Навигация
Реклама
Реклама

Порторож Словенія. Лікування міжхребцевої грижі

  1. Показання до лікування Серед великого числа недуг, зцілює в Порторожі, варто виділити можливість...

Показання до лікування

Серед великого числа недуг, зцілює в Порторожі, варто виділити можливість лікування захворювань органів опорно-рухового апарату - хронічного запального ревматизму, дегенеративних змін хребта (міжхребетні грижі, артрити, люмбалгії і т.п.), станів після оперативного втручання і пошкоджень, неврологічних захворювань , наслідків пошкодження периферичної та центральної нервової систем. Також тут лікуються хвороби шкіри (неспецифічні хронічні екземи, акне), хронічні захворювання органів дихання (синусити, бронхіти, астма і т.д.), гінекологічні захворювання, гострі стани перенапруги (неврози, синдром хронічної втоми, порушення сну, головні болі і т . Д.). Пропонуються спеціальні програми для вагітних.

Протипоказання

Протипоказаннями до проведення процедур курорту є онкологія, гострі запалення, ускладнена вагітність.

Протипоказаннями до проведення процедур курорту є онкологія, гострі запалення, ускладнена вагітність

Основними лікувальними факторами курорту є мікроклімат в поєднанні з термомінеральною водою, таласотерапія (від грец. «Thalassa» - море), соляно-лужні відкладення, ванни в соляній або маткової воді (acqua madre), пелоїди (морські лікувальні грязі), ванни з водоростями , ароматичні і т.д. Тут є також медичний центр краси та масажний центр (підводний, ручної масажі), проводяться інгаляції, фізпроцедури, акупунктура, лікувальна гімнастика.

Wellness-центр має в своєму розпорядженні такими відділеннями - талассо, аюверда, центр краси, медично-фізіотерапевтичний центр (термально-розважальне напрямок, фітнес, сауна, комплекс басейнів).

Як дістатися до Порторож

Порторож знаходиться в 125 км на південний захід від Любляни. Аеропорт, що знаходиться в Порторожі, дозволить Вам за 30 хвилин дістатися з Трієста, або ж за годину-півтора з Любляни. Також зі столиці Ви можете дістатися до Порторож автобусом (рейс на Піран). На городоском автобусі можна доїхати з Порторож до комплексу готелів «Бернардин», до селища Люція.


Пропозиція від компанії Солеанс і центру Lifeclass.

Своїм гостям ми надаємо різні профілактичні та оздоровчі програми під керівництвом кваліфікованих фахівців, а так само спеціально підібрані wellness-програми та програми краси . Програми проводяться в затишній обстановці wellness-центрів:

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.