Навигация
Реклама
Реклама

На місці легендарного кафе на Хрещатику відкриють новий ресторан

/ Фото: Олександр Марущак

У Києві на місці легендарного кафе "Грот" вирішили не будувати туалет Олександр Марущак https://cdn.segodnya.ua/img/article/11901/65_main_new.1542626212.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/ 11901 / 65_tn.1542626212.jpg 2018-11-19T14: 08: 07 + 02: 00 Інші новини Будуть збережені традиції і відкрито новий ресторан

На місці легендарного кафе "Грот", а потім ресторану "Кобзар" на Хрещатику, 25, скоро відкриють новий заклад. Про це повідомив журналіст "Сегодня" Олександр Марущак.

За його словами, буде відкритий новий ресторан. Передбачається, що годуватимуть бургерами і устрицями. Раніше робітники розповіли, що на місці "Грота" будують громадський туалет, це викликало резонанс серед киян, які не хотіли бачити туалет на настільки знаменитому місці.

"Всередину поки не пускають, тримають інтригу. Але обіцяють, що туалет теж буде", - уточнив Марущак.

Кав'ярня "Грот" свого часу була знаменитим місцем серед київських тусовщиків і столичних фарцовщиків. Кафе розташовувалося біля підніжжя сходів, що ведуть до кінотеатру "Дружба". Біля кафе стояли столики з американськими літніми парасольками, в результаті чого молодь називала кафе "Мічиган". Відвідувачі майже завжди знали один одного і сиділи компаніями.

Нагадаємо, знаменитий ресторатор Сава Лібкін закрив ресторан "Компот" на Поштовій площі . Кафе порушувало стандарти якості приготування страв та обслуговування гостей.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.