Навигация
Реклама
Реклама

У Болгарії на поїзді: скільки це коштує, і ще 5 головних питань про ЖД-турах Мінськ-Варна

41 годину в дорозі. Не страшно? Значить, ця стаття для вас. Максимально просто, зрозуміло і доступно розповідаємо про те, що потрібно знати, вибираючи для подорожі поїзд Мінськ-Варна. Чух-чух, поїхали!

Як переноситься дорога?

Зрозуміло, що 41 годину в вагоні поїзда - це вже само по собі окреме подорож. І якщо ви готові поставитися до нього легко і весело (як до пригоди), значить, дорога до моря пролетить непомітно.

41 годину в дорозі

Ви перетнете чотири країни (Білорусь, Україна, Румунія і Болгарія), а одним з найбільш пам'ятних моментів поїздки стане зміна коліс. Туристи в цей час перебувають у вагоні і можуть спостерігати весь процес зсередини. Наприклад, ви коли-небудь бачили, як величезні домкрати піднімають складу поїзда? Справжня анімаційна екскурсія.

Справжня анімаційна екскурсія

Графік руху поїзда сформований для зручності туристів: поїзд прибуває в Варну о 10:30. Самий найближчий курорт від залізничного вокзалу в Варні розташований на відстані десяти кілометрів (курорт Святий Костянтин і Олена), а найдальший - на південному узбережжі (місто-курорт Созопол, близько 150 км). До Мінська поїзд відправляється о 18:45.

До Мінська поїзд відправляється о 18:45

І все-таки, можна детальніше про умови в поїзді?

У поїзді Білорусь-Болгарія немає плацкарта: це міжнародний склад. Є СВ (на 2 персони, нижні полиці) і купе (розраховані на чотири особи). Для сімей з маленькими дітьми провідники надають ремені безпеки для кріплення на верхніх полицях.

Не лякайтеся, якщо співробітники туристичного агентства назвуть вам такі місця в вагоні: 71, 72, 75, 76. Це європейська нумерація: перша цифра (7) означає номер купе, наступні цифри - розташування полиць (1,2 - це низ; 5, 6 - верхні полиці).

Чи є кондиціонер в поїзді Білорусь-Болгарія?

Центральний кондиціонер, а також розетки, свіжа преса, гаряча вода і багато іншого. Причому, кондиціонер працює на протязі всього шляху і регулюється провідником. Під час стоянок він відключається, але в цей час відкриваються вікна в коридорах вагона.

Під час стоянок він відключається, але в цей час відкриваються вікна в коридорах вагона

Важливо: в поїзді Мінськ-Варна туалети працюють постійно, що особливо зручно, коли ви подорожуєте з маленькими дітьми. Також в вагоні є графік руху поїзда: можна заздалегідь спланувати, на яких станціях вийти на прогулянку.

Також в вагоні є графік руху поїзда: можна заздалегідь спланувати, на яких станціях вийти на прогулянку

Як в поїзді Мінськ-Варна з харчуванням?

Вагона-ресторану в поїзді немає, але так як склад їде досить тривалий час, провідники завжди запропонують гарячий чай або кава. Також у продажу є сухі пайки для швидкого приготування, соки, печиво, цукерки, чіпси і багато іншого.

Скільки коштує квиток на поїзд Мінськ-Варна?

Як і в минулі сезони, збереглися два варіанти покупки квитка: зі знижками, за допомогою турфірми «Майстер ВГ тур» , Яка бронює і викуповує квитки в касах по груповим тарифом незалежно від кількості днів відпочинку, і самостійно, коли ви викуповує їх в ж / д касах. За груповим тарифом виходить значно дешевше. Діти до 4 років подорожують безкоштовно (без місця), а з 4 і до 12 років надаються істотні знижки на квиток.

Підсумкові ціни формуються в кінці кожного місяця і залежать від курсів валют. Оплата квитків здійснюється тільки в білоруських рублях за курсом встановленим Білоруської залізницею. Одне можна сказати точно: в сезону 2018 квитки на поїзд до Болгарії як і раніше знаходяться в категорії найбільш доступних за ціною. Наприклад, вартість дорослого квитка туди-назад складе близько 520 білоруських рублів, дитячого - близько 360 білоруських рублів.

Наприклад, вартість дорослого квитка туди-назад складе близько 520 білоруських рублів, дитячого - близько 360 білоруських рублів

Період курсування поїзда Мінськ-Варна: 10 червня 2018 року - 7 вересня 2018 роки (тури на 5,7, 12 17, 19, 24 ночей чистого відпочинку)

Тури в Болгарію від «Майстер ВГ тур» на Holiday.by

Не страшно?
Як переноситься дорога?
Наприклад, ви коли-небудь бачили, як величезні домкрати піднімають складу поїзда?
Чи є кондиціонер в поїзді Білорусь-Болгарія?
Як в поїзді Мінськ-Варна з харчуванням?
Скільки коштує квиток на поїзд Мінськ-Варна?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.