Навигация
Реклама
Реклама

Тримачі грін карт є іноземцями в США з легальної точки зору

А чи знаєте ви, читачу, що власники грін-карт / «зелених карт» вважаються іноземцями в США з юридичної точки зору і можуть позбутися свого постійного статусу жителя США за певних обставин А чи знаєте ви, читачу, що власники грін-карт / «зелених карт» вважаються іноземцями в США з юридичної точки зору і можуть позбутися свого постійного статусу жителя США за певних обставин?

Сьогодні, коли 45-й президент Дональд Трамп намагається розібратися з імміграцією і законами на цю тему, в медіа все частіше і частіше проскакує інформація про те, що чергового власника грін-карти не впустили в США, в тому числі, така інформація зустрічається і щодо вихідців з України.

Отримання громадянства відкриває великі можливості для іммігрантів в США. При цьому також мало хто знає, що придбане громадянство, яке мають, як правило, все іммігранти в першому поколінні, також можна втратити при певних обставинах.

Про те, чому не варто надовго затримуватися в статусі постійного жителя США і якомога швидше подавати документи на громадянство (якщо у вас підійшло легальне час для цього), а також - чим відрізняється громадянство набуте від громадянства США, отриманого при народженні, The Dallas Telegraph розмовляє з шановним імміграційним адвокатом Далласа Лізою Швамкруг з юридичної фірми Schwamkrug, Freshwater & Lopez .

- Ліза, в чому різниця між американським громадянством і статусом, який мають власники грін-карт?
- Це дуже хороший і важливий питання. Володарі «зелених карт» отримують статус постійного жителя США, але статус не є постійним. Статусу постійного жителя США можна позбутися з різних причин. У числі яких - у вчиненні кримінального правопорушення, відсутність в США довше, ніж належить за законом, а також інші умови, при яких постійні жителі США можуть позбутися свого статусу.

Громадянство, звичайно ж, більш надійний статус. Однак навіть його можна позбутися. У громадян США більше переваг. Серед них - можливість більш тривалий час подорожувати за межами США, право брати участь у виборах, виставляти свою кандидатуру на політичні посади, як на рівні штату, так і на федеральному рівні, а також отримувати різного роду допомогу від держави.

- Як би Ви визначили різницю між громадянством, отриманим при народженні в США, і придбаним громадянством?
- Придбане громадянство США отримують люди, народжені за межами країни, через процес натуралізації після імміграції в США і якийсь час перебування в статусі постійного жителя. Іноді діти отримують громадянство США на підставі того, що їх батьки стали громадянами США. Зазвичай дітям повинно бути до 18 років і, згідно з останніми законами, обоє батьків повинні пройти натуралізацію в один і той же час.

Закони про набутий громадянство кілька разів змінювалися за останні роки і це досить непроста формула, якої потрібно дотримуватися, визначаючи, коли людина народилася, який закон тоді діяв, причому, до кожного закону свої вимоги.
Люди, які мають придбане громадянство, більш уразливі з точки зору того, що їх громадянство може бути відкликано за певних умов. Цей процес називається денатуралізації.

Людина, що народилася в США, отримує громадянство країни автоматично при народженні і такого роду громадянство майже неможливо відкликати або забрати. Також дуже актуальна тема - вам потрібно народитися в США для того, щоб виставляти свою кандидатуру на пост президента США.

- Ліза, як Ви вже згадували раніше, власники грін-карт не мають права голосувати і виставляти свою кандидатуру на політичні посади як на рівні штату, так і на федеральному рівні. Мало хто з наших читачів знають, що певні злочини, вчинені постійними жителями США, можуть привести до того, що власників грін-карт просто не впустять в країну. Про які злочини йде мова?
- Імміграційне законодавство містить список тих видів правопорушень або злочинів, які можуть закінчитися втратою постійними жителями США свого статусу. Це називається підставою для припинення / втрати статусу постійного жителя. Того, хто знову в'їжджає в США після будь-якої поїздки за кордон, можуть з будь-якої з причин просто не впустити в країну. Цей список досить постійний з невеликими відмінностями.

Якщо говорити в загальному, то люди повинні звертати увагу на те, що називається злочинами, що включають моральну розбещеність. Найпростіше визначення такого роду злочинів - це злочини, які показують, що у людини відсутній мораль / етика. До таких правопорушень / злочинів належать звичайне злодійство або шахрайство. Наприклад, дрібна крадіжка в магазині може стати проблемою для людини. Особливо, якщо такий випадок не один, а їх декілька. І особливо враховується час, коли такі правопорушення були вчинені. Якщо протягом 5 років після отримання статусу постійного жителя США хтось був спійманий з такими правопорушеннями, то це йому / їй може коштувати серйозних проблем. Також в число «моральних злочинів» входить і підробка.

- Підробка - Підробка? Що це злочин включає в себе?
- Це підробка або виробництво копії урядового документа, зміни цього документа, а також фіктивна підпис. Шахрайство може бути різного виду, наприклад, пов'язане з отриманням Medicaid або з кредитними картами.

Імміграційне законодавство має своє власне визначення такого злочину, як кримінальний злочин при обтяжуючих обставинах, і воно не завжди означає те ж, що штат визначає, як тяжкий кримінальний злочин при обтяжуючих обставинах. У їх числі - грабіж або крадіжка (якщо людина провела більше року у в'язниці), а також вбивство, злочини, пов'язані з наркотиками, особливо перевезення і розповсюдження наркотиків.

До речі, злочини, пов'язані з наркотиками - це ще одна причина, по якій люди можуть втратити свій статус постійного жителя. Причому, навіть за саме крихітне кількість наркотиків. Імміграційне законодавство дуже суворо в разі, якщо це володіння такими контрольованими речовинами, як кокаїн або метамфетамін. Більш того, володіння цими речовинами може призвести до того, що людині можуть наказати депортацію з країни або навіть депортувати. Якщо людину зловили на злочині, пов'язаному з поширенням наркотичних речовин, йому навряд чи варто розраховувати на будь-які послаблення від депортації.

Домашнє насильство - ще один вид злочинів, який може коштувати людині втрати грін-карти і процедури депортації зі США. Сюди також відносяться злочини, пов'язані зі зброєю.

А як щодо водіння автомобіля в нетверезому стані А як щодо водіння автомобіля в нетверезому стані?
- Це дуже хороше запитання. За водіння в нетверезому стані з країни не видворяють, і це не є причиною, по якій людини, що має грін-карту, не впустять в країну, але ... Людям, які були звинувачені в керуванні автомобілем в нетверезому стані або перебувають в нетверезому стані більшу частину часу, можуть відмовити в отриманні громадянства.

Імміграційні офіцери можуть послатися на те, що у людини відсутні «позитивні моральні якості», тому що він є пристрастю алкоголіком. Водіння в нетверезому стані може стати дискреційним фактором, якщо хтось зіткнеться з депортацією / видаленням з країни, коли суддя або прокурор Департаменту національної безпеки США можуть використовувати це, як дискреційний фактор. В останні роки ми стикаємося з тим, що імміграційне законодавство в цій області, пов'язане з водінням у нетверезому стані, стає все більш жорстким.

Від редакції: Для безкоштовної консультації з імміграційним адвокатом Лізою Швамкруг з юридичної фірми Schwamkrug, Freshwater & Lopez телефонуйте за тел :. (972) 865-9902. Адвокат Швамкруг каже, в тому числі, і по-русски!

Людмила Таран
Фото Сергія Таран

Людмила Таран   Фото Сергія Таран

Related

А чи знаєте ви, читачу, що власники грін-карт / «зелених карт» вважаються іноземцями в США з юридичної точки зору і можуть позбутися свого постійного статусу жителя США за певних обставин?
Ліза, в чому різниця між американським громадянством і статусом, який мають власники грін-карт?
Як би Ви визначили різницю між громадянством, отриманим при народженні в США, і придбаним громадянством?
Про які злочини йде мова?
Підробка?
Що це злочин включає в себе?
А як щодо водіння автомобіля в нетверезому стані?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.