Навигация
Реклама
Реклама

Фільм з Олексієм Гуськовим «Знахідка» стартує в кінотеатрах

У російський прокат виходить фільм «Знахідка», що став режисерським дебютом у великому кіно відомого документаліста і театрального режисера Віктора Дементьєв. Головні ролі в цій картині виконали Олексій Гуськов та Надія Маркіна. У російський прокат виходить фільм «Знахідка», що став режисерським дебютом у великому кіно відомого документаліста і театрального режисера Віктора Дементьєв

Фільм з Олексієм Гуськовим «Знахідка» стартує в кінотеатрах

Літературним першоджерелом фільму послужила повість відомого російського письменника Володимира Тендрякова . У ній розповідається про старшого інспектора рибнагляду Трохима Русанові, який вважає себе самим головним, що має право судити всіх на власний розсуд. Тому він з легкістю зараховує оточуючих його людей до «ворью». Але одного разу Русанов потрапляє в серйозний палітурка. Опинившись в тайзі, далеко від цивілізації, він залишається один на один з суворою природою, де розраховувати на чиюсь допомогу не доводиться. Але саме там з ним відбувається випадок, який змушує його круто змінити свою думку і по-новому поглянути на життя.
Цікаво, що натуру для зйомок російської тайги вибрали в Фінляндії. На думку творців фільму, це значно спростило і здешевило виробництво стрічки. До свого виходу в прокат картина встигла завоювати безліч нагород. Ще в 2011 році «Знахідка» була відзначена премією VFF Talent Highlight Pitch Award на ринку ко-продукції Берлінського кінофестивалю. У нинішньому році фільм був удостоєний призу за кращу операторську роботу ( Андрій Найдьонов ) На 26-му Відкритому російському кінофестивалі «Кінотавр», а на кінофестивалі «Амурська осінь», що пройшов у вересні в Благовєщенську, - призом за кращу чоловічу роль. Олексій Гуськов був також визнаний кращим актором на що проходив нещодавно у французькому місті Онфлер 23-му фестивалі російського кіно, де картина заслужила ще дві нагороди: приз глядацьких симпатій і приз за кращий дебют. Ще один приз глядацьких симпатій фільму присудили на кінофестивалі BlackNights в Талліні.
Трейлер фільму «Знахідка»

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.