Навигация
Реклама
Реклама

ЗЕЛЕНА КАРТА

  1. "ЗЕЛЕНА КАРТА" в Росії: вартість, тарифи, документи, огляди, відповіді на питання
  2. Страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів "Зелена карта"
  3. "Зелена карта" - Вартість (ціни) та тарифи
  4. Документи для страхувальника (водія)
  5. Витяг із Закону РФ №40-ФЗ від 5 квітня 2002 року "Про обов'язкове страхування цивільної відповідальності...
  6. Питання і відповіді - "Зелена карта"
  7. Пошук інформації про страхування на сайті "Знай страхування!"

"ЗЕЛЕНА КАРТА" в Росії: вартість, тарифи, документи, огляди, відповіді на питання

"ЗЕЛЕНА КАРТА" в Росії, вся необхідна інформація: діючі ціни і тарифи , рейтинг страховиків , Порядок укладення, зміни і дострокового припинення поліса "Зелена карта".
Наведено відповіді на питання страхувальників та водіїв, є можливість задати своє питання , Розміщені небхідно документи і форми в частині "Зеленої карти", роз'яснюються дії в разі ДТП.

Страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів "Зелена карта"

З 1 січня 2009 року Російська Федерація вступила в міжнародну систему страхування "Зелена карта".

будь виїжджає за кордон на машині, зареєстрованій на території Росії, зобов'язаний застрахувати свою відповідальність у рамках системи "Зелена карта".

По суті, "Зелена карта" - це ОСАЦВ для виїжджаючих за кордон. Поліс ОСЦПВ за кордоном не діє і його замінює поліс "Зеленої карти" - по даному полісу страхується цивільна відповідальність водія, тобто виплату отримує той, хто посрадал в ДТП.

"Зелена карта" - Вартість (ціни) та тарифи

"Зелена карта" - Загальна інформація

Ключові питання страхування "Зелена карта"

ПОСТАВИТИ СВІЙ ПИТАННЯ

Коли і для чого потрібна "Зелена карта":

Укладення договору (покупка поліса "Зелена карта"):

Зміна, втрата, псування і припинення поліса "Зелена карта":

Дії при страховому випадку (у разі ДТП):

Документи для страхувальника (водія)

додаткова інформація

Витяг із Закону РФ №40-ФЗ від 5 квітня 2002 року "Про обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів" (Закон про ОСАГО):

Стаття 31. Міжнародні системи страхування

1. У разі тимчасового використання транспортного засобу, зареєстрованого на території Російської Федерації, на території іноземної держави, в якому застосовуються міжнародні системи страхування, власник такого транспортного засобу зобов'язаний застрахувати ризик своєї цивільної відповідальності за зобов'язаннями, які виникають внаслідок заподіяння шкоди життю, здоров'ю або майну потерпілих при використанні транспортного засобу на території зазначеного іноземної держави, на термін тимчасового вико вання транспортного засобу, але не менше ніж на 15 днів.

2. Умови, на яких в рамках міжнародних систем страхування здійснюється страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів, зареєстрованих на територіях іноземних держав та тимчасово використовуються на території Російської Федерації, повинні відповідати законодавству Російської Федерації про страхування, нормативно-правовим актам Кабінету Міністрів України, що визначає правила обов'язкового страхування.

3. Умови, на яких в рамках міжнародних систем страхування здійснюється страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів, зареєстрованих в Російській Федерації та тимчасово використовуваних на територіях іноземних держав, в яких застосовуються міжнародні системи страхування, повинні відповідати вимогам і правилам таких міжнародних систем.

4. Координація дій щодо участі професійного об'єднання страховиків у міжнародних системах страхування здійснюється федеральним органом виконавчої влади, що здійснює функції з вироблення державної політики та нормативно-правового регулювання у сфері страхової діяльності.

Питання і відповіді - "Зелена карта"

07.05.2013

Привіт, хочу купити майбутнього родича автомобіль в Росії, але експлуатуватися він буде в Узбекистані. Питання ось у чому, чи потрібно мені робити поліс "зеленої карти", щоб він (родич громадянин Узбекистану) їздив по Україні. У законі прочитав що Узбекистан не входить в срань - учасницю Зеленої карти. Якщо потрібно - то підкажіть якими законами це обумовлено.

Узбекистан, дійсно, не входить в систему «Зелена карта» і там цей поліс не потрібен.
На жаль, я не знаю законодавства Узбекистану в частині обов'язкового страхування, але вважаю, що в там діє аналог російського ОСАГО. Поліс такого ОСАГО можна буде купити вже в самому Узбекистані - швидше за все, прямо на кордоні.

18.05.2013

До мене приїхав родич з України - у нього страховий поліс "зелена карта". Можу я, громадянин Росії, управляти його автомобілем в його присутності?

Так можете.
Всі поліси "Зелена карта", незалежно від того в якій країні вони видані, не мають обмежень на водіїв (осіб, допущених до керування ТЗ). Є тільки одна умова - водій повинен керувати автомобілем на законних підставах (тобто автомобіль не повинен бути викрадений / вкрадений).

31.07.2013

Добридень! На Вашому сайті є питання про управління ТЗ громадянина України по зеленій карті громадянином РФ. Питання майже схожий. Я з батьком приїхав з України в Росію в гості. Я і батько громадяни України. Авто зареєстровано на батька, зелена карта також виписана на його прізвище. Чи маю я право керувати зазначеним ТЗ у відсутності батька? Яким законодавчим актом це регулюється?

Всі поліси «Зелена карта» оформляються без обмеження за переліком осіб, допущених до управління - це слід безпосередньо з міжнародної форми поліса ЗК.
Відповідно ніяких обмежень на водіїв полісом ЗК не передбачено.
Такі обмеження можуть бути тільки в полісах ОСАГО.

01.08.2013

Наскільки я розумію Абхазія в країни Зеленої карти не входить, чи можете ви підказати яка страховка буде потрібно для виїзду? І де її можна придбати?

Для в'їзду на територію Абхазії страховка не потрібна. На кордоні проводять тільки реєстрацію в'їжджає ТС.

08.09.2013

Привіт, підкажіть будь ласка, де можна купити в Москві зелену карту на білоруську машину для проїзду по Росії?

У Росії можна купити Зелену карту тільки на машини, зареєстровані в самій Росії.
Для іноземних машин можна купити тільки російський поліс ОСАГО - в межах Росії ці поліси замінюють один одного.

12.09.2013

Якщо є КАСКО, чи потрібна зелена карта при виїзді в Україну?

Звичайно, потрібна.
Поліс каско захищає ваш власний автомобіль. А поліс "Зелена карта" страхує вашу громадянську відповідальність за заподіяння шкоди Дурга особам в разі ДТП або інших передбачених подій.

10.11.2013

Доброго дня! У мене таке питання. Я збираюся з'їздити на Україну на автомобілі зареєстрованому на батька. Якщо я куплю страховий поліс (зелена карта) на своє ім'я, не виникне у мене проблем з проїздом на кордоні? заздалегідь дякую

Ніяких проблем бути не повинно - «Зелена карта» взагалі не потребує ніяких доручень, вона діє на будь-якого законного власника ТЗ.

15.11.2013

Доброго дня! Я придбав "Зелену карту" в Німеччині і заїхав на автомобілі на територію Россіі.Нужно мені робити переклад цього документа на російську мову для участі в дорожньому русі на території РФ?

Ні, не потрібно - поліс Зелена картка оформлюється за єдиним стандартом, затвердженим на рівні міжнародних угод.

03.12.2013

Доброго часу доби. Оформили поліс Грін карту і вдома виявили, що модель автомобіля написана не точно як в СТС, в кінці не поставили цифру, тобто в СТС написано Freelander 2, а в полісі Freelander, на скільки це критично і не відмовлять у відшкодуванні при ДТП?

Така помилка не критична - ніяких проблем бути не повинно.
По інших даними поліса (наприклад, держномер) можна однозначно ідентифікувати Ваш автомобіль.

12.01.2014

Мені в 2014 році мають бути численні тривалі поїздки з Росії в Україну і назад. Хочу придбати "Зелену карту" на рік. Чи потрібно мені при цьому купувати поліс ОСАЦВ або досить буде річний "Зеленої карти" при їзді по Росії?

"Зелена карта" замінює ОСАГО на території держав, крім того, в якому зареєстрований автомобіль. Таким чином, російська "зелена карта" не діє на території Росії, українська ЗК не діє на території України і так для всіх держав.
Вам доведеться купувати два поліса: "Зелена карта" та ОСАЦВ.

18.02.2014

Чи можна оформити "Зелену карту" в Росії для виїзду в Білорусь, якщо автомобіль знято з обліку попереднім власником і знаходиться на транзитних номерах?

Так це можливо. Головне, щоб автомобіль був зареєстрований в Росії, а постійна реєстрація або тимчасова (транзити) - значення не має.

13.03.2014

Чи зможу я застрахувати машину для переміщення по території Росії, якщо я громадянин Білорусі і у мене закінчилася страховка зеленої карти, оформлена в РБ. Хто мені може оформити дану страховку?

Вам потрібно буде купити поліс ОСАГО для іноземних машин - продаються практично в будь-якій страховій компанії Росії.

18.05.2014

На даний момент автомобіль знаходиться за кордоном. Техогляд закінчується в травні, а термін поліса страховки "зелена карта" закінчується тільки восени. Чи дійсна страховка "зелена карта" без техогляду за кордоном? Тобто необхідно пройти техогляд зараз за кордоном?

Поліс «Зелена карта» діє незалежно від проходження техогляду. Проходити техогляд за кордоном не потрібно.

18.05.2014

Я громадянин Латвії (ЄС) авто зареєстровано на мене і стоїть на обліку там же. Часто перебуваю в РФ конкретно в Краснодарі. Останнім часом почастішали дрібні дтп, де мені дряпали машину або билися бічні дзеркала. Все це порядком мені набридло. Перед виїздом в РФ я зробив green card де галочкою вказана країна RU. Питання полягає в тому, що як мені діяти в разі дтп де я 100% не винен? До кого і як звертатися за відшкодуванням збитку і як це взагалі відбувається?

Такі події полісом "Зелена карта» не покриваються. Вам варто дізнатися в Латвії про можливість застрахувати Ваш автомобіль по каско на території Росії - тоді зможете отримувати відшкодування за цим договором.
Якщо в ДТП на території Росії винні не Ви, то можете отримати відшкодування за російським полісом ОСЦПВ винуватця ДТП - для цього потрібно звернутися в страхову компанію, де застрахований по ОСАГО винуватець ДТП.

23.05.2014

Чи правдива інформація про те, що тепер оформлена наприклад в Німеччині грін кард діє на території Росії? Підкажіть де можна про це почитати ...

Це дійсно так - передбачено Законом про ОСАГО .
Варто мати на увазі, що в Німеччині оформлять "Зелену карту" тільки на автомобіль, зареєстрований в самій Німеччині, аналогічно для всіх інших країн. Т.ч. купити поліс "Зелена карта" на російську машину за кордоном не можна.

10.06.2014

Я не є власником і водієм авто, але оформила зелену карту для свого директора і в графі "Страхувальник" прописані моє ИФО і адреса - чи є це ошібкоі? і чи потрібно міняти поліс?

Це не є помилкою. Страхувальником може виступати будь-яка особа (це той, хто укладає договір і платить за нього гроші), а застрахованими за полісом "Зелена карта" є будь-які особи, що керують зазначеним в полісі автомобілем на законних підставах.

08.09.2014

У мене машина з естонськими номерами, зелена карта була роздрукована на білому аркуші паперу. ДПС при пред'явленні цього документа, заявила про його недійсності та змусила зняти номери з машини. Чи правомірні дії ДПС, і які вимоги існують до оформлення зеленої карти?

В Естонії порядок оформлення поліса "Зелена карта" такий же як в Росії. Поліс зеленої карти - зелений і копія до нього біла. При ДТП віддається копія, зелений лист - завжди у водія. Відсутність оригіналу поліса у водія підставу для санкцій з боку сорудник ГИБДД.

10.09.2014

Чи потрібна зелена карта в прикордонних містах Росії для жителів України якщо заїжджаєш в місто на кілька годин?

Потрібна. Не має значення, на який термін автомобіль в'їжджає на територію іншої держави - в будь-якому випадку він повинен бути застрахований в рамках міжнародної системи "Зелена карта" або мати поліс страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів тієї країни, в яку в'їжджає автомобіль.

09.10.2014

Я громадянка Білорусі. На території Росії користуюся машиною з російськими номерами за дорученням. Підкажіть, будь ласка, чи маю я право оформити Зелену карту для виїзду в Білорусь на цьому автомобілі без участі власника, якщо в довіреності вказано право керування автомобілем на території РФ без права підписання фінансових та інших документів?

Зелену карту оформити зможете без проблем.
А ось чи можна без довіреності керувати автомобілем на території Білорусі - не знаю.

20.10.2014

Я громадянин Молдови і планую їхати в РФ в кінці жовтня на особистому авто. Чув, нібито наші зелені карти вже на РФ не поширюються а треба купувати поліс ОСАГО.Где його купувати на кордоні при в'їзді або можна до поїздки в Молдові і яка вартість поліса на 15 днів для легкового авто з двигуном 1.0 турбодизель 150 л / с?

Молдавські «Зелені карти» як і раніше діють на території Росії без будь-яких обмежень.

20.10.2014

Правда, що якщо їздити в РФ на авто з України не далі 50 км. від кордону, зелена карта не потрібна?

Ні це не так. Ніяких офіційних дозволів на цей рахунок точно немає.

21.10.2014

Я громадянин України. І авто на номерах України. Сам і авто знаходиться в Росії. Термін страховки закінчився. Намагаюся через інет купити грін карту української страхової компанії, т.к дешевше, але страхова надішле на емейл скан копію страхового поліса. Чи можна керувати ТЗ при наявності скан копії оплаченого страхового поліса?

Про інші країни не знаю, але в Росії навряд чи вдасться переконати співробітника ДІБДР, що автомобіль застрахований на підставі ксерокопії.
За російським законодавством водій зобов'язаний мати з собою оригінал поліса ОСАЦВ або "Зеленої карти".

30.11.2014

Планується поїзда в Словаччину з 31.12.14 по 08.01.15. Посольство для оформлення візи зажадало оформити грін карту. У страховій компанії ніс не попередили про те, що поліс "Зелена карта" продається максимально за 30 днів до початку терміну страхування і виписали страховку від 22.11.2014. Чи дійсна така страховка, або потрібно робити заміну поліса і виписувати нову?

Дата укладення договору (оформлення поліса) не важлива.
Важливо, щоб термін страхування (дії) "Зеленої карти" покривав Ви збираєтеся - з 31.12.14 по 08.01.15.

08.05.2015

Машина з України оформлена на мою маму, в техпаспорт вписаний мій батько. Є зелена карта сделаная в Україні, але в зелену карту вписаний тільки батько. Чи можу я упровлять цією машиною без довіреності в Криму (Росії) або мене обов'язково потрібно вписати в зелену карту, або потрібна довіреність?

"Зелена карта" завжди діє без обмежень по особам, допущеним до управління (водіям), тобто з "зеленою картою" може їздити будь-яка людина, що має законні підстави для управління автомобілем (права, рег.документи, довіреність).

03.06.2015

Придбав грін-карту для в'їзду в країни євросоюзу (Шенгенська зона). Планую також заїхати в Білорусію. Чи діє оформлена страховка також і на території Білорусії? Чи треба оформляти додатково грін-карту для в'їзду до Білорусі?

Додаткова "Зелена карта" на Білорусію не потрібна. Ні "Зеленої карти" тільки на країни Євросоюзу, є "Всі країни системи Зелена карта", включаючи і Білорусію.

21.07.2015

У Фінляндії сам розбив свою машину. Вдарився об дерево. Чи можу по "зеленій карті" відремонтувати?

Ні. "Зелена карта" це договір страхування відповідальності перед третіми особами, тобто по ній платять тільки потерпілому в ДТП за наявності поліса "ЗК" у винуватця аварії.

04.08.2015

Якщо помилка (помилка) виявлена ​​вже за кордоном. Помилка в моделі, замість Х6 вказано Х5. Всі інші дані вірні. Чи є такий поліс дійсним?

Помилка в одному символі цілком допустима - за іншими даними все одно однозначно можна визначити, що застрахована саме ця машина.

01.09.2015

За однією зеленої карти чи можемо ми поїхати спочатку до Фінляндії 5 вересня, а 10 вересня в Естонію?

Так, протягом дії поліса "Зелена карта" можна будь-яку кількість разів виїжджати за кордон в будь-які країни-члени угоди "Зелена карта".

ПОСТАВИТИ СВІЙ ПИТАННЯ

Пошук інформації про страхування на сайті "Знай страхування!"


Пошук страхової інформації


Можу я, громадянин Росії, управляти його автомобілем в його присутності?
Чи маю я право керувати зазначеним ТЗ у відсутності батька?
Яким законодавчим актом це регулюється?
Наскільки я розумію Абхазія в країни Зеленої карти не входить, чи можете ви підказати яка страховка буде потрібно для виїзду?
І де її можна придбати?
Привіт, підкажіть будь ласка, де можна купити в Москві зелену карту на білоруську машину для проїзду по Росії?
Якщо є КАСКО, чи потрібна зелена карта при виїзді в Україну?
Якщо я куплю страховий поліс (зелена карта) на своє ім'я, не виникне у мене проблем з проїздом на кордоні?
Нужно мені робити переклад цього документа на російську мову для участі в дорожньому русі на території РФ?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.