Навигация
Реклама
Реклама

Григорій Лепс розповів правду про свою смертельну хворобу

(Казань, 4 листопада, «Татар-інформ»). Співак Григорій Лепс прокоментував чутки про свою смертельну хворобу. На недавньому концерті у Владивостоці Григорій Лепс шокував шанувальників несподіваним запитанням: "Ви вже знаєте, що я помер? Як каже НТВ - у мене цироз печінки, що там у мене ще?"
"Хронічний нежить і кашель!" - стали підказувати в залі. (Казань, 4 листопада, «Татар-інформ»)

"Ага, значить дивіться! Це мені НТВ робить піар. Молодці НТВ, щоб вони обоср..сь! Наступного разу якщо скажуть, що я помер, знову до вас приїду, чекайте".
Глядачі покотилися зо сміху, а Лепс незворушно продовжив концерт. Співак відпрацював "вживу" без малого дві години, довівши тим самим, що знаходиться в прекрасній вокальній і фізичній формі. як зазначає Папарацці , Незважаючи на "невтішні прогнози" журналістів скандального телеканалу.

Насправді ці чутки мають під собою серйозне підґрунтя. Як відомо, в молодості Григорій нерідко вживав алкоголь з наркотичним «гарніром». Ця пекельна суміш вгробила співакові всі органи. Але найбільше - шлунок. У Лепса відкрилася виразка. Виразка виявилася тієї фатальної різновиди, яка ніколи остаточно не виліковується - шлунок-то буквально спалений. При таких клінічних випадках люди, буває, в один момент йдуть з життя. Відкривається внутрішню кровотечу, і якщо хворого не встигають вчасно довезти до лікарні, рідним залишається тільки вибрати місце на кладовищі.
Перший напад цієї хвороби звалив Григорія в 95-м. До лікарні його довезли. Але ниточка, що утримувала співака на цьому світі, була такою тоненькою: «Я тоді злякався до смерті!» - зізнавався раніше Лепс . Місяць він провів в реанімації. І ще цілих півроку - в загальній палаті. Весь цей час його доглядала мама. Вона примчала до Москви з рідного Сочі. І невідлучно чергувала біля ліжка сина - по годинах давала ліки, стежила за харчуванням. Благала відмовитися від наркотиків з алкоголем.

У 2008-му ще один сильний напад виразкової хвороби убив його прямо посеред концерту. Лікарі «швидкої», примчали рятувати Григорія, зізналися потім - рахунок йшов на хвилини. І на цей раз Лепс вчепився за життя .

Перед своїм 50-річним ювілеєм Лепс не пив цілий рік. Однак після того, як Лепс виграв суперечку на 1 мільйон, співак повернувся до свого минулого розгульного життя і остаточно пішов в отрив.На "Новій хвилі" він з'явився в обнімку з незнайомкою, а на премії RU.TV влаштував скандал. Його надто різкі висловлювання на адресу всіх присутніх (дісталося навіть кліпмейкеру Алану Бадоєву , Який не так давно співпрацював зі співаком) повалили громадськість в шок. Спеціаліст з кодування від алкогольної та наркотичної залежності переконаний, що така агресивна поведінка і непристойні висловлювання, можуть бути пов'язані з тим, що артист знову почав вживати алкоголь.

Китайські лікарі допоможуть зачати Наталії Подільської (фото)

Віра Брежнєва виконала мрію зірки "Дому-2» (фото)

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.

Як каже НТВ - у мене цироз печінки, що там у мене ще?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.