Навигация
Реклама
Реклама

Нагорода SEMY 2018

  1. One Advertising + diva-e: цифрове агентство для всього цифрового ланцюжка вартості
  2. Інноваційний драйвер в галузі
  3. Творчий, грамотний, успішний: невелика кампанія з великим ефектом

"Тріпл" робиться: після 2015 і 2017 року - Один Тріпл робиться: після 2015 і 2017 року - Один   реклама   на премію SEMY 2018 знову, як    Кращий SEO агентства   Нагороджений реклама на премію SEMY 2018 знову, як " Кращий SEO агентства "Нагороджений. Німецька маркетингова маркетингова премія за "Кращу маломасштабну SEO / контент-маркетингову кампанію" була також надана агентству, що працює в Мюнхені, що є компанією diva-e.

Як було сказано ввечері 20 березня 2018 року в мюнхенському Wappenhalle "А СЕМІ йде на ... Одну рекламу" стало здивуванням всієї команди - і радість величезна: ніхто не чекав успішної оборони. Подальше перше місце в категорії "Краща мала SEO / контент-маркетингова кампанія" та два найкращих результатів за "Найкращий інструмент SEO" (OneProSeo) та "Краща маломасштабна кампанія SEA" зробили вечір досконалим ,

One Advertising + diva-e: цифрове агентство для всього цифрового ланцюжка вартості

"Три рази в королівській дисципліні, це просто видатний", говорить Крістіан Пааво Шпікер, генеральний директор компанії One реклама , "Наша стратегія того, щоб бути в змозі надати клієнтам всі послуги для максимального успіху пошуку як частину diva-e, була нагороджена журі". У великому альянсі, від розробки платформ до творчих кампаній з контенту, всі аспекти можуть бути охоплені, щоб бути партнером, орієнтованим на ефективність у цифровому бізнесі.

Інноваційний драйвер в галузі

З інноваційними концепціями, такими як SEO SEA Balancer, одна реклама сприяє розвитку всієї галузі протягом багатьох років. SEO SEA Balancer приносить SEA і SEO заходи разом і використовує синергію для збільшення трафіку клієнтів і доходів. Крім того, існує високий рівень компетенції рішень і пристрасна прихильність співробітників, які в першу чергу роблять проекти у великому масштабі SEO. "Ми насолоджуємося SEO і сильним командним духом, і наші клієнти, які цінують нас як надійного, надійного партнера, також помічають це", говорить Шпікер.

Творчий, грамотний, успішний: невелика кампанія з великим ефектом

Найкращим прикладом творчого, прогресивного напрямку One Advertising є перемога в премії SEMY за кращу компактну SEO / контент-маркетингову кампанію. Для давнього клієнта роздрібної торгівлі Galeria Kaufhof команда ювелірних виробників розробила кампанію "Консультаційні кільця", яка оптимально підтримує онлайн-покупців у виборі правильного розміру кільця. З невеликим бюджетом можна було значно збільшити трафік і значення CTR і досягти високих рейтингів.

Один diva-e представив свій портфель послуг на конгресі пошукових систем SMX, де відбувається церемонія нагородження SEMY Awards. Для отримання додаткової інформації див smxmuenchen.de і semyawards.com ,

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.