Навигация
Реклама
Реклама

Республіканці хочуть скасувати лотерею «грін карт»

  1. Імміграційний адвокат розповів, як потрапити в США через Мексику

Двоє сенаторів-республіканців оголосили, що працюють над законопроектом, який може кардинально змінити імміграційну систему США. Згідно з планами законодавців, число іноземців, щорічно в'їжджають в країну, може бути скорочено наполовину - з мільйона до 500 тисяч осіб.

Консервативні групи, які виступали за обмеження легальної імміграції, і отримали назву «рестрікціоністскіх» (restrictionist), вже не перший рік наполягають на прийнятті подібних заходів.

Автори законопроекту, сенатори Том Коттон і Девід Пердью, вважають, що знизити число іммігрантів можна, переглянувши правила в'їзду для членів їх сімей, скасувавши програму лотереї, в ході якої розігруються візи, що дають право на постійне проживання в США (лотерея «Green Card») , а також ускладнивши умови для отримання права на роботу в Сполучених Штатах: термін очікування такого дозволу може скласти 13 років.

Законодавці, що представляють у верхній палаті штати Джорджія і Арканзас, сподіваються, що їх законопроект може бути розглянутий вже в цьому році, але не розраховують, що документ буде швидко розглянуто повним складом Сенату. За словами Коттона і Пердью, перед тим, як оголосити про підготовку законодавчої ініціативи, вони зустрічалися і обговорювали це питання з президентом Трампом.

По темі: Тримачі грін-карт в США отримають поблажку від Трампа

Активісти групи America's Voice, яка виступає за розширення політичних прав для іммігрантів, вважають, що новий законопроект є частиною проекту з посилення імміграційного законодавства США.

Заступник директора правозахисної організації Лінн Трамонті заявила телекомпанії NBC, що «її вкрай турбують нові обмеження легальної імміграції, які написані одним і тим же автором».

Двоє сенаторів-республіканців оголосили, що працюють над законопроектом, який може кардинально змінити імміграційну систему США

Імміграційний адвокат розповів, як потрапити в США через Мексику

Документ, запропонований сенаторами і отримав назву «Акт щодо реформування імміграції в Америку заради створення робочих місць» (Reforming American Immigration for Strong Employment Act, RAISE), передбачає, що в якості іммігрантів право в'їзду в США отримають тільки дружини і неповнолітні діти американських громадян і осіб, що володіють постійним дозволом на проживання. З цього переліку будуть виключені інші родичі заявників - батьки, рідні брати і сестри і дорослі діти.

Сенатор Коттон повідомив журналістам, що в особливих випадках заборона на видачу імміграційних віз для батьків може бути скасований через важку хворобу. Для цього заявники повинні дати письмові гарантії того, що новий іммігрант не претендуватиме на пільги в галузі охорони здоров'я або пенсійного забезпечення.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.