Навигация
Реклама
Реклама

Настільна гра Вантаж і Вези - купити в Москві і Санкт-Петербурзі, Вантаж і Вези ціна

Компоненти настільної гри Вантаж і Вези   Всім нам колись доводилося брати участь в переїздах - справа ця клопітка і непросте: поки все упакуешь, поки в машину завантажиш Компоненти настільної гри Вантаж і Вези Всім нам колись доводилося брати участь в переїздах - справа ця клопітка і непросте: поки все упакуешь, поки в машину завантажиш ... і, як на зло, що-небудь та не влізе! Ну а як щодо того, щоб зайнятися цим професійно? Та ще й отримати задоволення в процесі? ;-) Упевнений, що після десятка партій в настільну гру Вантаж і Вези ви, як справжній вантажник, з легкістю зможете підібрати підходящу машину під гору скарбу самої дивної форми і потім віртуозно укласти туди все, не залишивши ні сантиметра порожнього місця.

Суть настільної гри Вантаж і Вези якраз і полягає в оптимальному розміщенні вантажу (дерев'яних брусків різної довжини) у відведеному вільному місці в кузові вантажівки. При цьому місце під вантаж часто має вельми кумедну форму і брусочки укладаються на нього в 1, 2, 3 або навіть 4 шари.

Кожен хід гравець отримує свій набір вантажів, кидаючи спеціальні кубики. Потім учасники все разом відкривають карти вантажівок і одночасно намагаються підібрати найбільш відповідний транспорт для свого вантажу. У цій фазі гри краще «не гальмувати» і постаратися якомога швидше схопити відповідну картку вантажівки, бо останній гравець отримує вантажівка «втемну» з колоди і тут його може чекати неприємний сюрприз (ви пробували перевезти рояль на «Оці»? ;-) В наступного, уже неквапливої ​​фазі, ви намагаєтеся найкращим чином розкласти вантаж в кузові, після чого підраховуються очки. За недовантаження і перевантаження доведеться заплатити штраф, а самий розважливий і спритний гравець, краще за всіх впорався зі своїм завданням, отримує бонус. Загалом, все як у житті: замовив завелику машину - переплатив, замовив занадто маленьку - все не влізло.

Ігровий механізм гри досить оригінальний і вимагає від учасників одночасно і розрахунку, і швидкості, і просторового мислення. Формально гра Вантаж і Вези відноситься до типу «dexterity games» - «гри на спритність», хоча на наш погляд про неї правильніше сказати - «на бистросообразітельность» ;-) Гра нескладна і проходить дуже весело, партія триває хвилин 15-20, а правила настільної гри Вантаж і Вези російською мовою разом з численними картинками вміщаються на дві сторони одного аркуша. Причому зіграти тільки одну партію майже нереально - відразу хочеться повторити (ми в перший раз зупинилися після 4-й партії :-). Особливо приємно, що гра Вантаж і Вези однаково подобається і дорослим, і дітям і практично в рівній мірі їм доступна. На наш погляд, ця настільна гра буде сприяти розвитку просторового мислення у дітей і чимось нагадує іншу відмінну гру з великою кількістю деревинок - катамін .

Настільна гра Вантаж і Вези чудово оформлена талановитим художником Міхаелем Менцелем (його творчість знайома вам по таким іграм як « Чикаго-Експрес »,« рік Дракона »,« Королівська пошта »). Якість вітчизняного видання в даному випадку теж на висоті - все дерев'яні компоненти (а їх в грі цілий мішок) імпортні, як в оригінальній версії гри, а картки вантажівок виконані з дуже товстого картону і їх приємно взяти в руки.

Загалом, ми сміливо рекомендуємо настільну гру Вантаж і Вези сімейної аудиторії, а також всім любителям нескладних і веселих ігор з елементами спритності / швидкості реакції.

Ну а як щодо того, щоб зайнятися цим професійно?
Та ще й отримати задоволення в процесі?
Ви пробували перевезти рояль на «Оці»?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.