Навигация
Реклама
Реклама

Москвичам рекомендували не їздити на особистому транспорті через майбутню грози

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: портал Москва 24 / ІгорьІванко   Москвичам рекомендували відмовитися від поїздок на особистих автомобілях через грозу

Фото: портал Москва 24 / ІгорьІванко

Москвичам рекомендували відмовитися від поїздок на особистих автомобілях через грозу. Про це повідомляється в мікроблозі інформаційного центру транспортного комплексу в Twitter .

"У Москві в найближчі пару годин очікується гроза з посиленням вітру з поривами до 12-17 метрів в секунду. Місцями град. Будьте обережні. Не залишайте машину під деревами і рекламними щитами. Якщо у вас є гараж, заховайте машину там і користуйтеся міським транспортом ", - йдеться в повідомленні.

Раніше в МНС попередили, що ввечері 17 травня в столиці почнеться гроза . Місцями пройде град, очікується сильний вітер. За прогнозами синоптиків Росгідромету, така погода збережеться до 23:00. Пориви вітру під час грози можуть досягати 17 метрів в секунду.

До кінця тижня в столиці може випасти 40 відсотків місячної норми опадів. У п'ятницю, 18 травня, дощитиме. Після полудня повітря прогріється до 23 градусів. У суботу та неділю дощі посиляться.

Поділитися в соціальних мережах:

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.