Навигация
Реклама
Реклама

Спальні місця та гастрономічні послуги на борту польських поїздів

  1. Спальні місця

Досить часто в складі польських поїздів є спальний вагон і / або вагон-ресторан. Такі вагони обслуговуються відділом PKP InterCity, який називається Wars.

гастрономічні послуги

Зазвичай на борту поїзда пасажири можуть скористатися послугами вагон-бару (wagon barowy). У такому барі Вам надається меню, що включає закуски (типу сендвічів) і кілька варіантів гарячих страв. Поїсти можна тут же, стоячи біля барного столика або повернувшись на своє місце у вагоні. Зазвичай на борту поїзда пасажири можуть скористатися послугами вагон-бару (wagon barowy) У деяких переобладнаних вагонах-барах є столики, у яких можна присісти, як в звичайному барі. Інформацію про те, чи є в складі даного поїзда вагон-ресторан, бар або буфет, Ви знайдете в розкладі. З зразковим меню вагон-бару (польською та англійською мовами) Ви можете ознайомитися тут (Ціни і позиції в меню вашого поїзда можуть відрізнятися).

Якщо до складу поїзда не входить вагон-бар, швидше за все закуски і напої можна буде купити у персоналу, що обслуговує пересувний бар (візки), що переміщається в проході по всьому поїзду на певному етапі шляху.


На маршрутах всередині країни в поїздах категорії EIP (Пендоліно), їжа і напій включені в ціну квитка першого класу!

У складі деяких поїздів далекого прямування і міжнародних поїздів є повноцінний вагон-ресторан Wars (wagon restauracyjny). Тут Ви знайдете столи з кріслами, а в меню - велика кількість гарячих і холодних страв і закусок, які приготують для Вас в спеціально обладнаній в такому вагоні кухні. Зазвичай вагон-ресторан або бар Wars розташовується в центральній частині поїзда.

Спальні місця

Спальні вагони є в багатьох нічних поїздах. При поїздках всередині країни Ви зустрінете три типи спальних місць:


  • На деяких нічних поїздах по Польщі, а також на всіх міжнародних нічних поїздах Ви можете забронювати для себе стандартну полку (кушетку) в купе спального вагона. Залежно від поїзда, в купе буде 4 або 6 полиць (на поїздах даного типу по Польщі пропонуються тільки 4-місні купе). Тут Вас забезпечать подушкою, ковдрою і чистою постільною білизною, але стелити ліжко доведеться самому / самій. Такі стандартні полки - це найекономніший спосіб зручного пересування нічними поїздами, однак, якщо Вам потрібно трохи більше комфорту, приватності і тиші, можливо, Ви захочете скористатися пропозицією спальних місць в СВ (про них див. Нижче).

  • СВ (wagon sypialny) - це більш комфортний варіант подорожі нічним поїздом. Купе такі ж, як і у випадку з кушетками, але спальних місць в такому купе менше - від 1 до 3. Купуючи квиток, Ви отримуєте одне місце, і в купе з Вами разом може їхати один або два незнайомця. Тому при покупці квитка необхідно повідомити, чи потрібен Вам квиток в дамське або чоловіче купе. Квитки другого класу дадуть Вам можливість подорожувати в дво- і тримісних купе, а якщо Ви хочете одномісне, доведеться придбати квиток першого класу. На деяких міжнародних поїздах також є категорія купе люкс з окремою душовою кабінкою в купе.

Проїзд в СВ гарантує Вам більш високий стандарт поїздки. В купе буде більше місця для багажу, а також дзеркало і умивальник, приєднаний до водопровідної системи поїзда. Спальні місця в СВ більш зручні, а в купе менше шуму. Велика кількість спальних вагонів останнім часом пройшли капітельного ремонт, який включав крім іншого повне оновлення інтер'єру та установку кондиціонерів.

Крім того, пасажири СВ отримують за бажанням безкоштовну чашку кави або чаю з ранку, невеликий бутерброд на сніданок, а також невеликий гігієнічний набір, що включає в себе м'які серветки і мило.

Спальні вагони з місцями всіх вищеописаних типів зазвичай знаходяться або в головний, або в хвостовій частині поїзда Спальні вагони з місцями всіх вищеописаних типів зазвичай знаходяться або в головний, або в хвостовій частині поїзда. При посадці на поїзд, покажіть свій квиток провіднику, і він допоможе Вам знайти потрібне купе. Квитки залишаться у провідника до ранку. Двері між спальними вагонами і іншою частиною складу будуть закриті, тому Вам не вдасться потрапити в інші вагони поїзда.

Квитки в спальний вагон можна замовити в Polrail Service . Найкраще замовити квитки з лежачими місцями заздалегідь, так як перед поїздкою їх може вже не бути. У пікові сезони влітку і взимку трапляється, що всі місця в спальних вагонах продані на місяць вперед. Якщо Ви хочете замовити квитки ще до приїзду в Польщу, скористайтеся нашим електронним магазином .

Якщо в останній момент Ви вирішите, що Вам потрібно спальне місце, запитаєте провідника вагона Wars, чи є ще вільні місця. У більшості випадків доведеться сплатити різницю в ціні.

Читати далі…


#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.