Навигация
Реклама
Реклама

Грін карта США офіційний сайт Україна 2016

  1. Зараз ми подамо детальну інформацію про те, як заповнити грін карту США по розділах.

Акція!
Отримай від нас 3 подарунка!


Найдешевші квитки і готелі! - Бронюй зараз!

Грін карта США офіційний сайт Україна 2016 вказує, що зелена карта це офіційний документ, який дає вам право на тривале проживання в Америці і працевлаштування.

Грін карта США офіційний сайт Україна 2016 має заявку, необхідну для отримання карти. Однак часто заявники не знають як правильно заповнити грін карту США, щоб не допустити якихось помилок. Грін карта США офіційний сайт Україна 2016 має заявку, необхідну для отримання карти

Зараз ми подамо детальну інформацію про те, як заповнити грін карту США по розділах.

  1. Перший розділ. Тут ви заповнюєте інформацію про себе. Для початку вказуєте ваше прізвище, ім'я, по батькові, стать, дату народження, країну / місто проживання і прикріплюєте вашу фотографію. Далі, щоб заповнити грін карту США (перший розділ), вкажіть адресу для кореспонденції (результати сюди НЕ надсилаються), електронну пошту, телефон (якщо хочете), освіту, сімейний стан і наявність / кількість дітей.
  2. Для того, щоб заповнити грін карту США, йдемо до другого розділу. Тут ви вказуєте інформацію тільки про дружину і дітей (цей розділ не заповнюється, якщо ви вказали, що неодружений / не одружені, і вас нету дітей). У графі про дружину ми вказуємо: прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, стать, місце проживання і додаємо фотографію. Для графи про дітей: ім'я + прізвище + по батькові, дата і місце народження, стать, і прикріплюємо фотографію.
  3. Для того, щоб заповнити грін карту США, в 3-му розділі ми перевіряємо всю попередню інформацію про себе і членів сім'ї. Якщо ви помітили помилку, тобто дві кнопки, які повертають вас в потрібний розділ. Для того, щоб подати заявку, натисніть «Continue». Після подачі заявки на екрані ви побачите напис: «Submission Confirmation: Entry Received», де також буде вказано ваше ім'я, рік народження і час подачі заявки. Зверніть увагу, що якщо такий напис так і не з'явилася, то це означає, що ваша заявка не була подана і вам треба повторити ще раз всю процедуру.
  4. Заповнити анкету для імміграції в США можна тут

Увага! Якщо ви успішно подали заявку, то ви побачите на екрані реєстраційний номер. Цей номер вам знадобиться через кілька місяців для перевірки результатів. Без такого номера ви не побачите результат, тому збережіть його, запишіть або роздрукуйте.

Уважно вивчіть усю інформацію, подану вище, і розберіться, як правильно заповнити грін карту США. Грін карта США офіційний сайт Україна 2016 дає багато корисної інформації, на яку варто звернути увагу. Успіхів вам!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.