Навигация
Реклама
Реклама

Грін карта (green card): всі способи отримати грін карту

Автор: Shushanik Khachaturian 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:12:38 (Посилання відкриється в новому вікні)

Всім привіт! В ефірі Шушенік, автор блогу http://USAdrice.ru «Все про США». І сьогодні я поговорю на тему, яка, я впевнена, цікавить більшість людей, які дивляться відео про імміграцію і думають іммігрувати в Америку. Я поговорю про способи отримання Грін Карти, як можна іммігрувати в Америку, і хто взагалі може на це претендувати.

Для тих, хто не знає, що таке Грін карта, поясню - це вид на проживання в США, це можливість жити і працювати в Америці. Відмінності Грін Карти і громадянства тільки в тому, що Грін Карт-холдер не має права голосувати на виборах, не може працювати на роботах, які пов'язані з якимись секретними речами, не можуть дати доступ до секретних матеріалів, і також він не може бути присяжним в суді. Також Грін Карт-холдер не може жити поза США. Якщо людина певну кількість днів у році знаходиться закордоном, його можуть позбавити Грін Карти, в той час як громадянин може постійно жити в іншій країні, нікуди його американське громадянство не дінеться. В інших питаннях прав, обов'язків і т.д. Грін Карт-холдер і громадянин мають абсолютно однакові права, ніякої різниці немає. І багато все життя живуть з Грін Карткою, не отримуючи громадянство з яких-небудь причин. І це абсолютно не є проблемою.

І, переходячи до способів отримання, хочу сказати, що є дуже багато способів. Але не всі вони відносяться до абсолютно будь-якій людині. Є багато способів, які ніяк не можуть стосуватися людей країн СНД. Є способи, які стосуються людей з певних африканських країн, Куби і т.д. Я не буду говорити про всіх цих способах, про них ви можете почитати на офіційному сайті імміграційної служби США http://uscis.gov . І я закликаю всіх обов'язково всю інформацію, яку ви отримуєте від блогерів, форумів, сайтів, від мене в тому числі, обов'язково звіряйте з офіційними джерелами. Ними є офіційні урядові сайти США (це ті сайти, які закінчуються на джи-о-ві (gov)) і імміграційний адвокат. Всім іншим я не раджу довіряти 100%, тому що ви ніколи не знаєте, чи знає людина інформацію на 100%. Насправді, і офіційна інформація може змінюватися, закони, правила, тому обов'язково звіряйте.

І переходячи безпосередньо до способів, є три головних, як отримати Грін Карту, як іммігрувати. Є також дуже багато інших, але я сьогодні поговорю про ці три, якими можуть скористатися всі.

Перший спосіб, який ви, напевно, знаєте це лотерея, диви лотерей, Діверсіті лотерею. Лотерея, яка розігрує імміграційні візи, яка проводиться щороку, в жовтні вона зазвичай відкривається. Я не буду говорити про лотереї, тому що про неї і так вже дуже багато сказано. І я робила відео на цю тему, і багато хто на цю тему говорить і пише. Це один з найлегших способів, тому що для цього нічого не потрібно мати, крім мінімальної кваліфікації, середньої освіти в більшості випадків. Але і в той же час, можна сказати, що і один з найскладніших. Тому що також потрібно мати і велику удачу, щоб виграти цю лотерею.

Другий спосіб, у якого є декілька підтипів, скажімо так, - спосіб імміграції через сім'ю. Тут два різновиди: є імміграція через так званий імідіет релатів, тобто близький родич, переведемо це так. Сюди входять чоловік, дружина, батьки і незаміжні діти до 21 років. Якщо людина підпадає під ці категорії, іммігрувати можна відносно швидко. Це не займає багато часу (отримання імміграційної візи або зміна статусу), якщо людина знаходиться вже в країні. Це один з найшвидших способів.

Наступний підтип - так званий фемілі мембер, тобто член сім'ї. Сюди входять брати, сестри і заміжні діти до 21 року або діти старше 21 років. Більше ніякі інші родичі не входять в можливість імміграції в США через сім'ю. Мене дуже часто запитують, що, якщо тітка живе в США, бабуся, двоюрідна сестра. Ці всі родичі не є близькими родичами по імміграційним параметрам. Тому з їх допомогою іммігрувати не вийде, тільки через тих, кого я назвала. У тих, хто не належить до імідіет релатів, а відноситься просто до фемілі мембер, то імміграція для них займе дуже тривалий час. Для братів і сестер, я знаю, це займає 7-10 років весь процес. Так що, це можливо, але це дуже тривалий процес.

Наступний спосіб, у якого теж кілька підтипів, - це імміграція з допомогою роботи. Сюди входять робочі візи, наприклад, Ейч-Ван-Бі (H1B) або Л, це так звані дуал Интент візи, тобто неімміграційною, але при їх отриманні передбачається, що людина може іммігрувати. Я не буду сильно вдаватися в подробиці за цими візами, про це дуже багато інформації. Єдине що скажу, ці візи оформляються роботодавцями. Ейч-Ван-Бі - ви повинні знайти роботу в американській компанії, роботодавець вам оформляє візу. Л-віза - ви повинні бути співробітником міжнародної компанії, у якої є філії в США, і ваш роботодавець відправляє вас у США в свою філію працювати. Цими візами займаються роботодавці, а не ви. Згодом компанія, базуючись на цій візі, може вам зробити Грін Карту.

Так само, думаю, можна сказати про такий обхідний шлях в отриманні робочої візи, а потім Грін карти. Це коли студент приїжджає вчитися в американський університет і після закінчення університету є можливість подати на так званий опшенал практікал трейнінг, тобто це можливість після закінчення навчання працювати за фахом, обов'язково за фахом, яку ви отримали. Працювати протягом року в компанії. Якщо людина знаходить роботу, на пошуки роботи дається зазвичай 3 місяці після закінчення університету. Найчастіше, найлегше людям, які навчаються на технічних спеціальностях так званий Стрем лист, це технічні та наукові спеціальності. Коли людина знаходить роботу, найчастіше після року роботи роботодавець йому оформляє робочу візу. І після цього, ще через якийсь час, у людини є можливість отримати Грін Карту. Дуже багато студентів залишаються таким способом, але, знову ж таки, 99% людей - люди, які закінчили технічні спеціальності. Тобто це можливо, але дуже малоймовірно, що хтось зробить робочу візу для людини з нетехнічних спеціальністю, хоча я не буду говорити, що це неможливо.

Переїхати в США складно, але є категорії людей, яким це доступно:

- Інвестори. Досить вкласти від 1 мільйона доларів і через 2 роки всі члени сім'ї отримають статус постійного жителя США (віза EB-5).

- Також можна відкрити філію існуючої компанії в Америці або ж купити готовий бізнес в США (Від $ 100 000). Це дасть право на отримання робочої візи L-1, яку можна обміняти на грін-карту.

- Відомі спортсмени, музиканти, письменники та інші екстраординарні люди можуть переїхати за робочою візою O-1 .

- У разі утиску з боку держави за релігійною, політичною причини або ж принижень через приналежність до гей-меншин, ви можете запитати політичний притулок в США (Asylum).

- На короткий час можна перебувати на території США по туристичній візі B1 / B2.

- Також можна отримати другу вищу освіту в США, провчившись 1-3 роки.

Напишіть нам , Якщо ви хочете емігрувати в США і підходите по одному з пунктів вище. Ми співпрацюємо з перевіреними імміграційними адвокатами і бізнес-брокерами, які допоможуть реалізувати ваші мрії.

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц Яндекс Дзен , YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.