Навигация
Реклама
Реклама

Угорщина: відвідайте фестиваль «Будайський гурман» в Будапешті!

Угорщина: відвідайте фестиваль «Будайський гурман» в Будапешті! | TPG Україна

Фестиваль «Будайський гурман» в Будапешті виділяється з низки численних гастрономічних фестивалів Угорщини своїм незвичайним підходом. Запрошуємо вас спробувати Угорщину на смак разом з TPG!

Коли? З 17.05.18 - 20.05.18
Де? Millenáris Park, 1024 Budapest, Kis Rókus utca 16-20
17 травня, понеділок: 17.00 - 23.00
18 травня, п'ятниця: 12.00 - 23.00
19 травня, субота: 11.00 - 23.00
20 травня, неділя: 11.00 - 23.00

Заснований засновниками легендарного будапештського рок-фестивалю Зігет і ресторану Costes, лауреата багатьох міжнародних премій, цей фестиваль намагається привнести в формат ярмарки делікатесів щось унікальне. У підсумку, свято шлунка став по-справжньому феєричним за рахунок участі в ньому 25 кращих ресторанів Угорщини - Bock, Costes, Csalogany 26, Deriny, Nobu, Rosenstein, Tigris і інших. Кожен з них на фестивалі надає справжнім гурманам можливість продегустувати його фірмові страви.
Для відвідувачів Gourmet Festival в Буді - відмінна можливість чудово провести час в компанії знаменитих рестораторів і шеф-кухарів, виноробів і кондитерів. Крім сирів, ковбас і шоколаду, вони пропонують скуштувати страви з м'яса чорних свиней місцевої породи мангалица, середньоазіатську пасту, єврейські закуски. Делікатеси можна запити вином або національним угорським алкогольним напоєм - палинкою. Професійні кухарі в рамках конкурсу, що проходить на фестивалі, борються за перемогу в кулінарному турнірі. Його завданням є творче приготування якого-небудь національного делікатесу. Весь час проведення фестивалю на двох його сценах проходять живі концерти.

Відправляйтеся на фестиваль в Будапешт разом з TPG !

Джерело: http://hungary4you.org

Коли?
Де?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.