Навигация
Реклама
Реклама

TEZ TOUR Греція - ГРЕЦІЯ. ЩО РОБИТИ З морські губки? ...

ГРЕЦІЯ. ЩО РОБИТИ З морські губки?

На відпочинку в Греції майже неможливо пройти повз величезних кошиків, наповнених яскраво-жовтими морськими губками, які продають в будь-якому порту або в сувенірних крамничках на узбережжі. А чи знаєте ви, що морська губка - це, дійсно, одна з найкорисніших дрібничок, які можна забрати з собою з грецького відпустки. Наприклад, з острова Сімі http://www.tez-tour.com/excursion.html?id=7000232 , Де губки добувають вже не одне століття, обробляють і продають. Тут навіть є музей морських губок. Так навіщо потрібна морська губка і як їй правильно користуватися? Читайте, зберігайте і діліться з друзями!

ЩО ЦЕ ТАКЕ?
Морські губки - це безхребетні організми, що мешкають на дні Середземного моря, на глибині від 3 до 80 метрів. Чим з більшої глибини дістали губку, тим вона якісніша і довговічніше. На тілі морської губки розташовані тисячі пір, через які вона пропускає тонни морської води, харчуючись мікроорганізмами і будучи природним фільтром. З усього розмаїття тільки 5 видів морських губок видобуваються і використовуються людиною.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ губки?
Натуральний колір морської губки в море - чорний. Приємний коричневий відтінок вона набуває в результаті чистки і сушки протягом 5 днів, після того, як її здобули. Морська губка вважається гіпоалергенної, її постійне використання значно покращує якість шкіри за рахунок ефекту натурального і дуже щадного пілінгу. Чим більше в губці дірочок, тим вона краще відлущує. А чим менше, тим вона шовковистою. При покупці звертайте увагу на губки натуральних кольорів від пісочного до темно-коричневого. На жаль, яскраво-жовті губки несуть виключно декоративну функцію, адже вони оброблені хімічними речовинами і втратили свої корисні властивості.

ЯК ПРАВИЛЬНО КОРИСТУВАТИСЯ?
Звичайні круглі губки від крихітних до гігантських використовують для миття обличчя і тіла. Вони прекрасно вспенивают мило і гелі в повітряну піну, м'яко відлущують омертвілі клітини шкіри і допомагають впоратися з проблемами змішаної і жирної шкіри. Губки в формі широкої воронки використовують для лікувальних інгаляцій. Просто змочують губку в теплому водному розчині для інгаляцій, віджимають, прикладають до обличчя і глибоко дихають.
Хочете користуватися натуральною губкою до наступної відпустки? Тоді купуйте відразу кілька в розрахунку на те, що одна губка не прослужать вам більше 4-6 тижнів, навіть при дбайливому використанні.
Чи не викручуйте губку після душа, просто міцно стисніть її в руках, щоб віджати воду. І не сушіть біля батареї. Тоді вона не пересохне і не розвалиться на шматочки раніше покладеного терміну.

Відмінною вам полювання на морські губки Відмінною вам полювання на морські губки   ;-)   Подорожуйте по Греції з TEZ TOUR   http://www ;-)
Подорожуйте по Греції з TEZ TOUR http://www.tez-tour.com/catalog/greece.html
Фото: архів TEZ TOUR і STTT Aldemar Rhodes 2015 Russia.
# губки # сувеніри # длядуша # для здоров'я # для краси # корисні поради # teztour # teztourgreece # греція # отдихвгреціі

ЩО РОБИТИ З морські губки?
Html?
Так навіщо потрібна морська губка і як їй правильно користуватися?
ЩО ЦЕ ТАКЕ?
ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ губки?
ЯК ПРАВИЛЬНО КОРИСТУВАТИСЯ?
Хочете користуватися натуральною губкою до наступної відпустки?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.