші гравці весь час ведуть скарби у вас з-під носа, не впадайте у відчай. Адже кожна ваша підказка про те, де варто вести розкопки, збільшує вашу частку в знайденому скарбі.

Але остерігайтеся проклятих скринь. І хоча таких скринь всього пара, вони можуть істотно зіпсувати вам життя. Мало того, що вам доведеться розлучитися з найціннішою частиною вашої видобутку, так ще буде необхідно позбутися і від проклятих скарбів. Єдиний спосіб захиститися від стародавнього прокляття - це таємничі амулети, час від часу з'являються на березі океану - хоча це і не скарб, але теж дуже цінна знахідка. Сила амулетів настільки велика, що крім захисту вони можуть зробити вас швидше, спритнішими і більш вдалим ваших конкурентів.

Унікальна структура ігрового поля дає можливість скласти карту острова 32 різними способами, а початкове розміщення оточуючих деталей робить кожну нову гру воістину неповторною.

Всі елементи настільної гри Тобаго (Tobago) виконані дуже якісно. Жетони і частини ігрового поля виконані з товстого картону, а фішки гравців і маркери скарбів зі справжнього дерева. Ну а майже кам'яні ідоли без всякого сумніву не залишать нікого байдужим. Правила настільної гри Тобаго (Tobago) російською мовою ми прикладаємо до кожного примірника гри.

Цю гру можна сміливо рекомендувати як юним шукачам пригод, так і дорослим любителям настільних ігор. Дерзайте! Скарби острова Тобаго чекають вас!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.