Навигация
Реклама
Реклама

Хомо Турістус дарує Green Card!

замовляйте будь-яку візу у "Хомо Турістус" до 31.10.2017 і ми безкоштовно зареєструємо Вас на розіграш Грін Кард 2017! Детальніше про процедуру оформлення тут!

Про Green Card (Electronic Diversity Visa Lottery)

Щоосені, починаючи з 1994, держ департамент США відкриває реєстрацію учасників розіграшу лотереї Грін Кард. Це найбільш простий і безболісний шлях легальної імміграції в Штати.

Грін Карта = вид на проживання в США. Тримач Грін Кард має право легально перебувати, вчитися, працювати, вести бізнес в США, а також аналогічні права отримують близькі родичі згаданого щасливчика.

* Близько члени сім'ї = чоловік / а, діти до 21 років

У чому інтерес США?

В етнічному та культурному розмаїтті американської нації. Офіційно програма поширюється на уродженців країн, вихідці з яких недостатньо представлені в США. Це дозволяє залучити свіжі мізки, "кров" і руки в країну, створену силами імміграції.

Як відбувається реєстрація і відбір учасників лотереї?

Щороку восени, в перших числах жовтня відкривається електронна реєстрація = анкета на офіційному ресурсі держ. департаменту США https://dvlottery.state.gov/ для завантаження заяв всіх бажаючих. Анкета містить ряд простих питань, які стосуються особистих даних, біографії, сімейного стану та рівня освіти. Після введення всіх запитуваних даних і завантаження фото належного формату, ми отримуємо унікальний номер заяви, за яким на початку травня наступного року можна перевірити, чи виграла Ваша анкета. Переможці визначаються машиною випадковим чином.

Якщо Ви пройшли 1й етап лотереї Грін Кард, далі йде процедура оформлення імміграційної візи. Якщо Ви успішно пройдете призначений інтерв'ю, то Вам буде надана віза для в'їзду в США, де Ви отримаєте власне свою Green Card.

Як відбувається реєстрація і відбір учасників лотереї?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.