Навигация
Реклама
Реклама

Грай в Грін-карту

Грін-карта (Green Card) - це вид на проживання в США. При наявності грін-карти ви маєте право жити, працювати, вчитися, платити податки в США і подорожувати. Сам документ виглядає приблизно так само, як на даній картинці.

Сам документ виглядає приблизно так само, як на даній картинці

Існує кілька способів отримання грін-карти:

1. Green Card Through Family Отримання грін-карти через сім'ю. Якщо у вас є прямі родичі в США і вони хочуть вас бачити, то найвірніший спосіб отримати достовірну інформацію це увійти в контакт з американською ріднею.

2. Green Card Through a Job Отримання грін-карти через роботу. Тут є кілька варіантів: а) роботодавець може виписати вам запрошення на роботу (Job Offer), якщо вважатиме, що ви йому сильно потрібні; б) ви можете отримати грін-карту через інвестиції, але, найімовірніше, у вас зараз на руках немає великої суми в доларах, інакше б ви вже давно були в місці призначення; в) якщо ви володієте екстраординарними здібностями, або ваша професія підпадає в список професій, потрібних в даний момент в США, то ви можете отримати грін-карту, заповнивши документи самі за себе; г) особливі професії, які можу сприяти отриманню грін-карти: перекладач з афганського мови, працівник міжнародної організації, диктор, громадяни Іраку, які співпрацюють з США, працівник Панамського каналу, релігійні діячі, терапевти.

3. Green Card Through Refugee or Asylee Status. Грін-карту можна отримати якщо домогтися політичного притулку. Як правило, вас повинні утискати з якої-небудь причини у вашій країні. Це можуть бути релігійні переконання або утиски за національною ознакою.

4. Green Card Lottery . Як би дивно не звучало, але грін-карту можна виграти в лотерею, яку уряд США проводить щорічно. Це найлегший спосіб отримати заповітне право жити в США. Щороку приблизно 10 мільйонів осіб з усієї планети грають лотерею. Уряд США виділяє 55000 імміграційних віз щорічно для людей, які виграли грін-карту. Плата за участь в самій лотереї не стягується. Різні активісти можуть взяти плату за допомогу в оформленні заявки на участь, але ніяк не за саму участь у лотереї. Ці помічники не мають ніякого відношення до лотереї.

Для участі в лотереї знадобиться фотографія, аналогічна фото на американську візу, в електронному форматі.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.