Навигация
Реклама
Реклама

Українцям дозволили брати в оренду персональні вагони та цілі потяги

  1. Орфографічна помилка в тексті:

12 жовтня 2011, 13:29 Переглядів: 12 жовтня 2011, 13:29 Переглядів:   Залізничники здають в оренду цілі потяги

Залізничники здають в оренду цілі потяги. Фото Дідюра Надія / gazeta.sebastopol.ua.

"Укрзалізниця" оголосила про можливість організувати додаткові маршрути поїздів на замовлення туристичних компаній напередодні новорічних і різдвяних свят.

Залізниця пропонує турагентствам оформляти замовлення на перевезення груп туристів в окремих вагонах різних типів (СВ, купе, плацкарт, вагон-салон, вагон-автомобілевоз), або формувати спеціальні туристичні поїзди.

При замовленні окремих вагонів подорож здійснюється за існуючим маршрутом пасажирського поїзда, до складу якого включаються замовлені вагони. Якщо ж на замовлення турагентства формується окремий поїзд, то маршрут його прямування, час відправлення, зупинки в дорозі і їх тривалість визначаються замовником.

Для прикладу, вартість резервування 10 купейних вагонів по 36 місць в швидко не фірмовому поїзді напрямком Київ - Львів з комісійним збором і збором за резервування коштуватиме туроператору приблизно 63 тисячі гривень, а аналогічний поїзд у напрямку Київ- Сімферополь - 78 тисяч.

Кожна з шести залізниць України має можливість формувати туристичні поїзди складом від 12 до 18 вагонів. У Києві замовити поїзд можна буде прямо в центральних залізничних касах.

Для своєчасної підготовки рухомого складу та виконання замовлень, залізничники закликають заздалегідь подавати заявки на формування туристичних поїздів.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Українцям дозволили брати в оренду персональні вагони та цілі потяги". інші бізнес новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.