Навигация
Реклама
Реклама

Де живе Григорій Лепс

Виконавець з невимовним тембром, лідер хіт-парадів, творча людина з цікавою долею - все це Григорій Лепс. Співак народився на півдні Росії, в місті Сочі, в робітничій сім'ї, абсолютно далеку від творчості.

Співак народився на півдні Росії, в місті Сочі, в робітничій сім'ї, абсолютно далеку від творчості

Музикою він захопився в шкільні роки. На думку вчителів, Лепс був абсолютно нікчемним учнем. Ніщо так не приваблювало юнака, як спорт і гра на ударних інструментах. Музичну техніку він освоїв в училище. Навчившись цілком непогано грати, він не відразу реалізував всі свої творчі задуми. Поряд з іншими випускниками навчальних закладів, початківець музикант вирушив служити в армію.

Повернувшись додому, співак починає заробляти улюбленою справою. Він співає в кавказьких ресторанах, грає в рок-групах, виступає солістом в групі «Індекс-398». Стрес від безсонних ночей і галасливих закладів Григорій Лепс знімав алкоголем. Після чергової пиятики він вирішив, що прийшла пора змін. Не за славою, а за новим життям молодий Лепс відправляється в Москву.

Столиця зустріла початківця виконавця прохолодно і насторожено. Мало кому цікавий артист, перебивається досить непоганими, але нестабільними заробітками. На посиденьки в ресторанах Лепсу вистачало, але істинного задоволення від такого життя артист не отримував.

Все змінилося в 1995 році. Популярність прийшла до Григорія Лепсу разом з піснею «Наталі», на яку було знято ностальгічний відеоряд. Перший раз артист побачив цей кліп, перебуваючи на лікарняному ліжку з виразкою шлунка. Тоді ж він вирішив раз і назавжди відмовитися від випивки і інших стимуляторів.

Далі були записи пісень, зйомки відеокліпів, концерти і поступовий рух на вершину музичного Олімпу. Однак непередбачена операція на зв'язках 2000 року порушила плани артиста. Цілих два роки йому довелося відновлювати голос. Повернення на сцену в 2002 році стало ще більш успішним, ніж перший виток популярності.

Неначе віддячивши Лепса за очікування, доля подарувала йому співпрацю з Віктором Дробишем, Іриною Аллегрової, Олександром Розенбаумом, Тіматі і Стасом П'єхою. Творчі та музичні дуети породили справжні хіти, які стрімко виривалися на вершини всіляких чартів. Лепс не тільки повернув собі колишню славу, а й вийшов на зовсім інший рівень майстерності. В даний час він є не тільки успішним співаком, а й продюсером.

У 2011 році заслуги російського виконавця Григорія Лепса були відзначені на державному рівні. З рук Дмитра Медведєва співак отримав нагороду Заслуженого артиста РФ.

Сімейне життя Григорія Лепса, як і творчий шлях, мала два «витка». Перший шлюб артиста розпався ще до від'їзду в Москву. Колишньою дружиною Лепса була дівчина з музичного училища - Світлана Дубинська. Довгий час Григорій Лепс жив один. До нього прийшла слава і любов прихильниць. Розбиваючи дівочі серця, співак і не думав розсудливим. Але все змінилося в 2000 році, в момент зустрічі з балериною Лайми Вайкуле Ганною Шапликовой. Маючи намір в жартівливій формі одружитися на дівчині, він в результаті зробив все можливе, щоб домогтися руки і серця красуні. У родині Григорія Лепса ростуть троє дітей: дві дочки - Єва і Ніколь, а також єдиний на сьогоднішній день спадкоємець артиста Вано.

Разом з дітьми і дружиною Анною, Григорій Лепс проживає за містом, в підмосковному селищі «Третя Полювання» на Новій Ризі.

Котеджне селище «Третя Полювання» знаходиться в 10 км від МКАД по Новоризькому шосе. Він оточений лісовим масивом і має вихід до озера. На березі є обладнаний пляж і окремі виходи до води, що належать власникам ділянок берегової лінії.

На березі є обладнаний пляж і окремі виходи до води, що належать власникам ділянок берегової лінії

Будинки оточені чудовими пейзажами, ніби зійшли з полотен російських художників. Красива і велична природна обстановка доповнюється штучно створеними зонами відпочинку, якими можуть скористатися жителі і гості селища. Тут є пішохідні доріжки і зони для «велопокатушек», дитячі та спортивні майданчики, альтанки, квітники і розарій.

Тут є пішохідні доріжки і зони для «велопокатушек», дитячі та спортивні майданчики, альтанки, квітники і розарій

У розпорядженні жителів селища знаходяться як внутрішні об'єкти інфраструктури селища, так і об'єкти загального користування на Новій Ризі. Все, що дозволяє жити повноцінним життям за містом, можна знайти, не виходячи за територію: магазини, ресторани, салони краси, банківські та аптечні заклади, побутові служби. Для сімей з дітьми діє приватний ліцей, що знаходиться в кілометрі від селища. Охорона здійснюється як по периметру, так і на в'їзді на територію. За будинками ведеться цілодобове спостереження.

За будинками ведеться цілодобове спостереження

Площа ділянок різниться: тут можна придбати як невелику ділянку розміром 15 соток, так і досить великий, під особняк або резиденцію. Максимальний розмір ділянки - 125 соток. Будинки будуються за типовими проектами, мають діапазон площ від 2500 до 1 500 квадратних метрів. Господарі можуть вносити в них зміни на свій розсуд.

На території ділянки, де знаходиться триповерховий будинок Григорія Лепса, є величезний басейн. За кілька кроків від житлового будинку розташовано аналогічне будівлю - це продюсерський центр Григорія Лепса, який він відкрив восени 2015 року. Обидва будови виконані у вигляді буддійських пагод, в пам'ять про проживання сім'ї в Таїланді.

Незважаючи на зовнішню екзотику, в обох будинках Григорія Лепса по-російськи затишно і комфортно. Житловий будинок наповнений дизайнерськими меблями, а «робоче» будівлю включає в себе три поверхи сучасних приміщень різного призначення - від репетиційного залу до їдальні. Стіни продюсерського центру прикрашають картини, на верхньому поверсі є міні-готель для гостей. Для комфортної роботи музикантів створені всі необхідні умови. Тут можна записувати музику, ставити танцювальні номери, спілкуватися з партнерами і колегами в залі для переговорів.

Згідно з оцінками компанії Metrium, резиденція, аналогічна тій, що є в розпорядженні Григорія Лепса, може обійтися потенційному покупцеві в суму близько 400 мільйонів рублів.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.