Навигация
Реклама
Реклама

Відкриття "ГУМ-катка" на Красній площі пройде 29 листопада

Фото: m24.ru/Игорь Іванко

ГУМ-каток на Червоній площі відкриється 29 листопада, повідомляє сайт "Вечірньої Москви" .

Відвідувачів каток і ярмарок почнуть приймати з 30 листопада і до 28 лютого. Москвичі та гості столиці зможуть щодня відвідувати майданчик з 10:00 до 23:00.

На відкритті сезону будуть представлені фрагменти нового льодового шоу Іллі Авербуха "Лускунчик". Улюбленій казці в цьому році виповнюється 200 років. Її виконають олімпійські чемпіони Аделіна Сотникова, Олексій Ягудін, Тетяна Тотьмяніна і Максим Маринін.

Подивитися пряму трансляцію можна на порталі "Москва онлайн" 29 листопада о 20:00.

[URLEXTERNAL = http: //online.m24.ru/] Стежимо за найбільш значущими культурними подіями міста і ведемо трансляції з центру подій [/ URLEXTERNAL]

Каток і ярмарок на Красній площі в цьому році будуть оформлені в стилістиці російського авангарду. У 28 будиночках, ніби зійшли з полотен Марка Шагала, можна буде придбати різні сувеніри, ялинкові прикраси або почастуватися традиційними російськими закусками.

Вхід на всі сеанси (крім безкоштовних ранкових) у будні дні дорослим буде коштувати 400 рублів, а дітям з 7 до 12 років - 200 рублів. Перші три сеанси в будні і два перших сеансу у вихідні для відвідування будуть безкоштовними. Такий режим збережеться протягом всієї роботи ковзанки на Красній площі. Виняток становитимуть лише новорічні свята.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.