Навигация
Реклама
Реклама

З 15 травня починається перевірка результатів розіграшу грін-карт: як це зробити і що далі JiznLA.com, Los Angeles Russian Jobs, Roommates, Apartments, Cars, Services & Events

Вже завтра, 15 травня, Державний департамент США опублікує результати програми розіграшу віз, що дають право на отримання статусу постійного жителя (резидента) США, більш відомого як диверсифікаційна візова лотерея або Green Card. Перевірити статус заявок на розіграш грін-карт в лотереї за 2019 рік (DV-2019) можна буде c 15 травня до 3 жовтня 2018 року, на сайті Держдепартамент США.

Всі, хто брав участь, можуть заходити на офіційний сайт лотереї: https://www.dvlottery.state.gov. Переможці мають право на постійне місце проживання в США, можливість користуватися багатьма правами громадян Америки, крім права участі у виборах, претендувати на громадянство через 5 років.

Для перевірки необхідно ввести номер підтвердження, який вам видали при подачі заяви, прізвище та рік народження.

Для перевірки необхідно ввести номер підтвердження, який вам видали при подачі заяви, прізвище та рік народження

У Чикаго (США) інформацію про статус заявки на розіграш грін-карт можна перевірити з 15 травня вже в 11 ранку, в Нью-Йорку (США) в 12-00, в Ашхабаді (Туркменістан), Душанбе (Таджикистан), Ташкенті (Узбекистан ) - в 21-00, в Москві - в 20-00, в Києві (Україна), Мінську (Білорусь) - в 19-00, в Бішкеку (Киргизія), Астані (Казахстан) - в 22-00, у Владивостоці - о 03.00 (16 травня).

Перевірити свій статус можна буде на сайті , Для цього необхідно мати підтверджує номер учасника лотереї, а також вказати ім'я, прізвище і рік народження заявника.

Також до 3 жовтня 2018 року можна перевірити результати розіграшу грін-карт в лотереї за 2018 рік (DV-2018). Після цієї дати особи, які перемогли в лотереї, вже не зможуть подати відповідну заяву на отримання американської грін-карти.

Якщо на сторінці ви виявили лист зі штрих-кодом і своїми даними, ви виграли. Однак до отримання заповітної грін-карти потрібно якомога швидше пройти ще кілька етапів, про які ми писали раніше.

Необхідно також розуміти, що отримання повідомлення про виграш грін-карти не гарантує заявникам її отримання. Щоб емігрувати в США, необхідно відповідати всім вимогам, які пред'являються претендентам імміграційної візи.

Грін-карта є посвідченням постійного жителя США, який не має громадянства цієї держави. Вона, серед іншого, дає право на роботу, пільги на освіту і можливість претендувати на громадянство.

Нагадаємо, що онлайн-реєстрація для участі в лотереї Green Card 2019 (DV 2019) розпочалась 3 жовтня 2017 року, однак через десять днів після початку прийому заявок стало відомо, що "з технічних причин" процес довелося зупинити, а подані раніше заявки анулювати . Новий термін подачі заявок на DV 2019 стартував 18 жовтня, через що змістився також період встановлення результатів лотереї.

Крім того, в грудні 2017 року Трамп закликав Конгрес скасувати щорічну лотерею з розіграшу грін-карт (Diversity Visa Program) після того, як з'ясувалося, що підозрюваний у скоєнні теракту в Нью-Йорку потрапив в країну саме завдяки цій програмі. Громадянин Узбекистану Сайфуллах Саїпов, який задавив на вантажівці 8 осіб в Манхеттені, прибув в США в 2010 році, вигравши грін-карту.

Якщо ви виграли Green Card: наступні кроки

ForumDaily раніше публікував покрокову інструкцію для тих, хто виграв Green Card . Ось ключові моменти, які ви повинні будете зробити.

На сайті Consular Electronic Application Center вам потрібно заповнити імміграційну візову анкету - форму DS-260 . Вона заповнюється англійською. В анкеті потрібно вказати особисті дані, сімейний стан, надати інформацію про місце роботи, навчання, наявності судимостей.

Необхідні документи, які потрібно зібрати перед інтерв'ю: повний список вказано тут . Всі документи, які оформлені не англійською мовою, повинні супроводжуватися сертифікованим перекладом. Ні нотаріального завірення, ні апостиля не потрібно.

Медичний огляд пройти можна тільки в спеціальних сертифікованих центрах, адреси яких можна знайти на сайті . Ціна цієї процедури - в середньому $ 215 з кожного члена сім'ї, який планує іммігрувати (в різних країнах ціна може відрізнятися на $ 10-15), і окремо оплачується вакцинація. Детальніше про це читайте в нашому матеріалі.

Інтерв'ю. Від вас буде потрібно оригінали та переклади англійською всіх документів, результати медкомісії і саме запрошення на інтерв'ю. На місці, в посольстві, потрібно заплатити візовий збір за кожного члена сім'ї. Але і це ще не гарантія того, що заповітна віза в США у вас в руках. Інтерв'ю - не менш важливий етап, ніж підготовка документів або медкомісія. Головні цілі інтерв'ю - упевнитися, що подавали заявки саме ті люди, які прийшли на співбесіду, зняти відбитки пальців і звірити їх з базою даних, подивитися результати медкомісії і перевірити наявність усіх документів.

Після приїзду в США

Крім тисяч питань, які негайно постануть перед новими жителями США, не варто забувати про оформлення документів. як уже писав ForumDaily, варто зробити кілька основних документів: оформити банківські картки, номер соцстрахування і американське посвідчення особи.

Важливо знати:

Ніяких електронних або звичайних листів Держдепартамент надсилати не буде.

Єдине електронне повідомлення, яке ви можете отримати від Держдепартаменту США - це нагадування про необхідність перевірити ваш статус після проведення лотереї. Тим більше, офіційна установа ніколи не просить зробити грошові перекази. Будьте в цьому особливо уважні, якщо подавали заявку через посередника.

Джерелом є: ForumDaily.com

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.